Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
5. mar 2010

zuzujan, ja dávam mlieko iba ráno a večer a na desiatu a olovrant ovocie, alebo na olovrant zvyknem aj nejaké kašičky

zuzkamilko
5. mar 2010

joooj ako vam dobre,my este len zaciname,maly mi zje tak okolo 100g zeleninky,este ani nie tyzden,co prikrmujeme

zuzkamilko
5. mar 2010

zatial favoritka je mrkvicka,ale zje vsetko,co mu dam,len to nechcem prehanat a inac mi dr. kazala dat par kvapiek kvalitneho olivoveho oleja

zuzujan
5. mar 2010

no my sme zacali trosku skor, takze zeleninku papame v pohode 200g 😀 hrozne jej chuti a je jedno aka zelenina a uz sme skusili aj 5x dat masko, tiez chutilo, no a dnes skusim jablcko....
evi len si mi nenapisala kolko mozem dat 1x....len jednu lyzicku, alebo dve.....lebo ako poznam nasu papkosku, urcite by zjedla pol jablcka

a ja davam tiez par kvapiek kvalitneho olivaca do zeleniny

perla200
5. mar 2010

pol jablčka? nasa zje celé, ale dnes jej ho uvarím a dám do toho pár piskot a zalejem kasou ryžovou tak uvidíme čo to bude...či bude chciet....

bagaja - som rada že žijes🙂 🙂

zuzkamilko
5. mar 2010

perla.....ake piskoty davas?

bagaja
5. mar 2010

jooj baby herečka zaspala idem ja si kus lahnuť, bo sa citim fakt na prd...

eviqa
5. mar 2010

zuzujan, mne zjedol naprvýkrát celú dávku ovocia a poviem pravdu, že som bola rada, lebo sineviem predstaviť dať za tým mlieko, čo by potom nastalo 😀

bagaja, dobrú noc

zuzujan
5. mar 2010

perla no vsak aj moja zje urcite cele za par dni....len dnes to bude 1x tak chcem pozvolna, aby brusko nemalo sok....aj mna by zaujimalo ake piskoty davas, vsade je muka, vajcia a cukor..... 😝

sisulka7
5. mar 2010

baby ja uz som zufala, ona mi vobec nechce ovocie, musim to do nej doslova natlacit. Uhyba mi, v stoličke krmit je takmer nemozne, tak krmim v autosedacke, tam mi nema az tak velmi sancu uniknut. Kupila som jej teraz sunarek, taky ovocny prikrm aj s mliekom a samozrejme plula cez celu obyvacku, tak som jej dala hruckovu vyzivu s nastruhanym piskotom (kukuricny bezlepkovy) a nejako som to do nej natlacila, ale bol to boj tak ako kazde krmenie. Kamoska mi radi nechat ju hladnu, ale ona nemusi jest aj 6 hodin a vobec jej to nechyba. neviem, co s nou, skusala som surove ovocie, varene domace, vyzivy a so vsetkym bojujeme. Mamina radi prisladit, ale to velmi nechcem. ☹

eviqa
5. mar 2010

ja som začlala dávať tie keksíky od nestle. Píšu, že od šiesteho, tak som dala. Najprv len tak raz za týždeň a ani teraz to s tým nepreháňam

eviqa
5. mar 2010

sisul ☹ tak to je ťažké, netuším, čo by pomohlo, asi len skúšať dalej

lulu73
5. mar 2010

dobre ranko

sisulka...nebud smutna, ani nasa Emka nechce ovocie...zje par lyziciek bez odporu, ked jej to zohrejem...ked to ma teple, tak zje....ale nie celu vyzivu....ani surove, ani doma varene, ani kupene...a ziaden druh ju neocaril....ked je to teple, zje tak polovicu toho sklicka...ale to jej musim robit opicky, lietadielka, vlaciky a neviem co a ked sa smeje, tak jej to tam dam 😀

zeleninku a masko ma celkom rada, tiez to musi byt teple... toho spapa zatial tak 100 g bez problemov, potom sa uz osiva a robi hovadiny

pije iba cistu teplu vodu a moje mlieko....nic ine mliecne nechce...kase zatial nedavam ziadne

martinex
5. mar 2010

sisul ja by som jej nedaval nasilu... skus jej nukat castejsie,aj pocas dna... raz sa mozno chyti a spapa ti ho...

prave som volala s dr. v pondelok rano ideme s malym na krv ☹ fnuk.. chudatko moje,bude mat bobo

perla200
5. mar 2010

ahoj lulu🙂))))))))))

dávam obyčajné piskoty....

marti - kvôli tomu ekzému?

a baby nepoznate tu firmu babio? lebo celkom fajn veci majú...

lulu73
5. mar 2010

perla...nazdarek....citam co ste popisali a zda sa ze sa vam lepsi spanok...to je fajn

lulu73
5. mar 2010

perla...ja tu firmu nepoznam

martinex
5. mar 2010

perla nemame ekzem,ale hemangiom...kvoli tomu

sisulka7
5. mar 2010

ozaj baby a este jeden problem mame, ten nas krpec otvori pusu na jedenie iba mne. Proste neni sanca aby ju niekto iny nakrmil. No uz sa tesim na pubertu, ked uz teraz tak stvara. Ale inak je uzasna, spolocenska, by som vam dopriala ju vidiet na anglictine. Ale toto nase jedenie je kriz. Najviac jej chutia kase, zeleninka ked je tam aj masko, ale papame max 120 a dalsie 4 hodiny nepotrebuje jest a potom trebars vypije len 70 mlieka. Ale zato je uzasne pevna, nevyzera, ze by nechcela papat. Tak som aj rozmyslala, ci jej to ovocie nezamenim za ovocnu kasu, ale to len v najhorsom pripade.

lulu73
5. mar 2010

mati...prosim ta, ako to vyzera?

martinex
5. mar 2010

lulu ako keby ho nieco stiplo, je to taka navreta hrca, nasa ma 1,2x1,9 cm, bud je to do cervena alebo do modra

lenka_66
5. mar 2010

ahojte,
my zijeme tiez len mamina akosi nestuha 😉

sisul skus jej dat hned rano po noci vtedy by uz mala byt hladna.

inac blahozelam k vsetkym pokrokom a vyrociam 😵

my sa po kuracinke a sklickach vyhadzujeme takze ... 😝

sisulka7
5. mar 2010

leni, dnes napr. jedla naposledy o tretej v noci a rano o siestej mozno 50ml mlieka vypila a o pol 10 som ju krmila a musela som ju natlacit. Ona to vypluva a ani to neochutna. ☹

lenka_66
5. mar 2010

viem ze o 6 spis na nohach no skus vtedy abo jej to prepasuj do mlieka

martinex
5. mar 2010

lulu ked pozries na FB album Davidko,tak foto 87, nad uskom,toje pekne vidiet

sisulka7
5. mar 2010

no uvidime, uz som skusala aj s mliekom, ale nic moc. Snad si na to zvykne. Ona bojuje s prvymi 5 lyzickami a potom mi obcas aj nieco spapa. Len ten pohlad je desny ked sa krmime, dneska sme mali plnu hlavu vyzivy, lebo ona vytoci uplne hlavu, aby ju vyplula do rohu autosedacky a potom sa v tom vala, ked sa brani. Najlepsie je, ze ked jej to dam uz do ust, tak to nevypluva a papa, ale je to boj.

lulu73
5. mar 2010

mati

my mame cerveny malicek ... polovicku z vnutornej strany a dr. sa k tomu nejak nevyjadruje zatial, ze bud to zmizne alebo sa to riesi laserom...ale v podstate ani neviem co to je....je to cervene a ked po tom prejdes, tak to mizne

lenka_66
5. mar 2010

no tak ja ak nahodou nechce zapnem telku a hned to fici 😀 .viem ze to nie je spravne no co uz 😝

lenka_66
5. mar 2010

lulu inac marian mi povedal ze by ma mali odsudit za sirenie poplasnych sprav 😀 .lebo truhlik povedal ze konci bebe a uz nebude. no ale to ze konci iba nam zabudol povedat 😀 .

perla200
5. mar 2010

sisulka...aj my mame dnes diétu...ráno asi 170ml a o potom 120ml...takže nič moc na nás......

lulu - no dnesná noc ok, predtým dve des a hrôza, každú pol hodinu hore.....

marti - aha...tak to neviem čo je 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre