Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
7. jan 2010

ja sa neviem dockat kedy pride marek domov.. ked ho vidi tak sa rehoce..
tak dufam ze to pomoze..

lizatko nekojim musela som prestat v 2 mesiacoch kvoli mojim zdr. problemom.

a ninka uz spi na balkone dufam ze jej to pomoze lebo ma slahne..

a ohradku mame aj my a je to k nezaplateniu .. len to bude lepsie ked uz ninka bude sediet, lebo tera zje to tak ze sa jej nepaci nikde.. uz by len sedela a stala ale bohuzial na to ma cas..

reginetta01
7. jan 2010

babul, taky tak. natálka sa už tiež nudí, keď má ležkať. ale ja by som prišla o ruky, keby som ju stále len nosila, lebo sa chce kukať, zvedavec jeden. no a tatino s ňou robí somarin y ako lietadielko a tak. len ja mám pocit, že už mám ruky vyťahané ako opica 🙂

eviqa
7. jan 2010

marti, presne na to som pred chvíľou myslela, ked mi mm zavolal, že kedy môže prísť na obed. Mu hovorím, že pred chvíľou som začala a jeho otázka, ta kedy budem jesť? ta dnes 😝

reginetta01
7. jan 2010

Evi 😀

babulka123
7. jan 2010

😀 😀 evi.. heheh blba otazka blba odpoved..

eviqa
7. jan 2010

no, malý vstal po pol hodine, počula som ho zamrnčať, tak len tak spoza dverí som mrkla do postieľky a malý je nie taký vybitý! poobzeral sa, či tam niekto je a skrivil ústa do plaču. No ja mu dám, vydieračovi malému 😀 ale dala som ddu a spí.

martinex
7. jan 2010

no a uz sme hore! drbne ma dneska.....

reginetta01
7. jan 2010

evi, ty si to vieš zariadiť.

reginetta01
7. jan 2010

Mati, vitaj v klube. mne tu teraz malá mrnčí, že chce spať. ale kto jej kázal zobudiť sa, a vykrikovať, neviem.

eviqa
7. jan 2010

regi, neviem, či viem. Ale viem, že mu iba polhodinka spánku nestačí. Tak si ho nevšímam a nič iné mu neostaáva, iba zaspať. Ale srdce mi to trhá, že som naňho taká 😖

martinex
7. jan 2010

regi ale sak hlupak jeden, unaveny je,oci si pretiera,tak nech spi... co viac mam spravit,pre jeho pohodlie?!

eviqa
7. jan 2010

marti, nič. takéto stavy poznám a aspoň ja neviem, čo vtedy robiť. Musí zaspať sám. Len mám občas pocit, že oni prešvihnú tú dobu zaspania a potom to dopadne tak, ako dopadne

martinex
7. jan 2010

regi len on tak reve,ze to sa neda.... ako nebezim k nemu po kazdom mrnknuti,ale ak uz to je rev,ze ti to ide bubienky roztrhnut,tak ho musim zobrat..

eviqa
7. jan 2010

marti, no nejako sú podobní tí naši chlapci 😉

martinex
7. jan 2010

eviq no utecha pre nas,ze v tom nie sme same 😀

eviqa
7. jan 2010

marti 😀 no čo iné nám zostáva? iba vydržať. Dúfam, že ked konečne budú zuby, tak to prejde.

martinex
7. jan 2010

eviq tymto sa aj ja utesujem,ale zacinam sa bat,ze co ak nie??? co potom? uz len prasky na ukludnenie 😠

reginetta01
7. jan 2010

Mati, moja malá je taká istá. oči má ako angorák, stále si ich žmolí, ale nie a nie zaspať. A aj ja ju nechám plakať, až potom prídem.
Evi, aj ja si to myslím. My keď prešvihneme, tak strašne plače, až mi to srdce trhá. pototm sa musí upokojiť a až potom zaspí.

eviqa
7. jan 2010

marti, raz to musí prejsť. aj koliky prešli 😉 ja si myslím, že je to zubami. Ked som dala gelik, bol pokoj

reginetta01
7. jan 2010

evi a dávala si gélik aj ked si ešte nevidela zúbok?

martinex
7. jan 2010

eviq tak mi mame asi nejaky blby gel, skusim kupit iny.... aky mas ty eviq?

uz som ho zobrala, spokojne sa hra pri mm na gauci... 🙄 a spat bude kto za neho? 😖

reginetta01
7. jan 2010

mati, aspoň bude spať v noci 🙂

martinex
7. jan 2010

regi no to iste 😀 u nas to takto nefunguje, denny spanok nema suvislost s nocnym,to uz som si odsledovala...

reginetta01
7. jan 2010

Mati, ved ani u nas nie 😀
mati, a ty si davala gelik aj vtedy, ked bol len nepokojny, hoci si zubok este nevidela? alebo az vtedy, ked si videla, ze to ma napuchnute?

babulka123
7. jan 2010

no baby prave som dosla na to ze to asi budu zuby, vidim to tak na horne..
ma to cele napuchnute, a na dasne vidno nieco take ako obrez zubov.. nie tam kde vyjdu ale ako ked sa tlacia, ako keby ste prilozili na to papier tak sa vam to tam otlaci..

a mimohcodom spala 40 min zobudila sa s placom a od vtedy neprestala.. ked ju zoberem na ruky tak tiho..takze mam doma polohovy senzor..

reginetta01
7. jan 2010

babul a dolne uz ma prerezane?

eviqa
7. jan 2010

regi, ja dávam mundisal, či ako sa volá, tam je pri malom, názov upresním neskôr. Ale nedávam ho pravidelne, iba ked sa to nedá vydržať. Tam na letáčiku píšu, že 3x do dňa, ale sú dni, ked ho nepoužijem vôbec. Ale musím zasa začať dávať chamomillu, tá nám tiež pomohla.
a nesmie sa dávať, ked nemá zúbok? Ved to by malo pomôcť umrtviť dasienka pri prerezávaní. A ako písala babulka, tak vidím tam taký obrez, už len aby bol von

eviqa
7. jan 2010

no a už kričí ☹

martinex
7. jan 2010

regi az ked som videla ze sa tisnu....

ja mam pocit,ze ani gel ani chamomilla nepomaha... nevidim rozdiel medzi dnami ked dam a ked nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre