Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
15. feb 2010

mati prosim ta na ktorej stranke boli tie recepty?

babulka123
15. feb 2010

baby ja umrem Ninka LOZIIIIIIIIII!!!!!!!!!!

martinex
15. feb 2010

http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

babul ja z vas nechapem...co ona chce skoncit VS v 14tich? ale parada 😉

babulka123
15. feb 2010

matka ee ,,, ona ten sport.gympel

babulka123
15. feb 2010

nahravam to na fb

lulu73
15. feb 2010

mati dakujem, uz si to aj ukladam

babul...no nenormalne ste popredu...uzasne!

martinex
15. feb 2010

babul ok,tak tam sa stretneme 😀 na rodicku 😉

babulka123
15. feb 2010

matka.. budu spolu sediet v lavici.. to im vybavim.. aspon nebudu moct klamat

eviqa
15. feb 2010

babul, blahoželáme. no vy fakt napredujete šialeným tempom. 🙂

babulka123
15. feb 2010

noo oale nie sme same.. bayin maly uz lozi.. takze phodoooda

lulu73
15. feb 2010

babul...my este len lezime a nie lozime 😀 😀 😀

babulka123
15. feb 2010

kuk fb..

martinex
15. feb 2010

babul podarena je...s akou vaznostou si "vykracuje" 🙂

babulka123
15. feb 2010

moj sikovnicek teraz spi tak idem rychlo varit.. cmuuk

eviqa
15. feb 2010

babul, tlieskame

wenka
15. feb 2010

pekný deň prajem..

KE - my cvičiť ideme, tak dnes hádam toho stihneme viac 8)

k pretočeniu na bruško nám už veľa nechýba, a keď je na brušku, tak už priťahuje nožičky pod bruško 🙂

babulka - pozrela som FB video - Ninka je iné číslo, veď vy už budete za chvíľu aj behať.. šikovnica jedna

z.vrablovka - klobúk dole k výsledkom v diéte, tíško závidím, ale budem sa musieť aj ja odhodlať 😝

lulu73
15. feb 2010

kolko gramov prikrmu vam deturence spapaju na obed?

martinex
15. feb 2010

my okolo 100-120

bagaja
15. feb 2010

lulu ja som to prestala vážiť lebo malá mi spapala 4 lyžičky a dosť ale teraz sa rozbehla a včera krásne papala, tak dnes odvážim lebo ani náhodou netuším koľko zje...ale stačí jej to ani mliečko si už nepýta....

babul ja nechápem z tej ninky...a tie kilá ti ešte len teraz pojdú dole ked začneš behať za nou 😝

lulu tak čo pridáš sa k nám dietujucim?

Mati no sklamala si ma že nemožem tie buchty, lebo sa mi total nechce variť 😠

eviqa
15. feb 2010

lulu, rovnako ako martinex, občas sa stane že 150. ...a teraz ma vlastné dieťa vytočilo riadne. Spal doobedu až 20 minút a desiata akože 5 lyžičiek a zavrel ústa a ani za toho nevpustil lyžičku dnu. Tak išiel spať hladný. Som asi zlá matka, ale ako som to mala doňho dostať?

sisulka7
15. feb 2010

babul, mala je uplne bozska.
Baby chcem sa spytat, mozem si dat na vitaminovy den vareny karfiol s brokolicou? Idem totiz robit taku polievku pre muza, tak aby som si usetrila pripravu jedla.

martinex
15. feb 2010

baga prepac....

eviq my sme este nespali..uz hodinu sa ho snazim ulozit,zo zufalstva som mu dala prso,ked zaspal som ho prelozila do postielky a v tu ranu,bol hore a reval ☹ uz neviem,kde robim chybu 😔

martinex
15. feb 2010

sisul hej..ja bezne jem zeleninu cez vitaminovy....

sisulka7
15. feb 2010

mati, tak nastastie my so zaspavanim problem nemame, supnem do postielky, chvilku sa sama sebe postazuje, zacne ozuzlavat hniezdo alebo paplonik a o chvilu o nej neviem. Ale boli obdobia kedy to bol fakt boj.

sisulka7
15. feb 2010

dik matka, tak si to idem uvarit, lebo som hladna jak vlk dneska. Uz som sa dala aj do triedenia veciciek, boze az je to k neuvereniu aka bola malilinka.

perla200
15. feb 2010

marti - nikde nerobís chybu...ja som ju mesiac a pol hladala a nenasla...vyskúsala som vsetko na svete....a mala nespí aj tak...proste mame také deti....ale ja viem že sú to zuby, jeden mame krásne prerezaný, druhý ide aj ho vidiet no necítit a ten sa asi prerezáva tak to je šarapata... 😒

bagaja
15. feb 2010

no tak ja neviem čo dnes na obed ☹

martinex
15. feb 2010

perla no je to hruza...niekedy pohodka,pekne zaspi a niekedy ani bohovi...sadne si v postielke a reve... 😖

baga a dnes mas UH? tak si daj cestoviny,alebo pizzu

bagaja
15. feb 2010

no ved práve že na cestovinu nemám chuť a droždie nemám a do obchodu sa mi nechce....asi si urobím tarhoňové rizoto...to možem, že?

eviqa
15. feb 2010

marti, on si prehodil od včera spánky. Do včera mi spal krásne doobedu dve hodky, napapal sa, bol hore, obedoval a zasa spal až do jedenia a potom až do kúpania bol hore. A teraz? doobedu pol hodku, teraz spinká a uvidíme, čo bude poobede. Včera poobede už vôbec nespal až do večera. To ja nechceeeeem.

...no a tá diéta. Mňa to ovocie na raňajky zabije. Radšej by som možno nejedla nič alebo jogurt. No uvidíme. Dnes máme bielkovinový deň, ešte ani netuším, čo navarím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre