Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
21. feb 2010

tak ked to hovoríte tak to potom neni alergén poviem násmu pediatrovi🙂)))))))))))))))))))))))))))

nasa spáva vytočená ako paragraf a zahrabaná v plienkach🙂

babulka123
21. feb 2010

no baby poviem vam ked sa budu vrtiet ako ninka tak nebudete mat uz chut ich prevaracaat.. to by som musela stat stale nad postielkou.. a ruka jej trpne pravidelne.. heheh v tych polohach co dava sa ani necudujem..

uan.. a dik za info.. viem ze kukurica je ok.. a preto napr. ja chcdem zacat s tym kuskusom..

livia1
21. feb 2010

Babul no máte doma dobru bojovníčku proti plienkam, vie velmi dobre čo je najlepšie.Bez plienky sa jej lepšie hýbe 😀 😀 😀

babulka123
21. feb 2010

tak tak . uz sa tesim na leto ked bude behat s holou prdkou ..

a to ze bude behat to asi aj bude.. aj ja aj marek sme chodili vraj v 9 mesiacoch takze ninka to asi zdedi po nas.. hehehe uvidime..

uankab
21. feb 2010

livi, ved to hej, vyliest urcite vylezu a ked si predstavim ze ich je 20 !!! no dufam, ze tie dalsie budeme lepsie znasat... normalne mala aj jazycek pohryznuty, hned prvy den.. chudatko, musela sa cudovat co to v tej puse ma 😀

babulka123
21. feb 2010

aj my uz chceme zubyyyyyy

uankab
21. feb 2010

ninka je veru sikovnica.... a to sa tak mrvi ze si posunie aj plienocku, ci preco je bojovnicka proti plienkam?

babulka123
21. feb 2010

uan.. nie si na FB?

uankab
21. feb 2010

babul, som ale nepouzivam ho velmi 😉

uankab
21. feb 2010

som pod menom zuzana bobakova

babulka123
21. feb 2010

uan.. idem si ta pridat a kukni dnesne video a pochopis.. pockaj chvilku..

bay
21. feb 2010

Perla, no Miseno si plavanie deeeeeeeeeeeeeeeeeesne uziva 😵 😵 Si to v tej vode fakt uziva. Len ja si budem asi musiet zohnat plavaciu ciapku bo spliacha akoby vacsej srandy na svete nebolo 😀 😀 😀 A cim menej mama obmedzuje, tym lepsie 😉

Babul, no neviem ako ty, ale ja uz prebalujem na bruchu. Som to vzdala, ze by vydrzal tak dlho na chrbte. A to sa mi este aj z podlozky odplazi, takze ho potom nahanam s plienkou kade tade po izbe 😝

babulka123
21. feb 2010

sakra ste tam 3..
skus najst mna.. Anna takacsova benesova

babulka123
21. feb 2010

bay.. noo velmi podobne.. heehhehhe
mne sa neodplazi { aj ked uz lozime} ale hned sa postavi.. larva krpata.. hehehe
je to sranda..

babulka123
21. feb 2010

ale na bruchu to neviem..heheh musim zacat trenovat nejako .. ale dnes pomohlo ked som ju prilozila nohou aebo ako to mam napisat..

uankab
21. feb 2010

babul, uz som ta nasla... som zabudla, ze som si tam uz zmenila meno na nove 😀 .. som myslela ze ma najdes aj pod starym, ked som si ho zakladala...

babulka123
21. feb 2010

uan som si ta pridala ak chces tak kuk dnesne video..

uankab
21. feb 2010

babul 😀 .. to je dobre... 😀
ninka je sikovnica, ze uz tak lozi, skoro chodi, sikulka... u nas to vyzera podobne, len Magdalenka sa mi zatial obracia pri tom na brusko... neuteka mi prec 😀

babulka123
21. feb 2010

hehehehe .. neboooj aj to pride..

uankab
21. feb 2010

magdalenka sa zobudila s placom, utekam k nej... papa

babulka123
21. feb 2010

papapap.. a cmuk magdalenke..

iveta6384
21. feb 2010

Ahoj maminky,
vidim ze krasne napredujete. Babul s Ninky som hotova, to su vykony. My sa uz konecne pretacame, ale iba z chrbatika na brusko aj to len dolava. Na pravo nechce ani za ten svet. Musime ho nutit. Ale ved este len zacal tak snad za chvilku. Tak vam prajem pekny vecer 🙂

eviqa
22. feb 2010

aloha mamičky. sme prví?
máme sa celkom fajn, malý sa včera znormalizoval a zasa spal dvakrát do dňa, uvidíme čo dnes, opäť spí. Tak dúfam, že to už tak aj zostane. ...a stále nemáme zuby ☹

...tak čítala som, že teplotujete, tak rýchlo život bez teplôt a trampôt

a sušienky, tak ja raz za týždeň dávam nestle sušienky, teda jednu do výživky.

bagaja
22. feb 2010

ahojček

no poviem vám že som ledva vstala z postele....neviem ako budem dnes fungovať 😠

eviqa
22. feb 2010

bagaja, ?

jajkar
22. feb 2010

dobre ranko,
tak vy uz deticky krmite vselicim moznym, a my iba druhy t so zeleninkou. Zatial malej chuti, len kedy ste pridavali masko? A ste ho iba uvarili?
My este sme chorucki, ale chvalabohu bez teplot, ale mame antb. este do stvrtku a potom na kontrolu........dufam ze uz budeme moct ist von, lebo uz ma to doma nebavi od minulej soboty ☹

Babul, a Ninka uz je hotova slecna..................ta nas tronfne tu vsetkych 😀

martinex
22. feb 2010

ahojte..

jajkar masko som dala tak po 4tt a ten trosku...mozes ho naparit alebo uvarit vo vode a potom som ho mixla na drobne 😉

inak noc ok, spat sa nam teraz nechce,vykecava sa v postielke a stale stoji a berie si do postielky co dociahne 😀

eviqa
22. feb 2010

babulka, úžasná je ninka 😀

bagaja
22. feb 2010

evi pád na lyžiach...

baby a ja už neviem čo mám malej dať aby kakala 😠 teda poriadne a nie tak ťažko ☹

eviqa
22. feb 2010

bagaja ☹ nepríjemné. Ja som tiež raz dávnejšie spadla poriadne, až som stratila dych, teda nabrala ma nejaká lyžiarka, a odvtedy mám strach lyžovať. 😒

aj náš kaká také tvrdšie. A tiež neviem, čo s tým. Vodu nechce piť, tak neviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre