Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
12. mar 2010

ahojky

tak sme späť od dokyho, mala malá aj ráno teplotu 38,5 tak som radšej šla kedže ide víkend...

takže vraj je to len anchladenie, vyfasovali sme Qixx do nosa a Ditustat na kašel....teraz už teplotu nemá tak snád no idem ju uspať lebo tzo je hroza....

a potom konečne popratať...

perla200
12. mar 2010

paulusa....no my odkedy sme boli v nemocnici to je ked mala jeden mesiac odvtedy sa inak neuspíme len na fitlopte...otras....to boli moje najhorsie dni v živote....brrr...

bagaja - neboj za víkend to bude ok....deti sa z toho rýchlo dostanú 🙂

babulka123
12. mar 2010

juuuuuj baby ... tusim su vsetky deticky chore.. veeeeeeela nervov vam vsetkym prajem...cmuuk

paulusa
12. mar 2010

perla- ver ze aj moje najhorsie dni, zufalo som cakala do vecera kedy pride manzel, aby som si oddychla a vyrevala sa mu na pleci. k tomu vsetkemu tam zurila rotavir. hnacka, tak som si stale musela umyvat ruky a trpnut ze ju nedostaneme. 😒

paulusa
12. mar 2010

baga skore uzdravenie malej 😉

perla200
12. mar 2010

hej aj mne povedali v nemocke, že neprechádzajte sa s dietatom po chodbe lebo chytíte žltačku....tak v tej nemocnicnej izbe vkuse sme boli...no horor!!!!!! ani päty som nevystrčila z izby

paulusa
12. mar 2010

perla a kolko dni ste boli v nemocnici?

perla200
12. mar 2010

my od pondelka do štvrtku.....ale to bolo v auguste....este

z.vrablova
12. mar 2010

...jeeej, poslali mi preplatenu dovolenku z prace... jakaaaaa paraaaaada... oci mi skoro vyskocili... 😝
Noc klasika, jedno krmenie, zalomila az teraz po kasicke, uz sa nam to ustaluje, 2-3hod doobeda, potom este poobede 2-3hod a to je vsetko... ale zase prespi s max. jednym krmenim od 19.30 do 6.30 kazdu noc... nemam sa co stazovat...
Neviem o ziadnom speci obchode so spolocenskymi satami v PO... jedine pozicovne, napr. ako je svadobny salon vedla byvaleho kina Mier, na Svatoplukovej ul... tam maju dobry vyber a aj super ceny... inac nic moc... ja este totiz stale velmi nepoznam obchody v PO, kedze som bola 4 roky prec.

paulusa
12. mar 2010

ked je rec o peniazoch. od januara my schvalili 264 eur- prispevok, ale teraz ked my dosiel vypis, tak tam mam nejakych 54 eur. neviete ako k tomu prisli?

paulusa
12. mar 2010

zuzi, zavidim spanicko tvojej malej krasavice 😵

perla200
12. mar 2010

no ja som dnes chytila šok...mierny teda....mala spala v kočíku a blaboce si blaboce tak idem ju pozriet a ona na styroch v kočíku a pozerá na mna....no amen 😉

kafulienka
12. mar 2010

ahojte,

chcem sa opytat, davate babatkam (teda, detickam 😀 )vsetky uz zltko z vajicka?
dakujem

paulusa
12. mar 2010

perla- tie deti su rychle. mne pred 10 min. padol z gauca na plavajucu podlahu. ale hlav
ku nema udretu- to by asi mal cerveny flak, tak sme sa obaja zlakli. ale uz sa rehoce

bagaja
12. mar 2010

no a my dnes zásadne nespíme, šak načo chorobu vôbec netreba vyležať 😠 😠 😠 😠

kafulienka ja davám tak 1-2 x do týždna...

lizatko1009
12. mar 2010

ahojte to naco je dobre to zltko z vajicka? este som mu nedavala, ale vsade to citam. chorym babatkam prajeme skore uzdravenie, ale na stranke najmama je vyvin babatka a je tam napisane, ze deticky v 7 mesiaci vacsinou ochoreju, koli zubkom, hnackuju nechcu jest, zvracaju, tak drzim prsty aby to obdobie cim skor preslo, nas to zatial obchadza, musim poklopat, aj mama bola chora a nic, horne zuby mame jak hroch s medzerou 😀 a moje dieta konecne sa naucilo zaspat samo tak sa vytesujem.

reginetta01
12. mar 2010

ahojte, maminy.
baga - malej prajem skoré uzdravenie.
z.vrablova - taky zavidim spanie maličkej. nam sa to pokazilo uz davno.predverom v noci som bola kazdu hodinu hore, co sa mala s revom budila. dala som cicik do pusy a spala. len zasa na hodku. ach jo.
kafulienka. od 7 uk.mes pre dojčené a od 6 pre UM sa odporuča davam hydinove chude masko 6x do tyzdna a raz nahradit zltkom.

reginetta01
12. mar 2010

perla, to je super. ja cakam, kedy sa mala sama posadi. my sme asi jedini, co este samy nesedime. ale vsak nam nic neutecie.

reginetta01
12. mar 2010

ach jo. vždy keď som tu ja, nikto tu nie je. ☹ Nevadí. Ja utekám nakŕmiť malú a behom von. U nás vyzerá krásny slnečný deň, keď odmyslím ten deň. papa

babulka123
12. mar 2010

kafulienka ja tiez davam 1x do tt zltok..

baby tesim sa s vami ze vam zacinaju deticky byt na 4.. to je aka parada.. ani sa nenazdate a budu lozit.. pockajte este budete pisat ze ako bolo dobre ze len lezali...
mne sa dnes ninka vybrala preskumat byt, takze vecer idem robit generalne upratovanie veci ako napr. prasky pri pracke, handry na umyvanie a pod... dnes kym som varila tak uz bola v kupelni.. ani som si nevsimla kedy ..

a je tu sestra a neuverite ale podarilo sa nam uspat obe deti takze mame aspon hod. klud.. dufam..
a u nas je tiez pekne ale fuuuuuciiii takze von asi ee..

martinex
12. mar 2010

ahojte...

my sme boli vonku doobeda,ale tiez fuci,tak uvidim ci pojdeme aj poobede...ale asi nie, pojdem si radsej s drobcom doma pospat... 🙂

paulusa
12. mar 2010

aj my sme boli poobede von, lebo prestalo snezit a vyslo slniecko. no malemu sa von nepacilo a vrieskal tak som zasla k nasim a prisli sme len teraz. c poslednej dobe sa mu nejak prechadzky nepacia a placka, vam deti v kociku cuskaju? ja ho aj posadim nech kuka, ale ani to sa mu nepaci. 😖

martinex
12. mar 2010

paulus mne sa to stalo len jeden krat, minuly tyzden..inak je zlaty,aj ked je hore pekne pozera a vykecava sa a komentuje co vidi 🙂

inak sme predsa len spali, dve hodky spolu v posteli...dobre mi to padlo 😉

babulka123
12. mar 2010

babyyyyyyyyyyyyy ja sa pototototoooooooooooo

marek mi dnes kupil nove auto.. ja sa tak tesim ze si to neviete ani predstavit..

paulusa
12. mar 2010

babul, to je super. aj ja chcem. to si bola taka dobra, alebo mas nejaky sviatok? 😵

babulka123
12. mar 2010

paulusa.. ako mi bolo povedane.. krasne narodeniny, meniny, vianoce, narodeniny, meniny a vianoce.. heehhe
ale nevadi.. ja sa tak tesim

lenka_66
12. mar 2010

zdravicko ,

dani , slniecku tamarke k 7 hlavne vela zdravicka

babul, paraaaaaaaaada blahozelam.a ake ?

regi , klidek my mame tiez lenivceka .jeden den je ako vrtula a na druhy kasle na to a ani sa neotoci .co sa bude namahat ked mamu uz bude boliet hlava a pomoze 😠

inac , az sa bojim ako nas pokazi nemocka.nastup mame 24.bo dr. bere dovcu

blazka24
13. mar 2010

paulusa nemocnica v mesiaci bol fakt horor, zažila som to a tiež len izba, bola som z toho na prášky a malý nie a nie papať takže si vieš predstaviť ako sa to ozývalo 😒

perla verím že už nikdy viac nemocnica 😝

zuzkamilko sused nie je zabitý, včera sme sa stretli medzi dverami a tvárili sa že sa nepoznáme 😀

babulka tak gratulation k tomu autu a uspatie malého musím napraviť lebo už týždeň sa budí o tretej a večer pred spaním prestal poriadne papať a šak načo ved sa najem o tretej 😠

lenka tak nemocka - držím palčeky..

inak nelakajte sa nemohla som drichmať tak som vás prišla pozrieť, budem tu asi celý víkend lebo drahý má v robote službu a naši ma odmietli lebo majú vybavovačky a bola by som aj tak sama - takže sme zostali doma 🙄
zajtra začne pre Richarda /vlastne dnes/ armádny výcvik, musí sa nám vrátiť spanie do piatej-šiestej veď som jak mača potom ráno 😠

babulka123
13. mar 2010

lenka.. jazdene ale novsie ako som mala a hlavne vaaacsie.. oktavku combi.. veeellmi sa tesim ..

ale.. vecer ... hroza a des... ninka sa zobudila o 8 vecer a bola hore do pol 12... rev a plac, pucila sa , natahovala.. potom zaspala a zobudila sa o pol 6. skoro ma slahlo o zem..

vcera som jej dala na obed kupovanu HIPPku spolu so zeleninou co som ja varila.. a v tej hipke bola kukurica... a takyyyyy velkyyyy problem nam to spravilo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre