Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
21. máj 2010

Mati ozik a mna by zaujímalo, kde si tam ten solamyl použila? do marcipánu?

martinex
21. máj 2010

baby diky....

baga na podsypavanie ked som valkala potahovku,aby sa mi neprilepila o kuch.dosku 😀

lenka to som si az potom vsimla 😅

leri
21. máj 2010

ahojte, .......mati, torta paradna, sa brutalne zlepsujes 😀
a od dnes ma volajte drakulova mama, mame treti zub, v noci sa prezeral, ........ani som nevedela, kedze alex spal 😀 ale si predstavte.................OCNYYYYYYYYYYYY, takze mame dva dole a jeden ocak hore, bude ako dracula vyzerat 😀

zuzanakarolinka
21. máj 2010

no super 😉

blazka24
21. máj 2010

emke všetko naj prajem.........

marti ja s otvorenou hubou kukám jak péro z gauča........

nebola som tu pekne dlho a kým vás dočítam budem v dôchodku, takže dnes určite nie, máme výročie a tak treba niečo pekné napiecť k vínečku 😀 malý spí tak idem na to 😉

zuzanakarolinka
21. máj 2010

blazka gratulujeme koľkéže to máte výročie, hádam ešte neoslavujete 30-ročnú vojnu? 😉 😉 😀 😀

missy97231
21. máj 2010

ahojte.
marti super torta. 😉 fakt nechapem, jakto ze este nemas zivnost na toto... ale to by bola bez materskej, tusim 😀
teletubies... ej, to ked som bola ako aupair v anglicku - to som sa upozerala. este dodnes viem pesnicku naspamat, a furt mi beha po rozume 😀 a o tom "pupusovi" to nielen v polsku, ale to uz aj v tej dobe ked som bola v anglicku sme sa bavili,,, ze to co. 😎
a inak - dnes mi dr odpisala, na EEG a neurologiu ideme buduci piatok, a vysledky budu potom az o 14dni, t.j. 15.6,,, takze dost dlha doba. a zas ma len pristrasila.... ze ak by viac spal, zvracal a mal krce. tak dnes taha uz 3hodinku (co sa nestavalo 🙂) a vcera po dlhsej dobe zvracal,,, ale vsak mal reflux. tak to co??? no i nahraj decko na kameru 😀 nech uz teda je polka juna nech viem na com sme.

livia1
21. máj 2010

Ahojte babenky

Mati torta je úúúúúúúúúúúžasnááááááááá, nemá chybu

LEri super vy máte už aspoň niečo, Kubko je jedovytý vkuse, už nie len cez deň a zub žiadny.

štvornožkuje o 106 a behá za jednu ruku, ked si nevšimne tak mu šuchnem do ruky niečo aby si myslel že sa drží a behá 😀 , ked si to uvedomi hned si sadne. a ked si ho so svokrou neháme behat od jednej k druhej tak len 2-3 x prejde a potom sa už len hádže lebo mu to je strašnš smiešne.

Emke prajeme všetko naj naj

livia1
21. máj 2010

Missy a čo ti zatial povedali, že čo to je? alebo by mohlo byt?

missy97231
21. máj 2010

livi, priznaky epilepsie ☹ 😒 ale ja verim, ze ziadnu epilepsiu mat nebude... a ze to je iba taka "drzka" co hadze...

missy97231
21. máj 2010

a kubko je fakt sikovny. to ked sa ocko vrati, tak ho pribehne privitat uz sam 😀

lizatko1009
21. máj 2010

missy ja som sice to video nevidela, ale urcite to epilepsia nebude, moj tiez vystraja, skace, toci s hlavou do stran.
dnes sme boli na poradni za mesiac a pol pribral 600g aj som sa pytala na ten puding, tak ze normalne s nutrilonom sa moze robit aj klasicka krupica, ze inac uz tak vsetko pomalicky mu mozem skusat davat jest, ale nesolit.

lulu73
21. máj 2010

ahojte
dakujeme s emkou este raz za gratulacie
dnes ma novu zabavku...posadim ju a namiesto toho aby sedela a hrala sa ako vzdy, hodi sa do zadu a strasne sa na tom smeje...rano v posteli to bolo ok, same vankuse naokolo...ale potom ked sa hrala v detskej, tak som tam pri nej musela sediet, lebo by sa riadne dobuchala....jednoducho akonahhle si dnes sadne, uz sa hadze dozadu a strasny smiech

a boli sme vonku s novym kocikom...Emma ktora neznasa kocik sa niesla ako hovienko na palici, vykukala , ani nemrnkla....uzasna prechadzka...konecne

a namontovala som si nan aj tasku z DM co som si vcera kupila a tiez som sa niesla ako hovno🙂 .......... vsetko je na tom kociku ok, je taky lahky ze po schodoch som ho schmatla pod pazuchu aj s malou....a je tak lahko ovladatelny, ze aj malickom sa da tlacit dopredu....jedine co je trochen blbe, ze ja som vysoka a rucky sa nedaju dat vyssie...inak super

eviqa
21. máj 2010

lulu, že ako hovno na palici. 😀 toto som počula prvýkrát, ale dobré to je 😀 tak ste sa teda na prechádzke niesli obe 😉
inak aj náš malý začal toto robiť, čo píšeš, že tvoja emka, ale na zemi sa ešte neodvážil. Bála som sa aj ja, že nieže si otrieska hlavu, už aj tak je dosť obitý. Ale my to nerobíme len zo sedu, ale aj zo stoja, postaví sa a hodí sa dozadu.

martinex
21. máj 2010

dakujem dievcata za pochvalu.... velmi ma to tesi...

my sme boli u otca,vypratavat nejake veci z nasej buducej spalne...teraz som maleho ulozila,lebo sak prd spal a ja idem na chvilu oddychovat,lebo som utahana jak kon...

inak neviete mi poradit,co mam mame kupit na narodky? v nedelu ideme gratulovat a ja nic nemam 😠

lizatko1009
21. máj 2010

marti digitalny fotoramik?

martinex
21. máj 2010

hmmmm... zaujimavy napad... zeby ho mala v praci na stole?... idem pokukat nejake 😉 dik

livia1
21. máj 2010

Missy tak tomu verím aj ja, lebo sa vráti 13 dní pred 1 rokom.
A moc sa na tu epilepsiu nedrž, mama tiež bola akože epileptička a nepotvrdilo sa jej to, raz odpadla a triaslo ju , brala akože lieky a nič z toho

livia1
21. máj 2010

Pred chvilkou Kubko behal sám, akože som ho držala za traky a spokojne behal, ked prídeme z vonku tak ho skusim natočit a potom dám na FB.

lizatko1009
21. máj 2010

marti je to dobra vec das tam fotky maleho krtka a mas to a babka sa bude mat cim chvalit 😉 ale v cz su ovela lacnejsie tie ramceky

lulu73
21. máj 2010

Turista blúdi centrom Bratislavy a strašne potrebuje na WC.

Vtom uvidí farebný nápis EUROTOILETS.

Vojde do mramorom obloženej miestnosti, kde za pultíkmi postávajú mladé
slečny v slušivých uniformách.

Jedna mu hneď vyjde v ústrety:

Dobrý deň!, Čo pre Vás môžeme urobiť?"

Turista sa krúti: Potreboval by som využiť Vaše služby."

Slečna sa posadí za počítač: Želáte si kabínu, alebo pisoár ? "Kabínu."

"Uprednostňujete farbu modrú, zelenú, ružovú alebo klasickú bielu?"

"Hoci aj bieluúúú..."

"Máte radšej toaletný papier, alebo Vám môžeme ponúknuť súčasný trend s
intímnou sprchou?"

"Papieéér!"

" Výborne! Želáte si jednovrstvový, viacvrstvový, farebný, s vôňou ruží alebo
radšej svieži mentol?"

"Stačia aj noviny!"

"Retro riešenia bohužiaľ zatiaľ nemáme v ponuke, ale ďakujeme Vám za námet na
rozšírenie našich služieb.

Ako protihodnotu Vám radi poskytneme použitie umyvárne zdarma.

Budete si želať hudbu klasickú, alebo radšej niečo rezkejšie?"

" Aáááááá...." - zavyje turista.

"Áno poznávam. Takže výber operných árií. Skvelá voľba.

Ráčite platiť kartou alebo v hotovosti?"

Turista vytiahne peňaženku a zaplatí nemalú sumu za papier, ktorý práve
vyliezol z tlačiarne.

Potom cez zuby precedí: " Tak, kde sa môžem vysrať?"

Slečna sa poobzerá, nakloní sa k turistovi a pošepká mu do ucha:

"Nemala by som to vlastne hovoriť, ale my chodíme naproti do krčmy.

Tu máme iba zákaznícke centrum.

Prevádzka je v Košiciach."

perla200
21. máj 2010

lulu🙂))))))))))))))))))))))) ty si expertka🙂))

no dúfam, že už spíme....dnes sedela dlho na bicykli ale velmi sa jej páči na nom tak chvalabohu....konečne sa dalo ist von a dúfam že to tak aj ostane....
missy - no držím palce.....

babulka123
21. máj 2010

booooojiiiiiiiim... buuuuuuuurkaaaaaa.. poooooomoooooooooooooooc

lulu73
21. máj 2010

babul, neboj, uz si velka 🙂 a panelak ma hromozvod, ....tes sa ze si sedis v teplucku a suchu .-)

babulka123
21. máj 2010

lulu neverim .. hehehe

inak idem vas docictat ,dnes som zas nebola cely den doma, bola som znova v kresle { skoro som tam zaspal} ale mam 3 zubky hotove.. tak sa tesim..

zuzanakarolinka
21. máj 2010

kde je búrka? v blave? tak nie že to pošlete sem? no no no. robiť si srandu 😉 🙂

zuzanakarolinka
21. máj 2010

ten vtip paráda 😀 😀 😀 😀

adenka
21. máj 2010

ahojte,

baby tie co davate detom krupicu alebo kasu z flase ake dudle pouzivate?? ja mam avent 4, urobila som dnes uplne riedku krupicu a nic jej z toho neslo... tak som to musela vykydnut a urobit nutrilon 😒

zuzanakarolinka
21. máj 2010

ja nedávam z fľaše nič, všetko iba lyžičkou

adenka
21. máj 2010

zuzka ja som jej to chcela dat miesto vecerneho mliecka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre