Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
21. okt 2009

no mame 5150g

adenka
21. okt 2009

ahojte, tak ja mam stale +10kg 😠 ☹ a tiez vyzeram ako v 5. mesiaci...nosim tehu rifle lebo nic ine neobleciem....

dnes mi mala vydrzala v kociku rekordnu hodinu... no tymto stylom sa asi v sobotu nepridam... ☹

kolka1
21. okt 2009

Ahojte,

tak my sme mali vcera presne 2 mesiace a 2 tyzdne a znasobili sme porodnu vahu na 5880 g 😀 😀 😀. Parada. A ja som +1 alebo 2 kg, brusko mam ako pred tehu ale kvalitativne este mam co robit aby bolo ako pred tehu.

No a mali sme s Leri rande 😀 😝 v Brucku. Poviem vam nasa Leri je kocka 😉 a Alex je riaden chlapina 🙂 a pre vsetkych neveriacich videla som aj rysujuci sa zubok 😀. Tak sme to skonzultovali a mohli by sme v sobotu nieco poriesit, prisla by aj Leri, co vy na to? Sad Janka Krala? Kocikovanie?

No a co sa tyka starostlivosti, u mna dobre, co potrebujem tak idem buduci tyzden v utorok ku kadernicke, hip hip hura sa tesiiiiiimmmmm 😀.

A Lulu pasy su na Zaporozskej, nie Znievskej. Na Zaporozskej oproti zdravotnemu stredisku je taka skolka tak tam. Pre vsetky baby, ktore si to chcete ist vybavit je treba rodny list, pas a 3E kolok. Kolok kupte na poste, na policii uz nepredavaju.

Joj a zajtra nam pride nova paradna nova hrazdicka pre Borka, sa tesim 😀.

Adenka tak zober satku.

perla200
21. okt 2009

aj ja mam brucho ešte....a to robím brušáky....ale už mi ide dole lebo si dovidím na ranu....ale tie kilá sú este na mne stále....

keby som bay mala 2kg tak som happy...ale stále dúfam, že ked mala začne chodiť tak zhodím a predpokladám že pri týchmojich trojhodinových prechádzkach vonku každý den budem ako lan

adenka
21. okt 2009

kolka vy ste teda dobreeee ze stretko v brucku 😀

no mozem zobrat manducu, ale tam tiez vydrzi max hodinu... ale nieco uz vymyslim...

livia1
21. okt 2009

Ja som pribrala 15 kg a ešte mám +3kg. inak Kubko má 5450g a 61cm. Brucho mám tiež ešte dobré, skoro ako vo štvrtom mesiaci. 😀

kolka1
21. okt 2009

Perli ja som brusko nechala v porodke, ale svalstvo sa mi nevratilo 😅. Ale vsak vsetko bude 😀.

Adenka tak hodku v kociari, hodku v manduce a hodku na rukach 😀 😀 😀.

livia1
21. okt 2009

Babul mala je zlatá ako chytá tie hračky. Kubko ešte minulý týždeň sa len snažil ich dočahovať ale včera si už levíka chytal oboma rukami, len keby ich nemal v päsť. 😀

babulka123
21. okt 2009

livi diiik.. dnes na to dosla.. taka bola zlata.. tak sa tesila z toho ..

to je presne to ze zo dna na den sa naucia nieco nove..

kolka1
21. okt 2009

Inac ja si myslim, ze teraz je genialne obdobie s detickami, kazdy den prekvapia niecim novym 🙂. Borko tiez uz drzi hracky 😉. Inac lehatkujuci vam tiez deti davaju take bomby pastou do tych hraciek? My mame na hrazde taku lopticku a cakam, kedy do nej az tak tresne, ze dostane pecku spat. A vela tomu nechyba 😅.

adenka
21. okt 2009

kolka dobre si to vymyslela... este musim ukecat mm aby ma tam odviezol a bude mat este 10 minut v autosedacke 😀

domca teraz objavuje ruky... aj pred chvilou som jej vzala didu, tak cmulala ruku...ale tak nahlas 😀

reginetta01
21. okt 2009

caute baby. majú aj vase deticky v pusinke take biele neviem ci to su pluzgieriky ci co. je to z mliečka, len neviem, ci sa to nejako osetruje, ci co.

kolka1
21. okt 2009

Regi v pusinke alebo na pere? Ak na pere tak to je papkaci pluzgierik 🙂.

Aden 😀 😀 , a este k cumlu, nech robim co robim Borko nechce ziaden a ked sme mali vecerne place tak som sa teda naskusala. Ale uz to neriesim, ked nechce tak nechce.

adenka
21. okt 2009

kolka ja stale skusam, ale bezvysledne... mam na stole 3 a striedam 😀

kolka1
21. okt 2009

Lulu teba som sa chcela spytat, si hovorila ze chodis s malou cvicit, kam?

A este bratislavcanky ktore chcete chodit na plavanie, uz ste rozmyslali kam?

lely29
21. okt 2009

Regi ja som to malej umyla vreckovkou namočenou vo vode a nasledne v cukre

adenka
21. okt 2009

kolka ja to prave riesim...chcem ist do hotela west, plava sa v slanej vode a aj doky nam to odporucala...
a chcem aj chodit cvicit do miracle studia... je tam nejake cvicenie s babatkami od 4. mesiaca...

babulka123
21. okt 2009

aden.. nahlas.. ja sa na to zobudim v noci.. hehehe

a u nas je to teraz jeden dva dni co do toho udiera a si to uvedomuje.. a ta lopta ja jej nepacila tu som dala dole ale toto je taka ta stara klasika co sa dvala na kocik a hrka to .. tak to sa jej paci..

ale aj tak sa vie najviac pohadat s kolotocom. tak mu pinda.. hehe

inak baby tiez mate pocit ze vase dieta je najspokojnesie ked sedi? nina ani lezat ani nic, len ked je kvazi v polosede tak je spkoooojnaaa.. a este ked je na "nohach" nohy ZABORENE.. hehe bohuzial v mojom bruchu , cela je nasponovaana.. a taka spokojnaa

adenka
21. okt 2009

babul v noci iba vzdycha, necmula 😀

na margo kolotoca...super vec, ale preco ta blbost hra len tak kratko??? to som minule nic nerobila 10 minut len kazdu chvilu ho behala natahovat 😠 😅

a aj domca miluje ked ju mam posadenu na bruchu opretu o kolena... vtedy kecaaaa rehoce sa... no paradicka... len caka ze tak bude cely den 😀

babulka123
21. okt 2009

kolka ja som myslala tiez na ten west, alebo este sesta chodila niekam na trnavku a bola spokojna..

a cvicenie.. tiez nad tym uzvazujem, je tam kutik kde ti postrazia babo.. tak uvidim.. kamoska ma tam laka..

adenka
21. okt 2009

babul v trnavke je alva, ale vraj je to dost masovka

kolka1
21. okt 2009

Aden a co to stoji vo Weste? A od kedy planujes zacat?

Babul, tak Borko preferuje loptove hry, lebo on je stej lopty hotovy 😀. Na nohy neskusam ale paci sa mu v lahu aj velmi v lehatku. Krasne sa rozprava s tymi hrackami a pridavame celu skalu novych zvukov 😀 . Inac som si nikdy nemyslela ze budem svojmu dietatu tolko spievat 😝 podla mna moj spev hotova katastrofa a on je z toho nadseny 😀 😀.

adenka
21. okt 2009

kolka 150 na 4 tyzdne a je to 2x do tyzdna
http://www.hotel-west.sk/?id=40

bagaja
21. okt 2009

baby pomooooooooooc strašne ma bolí zub čo môžem, prosím poradťe lebo do rána zomriem ☹

adenka
21. okt 2009

baga mna teraz rozbolel a brutaaaaalne....a to ten vraj mrtvy ☹ ☹ ☹

kolka1
21. okt 2009

No musim spravit prieskum, ja by som tiez chcela chodit od januara.

Mozete paralen.

lely29
21. okt 2009

Baga daj si naň alpu a kludne aj paralen

babulka123
21. okt 2009

no baby tak moja dcera je dneska uplne ina.. uplne jej supe.. sa prave zobudila ze vyspata.. no staci vam??? tak toto este nespravila.. dnes ma proste svoj den..
a .. hadajte co ? tak si zuzulala ruku ze som jej musela vymenit plienku pod hlavou .. cela bola mokra..

adenka
21. okt 2009

kolka aj ja chcem od januara... dnes som sa tam snazila dovolat ale bolo stale obsadene...

bagaja
21. okt 2009

paralen môžem neuškodí to malej? ale ja musím lebo zgegnem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre