Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
7. mar 2010

zuzujan - skús infadolan.... alebo slávny holtov krém....a napr. nasej mala sa vyhádze z Nivey - sprchový gél tak používam johnson na dobrú noc a ten je ok....

dnes mal MM službu baby - prespala som celý den...vstávala o pol 12 a zalahla o jednej a zobudila sa o pol 5...strasne ale strasne ma bolela hlava a bolo mi hrozne zle...až mi chcel MM volať sanitku....no horor den:(

babulka123
7. mar 2010

juuuj perla.. zmena pocasia robi svoje, mna tiez boli ako svina..

zuzu davala si jablcko 1x? ak ano tak teraz nedavaj chvilku a uvidis ci to zmyzne, ak si davala uz aj predtym tak by to nemalo byt z toho..

z... zavidim ze kristinka je taky kludas.. ninka bola tiez .. kym nezacala lozit a "behat" a teraz ked sedi ale nedajboze si dovolime ju dat do sedacky ze ideme autom tak nervy najvacie... nemoze sa hybat.. ale uz som si zyvkla.. dnes sme jej kupili novu krabicu na hracky vacsiu , takze sa vie o nu postavit a neprevrhne ju na seba tak to je radosti.... a na papulku padame aj my.. sak zivot je svina nech si zvyka..

inak uz krasne naslapujeme na cele chodidla, chodime za ruky, strasne je stastna vtedy.. no co uz , vyzera to tak ze budeme skoro behat..

a musim sa pochvalit , dnes sa mi podarilo kupit ninke topanocky, cele kozene, len za 9 euri, mali 50 per.zlavu.. tak mozeme pochodovat..

zajtra sa chystam k martinex a uz sa moc tesim , berem fotak tak som zvedava co ti nasi dvaja "diabli" spolu napachaju...

babulka123
7. mar 2010

matka mam ti priniest aj to DVD co som nahrala? vies si to napalit???

leri
7. mar 2010

co vsetky pozerate miss? kde steeeeeeeeeee 😀

babulka123
7. mar 2010

ja som tu l.... ale nikto okrem mna..

uankab
7. mar 2010

ja som tu 😉
zuzi, moze to byt kludne reakcia na to jablcko... ak si ho davala prvy krat.. skus ho nedat asi tyzden a potom ho daj a uvidis.. mne sa Magdalenka z tej brokolice vyhadzala ☹

leri
7. mar 2010

mne sa alex este nikdy nevyhadzal.......nastastie, iba niekedy okolo ust, ale to ma od slin pod cumlom 🙂

uankab
7. mar 2010

no my sa stale trapime s ekzemikom, pride mi to ako beh na dlhe trate 🙄
ako si nam tom leri s mlieckom? nosis este stale prsne vlozky, ci sa to uz upravilo a si v pohode bez nich? ja ich este stale musim davat, ale uz sa mi nastastie tak nenalievaju, posledny mesiac konecne striedam prsniky po kazdom kojeni 😉

leri
7. mar 2010

jaaaaaaaaaaj, zabudla som ze mal ekzem 😀 ale nastastie zmizol a nevratil sa
uankab, no mlieka stale velaaaaaaaa, jasne ze nosim, ved by mi to po stehnach tieklo 😀 niekedy je to celkom ok, a niekedy ich mam take natlakovane ze mam pocit ze buchnu a rozleti sa kybel mlieka okolo mna 😀

bagaja
7. mar 2010

aj ja som tu s teplotou a malou na rukách 😠

uankab
7. mar 2010

leri 😀 ... ja som dnes pri kojeni nechala kvapkat z druheho do poharika a zamiesila do prikrmu 😀
baga, joj to mi je luto... mne dnes malinka vymyslala pri vecernom kojeni, polozila som ju do postielky s tym, ze ju dokojim zachvilku, odisla som do kuchyne pospratavat riady a ked som sa vratila uz spinkala 🙂

iveta6384
7. mar 2010

Ahojte babulky ako ste vikendovali???
Baga chuda rychlo sa vyliec.
Uan no mate patalie s tym ekzemom....dufam, ze sa vam cim skor polepsi.
My nic nove,spinkame uz od18:30 ako vzdy. Vcera som mala malu party, co som ani necakala, len mivolaliludia, ze s astavia zablahozelat a nakoniec ich tu bolo asi 17, tak som bezala do obchodu nech nejake misy a salaty a pohostenie pripravim a malinky to prespal krasne. Trochu som sa obavala, kedze 17 ludi, to bol rachot, ale nic spal. A to boli otvorene dvere na spalni aj na obyvke aby som ho pocula keby cosi. Vsetci odisli okolo 1 tak som bola rada, trochu som sa bala, ze sa to pretiahne alenie. Ked sme si isli okolo 2lahnut, tak sa akurat zobudil na papanie, tak nam to krasne vyslo. 🙂

perla200
8. mar 2010

čaute kočeny...

bagaja - držte sa....my sme sa konečne po dvoch týždnoch toho zbavili hoci ja kaslem ako keby som mala tuberu....

hlava ma konečne nebolí.....vsak inak neviem ako by som to zvládla kedže som dnes sama...

facovka
8. mar 2010

baga,viem ako ti je, ja vcera od rana do pol7vecera sama s dvomi, a horucka skoro 38st, ale tak co mam robit ☹ neda sa inak,najhorsie je,ze oli uz sopli tiez v noci uz mal plny nos a dnes uz odsavam,pockam co do zajtra a ideme k dr. uz ma proste z toho j...ne--toto sa neda fakt,stale byt chory,a ja sa nemozem etraz dat dokopy,bo makam cely den na nohach, tak sa aj to vyzdravenie predlzuje 😔 ach jo..aspon ze fifo je ok, sak v sobotu dobral atb...dufam ze este vyxdrzi aj tuto nasu chorobu 😔

z.vrablova
8. mar 2010

Dobre ranko..
Fac... moja zlata, to uz z tych kolujucich chorob musis byt vazne na prasky... my sme tak v jeseni liecili streptokoka asi 2 mesiace choroba vkuse kolovala... nakoniec pomohlo, ked sme vsetci traja spolu vybrali ATB a bolo po...
Perla... bolest hlavy... fuch.. chvalabohu, ze je to uz dnes lepsie...
Baga... dalsia chorobka.... neskutocne obdobie, aj u nas je kopec znamych chorych... zase pocasie... 😝
Ideme o 10ej cvicit... pekny den

perla200
8. mar 2010

facovka - tak mas môj obdiv....ja sm včera bola nepoužitelná, ale nemusela som...keby som musela tak asi neviem:((( ja som nikdy takú bolest hlavy nezažila ako včera....otras....stale na náis niečo lezie:((((((

zuzi - mne môže byt hocičo....len nech ma nebolí hlava, lebo to ma zloží n a kolená:(

eviqa
8. mar 2010

pekné ránko, tak som vás dočítala.

babulka, aj nám malý začal vstávať o šiestej, ale zasa sa nemôžem sťažovať, lebo spí v kuse celú noc od ôsmej do šiestej. No len neviem čo bude, ked sa posunie čas.
babulka a blahoželáme k zubu. Už aj my chceme! Sme len nenormálne nervozny, plačlivý, ach jo. Budeme asi bezzubí.

ivi, dodatočne všetko naj... aj my takto veľa papáme. Včera ešte po obede otváral ústa, ale zje celú misku, tak ja neviem. Zas ho nechcem prepchávať. Tiež jeme 5x, podobne ako babulkovci.

fac, moja, to máte teda nadelení s tými chorobami ☹ nech ste z toho čo najskôr von

bagaja, aj vám skoré uzdravenie

blazka24
8. mar 2010

pekné ráno babulky,

fac dúfam, že ten kolobeh chorôb sa už u vás rýchlo skončí..........

baga rýchle uzdravenie, je to horor byť chorá a nemať možnosť si ľahnúť a vyležať to 😔

perla bolesti hlavy nech rýchlo pominú, to tieto dementné stavy počasia vyvolávajú........

ivetka tie misy boli prekrásne, normál by som si dala 😀

babulka123
8. mar 2010

evig dakujem.. vcera sme aj my isli spat o 8 a zobudila sa az o pol 6 rano ale este som to uhrala do pol 7.
takze super..

fac.. ja uz neviem .. chuda moje ... asi by ste mali ist vsetci na nejake vysetrenie lebo niekto z vas je nejaky bacilonosic.. ved toto uz nieje ok ani troska.. nonstop ste chori.
neskusala si inak horske slnko? troska vypalit izby ? mozno by to pomohlo.. juuuj rada by som vam pomohla ale neviem ako .. cmuuuk a drzte sa..

bagaja
8. mar 2010

ahojky

baby som v riti...absolútne má bolí ešte aj ked žmurkám...teplota stále a samozrejme sama doma ☹

fac ja ked mi je najťašie si pomyslím na teba a hned mám silu....ved to že ja mám teplotu a malá mrnčí je oproti tebe malina....rýchlo sa uzdrav a tá sporostá choroba nech pochopí že už vám napachála dosť zla...držím palce a veľa zdravia

Babulky krásny dnešný ženský deň nám želám

bagaja
8. mar 2010

baby a čo dávate deťurencom ked sú nervný so zúbkov?

a ja môžem niečo na teplotu ked kojím?

eviqa
8. mar 2010

bagaja, ja som dlho nekojila, ale čo som čítala, tak neviem akú máš teplotu, ale kojiť môžeš. Mrknem, len malý spí a knihu mám tam.

no a ked sú nervný od zúbkov? ja som dávala chamimullu, ale už dlhšie som nedala, lebo to potom ustalo a včera som mu dala virbucol čípok, tak sa mi zdá, že pomohlo. A kým som nemala virbucol, tak riadne panadol baby.

z.vrablova
8. mar 2010

Baga... antipyretika na baze paracetamolu mozes aj ked kojis...

sisulka7
8. mar 2010

dobre ranko, tak vidim, ze vas kosia choroby, tak zelam skore uzdravenie.
My sme sa vcera povadili s mm, lebo ked som isla s malou na prechadzku o 10.45 tak som mu kazala uvarit malej cuketu so zemiacikom a kura, no a ked sme sa vratili o 12.45 tak mm zapinal sporak, ja som myslela, ze to ani nepredycham, tak som mu riadne vynadala a mame tichu domacnost, lebo je urazeny. vcera o pol druhej buchol dverami a vratil sa az o jedenastej a normalne si prestahoval periny do spalne - ja som uz spala- respektive sa tak tvarila. mali by nam davat chlapov aj s navodom na pouzitie sakra.

lely29
8. mar 2010

Ahojte baby.Baga ja dávam nurofen ked sa to uz neda vydržať lebo my mame este len jeden zub dole a druhy sa derie von inak jej to natieram gelom a od horucky si ja dávam paralen lebo aj ja este kojim

eviqa
8. mar 2010

sisul ☹ to sú chlapi.

sisulka7
8. mar 2010

periny si prestahoval do obyvky

bagaja
8. mar 2010

sisul aj my sme mali včera gtichú domácnosť a mm odišiel a buchol dvermi a ked sa vrátil a videl že ma bije zimnica tak hned ho to prešlo a bol najstarostlivejší mm na svete 😅

no tak idem napísať mm nech navštívi lekáreň...dakujem babule

martinex
8. mar 2010

caute kocky...

tak sme boli na krvi, brali nam ju z hlavicky, jak doktorka malemu pichla ihlu,cely stuhol,ani hlasok nevidal, ale samozrejme krv netiekla 😠 tak ho doktorka musela posticovat,potom zacal plakat,ale len tak light,ale vela krvi z neho nedostala..tak hadam to bude stacit, a nebudeme musiet ist znova ☹
zajtra budu vysledky tak sm zvedava,co a ako...

idem upratat,lebo pride babulka s ninou a taky bordel tu mam,dovi dopo 😉

eviqa
8. mar 2010

sisul, myslela som si, že tak. 😉

marti, chudák dávidko, ale odvážny bol. A prečo z hlavičky? nám vždy berú normálne zo žily.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre