Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
11. mar 2010

leni skusala som aj, aj viacero druhou cajov, aj ten granulovany od Hipp, aj cistu vodu.... nechce 😠 tusim bude po muzovi,ten tiez pije len kofolu 😀

lulu73
11. mar 2010

mati...ahaaa

lenka_66
11. mar 2010

marek ma inac stale flasu po ruke a vobec netusim kolko do seba naleje bo je aj komplet mokry .no hadam ak 2 x denne dam plnu flasu tak do seba 30-40 natlaci. on sa skor hra s tym dudlom a zubom 😀

lulu73
11. mar 2010

nasa Emma pije teplu vodu

martinex
11. mar 2010

no,to ja musim bojovat,aby nieco vypil

bagaja
11. mar 2010

baby a ked po odpočítaní máme 37,7 tak to je už dosť?čo? a čo daváte na teplotu, my máme prvý krát v živote 😠 do lekárne s nou by som asi namala isť že?

martinex
11. mar 2010

baga nad 38 by sa malo davat nieco.. ja davam paralen cipky

perla200
11. mar 2010

helo lulu....aj nas sa najlepšie kaka bud v behúli alebo v stoličke...parada🙂

lenka - hej rit patrí na hajzel🙂)))))))))))

čo sa týka nás - dnes samé šoky, pády, resp. udretie a revy....vsak ked stvornožkuje po plávajúcej?:(((( nie na deke ktorú som jej dala? a prezliekali sme sa trikrát dnes
vonku sme neboli bo u nás prsí a sneží a otras počasie 😠 😠 😠 😠 😠 no konec!

perla200
11. mar 2010

a robila som pokus....moje dieta nevypije kvapku ničoho kde je LAKTOZA....ako to vie doparoma že je tam??????

blazka24
11. mar 2010

perla asi preto že jej to vadí preto to nevypije..........

baga skoré uzdravenie, prepáč nestihla som ťa na FB .............

oznamujem dnes sme zjedli viac ako bolo treba a dávali sme prvý krát špenát, nechápem, môj syn zje všetku zeleninu ale ovocie nie a viete čo robí? ak dám kašu bez ovocka tak zje nakomplet ak dám ovocko asi 1/3 nechá tak že už nechce.... 😕

perla200
11. mar 2010

no ano....sú tie nase deti múdre🙂))
bagaja - tiež sa pripájam - držte sa skoré uzdravenie....

no blazka ja to malej maskujem do kaše a piškot...tak to zje inak nie

bagaja
11. mar 2010

no baby tak zatiaľ nebudem v strese....malá spí a pevne verím že to bude len zo zubkov....kua snad nechytila odo mna niečo.....ale zas na druhej strane ani sa nečudujem ved bola v kuse so mnou 😖 😖

blažka v poho...ja som len už išla do lekárne...

a dali nam nurofen sirup tak snad zaberie...ale až ked bude mať viac ako 38 hej?

blazka24
11. mar 2010

perla tak tvoja maskovanie nechňápe pri laktoze a čo sa týka tých pádov a trieskaní lebene my sme to mali včera 😕

baga veľa trpezlivosti a hlavne skoré uzdravenie prajeme...........

perla200
11. mar 2010

ale ovocie blazka....laktozu ani vidiet....tak aspon mame vystarané na pol roka...bezlaktozové mlieko to istí milujem tie zelené piksle🙂)))

babulka123
11. mar 2010

ahojte, pridem ideme kupat.. hlasim dobre vyuzite 2 hod .. od 1 do 3 sme spali... ze aka parada..

martinex
11. mar 2010

babul neprovokuj, lebo sa nastvem! 😎

blazka24
11. mar 2010

perla mi stále nutrilon AR, dokina že vyskúšajte bez AR reku a kto mi to potom zaplatí? tak kukala jak ťapa.......ale po čaji šabla ide ale čo narobím nejak to prežijeme..........

babul provokuješ? toto nie je normálne.......

marti neboj tiež sme nespali, teraz zaspal keĎ sa máme ísť okúpať, čo narobím, budiť ho nebudem ale o pol ôsmej bude o nás počuť celá nitra jak ziapeme v kúpeľke

teraz som umývala kúpeľku, šak čo by som sa nudila? malý bol až za ušami, dúfam, že je to zo zubov 😕

martinex
11. mar 2010

spimeeee 😀 😀 juch... konecne klud

perla200
11. mar 2010

aj my klud...ktovie dokedy:(((( tie ich nestlé mliečko s kašou....asi im niečo napísem🙂 o pol 12 v noci hladná ako vlk....to bolo predminulú noc....

no blazka - aj my sme mali diagnostikovaný reflux v slabsej podobe a pritom mala vôbec nezvracia...ale vsak museli tam niečo napísat ked sme isli na sono...ale to bolo v auguste este....občas si grcne ale len ked si zle odgrgne a hned sa prevaluje na brusko...ale vsak to je jasné.....

z toho babio.cz mi poslali vzorky vsetky s laktozou....tak sú mi na dve veci....kua

bagaja
11. mar 2010

no aj my spíme....len sa bojím dnešnej noci 😔

teplota 38,2 po odčítaní, tak som dala Nurofen, ale sa strašne bojíém, lebo včera sme mali návštevu a teraz mi kamoška volala že ich malý -6 ročný ma larinktidídu, tak dúfam že to malá nechytila od neho lebo až ráno na to prišli 😠

babulka123
11. mar 2010

klud je aj u nas.. heheh

a neprovokujem dakujem svokre.. strasne moc.. za 5 dni co sme tam boli mi nastavila ninku na docela super rezim, doobeda od 9-10 spime a od 1-3 spime a potom o 7 je v postielke a spi do 6 rano.. klop klop klop...

takze sa to docela da.. a hovorim si ze to bude super aj cez leto { aj ked si vynecha ranny spanok} tak to najvacsie teplo prespi a v podstate aj doobeda aj poobede mozeme ist von, ked uz nebude take teplo..

perla200
11. mar 2010

a čo ako to je moc že spí tak ninka? no nasa spí este dlhšie...a to neprovokujem...ako len sa pýtam🙂)))))))))))

bagaja
11. mar 2010

perli tak to len bud rada nech jej to tak ostane...

naša spanky take striedavo oblačno.....nesťažujem sa

babulka123
11. mar 2010

perla.. sak to to . ja neviem .. ja som takto ok, ale pravdu povediac vobec sa nebranim a chodim spat s malou poobede a je to super.. ja si oddychnem tiez, a aspon nechodim spavat potom o 8 vecer ale vidim aj mm.. hehehe

babulka123
11. mar 2010

baga.. treba v noci skusat teplotu, ale nurofen by mal pomoct..
a aj nejako kasle alebo sopli ?
juuuj drzim velmi palce.. a skus do nej liat co najviac vody..

bagaja
11. mar 2010

Babul iba ráno ju drhlo a mala aj troška soplíkov cez den nič....

no budem sa snažiť jej dať piť....

martinex
11. mar 2010

jaaaj babul vidis to, v sobotu ti dam vediet ci pojdeme, bo maly mal vcera sople,dnes uz ani nie...a aj trosku kaslal...tak ti sobotu rano zavolam,alebo poslem sms,ok?

babulka123
11. mar 2010

oki ..

baga.. zuby to nemozu byt?

inak neviem ci viete ale existuje tzv. 6 choroba.. 3 dni vysoke horucky {39-40} a na 4 den sa babatko vyhadze a ako keby utalo.. vacsinou sa to stava pri zuboch, a potom je uz dieta dozivotne imunne voci tomu.. to len na okraj..

bagaja
11. mar 2010

babul ja dufam že su to zuby....

no idem do hajan tak držte palce...papa

babulka123
11. mar 2010

baga drzte sa..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre