Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
20. apr 2010

evi , aj marek zo zaciatku potiahne asi 5x a potom uz len sa hra. no on si ju berie casto.tak 2-3 flasky ma na den.
no a v noci mu dam zatial pit caj kym ja spravim mlieko.to stiahne aj 50 a je aspon ticho.

lenka_66
20. apr 2010

baga , aj tak v noci nespis 😉 , tak budes citat

martinex
20. apr 2010

eviq ako pise daniela skus zmenit pitivo...dado mi caj nechcel,ale hami-broskynovy granulovy pije...tak kupujem len ten... nespravi sice dieru do sveta ale tych 150-200ml denne stiahne

facovka
20. apr 2010

eviq a co mu ponukas??ja uz musim cistu vodu bo ine nechce.....a kolko mliecka denne vypije??reku kolko asi tekutin ma..

facovka
20. apr 2010

leni a on si flasku drzi sam?? to oli nehrozi,kokso aky sikovny 😉

lenka_66
20. apr 2010

fac , hej asi od 5 mesiaca.aj plnu sklenenu s mliekom . no ale flasa je marekova laska 😀 .inac ked uz ma len maliko tak v sede ani v lehatku este nevie dopit.

lenka_66
20. apr 2010

dobre diabolske cislo stranky piseme 😀

daniela33
20. apr 2010

aj Tamka si drží od piateho mesiaca fľašku sama a mne ruky odstrkuje 😀 , ale často sa s ňou vytáča na bok a potom sa zlostí, že jej netečie ...

facovka
20. apr 2010

cooo?? no to mate sikulikov, nas oli si ani riadne s piskotom a rozkom do ust netrafi,to aj fifo taky bol, a flasu si nedrzal ani ked ju uz akoze mal udrzat 😀 pohodlny...

lenka_66
20. apr 2010

fac , no naco ma maminu aby sa on trapil? 😀

eviqa
20. apr 2010

fac, ráno vypije 180 a večer 210 mlieka. a dávam mu čistú vodu alebo aj čajíky hipp ale dajak mu to neberie. To odkedy mal tie teploty sa nám tak pokazil. Síce nikdy nepil kvantá, ale aspoň niečo, teraz doňho sotva niečo dostanem.

leni, tak my tri fľašky máme na týždeň
😔

marti, tak kde my sa na vás hrabeme. Aspoň keby 100 vypil.

...a fľašu si tiež drží sám. Začal v štyroch mesiacoch a teraz posledný mesiac má obdobie, že sám si to držať nebude

martinex
20. apr 2010

aj Dadik drzi flasku sam, asi dva mesiace.... ked ju ma pri sebe v ohradke,vie si ju chytit a napit sa....

lenka_66
20. apr 2010

evi ale kolko vypije to ani srnka v lese netusi. no pisa dost tak asi ....

lenka_66
20. apr 2010

mati , ze dadik drzi flasu je jasne . ty napis az ked bude vediet citat 😀 . tusim uz ovlada vsetko. kde vy ste .

facovka
20. apr 2010

eviq my fifa mame takeho, nidky vela nepil, a ked ochorel, problem, vzdy na infuzkach skonci,boé nechce pit,oli pije pekne, sa tesim, tiez zo 2-3flase na den,ale nepil tolko to sa teraz az rozpil, tiez sme to mali tak na tyzden, teraz na den 😉

martinex
20. apr 2010

ale nahodou pa-pa nam nejde...

lenka_66
20. apr 2010

myslis sam ? no ale ked sa stym tak dobre hraje 😀

eviqa
20. apr 2010

fac, no dúfam, že my neskončíme ako fifo pri chorobách. Musím ho to nejako naučiť.

marti, tak my vieme aspoň pá-pá, aký bude veľký, žmurkať, ked už nepijeme

lenka_66
20. apr 2010

a my vieme tak ze kde je pipik .a ze kaka smrdi fuj. 😀

lenka_66
20. apr 2010

ostatne ho vobec nezaujima. take tapi tausky total ignoruje

lenka_66
20. apr 2010

evi ked sa tak pekne uci skuste sa neako hrat ze budes pit z pohara a on opakovat

paulusa
20. apr 2010

mne to neodoslalo odpoved, to akoze c o ma znamenat? neviem co som pisala.
aj my uz vieme drzat flasu.
evi a co si mu davala od zaciatku pit. my sme stale na feniklovom caji. kupujem granul. v kauflande a nie je to hipp- ten mi nechcel. ani nic ine. ale uz mu tiez skusim kupit nejaky ovocny, tak uvidime.

lenka_66
20. apr 2010

mati , teraz mi doslo 😕 . to papa ako kyvanie a ja ze ako jedenie 😀

perla200
20. apr 2010

leni tak ten tvoj malý je riadny chlap zaujíma ho flasa a pipík🙂 no čo už len viac môže chlapov zaujímat🙂))))))))))))))))))))

eviqa
20. apr 2010

leni, skúšali sme. Len on potom chce pohár a nie fľašu. Tak som mu párkrát dala aj z pohára, no ale mokrý bol všade. 😀
paulusa, my sme boli len na čistej vode, potom som už skúšala všelijaké čaje a ešte asi budem skúšať dalej.

no a malý zistil, že plienkový kôš sa dá otvárať, tak sa tam hrá, kým mu poklop nespadne na ruku. Snád nebude smetiar?
😅

lenka_66
20. apr 2010

perla este mamin vystrih , no ten sice ostane jeho objektom zaujmu ale nie na mama 😀

martinex
20. apr 2010

Dado via baram-baram-buc.... a tap tap...to trieska rukami kade tade

eviqa
20. apr 2010

marti, no s tým trieskaním, to hej, my tomu hovoríme bum-bum a najlepšie to je po NB alebo po skle.

perla200
20. apr 2010

a mame uspech - dnes sme sa vykakali a vypisali do šerbla ráno...ako sadla si tam potlačila a bolo raz dva, tvárila sa akoby serbel poznala roky🙂))))))))))))))) pritom to skúsame od nedele......
lenka - no jasné....je to chlap ako sa patrí...

perla200
20. apr 2010

my ked plačeme tak plačeme že ajajajaj....akoby bola najviac týrané dieta na svete🙂))))))))
tap tap tapusky - no ked jej ja držím ruky a chodíme ked ju držím za dve ruky, stavia sa a rúčkuje po gauči a dnes sa sama začala pústat.....trtula mala....ako odvaha jej nechýba🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre