Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
17. mar 2010

aj ja sa uz neviem dockat leta... 15min chodze mame za bytovkou prirodne kupaliska... cele dni tam budeme s Kikuskou vykvasene... a na konci leta ako cokoladky.. 😎
Neviem si predstavit severske narody, ake depky musia mat mamicky... 😖

babulka123
17. mar 2010

ahojte hlasom ze som doma .. ninka teplotuje 38.8.. snad to budu len zuby..

sisulka7
17. mar 2010

zuzi, tak tie kupaliska vam zavidime. Dnes bola so mnou Kristinka na kurze a bola uplne uzasna, a najvacsia sranda pre nu bolo brusit si nechtiky o tabulu, ked maminka vysvetlovala gramatiku. 🙂

leri
19. mar 2010

Tak kde steeeeeeeeeeeee, konik uz ficiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

leri
19. mar 2010

no vivat, netreba sa sem preklikavat, konecne je to jednoduchsie

martinex
19. mar 2010

huraaaaa.... konecne to ide..a musim povedat,ze to aj dobre vyzera 😎

u nas sa uz spi, konecne! a v novej izbe 😉 tak som zvedava aka bude noc

eviqa
19. mar 2010

o,o,o. nový image 🙂
konečne už koník cvála zasa 🙂
...my máme za sebou katastrofický deň ☹

martinex
19. mar 2010

no eviq rozpravaj...co sa stalo?!

perla200
19. mar 2010

no baby.... celkom to je dobré uvidíme...inak ťažký absták som mala bez kona

eviqa
19. mar 2010

marti, moje dieťa malo asi najhorší deň vo svojom živote a dalo to riadne pocítiť. Od rána len plač, poloha ležmo, posediačky alebo akokoľvek inak nehrozí, iba na ruky a božechráň položiť a vzdialiť sa aspoň na takä vec ako je wc. Bolí ma z toho plaču hlava a normálne ma dnes chytila depka, že neviem, čo s vlastným dieťaťom.
... a asi sa malý rozhodol, že dnes bude dospelý a spánok 0 minút ☹

eviqa
19. mar 2010

...a inak aj mne ste chýbali, aj koník aj vy 😉

livia1
19. mar 2010

Ahojte

fíha aké nové to tu je. 😎

No my máme pekný deň za sebou. Z kočíka sme si spravili športový a može sa Kubko kukat všade kam chce. To bolo ked sme išli pešo do mesta. 😕

iveta6384
19. mar 2010

Fiiiiiiiiiiiiha erdzime, parada.... 😵 😵 😵 😵 😵

Inak som tu z toho trochu zmatena, ale zvyknem si. 😀

perla200
19. mar 2010

aj ja som zmätená ale tiež si zvyknem

eviq a čo sa deje???

mna dnes zničila moja mama na nakupoch🙂)))))))))) ale mame krásne záclony do celého domu....a tiež potesil svokor....pekný to den....

iveta6384
19. mar 2010

Matka uz si dala na FB fotky Davidkovej izbicky???

Inak my mame sople, neviem z coho, fakt nechapem. Uvidime co cez noc a zajtra... 😖

iveta6384
19. mar 2010

Eviqa a co je malemu, zuby ci nieco ine ho trapilo??? Ved ty mas take spokojne babatko ako ja... Takze sa asi mam pripravovat, ze stale take spokojne a dobrucke nebude, vsak? No uz sa fakt neviem dockat a najma tych zubov. 😒

iveta6384
19. mar 2010

No tak co je baby kde ste????

eviqa
19. mar 2010

ivi, asi zuby, lebo kušeme všetko čo sa dá. Aj na poradni dr. povedala, že už budú zúbky, ale to nám povedala aj pred tromi mesiacmi a furt sme bezzubí. Myslím, že to budú tie zuby, lebo nás už dva týždne aj preháňa. Teda máme takú riedku stolicu aj trikrát denne.
....ale verím, že zajtra bude lepšie, aj mm bude celý deň doma, keby niečo, a ak nie, tak sa asi spláchnem. 😒

eviqa
19. mar 2010

ivi, a ako si napísala, fakt mám spokojné a kľudné bábätko, tak dnešný deň bol pre mňa šok, moje zlaté dieťa, ktoré krásne spalo dvakrát do dňa, hralo sa samo mi v noci asi niekto vymenil. No som zvedavá, aká bude noc 😕

livia1
19. mar 2010

Iveta my máme sople už 4 dni a chvála bohu noc ok. Prvé noci boli katastrofa. Každú chvilku sa budil na to že mu tečú dole do hrdielka, no šťastie sa mu to nedostalo na priedušky.

A zubky ešte stále namáme 😒

leri
19. mar 2010

ani my nemame 🙂 je to selma bezzuba..........ale zato ani nereveme...........teda reve, ale iba ked sa mu nieco nepaci alebo je hladny..........a zacal sa brutalne prejavovat, ked ho obliekam tak zacne vrieskat a bit ma, dava ma do laty riadne, rano sa budim pravidelne na kopanec do ksichtu 😀

livia1
19. mar 2010

Leri 😀 , to máš dobrý budíček. Mňa Kubko budí tak, že začne vykecávaťa ked sa mu podarí tak zatiahne za vlasy. Mám ich už veeeelmi dlhé, také som mala naposledy snad v škôlke.

iveta6384
19. mar 2010

No Eviqa som si aj myslela, ze zuby. Preto mam taky stres z toho, ked pojdu nam. Pretoze tu asi nieje jedna mamicka, co by povedala, ze zuby v pohode. A my sme tiez bezzubi, slintame od 3 mesiaca, ale to asi nestaci. No ved uvidime kedy. No livi pekne ani mi nehovor, to aby som isla spat uz teraz ak sa mi ma budit celu noc. Ja som neni na to zvyknuta, tiez mam take dobre babatko ako Eviqa. Ale uz asi nie na dlho... 😅 😅 😅

perla200
19. mar 2010

leri🙂)))))))))) alex bude riadna osobnost....neva ty ho budes biť ked bude väčší🙂))))))))))))))))))))) ale nie..... my mame tiež také pokojné dni....mala začala že tata, baba, daj daj....fajn ešte že mama nehovorí - to mam za tú starostlivost🙂

perla200
19. mar 2010

no ivet - ale ktovie....napr. moja kamoska hovorila že až ked sa malý usmial zbadali zuby - dva!!!! vôbec nevedeli kedy mu vysli....a vidís každé dieťa aj tu je individuálne....

martinex
19. mar 2010

ivet este nie, idem akurat na to...chvilku strpenia prosim 😉

lenka taky den sme mali aj my raz....tak snad zajtra uz bude lepsie

dobre budicky vam robia deti, mna dado naposledy zobudil tak ze ma tahal za prso... prebrala som sa a kukam a on ma chnape za bradavku...riadna bolest,hned som bola prebrata 😀

eviqa
19. mar 2010

ivi, prajem ti, aby bolo stále také dobré ako doteraz a aj sebe, aby sa malý vrátil späť do starých koľají 😉

leri 😀
livi, aj náš zbožňuje vlasy, ale náš spí v postieľke, takže nemá šancu, iba cez deň a hlavne vtedy, ked si z môjho nosa robí hryzadlo 😀

martinex
19. mar 2010

no,fotky pridam zajtra, som na notebooku a musela by som vytahovat citacku kariet z normalneho pc a to je moooc narocne na moj dnesny stav,takze zajtra 🙂

eviqa
19. mar 2010

...no idem ja povešať prádlo, od rána v práčke, dúfam, že nesplesnelo 😀 a idem to tu trošku obriadiť aspoň naoko, brat je na ceste z BA na návštevu a na noc.
mm okúpal malého, dal mu jesť a už je v postieľke.
...tak krásny večer 😉

iveta6384
19. mar 2010

baby tak to zacalo, pred hodinou zaspal a uz sa 2 krat zobudil s placom, odsala som ale moc neslo, ma to stecene dole v hrdielku. Tak to bude zaujimava noc. Neviem sa dockat. Chudatenko male. my ked mame nadranom maleho u nas v posteli, tak nas budi na striedacku oboch. Zacne davat prsty do ust, potom taht vlasy (to len mne) a nakoniec nam obom vopcha prsty do nosa. No a to uz ozaj vstavame. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre