Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
10. mar 2010

ale zobrala som si príklad a vyupratovala celý dom....aspon nejaké pozitíva dnesného dna....mam pokoj tak do soboty 😉

martinex
10. mar 2010

nejak to predycham 😖 naladu si vylepsim nutelou 😀 ta je dobra na moje nervy aj velku rit 😀

babulka123
10. mar 2010

matka ja som si dnes kupila ale len cokoladu.. uz som na nu mala chut 4 dni.. len je v kuchyni a uz som tak leniva si aj pre nu ist..

martinex
10. mar 2010

babul ja ju mam uz dlho,pomaly si z nej ujedam 😀

a mm mi robi veceru 🙂 heh

blazka24
10. mar 2010

babul presne ako u vás, reeeeeeeeev a to som len na záchode, ale chodúľku nemáme takže tiež len vrieskame z postieľky......

perla takže aj teba chytil upratovací ošiaľ? ja som ho mala dva dni 😀

marti tak nutela, kruci a ja nemám doma tak žeriem grahamové tyčinky aby to para tlačila..........

blazka24
10. mar 2010

marti a čo dobré kuchtí tvoj mm?

ja som našla div sa svete v domácnosti mm zásoby - mal ešte kakaové venčeky tak som normálne roztrhala obal a doslova žeriem ani nejem 😀

babulka123
10. mar 2010

no pekne tak ja diem do kuchyne.. heheh

martinex
10. mar 2010

chleba vo vajci 😎

lenka_66
10. mar 2010

no pekne dietujete 😀

marek uz 2 tyzdne mi prdi na ruku a ja jemu na krk a neskutocnu zabavu ma z toho

dik ze nam drzite palce.ekg dnes pohoda no zajtra odbery

martinex
10. mar 2010

lenka aka dieta??? 😀 😀 😀

babulka123
10. mar 2010

matka zajtra ranajky u nas...

lenka_66
10. mar 2010

ci uz preslo 90 dni? to ale mate asi 10 hodinove dni 😀

lenka_66
10. mar 2010

ooo ide horor major zeman cast studna. som schopna pozerat kadeco ale toho stareho fuuuuj

martinex
10. mar 2010

lenka tak nejak 😀 😀 😀

lenka_66
10. mar 2010

joooj mam sters aj som odisla z izby no ked som sla okolo videla som stareho ako sa kolise 😝 .

mati tak davidko uz ma potom 10 mesiace?

iveta6384
10. mar 2010

Caute kocky,
Matka Dadikovi dodatocne vsetko naj k vcerajsiemu vymesaciu.

Lenka a to co ma malinky s tym mocovym mechurom??? Boze chudatko malinkate... ☹ Hlavne aby vsetko dobre dopadlo. 😉

Baby inak ja to nechcem zakriknut, ja mam stale take dobre babatko, ale to isto preto, ze zuby nikde na obzore. Ked citam ako to mate vy s babatkami, tak sa hrozim...No ved uvidime co bude. Akurat chce byt trosku viac na rukach, ale zatial nic strane. Noale asi ozaj len pokial tiezuby nejdu. 😖

Inak tu je krasne pocko, kazdy den nam svieti slniecko aj ked je celkom chladno a fuka studeny vietor, ale so zimou sa to neda ani porovnat. Kazdy den sme vonku 2-3 hodiny, tak sa vytesujem.

A ja neupratujem, nechce sa mi a radsej travim cas s malym vonku, kym zasa neprsi.Ale sak upracem jednehodna,zatial to nie je az take hrozne... 😀 😀 😀 Boze ale som ja lenivaco??? Haha

martinex
10. mar 2010

lenka nechapem 😅

iveta6384
10. mar 2010

Tak pocitam,ze som prisla a vy uz ste tu neni.... 🤐 😵

martinex
10. mar 2010

ivet tu som 😉

kasli na upratovanie a uzivaj pekneho pocka a bezzubeho babatka 🙂 ja som uz musela upratat,sa nam tu pomaly kudole prachu prehanali po chodbe,jak na divokom zapade 😀

lenka_66
10. mar 2010

mati , no to tak neajak patrilo ze den ma 10 hodin?

lenka_66
10. mar 2010

ivet ped pisa tak tlaci a piskanie uprednostnuje pred vsetkym.jednoducho vsetko ide bokom bo cikame .docika a pokracuje v cinnosti(plac , hra , jedenie ...)

lenka_66
10. mar 2010

ivet neviem ci dobre pamatam ty sa budes stahovat? ak ano tak ani neupratuj - neoplati sa 😀

martinex
10. mar 2010

lenka ano ano...musela som si to nejak prisposobit...a poviem ti,pri tych nervoch teraz by to ani inak neslo 😠

iveta6384
10. mar 2010

Aha no dufam, ze to nie je nic vazne... A ako sa vyjadrili doktori, vedia co to moze byt, alebo preco to je, alebo co s tym robiT?? A to uz zajtraidete na 3 dni do nemocky?

iveta6384
10. mar 2010

Lenka 😀 😀 😀

Stahovat sa budem za 2,5 mesiaca, ved by sme tu zhnili dovtedy 😀

Matka aj tak ste dobre s tou dietou, ja som sa ani nerozhupala zacat... 😒 No ved moja pevna vola 0 bodov.

lenka_66
10. mar 2010

to ti verim .ja som radsej ani nezacala ale pred kazdym jedlom aj zobnutim si dam 1-2 pohare cistej vody .dodrzim pitny rezim a menej zozeriem .
no to bolo akoze kedze ma u vas den 10 hodin.

martinex
10. mar 2010

lenka uz mi to doslo...to vies, chvilu mi to trva kym pochopim 😎

no,idem ja pomaly do hajan. pekny vecer babule

lenka_66
10. mar 2010

ivet , hadz do krabic a budes aj zbalena 😀 .

ze chlopna (priklop na mechur) sa tazko otvara. ked budu vysledky mam sa ozvat 😀 a daju termin nastupu.ale vysledky nesmu byt starsie ako tyzden.tak ratam ze v stredu abo piatok budu robit

lenka_66
10. mar 2010

dobru 😵

lenka_66
10. mar 2010

neviem preco mi tam skocil ten 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre