Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
13. mar 2010

babul , super tam narves aj slona. tak vela tastnych beznehodovych km 😉

blazka , spartanska vychova?tak plac bude mat sused ako bonus aby spoznal mini suseda 😀

martinex
13. mar 2010

ahojte...

blazka tesim sa ze tu budes, budes mi robit spolocnost pri pisani diplomovky 😎

babul no kukurica viem co robi so mnou...chudatko ninuska.... idete dnes plavat ci nie? vonku je hnusne,by som to neriskla asi 😒

u nas noc horor,vobec som sa nevyspala, a to mam kopec roboty tak neviem jak to zvladnem... malemu zase parim jedlo, varim vyzivu, musim pisat tu nestastnu diplomovku +este dva projekty do skoly... a to mm isiel do prace, sice slubil ze pride skoro,ale to bude tak okolo 17tej ☹

babulka123
13. mar 2010

matka.. a som ja vedela? ved uz ju jedla a nic jej nebolo a okrem toho papa aj kukuricne kase a nic.. neviem co bolo vcera ale asi aj brusko aj zub.. no vseko dokopy..

a plavat nakoniec ani my nejdeme.. ale ideme k nasim, idem si zajazdit..heheheh
snad 1x co je ninka na svete idem ja jazdit a marek bude vzadu s malou ..sak ale co .. ved je to moje auto.. heheheheheheh

lenka dakuuuujem velmi pekne

perla200
13. mar 2010

čaute....babul - super aj ja chcem takého muža🙂))))))))))))))))))))) my mame renault clio nové ale poviem vám ked niekde ideme tak mam čo robit aby sme sa vmestili a to ideme len na návstevu🙂)))))))))

no ideme aj my plávat...tesím sa strasne....už som nabalená.....

baby v ktorom mydle nie je mlieko?????? otázka ako hovado na ráno čo???

lenka_66
13. mar 2010

perla tusim v tych obycajnych co boli este za totaca

martinex
13. mar 2010

aha, tak som nevedela ze uz si jej kukuricu davala...tak to bola asi len vo vytrzeni z auta noveho 😀

perla v mydle mlieko??? a to sa uz nic lepsie nevies spytat??? 😀 😀 😀 netusim

perla200
13. mar 2010

no ved to marti🙂))) na to plávanie mame mat mydlo v ktorom nie je mlieko...kua štyri druhy mam detských mydiel....a neviem ako to mam v tom zložení hladat....vsak sa v tom nevyznam🙂)))))))))))))) ale uvidíme

martinex
13. mar 2010

no to som este nepocula, ze treba mydlo bez mlieka...sak ti tam povedia ake to je a nabuduce ho budes mat

perla200
13. mar 2010

už viem - bupi aj nivea....aby ste vedeli dievčatá.....lebo ja ked počujem mlieko tak mi je zle...my sme alergickí na mlieko🙂 a samozrejme že aj mydlo musíme mat bez mlieka....

martinex
13. mar 2010

no bupi pouzivame... ale som rada,ze mam tuto informaciu....dik perla 😉

perla200
13. mar 2010

baby toto čo je započasie????? vsak zaspávam po dvoch kávach dnes už 😠 😠 😠

martinex
13. mar 2010

moja ani nehovor, ten sneh ma uplne dostal... uz tomu drbe!! slusne povedane... heh ale ma to vyhodu, moj syn spi uz 2 hodiny 😀

perla200
13. mar 2010

hej aj nasa 45 minút...a ako zjedla večer 270ml kase a o pol 12 že hladná????? skoro ma uderilo.....ale dnes ju budem len uspávat nech nezaspí na plávaní....

marti vy mate sneh????? my nie ale zamračené je otrasne 😠

martinex
13. mar 2010

perla no snezi.. a je zamracene a hnusne...dnes nikam nejdem..maly ma este sople,tak to nebudem pokusat

bagaja
13. mar 2010

ahojky

no tak od včera rána nemáme teploty sa teším....ale strašne kašleme jak tuberáci a sople hroza... my tiež budeme sedieť dioma...

babul super autičko...veľa šťastných km želám.....no mm vie po čom túži ženské srdce 😝

aaaaa my sme v noci boli iba raz hore, že aká paráda....sa neviem z toho spamatať....asi to bude tým čípkom Virbucol....lebo bola večer neskutočne nervná a nei a nie spať, až po nom ako tak zaspala okolo 10tej....som myslela že pospí aspon do pol 8 no houby o pol 7 už bola hore

martinex
13. mar 2010

baby tak som konecne nasla nieco co je maly ochotny pit.. vcera som kupila hipp stavu-jablko mrkva.. a prave mi nasupu vypil 50ml 😀 jaky uspech...tesim tesim 😉

baga super,ze ste sa tak pekne vyspali.. a kasel aj my mame, kupila som sirup a trosku pomaha,uz brhle vacsinou len vecer, aj to mam pocit,ze to hraje,aby som ho zobrala z postielky 😀

blazka24
13. mar 2010

no babule tak som tu, účinne zaberá uspávanie v posteli so mnou, dnes o tretej som dala mlieko ale potrebovala som ísť na záchod lebo krámy nepustia a ten reeeeeeeev starého zobudil a ten rozospatý asi hladkal plyšáka vedľa Riška lebo ten ziapal ďalej 😀

lenka sused už krpca pozná, nechávam ho loziť po zemi, má pod sebou deku ale keď sa prevaľuje na chrbát tak si vždy uderí lebeňu a tak to zaduní xixixi dnes už aj búchal na stenu darmožráč čo nerobí chce drichmať asi do dvanástej 🙄

marti neprovokuj, o tretej nie je môj čas ale súcitím s tebou, vydrankala som od kolegyne z roboty seminárku do školy čo má robiť, tak sa teším jak malý Riško pri kukuričnej chrumke 😉

perla s tým mydlom si ma dostala, vieš aké ma napadlo? to z kostí čo používala moja babka na ponožky 😝

baga teším sa že ste už na tom lepšie a malá spí po viburcole to je normál, aj môj krpec po tom spal..........

perla200
13. mar 2010

blazka - mam to ja problémy čo?🙂)))))))))))))))) aj my mame drbnutého suseda a to bývame v rodinnom dome ale tí jeho psi cez záhradu štekajú nonstop.... asi ich otrávim najbližšie.... a to ked chcem dat malú spat na terasu tak to ju hned zobudí....momentalne píli drevo debil keby si chcel prst odpílit....

bagaja- super tesíme sa....

ozaj čo je s deinou????

martinex
13. mar 2010

perla tak to neni bohvieco..nas sused ma dvoch vlciakov, nastastie dado je taky,ze ho to nezobudi,ani ked ide vlak 😉

inak pravda, deina tu dlho nebola...dufam,ze je vsetko ok.ale tak ma 4deti,verim tomu ze nema moc casu

ja poctivo pisem, uz mam 30stran 😀 maleho som prave ulozila spat,tak mozem v klude pokracovat

perla200
13. mar 2010

no deina ktovie či neni este v nemocnici?:((((((((

marti - super si môj vzor 🙂 🙂 🙂 🙂

no marti - ja uspávam malú na terase a ked zaspí tak tiež ju nezobudí ani miestny rozhlas 😀 😀 😀 😀 😀

martinex
13. mar 2010

perla myslis ze tak dlho by bola v nemocke?

bagaja
13. mar 2010

presne ste tzrafili tému lebo malú mi akurát na piaty krát zobzudili tí debilní psi 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a fakt čo deina, to kolko tam je? už viac ako týžden, to by bolo moc dlho....a ani na FB ju nebolo vidno 😖 dúfam že už je oki....

martinex
13. mar 2010

ja som prave maleho ulozila spat, hadam potiahne aspon hodku...

inak hlasim strana 50! 😀 😀 😀

leri
13. mar 2010

martinex, to sa ti ako podarilo napisat za 2 hodiny 20stran 😀 si dobraaaaaaaaaaaaaa, ´to pises vlastny text alebo nieco prepisujes...................ja hlasim ze mam 9 stran z diplomovky...........a v utorok som chcela ist na konzultaciu s hotovou........konecne by som si mala vstupit do svedomia a nieco aj napisat, lebo nakoniec to budem dorabat este hodinu pred terminom........v tom lepsom pripade 😀

martinex
13. mar 2010

leri no prvych 30 stran som kopcila,lebo nam zmenili formu diplomovky,tak zo starej verzie do novej a tych 20 je vlastna tvorba, vyhodnocujem dotaznik,takze to su same grafy a tabulky-to ide rychlo 😀
a v utorok mam aj ja konzultaciu,preto to potrebujem spravit 😉

sisulka7
13. mar 2010

caute koceny, napisete mi tu stranku,. kde su recepty na 90dnovku?

facovka
13. mar 2010

ahojte,pisala mi deina, je uz 3tyzdne stale v nemocke, previezli ju do humenneho na plucne, berie 3je ATB a infuzky,ze desny des..boli ju kuk s malou, a ze nechcela u neja ani byt,ju nespoznala ☹ 😔 je jej smutno a pozdravuje vas...deini,drz sa a skore vydzdravenie

perla200
13. mar 2010

bože deine držíme moc palce....brrr ani si to neviem predstavit....chuda nase

takže sme doma z kúpania...myslelas om že malá zalomí no akoby jej dodali živú vodu🙂))))))))))) a bola perfektná, lektorka ju velmi chválila....ako samozrejme to je pre nu - plné sály....ako hovorí MM🙂))))))))

leri
13. mar 2010

deina, skore uzdravenie prajem..........normlane mam nervy kolko ju nechali natrapit sa a nikoho nezaujimalo ze ma tak dlho vysoke horucky, nemuselo to takto dopadnut..........chamrad
martinex, ja mam celu diplomovku text, sibne ma........netusim co vypotim 😀

martinex
13. mar 2010

deina moja,drz sa... toto zdravotnictvo nema obdoby! vobec to nemuselo takto dopadnut,keby niekto riesil jej stav skorej ☹

leri no ja som sa snazila nahadzat co najviac tabuliek,grafon, obrazkov aby sa mi to roztiahlo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre