Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
16. mar 2010

babul, skoré uzdravenie marekovi

lenka_66
16. mar 2010

cestne kolecko okolo bloku mame za sebou.truhlik uz vo vytahu zaspal

martinex
16. mar 2010

babul a zajtra to MC?

eviqa
16. mar 2010

leni, ty ho uspávaš kolečkom kolo bloku?

lenka_66
16. mar 2010

evi ked som v koncoch .nestaci otvorit okno musim normal von ... . rozozna to 😎 .no ale potiahol 20 minut lebo kakame 😠

lenka_66
16. mar 2010

jezkove huslicky taky maly bobcek 😠 😠 😠 😠 .a spanok uz nehrozi zato nervy ma poridne

lenka_66
16. mar 2010

cdxac vcjhi klklllllllltrtg lk

lenka_66
16. mar 2010

tak aj marek sa vam musel postazovat aky je tazky zivot babatka 😀

eviqa
16. mar 2010

leni 😀 no má to ťažké chlapec 😉 ...toľko námahy pre jeden bobok

lenka_66
16. mar 2010

hej a blba mama nechape ze je uz velky chlap a od 5 mu 20 minut spanku plne staci

eviqa
16. mar 2010

leni, no čo narobíš? 😅

lenka_66
16. mar 2010

tak zoberem snehule a idem von. to zabere vzdy. ma drbne z toho pocasiaa to ako snezi ?????????

eviqa
16. mar 2010

leni, sneží 😠

lenka_66
16. mar 2010

idem nakrmit tu moju malun piranu a taham kocar von

deina2005
16. mar 2010

ahojte ani vas nestiham citat.mame nejaku novu tehulu? 🙂

wenka
16. mar 2010

tak my už máme dnes za sebou druhú 20-minútovku 😠

Leni, ak idete do novej nemocky, tak asi len na detské. Keď sa pýtala po pôrode domov, tak mi vraveli, že radšej nech ešte vydržím, lebo keby Maťovi stúpol bilirubín, tak by nás už nemohli naspäť prijať na novorodenecké, ale že by sme museli na detské.. A čo sa týka nadštandartu, tak ja by som ho určite brala, aspoň na gynde sa to určite oplatilo - hlavne kvôli návštevám.. ale neviem, či aj na detskom je to tak.
Držím palce, nech to Marek v pohode zvládne.

baga - veď keď sa zobudím 5 minút po dvanástej, tak čo by som xcela 😀 ale neva, ja len či náhodou

deina, dúfam, že už si o.k., ja by som sa asi sťažovala na postup lekárov, veď to je sila... nezodpovednosť!! len asi by Ti to už teraz nič nepomohlo 😒 Tak sa teš z detičiek, určite si im chýbala 🙂

eviqa
16. mar 2010

...no a máme teplotu 37,6 😠 nechápem, že nám po prvom očkovaní nebolo nič a teraz toto. A ešte aj miesto vpichu má také ako keby stvrdnuté a dotknúť sa ho ani za svet 😠

deina, vitaj aj na konovi a hlavne veľa zdravíčka

z.vrablova
16. mar 2010

Ahojte, ja len v skratke, utekam na anglictinu,...
Deina vitaj, hadam nas nechces sama prekvapit dalsim tehotenstvom... 🙂)) 😀
Boli sme dnes u dr... poslala nas na kozne a ORL, tak budem mudrejsia po vysetreni, ale kedze sa u nas objednava, tak az bud. tyzden.
U nas je krasne, ale rano ma tiez zastihla snehova smrst... skoda slov,... ja len verim, ze bude mat Iľko pravdu a od zajtra sa naozaj zacne jarne pocasie...
Tak idem, zastavim sa vecer...

z.vrablova
16. mar 2010

este som zabudla... Evig... ladove obklady (alebo octanove) a skusaj mu to rozmasirovat, hlavne, aby tam nevznikol absces...
My mame zatial ocko odlozene... dr. vravi, ze ona sa neponahla... tak verim, ze este tych par mesiacov vydrzime, kym bude mat rok...

missy97231
16. mar 2010

ahojte.
co mate tu noveho? uz daavno som tu nebola... ako byvame u nasich, nemam cas ani citat, ani pisat 😒 my uz treti den horuckujeme... vcera dokonca 39 mal. je to asi kvoli zubkom. vidno mu hore bocny zubok... aspon sa to zda ze je tam zubok... este neprerezany, ale hadam vyjde uz coskoro, lebo je fakt protivny. ani spat ani sa hrat... no co uz.
tak sa tu drzte 😉

henrieta76
16. mar 2010

ahojte
zuzi skus zatial detsku niveu SOS nam super pomohla aj gretka mala suche flaky na bokoch a stehne a pomohla jej.mozno vam tiez zaberie.

martinex
16. mar 2010

caute
my uz spime, cely den sme totiz boli prec,maly bol u svokry,ja som musela do skoly a potom sme isli este mojej mame a ked sme prisli tak som videla,ze neni dobre,chudacik unaveny bol,tak sme sa okupali a uz hajame..

ja v tej skole ziadna slava, diplo musim cele preorbit,ale konecne mi moja veduca dala aspon usmernenie ze ako to mam spravit,tak o tyzden idem za nou zas a cez vikend to teda prerobim...

teplotujucim detickam prajem skore ochladenie 😉

utekam robit veceru pre mm,potom sa este stavim 🙂

eviqa
16. mar 2010

zuzi, dík za radu, ja dávam studené obklady, len ked sa dotknem toho miesta, kde bol očkovaný, tak je zle.

marti, pevné nervy a veľa nápadov pri prerábaní diplomovky a dík za to ochladenie

missy, aj vám skoré ochladenie,ako napísala marti a nech už vás ten zúbok netrápi

z.vrablova
16. mar 2010

neuverite... malu som ukladala na poobedny spanok nieco po 14ej a pridem z anglictiny a nasla som ju stale spat v postielke.... este teda stale spinka... vynechala uplne olovrant, netusim, kedy sa ulozi na nocny spanok a ako bude spat, ale budit ju nejdem... uz mam nachystane veci na kupanie a mliecko, nech ma nezje, ked vstane... no pochopite??? Chlapi,... a mm spi s nou... 😀

martinex
16. mar 2010

zuzi dobreeeee 😀 😀 😀

eviq dik, budem sa musiet nejak naladit na tu diplo...

inak jaka truba som, zabudla som vybrat maso z mrazaku..tak teraz cakam kym sa rozmrazi v mikro 😎

martinex
16. mar 2010

no ja som dnes uplne dementna...

podarilo sa mi zapadnut do blata-bola som muzovim autom...a ako som sa z neho vyhrabavala celeee som ho komplet zahadzala blatom 😀

a teraz,robim maso a drrb celu korenicku s mletym ciernym som tam kydla.. 😠 bola som v tom ze mam v ruke curry a toho bolo len trosku.... no idem mi karta 😠

perla200
16. mar 2010

čaute...ja ani neviem či som dnes písala lebo som to mala rozpísané a milion krát ma vyrušila moja dcéra s neuveritelnými požiadavkami🙂)))))))) o happy day🙂))))))) hrozne umrnkaná dnes....spanok - nič moc...tak už lomííííííí..... a ja som k.o.....

no my začíname na odporúčanie doktora so sojou....sojovým mliekom, ryžovým mliekom a pohánkovým mliekom a výrobkami z týchto mliek....som zvedavá ako mala zareaguje..... a teraz šmírujem bio obchody a majú mandlové mlieko tak asi jej ho objednám..... nepoznate niekoho, kto pil alebo pije nutrilon soya????

marti - podobné dni mavam často......drž sa a pevné nervy s tou diplomovkou.....

iveta6384
16. mar 2010

Ahoj maminy,
tak sa ozyvam asi po tyzdni, nemala som cas. Od piatku tu bola kamoska s mmm a s malym 1,5 rocnym synom. ola sranda. Nas maly mal v pazi bol uplne v pohode, nic mu nevadilo. Trosku som sa obavala, ked sa rozplace jeden tak zacne aj druhy. Ale nic teda nas maly nic. Kamoskin ten mrncal stale a aj sa bal naseho ked vyhukoval. To bola sranda som sa smiala kamoske, ze ma o rok starsieho a nas 6 mescny krpec ho vystrasi. Inak bolo super, sme sa davno nevideli, tak sme aspon pokecali.
Vcera sme mali 3 ockovanie co je v 6 mesiacoch. 6v 1 + meningokok + pneumokok. No otras 3 injekcie. Skoro ma odvalilo, ked to povedala. Ja okrem tychto ockovani povinnnych nedam naviac nic. Stale citam voiac a viac a uz sa aj na seba hnevam, ze som ho vobec dala ockovat, ked sa dozvedam co su to za svinstva. Ked ho ta jezibaba ockovala a videla ake mam nervy.. stale som komentovala, ze taky jed, take svinstvo, tak povedala, ze nemusite sa bat tieto vakciny su 100% neskodne. Som jej povedala, ze mna nemusi o nicom presviedcat, ze mam na to svoj nazor a z ked su take bezpecne, preco kazdy rodic ma podpisat papier, ze suhlasi s ockovanim svojho dietata. NO hnus hnus. Okrem toho ranbo mal teplotu. Pry kratpredtym 2 ockovania nic. Aj noc rozhodena, zle spal aj nase uzasne papanie 5 krat za 24 hodin v cudu. Dnes za den jedol asi 6 krat ale po trosickach a mrncal cely den chudatko male. Tak som zvedava ci sa nam to vrati do normalu, alebo co.

Deina chvcalabohu, ze si uz doma. Dufam ze je vsetko v poriadku a citis sa fit, pretoze ty mas toho naozaj viac nez dost.
Vsetkym chorym babatkam skore uzdravenie.
A neviem co dalsie, uz si nepamatam co som chcela. 😀 😝

facovka
16. mar 2010

ahojte babule,nestiham citat, stvrtok ,piatok grcal srackoval mm, vcera cely den ja ,na gulku, oliverko vcera v noci vracal 2x´a hnac´kuje jak svina, ze viroza, dr. nas poslala domov,ze ked papa a pije,ze ok...aj ked to z neho vsetko ide von,aby nebolo malo vcera naobed uz grcal aj fifo, a vecer 38,5horucka,no zleeeeeeeeeeeee hnusne obdobie viroz,dnes sme sa ako tak z toho dostavali,mm bol doma, zajtra uz robi,ach jo ☹ 😔 😔 😔 inac oli sa rehni, je pri sile a zivote, fifo uplne sklesnuty,zvlastne ako rozne deti reaguju na choroby....bojim sa zase aby to fifovi nesadlo inde,ked je zase odpaleny,dnes zjedol 1/2 banana a co to popil,nasilu 😔 😔 😔 ....drzte sa v zdravi 😉

z.vrablova
16. mar 2010

Ivet... to vazne podpisujes aj suhlas??? A nezistovala si si, ci je v Irsku ocko povinne??? Lebo napr v UK nie je...
A 3 injekcie... no dovi-dopo...

Fac... chudatko moje... ja uz ani neviem napisat ako mi je strasne luto, ze si u vas choroby podavaju klucky nonstop... detickam pusinku, nech je ta viroza od vas co najdalej...

Kristinka sa zobudila o pol siedmej, a uz lomi... neuveritelne... uz sa tesim ako mm odide do prace a kukucka bude santit... heheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre