Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
13. máj 2010

leri presne takto som sa cítila ja po štátniciach, že a pre toto človek stresoval? ani oslavovať sa mi nechcelo 😲 ozaj teraz som v správach počúvala o diplomkách, aj vaše preverovali pred štátnicami? už sa nejaký papier dáva na overenie či nie sú plagiát 😕

perla ja ziapem furt, sused mi vravel že presne vie kde sa môj syn momentálne nachádza ak je vonku teplo, lebo mám otvorený vetrák a ručím jak pavián - richaaaaaaaaaaaaaard tam nieeeeeee, richaaaaaaaaaard kde zas siiiiiiiiiiiii 😝

bagaja
13. máj 2010

blažka to isté u nás....Peťka toto nesmieš, tam nechoď, nechaj to okno!!!! no susedia musia mať radosť 😀 a dnes to obsiahlôa moja krásna dracena skoro som infarkt dostala ked som zbadala ako leží na zemi a malá veselo sa hrabe v zemi 😠

inak dnes tarhoňové rizoto zožalo veľký úspech...síce tarhoňa po celej obývačke, lebo šak mi obedujeme pri dámskom magazíne 😝

blazka24
13. máj 2010

tarhoňové rizoto malo úspech? a čo si tam dala? ja moc tarhoňu nemusím ale šak ak by malému brala ........
inak už mám nervy, richardovi niečo zaškodilo lebo stále šabluje, dnes som ho 5x prezliekala a už som sa nasrala a o pol ôsmej som ho nechala už v tom, teraz som ho zobudila aby sme sa prezliekli a hajde do postieľky..........

babulka123
13. máj 2010

babyyyyyy ninka zaspala a samaaaaa... sice jej to trvalo asi hodinu ale vobec neplakala a sama zaspala.. ja sa tak tesiiiiiim
na konci uz bola taka odpalena len si zamrnkala tak som tam isla 2x pohladkala a zaspala.....
neskutocna radost.. dufam ze jej to takto ostane veeelmi dlho

a dnes sme boli na 1 spanku od 12 do pol3 takze super..a potom dosla veeeelika navsteva Martinex s Dadikom a Jankom a velmi bolo super, aj ked ninka bola upistana.. nasa super perfis navsteva priniesla so sebou dazd tak sa nedalo ist ani von, tak sme to nejako zvladli doma.. samozrejme ze ked odisli tak prestalo prsat , tak dufam ze to tak neostane ked tu budu byvat.. hehehehh

p.s. matka to auto ma neeeeeskutocne mrzi...

zuzkamilko
13. máj 2010

cafteeeeeeeee,
vidno,ze ide hokejik a my nemozme nic kukat,aj debatka sa rozprudila 😉

zuzkamilko
13. máj 2010

leri.....gratulacia sa posiela k ING. 🙂
babulka......drzim palce,nech to cim dlhsie vydrziiiiiiiiiiii

babulka123
13. máj 2010

jeeeejda ja hulvat.. Leri ja som zabudla. gratululkaaaa

zuzkamilko
13. máj 2010

my zaspavame pri kojeni a chcem to odstranit,lebo potom aj v noci si vyzaduje kojenia a zaspi pri mne v posteli a nechce ist do postielky.....

zuzkamilko
13. máj 2010

haloooooo kde ste kto??? 🙂

babulka123
13. máj 2010

zuzka.. nooo ja som tu 2 dni dozadu plakala ako mala plakala.. vcera to uz bolo o poznanie lepsie { a bola som prekvapena ale fungovalo to aj v noci bola hore ale pekne sa ulozila a spala dalej } a dnes .. dala som ju do postielky a, sice stala a hrala sa tam s dudlom a nufkami co ma , potom si lahla a nohy jej vyseli z postielky a tak .. na konci som tam isla a 2x pohladkala a spala.. takze poviem ti ze tie 2 dni co vrieskala dnes mi to paradne vynahradila..
milacik moj zlatucky

babulka123
13. máj 2010

nas pavilon opic poobede...

zuzkamilko
13. máj 2010

ja len chcem pockat,kym malemu vyjde zub,co vidim,ze sa prerezava a idem na to,ako on v pohode do 5 minut pri kojenei zaspi,ale ved bude mat 9 mesiacov,uz pomaly nech sa nauci sam zaspavat....

zuzkamilko
13. máj 2010

jeeeeeeeeej skolkaaaa 🙂 zlatucki suuuu 😵

martinex
13. máj 2010

jeej lasky moje tri malicke.... babul dobre bolo...musime zopakovat 😉

babulka123
13. máj 2010

jaslicky..
ale nie strasne boli podareni.. a ninka sa aj predviedla.. urobila zopar krokov sama..

martinex
13. máj 2010

ze zopar...sak pochoduje jak vojak...bohovska je..sikovna strasne a ukecana po mame 😀

blazka24
13. máj 2010

babul nádherné fotečky a gratulka k zaspávaniu - vidíš že ti to maličká Nina vynahradila tie nervy predtým........
my bojujeme so spaním - kruci mne to vynahradí asi až ked bude dospelý 😒

zuzi u nás tiež fičí hokej, ale malý mi ešte nespí tak som tu len tak na skok, raz tu raz tam, som jak cigán po podpore 🙄

babulka123
13. máj 2010

no nikde nikto idem ja haji.. cmuuk

leri
14. máj 2010

prvaaaaaaaaaaaaaaa 😀 sme uz hodinu hore, toto bola moja najvacsia nocna mora ked som bola tehu, ze budem musiet vstavat rano o stvrtej.................keby milan nevstaval do roboty o pol siestej tak ho necham revat aj tri hodiny take mam nervy 😠 , nechala som tmu v obyvacke, ale zjavne mu to nevadi a hra sa 😀

perla200
14. máj 2010

aj my sme hore už pol hodinu a v noci des....asi som spala nejakých 5 hodín ale kaslat na to.....idem varit dievčatá....komplet aj simonke aj nam....ako o 7.h varit ale dovi dopo....musím dnes malej urpavit nejak tie spánky kedže o 13.h ideme pre výsledky a ona vtedy sladko spí ale ako??? neviem......

jej leri aj vy ste mali tmu v obývačke? aj my dnes okolo polnoci....ale jej to vôbec nevadilo ani nepískla tuším sa jej to páčilo....

eviqa
14. máj 2010

dobré ránko

leri, blahoželám k štátniciam - dodatočne

babulka123
14. máj 2010

ahojte.. no ninka vcera zaspala o pol 9 a rano o pol 7 hore vyspata.. ale vobec mi to nevadi kedze haji ceeeeeeluuuu noc.. takze parada..
vyzera to tak ze nam pomohlo prejst na ten jeden spanok.. zalahne okolo 12 na 2.5-3 hod... a je pokoj a vecer v pohode zaspi. klop klop klop, dufam ze to vydrzi co najdlhsie..

eviqa
14. máj 2010

babulka, super. Tak nech vám to takto zostane 😉

facovka
14. máj 2010

babul, gratulka...my klasika o 5h hore 😅
teraz uz lomi samozrejme......to my na jeden spanok cez den nehrozi, bo to by uz pistal od zloby,aj ked dakedy ked je uboleny spi polhodku cez den, a v noci tiez na prd, takze ziadne zmeny....uvidime ako sa to podda....ratam ze po rocku by mohol uz normalnejsie spinkavat 😉
krater po vytrhnutom zube boliiiiiii.... ☹

lulu73
14. máj 2010

cauko cauko

fac....vydrz a vyplachuj opatrne vlaznym repikom....mne takto pred rokom vysekali osmicku...tehotnej, skoro som tam umrela...ale aj doktor sa potil a vyzeral ze ma na male 🙂
.... no a repik a studene obklady, uplny zazrak, ziadne modriny a bolest tak dva dni

babul, mati ..... super fotky...mate vynimocne sikovne deti ze uz takto behaju

perla....ved sadaj na vlak a dojdi aj mne navarit...alebo uz navarene dones 🙂

leri ..... ja som sa vcera zaondila s fotkami na compe, robila som taku fotoknihu a sla som spat o jednej a o mala bola stale hore...aspon mne sa tak zdalo a o siestej uz uplne.....ale mam fintu....uz tri dni k nej chodim iba o polnoci a o stvrtej na kojenie.....inokedy ju nechavam nech si tam pokeca, postazuje sa

lulu73
14. máj 2010

a ozaj babytie co mate take tie karty fialove do DM a zbierate body...do konca maja je akcia ku dnu matiek 5O percentna zlava na 5 vyrobkov...jeden si mozete vybrat a z karty vam zoberu 10 bodov.....a medzi tymi 5timi vyrobkami je aj fotoplatno s 50 perc. zlavou...take velke, nepamatam rozmery, prikladam fotku, uz som ho dala spravit....trvalo to dva dni od objednania a vyzdvihla som si ho v nasom DM v Stupave.....nepotrebujete mat na to stiahnuty ziaden program, iba na stranke CEWE foto si date ze platno, ten najvacsi rozmer...alebo chodte radsej cez stranku DM a tam to mate ku dnu matiek napisane co a ako

pozeram tu fotku, ze obraz je pekne nakrivo tam .-))) ale to je zaveseny iba akoze, pojde do Emkinej izby

martinex
14. máj 2010

ahojte,
u nas noc parada,okolo pol7mej zalomil,o 4tej sme papali a potiahol az do 7mej, normalne som nechapala..mm si ho zobral a ja som este spala az do 9tej 😀 takze som doruzova vyspinkana...

lulu to platno som pozerala,super vec,sak ho maju len za nejakych 15€ teraz s tou zlavou,to je ako nic 😉

babul gratulujem k zaspavaniu aj celej noci... inak mm vcera do 1nej navrhoval byt 😀 uz len peniaze mat a moze byt 😉

maly prave zaspal,ja idem naplnit tortu,mm si isiel pre technicak od auta co mu zadrzali minuly tyzden 🙂 a po obede ideme do BA,tak dufam,ze aspon nebude prsat 😠

lulu73
14. máj 2010

ano, platno je uplne uzasne. stalo okolo 16 eur....ale len do konca maja to plati, tak sup sup

bagaja
14. máj 2010

lulu to bola akcia iba do 10.5. tuším sme to premeškali...

inak tenm obraz je úplne bohovský 😉

lulu73
14. máj 2010

coze???? to sa mi nezda....ja som ten obraz bola zobrat v stredu ci stvrtok?

z.vrablova
14. máj 2010

AHojte, vcera som kvecla pri hokeji... poobede mame navstevu, pridu kamosi na hokej... Kika uz pol hod zaspava... 😒
Rano ju zobudila postarka, zvonila ako besna... priniesla mi pozvanku na prijmacky na VS + okruhy tem.... no dovi-dopo... to je hadam vseobecny prehlad uciva za 4 roky na strednej... od SJ, matematika, filozofia, etika, politologia, sociologia, psychologia, ekonomia, biologia, gegrafia, hudobna vychova a vytvarna vychova.... no neviem - neviem.... asi sa tu najblizsie dni velmi vidat nebudeme... ☹
Prijmacky mam 22.6..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre