Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
6. nov 2009

aha.. tak to nepotrebujeme.. nosic nepouzivam.. ale co nieje moze byt..

inak dnes som skusala a mala mi nechce byt v lehatku ani nahodou .. tak sa stocovala.. asi ale uz bola unavena.. hned zaspalal... no uvidime skusim poobede chcem aby si tam nejako zvykla

reginetta01
6. nov 2009

Naša maličká krásne búva na brušku. To je nádherné!

babulka123
6. nov 2009

to u nas nehrozi.. aneviem co sa jej stalo ale po hodine je hore.. este ju idem uspat.. toto neeee

sisulka7
6. nov 2009

babule, co ste lyžiarky, planujete tento rok aj lyzovacku?

bagaja
6. nov 2009

sisul ja sa už neviem dočkať, minulého roku chodil mm teraz ja 😉 juuuj tak sa ťeším, ja milujem lyžovanie

adenka
6. nov 2009

no obedik bude o chvilku hotovy...uz som hladnaaaaa 😝

regi domca spi iba na brusku...uz ani inak nechce

sisul my az na buduci...

perla200
6. nov 2009

no my sme boli vonku ved skúsim....no nie a nie zaspat, štorcovala sa ako divá....a vnútri bez papania zachrnela...ale je hladná tak neviem dokedy bude ťahat????

nasa nechce byt nikde len v kočíku....a v postielke už spáva týžden ozaj pochválila som sa vám????

a dnes prisla hrazdička...tak som zvedavá čo bude....počujte nasa mala stale rozpráva...celý den sa jej pusa nezastaví.....asi je po matke🙂

bagaja
6. nov 2009

perla žeby? 😉 to asi všetky baby sú také ukecané

bagaja
6. nov 2009

ozi baby a nemôže lyžovanie nejak ovplyvniť mliečko - chuť alebo dostatok, môžu kojace ženy lyžovať?dufam že hej 😖

perla200
6. nov 2009

myslím že môžes lyžovat...idete na hory?? ako závidím v dobrom🙂)))

ja som taká lyžiarka že dovi dopo...ako absolvujeme dve lyžovačky za zimu...a ja absolvujem dve butetáčky...teda ja radsej sedím v tých lyžiarskych baroch...tam je super....môj muž ma stále "nuti" lyžovat...ako oblečko tiptop zladená som akohovado...ale najlepšie je mojim lyžiam ked sú odstavené v tých stojanoch.... 😀

reginetta01
6. nov 2009

Babul, nie je každý deň nedeľa. Naša Natalie, keď bola na očkovaní, celý deň bola taká odvalená, že búvala počas celého dňa. A v noci to bola almázia. Som si myslela, že budeme hore stále, ale bola dobručka.
Aden, Ty si sa tuším bála ju dávať na bruško, však? Som rada, že si to obľúbila. Ja ju dávam len vtedy, keď sa na chrbátiku strháva. A na brušku sa výborne vybúva.
Perli, to je fajn. Naša malá veru nechcela spávať cez deň v postieľke, tak ju mávam na gauči. Tam zabúva aj sama bez problémov. Ale vyskúšam, či si to nerozmyslela, dať ju do postieľky. 🙂
Ja malú už mávam pod hrazdičkou a krásne sa zahrá. A takisto kecá. Je to úžasné!
Baga, chuť mliečka môže ovplyvniť akýkoľvek šport. Je to z dôvodu, že sa môže vplyvom kyseliny mliečnej trochu okysliť. Je to z dôvodu fyzickej námahy. Ale bábu to ne´musí vadiť. Ja plánujem návrat do činkárne až keď začnem príkrmy. Čiže asi o 3 mesiace. Ale lyžovať by som išla. To by som sa asi nebála.

reginetta01
6. nov 2009

Perli, aj to je niečo 😀 . Aj keď si bufetová lyžiarka - veď čaj s rumom je skvelý. Len ho nepi pred výstupom na zjazdovku. Ja mám takú skúsenosť - dala som si úžasný čaj s rumíkom pred posledným zostupom a potom bol zostup zo zjazdovky 3x taký dlhý. Kurník, ani neviem, ako som ten kopec zišla 😀 . Ale bola srandááááááááááááá 😀

perla200
6. nov 2009

regineta - nepijem čaj s rumom...ja si tam dám tri kávy🙂))) a balím mladých zajacov🙂))) pri mojej výstroji si musia myslieť že som minimalne Zuzulová🙂))) ale ja nieeeeeeeeee🙂 ja si kupujem tie štikacie lístky....načo mi je poldnový?
ale zase ked ideme ako partia a ked niektorí sa tam zastavia na rum s čajom vždy si majú s kým pokecat lebo ja som vždy tam...

regi skús ju dat do postielky...nasa ju odmietala 12 týždnov a potom zo dna na den...tam ostalal

sisulka7
6. nov 2009

ja milujem lyzovanie, hlavne sneh, tu prirodu, zatial sme nic neplanovali, ale dnes mi prisla ponuka, len si to neviem dost dobre s drobcom predstavit. Ale vypadla by som rada niekam do prirody. Prechadzky po meste ma uz prestavaju bavit 🙂

reginetta01
6. nov 2009

Perli, tak to je fajn! Ja rada lyžujem, že ani nestíham pozerať na tých zajacov. Ale možno prehodnotím =)))
Perli, rozhodne vyskúšam.

reginetta01
6. nov 2009

Sisul, taky tak. Aj ja by som najradšej išla niekam preč. Len malá chcela dosť často mliečko a nevedela som si dosť dobre predstaviť, ako jej dám. Rozhodne sa mi nechce vytasovať prso niekde v kaviarni, alebo tak. A začala som dávať čajík, len sa nekamaráti s fľašou, lebo odmieta akékoľvek cumle. Ozaj, ak má niekto záujem, darujem 😀 . Mám ich asi 20 - pre istotu, že by sa jej nejaký nepáčil. A paničke sa nepáči ani jeden 😒 . No, nič. Uvidíme. Ale už papanie predlžuje, čo som rada.

karin.
6. nov 2009

Baby už je Dámsky magazín a hovoria o tom fotení detičiek....

reginetta01
6. nov 2009

Karin, prave pozerám. Ja by som strašne chcela........ 🙂

babulka123
6. nov 2009

no spi...
ja som dnes nejaka vyflusnuta nieco na mna ide.. sakra.. hrdlo ma boli ..
uz som si dal apreventivne calcium a celaskon tak uvidime..

a lyzovat.. my ideme tusim 6.1. uz sa neviem dockat.. velmi sa teism .. marek nelyzuje, ja neviem ako to bude s lonovkou ale apson budeme niekde inde a nie doma.. uz mi z toho hrabka.. ked si tak zobereme tak cely den to iste... dookola.. heheheh normalne sviatok ked idem niekam.. a to mam uz dooooooostl dhlu dobu. {nielen od kedy mam ninku.. }

reginetta01
6. nov 2009

Babul, však to je také počasie. Kurník. Treba sa zásobovať vitamínmi.
Ja som už nažhavená na prechádzku, lebo u nás je krásne slnečno, ale Natalie sa nie a nie zobudiť. 😒

reginetta01
6. nov 2009

Babky, utekám sa pozrieť na malú, či žije a hor sa papať a do ulíc. Krásny dníček.

babulka123
6. nov 2009

kde je Ilava? ved to je kusok od nas.. tu je sichravo. hnusne..
no ale co ved ninka je zababusena.. len nos jej trci..

perla vy ste uz v pohode v postielke? to je super..

facovka
6. nov 2009

no,takze CRP len zvysene 13, takze bez ATB nastastie sme, moc negat., takze uvidime do pondelka, ze ak sa nepolepsi ze hospitalizacia aby sa zistilo co to 😔 😔 ale ja verim, ze to prejde..pekny vikend vsetkym..

stansun
6. nov 2009

aj my sa ideme lyzovat vo februari, teda skor manzel ako ja. Ja som uz starsne dano naposledy lyzovala a ani neviem ci by mi to islo. Ja budem chodit s malou na prechadzky a tak. Ideme do rakuska takze sa uz teraz teism 😵

lulu73
6. nov 2009

ahojte

ja som dnes bola s Marcom u Dr. CRP 61, robili mu aj RTG pluc, odbery...nasadili ATB...chudak, druhy den v horuckach lezi...a chripka to nie je
ja som sa vsak dala zaockovat proti chripke

a zase mi kamoska poslal video kde sa hovori o negat. ockovani...ja som z toho nestastna, ked si predstavim kolko svinstva ide do tela a ake choroby a svinstvo takle ockovanie spusta v tele cloveka ☹ normalne sa bojim ako mala zareaguje na to brutalne ockovanie v 3.mesiaci co nas caka☹ ona je takla drobulinka, krehulinka ☹

toto je ta doba informacii, internetu...vsetko je pristupne, vsetko si viem rychlo nastudovat...ach, blazena nevedomost z pred 14 rokov, ked som mala doma 2 mesacneho maleho a jedine rady boli rady babiek ktore sa dedili z pokolenia na pokolenie a z nejakej tej tazko dostupnej literatury co prisla zo sveta 😝

lulu73
6. nov 2009

a lyzovanie mame radi aj my...malu sme splodili na lyzovacke vo Francuzsku 😎...pomaly bude rok.... uzasne zjazdovky a vselico ine...doporucujem 😝

bagaja
6. nov 2009

jooj, aj my ideme na chatu na oravu, tak sa teším, ale my budeme chodiť aj tak, kedy-tedy lebo máme blízko svahy, no ale neviem ako to urobíme, lebo najradšej sme chodili na večerné, lenže teraz bude treba malú kojiť tak neviem neviem.
Perla 😀 😀 😀 😀 sa mi páči tvoj prístup k lyžovačke, aj my máme takú kamošku v partii, čo nelyžuje iba bufetuje, ale za to nám je dobre ked si dáme pauzu, tak máme s kým pokecať.

bagaja
6. nov 2009

fac lulu, nech vám deťúrence rýchlo vyzdravia 😉

z.vrablova
6. nov 2009

Lulu... ockovanie... podobne...
Neboj sa, nasa mala v tretom mesiaci na poradni 4600g a nezaockovali ju, ze vraj az od 5 kg. ALe ja to ete ponatahujem, nech zosilnie a hlavne, ked mas niekoho doma choreho, ale mala nebude v absolutnom poriadku, nemozu ju zaockovat (teda nemali by, ale mozes sa tym ohanat...).

facovka
6. nov 2009

lulu, veru..mne dr. doteraz na kazde povinne ockovanie povedala, ze vedlajsie ucinky velmi malinko byvaju...a my proste po kazdom ockovani brutus horucky, zabaly 😔 ze proste niektore deticky to zle znasaju, zato uz sa mi zaludok obracia ked ich 1.12. maju ockovat oboch Fifa na nejaku trojkombinaciu-mumps,rubeola,osypky..a Oliho prve povinne Hexa...ach jaj ☹ bordel je to,ale ked to naozaj ma pomahat tak co uz,ja radsej uz ani necitam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre