Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
8. jan 2010

no máme novú zábavku, šuškanie do uškanie, nenormálna zábava a rehot 😀 no rozkekešený po víkende, mladý pán nechce byť sám. Ked ho nechám tak piští, ale potrénujeme, aby sme sa vrátilido starých koľají

eviqa
8. jan 2010

ježiš, do uškanie 😀 do uška som myslela

henrieta76
8. jan 2010

ako vam zavim tie polozim spat a zaspi.moja len na cecku alebo kolisanim a spievanim na rukach. v postielke neskutocny rev.

bagaja
8. jan 2010

Heni : http://www.amazon.de/Beaba-93923900-Babycook-So...

no a my sme spali asi tak 2 hodky v kuse aj ja aj malá a cítim sa ešte viac v pr...ako predtým, no veľa spánku škodí 😉

ale už zas nervačíme takže o chvílku sa pojde hajde do koča, všetci budú na mna kukať že tak neskoro ale ja ich môžem...

bagaja
8. jan 2010

heni ja ju kolíšem vo vaničke, alebo ležím pri nej a spievam, sama eee a v postieľke už duplom nie 😝

eviqa
8. jan 2010

tak náš zaspí sám v postieľke, ale teraz čo mu idú zúbky, tak chce byť čo najviac pri mne. Tak on leží v postieľke a ja mám svoju hlavu na jeho - a potom, že ma bolí chrbát 😀 ale to len občas, ked už je veľmi zle. Inak zaspáva sám

bagaja
8. jan 2010

no evi tak to ja by som sa musela do tej postieľky vtrepať celá 😀 😀 😀

eviqa
8. jan 2010

bagaja 😀

facovka
8. jan 2010

my ruky abo kocik, postielka nehroziiiiiiiiiiiii 😉

reginetta01
8. jan 2010

my cicik alebo tatova hrud. no a kočík, ale dnes sme tomu teda fakt nedali moc. hodka v kočíku a mama zmokla ako zmok.

henrieta76
8. jan 2010

super takze nie som jedina.som zvedava ako ju budem uspavat ked nebude cicik a bude mat 10kil 🙂

bagaja dakujem.

henrieta76
8. jan 2010

ja som tiez isla von ze zaspi.uz druhy den mi nezaspala v kociku a to vzdy vonku spavala a samozrejme tiez som zmokla ako zaba.

iveta6384
8. jan 2010

Ahojte,
vcera som sa sem nedostala lebo mm robil nejaku pracu do skoly, tak az dnes. Nase vcerajsie ockovanie sa nkonalo. Ked sme prisli, prve mu zmerali teplotu ako vzdy a mal 37,9 takze nemohli ockovat. Ale neviem ci sme debili my abo oni, lebo ked sme dosli tak mal medzi 35-36,5 kazdu chvilku inak. Tak ja neviem ci nam ten teplomer na hovno mera alebo co. Akoze stal 33 euro tak ma porazi ak nefunguje.... Tak nam ockovanie prelozili na pondelok, uvidime ako dopadneme. Dnes nam prisla ohradka sme ju objednali z Nemecka, tak tesim ked mm zlozi. Inak poculi ste niekedy ked deti maju velmi cervene licka tak to moze byt preto, ze idu zuby??? Povedala mi to ta doktorka, co nas nakoniec neockovala, lebo ze ta teplota moze byt, ze zacina byt chory, alebo zuby pretoze aj lica cervene. Tak neviem, nikdy som to nepocula. My uz druhy den papame mrkva, zemiak, cvikla a super, neviem kolko mu mam nachystat, kazdy den mu davam viac a viac a vzdy vsetko zvali a etse za tym 120 ml mliecka. a tej zeleniny ma cez 100 gramov. Tak neviem za 2 tt bude jest po kila zeleniny ci ako hahha 😀 😀

reginetta01
8. jan 2010

heni, to ja tiež. a nasa tiez dobre spi vonku. no som zvedava. uz aby bol doma tatino.
ivet ☹ . uz st chceli mat po, vsak? my mame teplomer od chicca a ten meria do 10 s. zatial vzdy meral dobre. inak, dobry papacik je to 🙂

perla200
8. jan 2010

no ahojte....tak my lepsie len 37,3....chvalabohu ale celý den spí na rukách, dúfam, že jej to neostane....

reginetta01
8. jan 2010

ahoj, perli. snád si na to za ten jeden den nezvykne 😉

reginetta01
8. jan 2010

moja dcéra má neskutočnú srandu z toho, ako sa ju snažím naučiť na dudel. strčím jej ho do úsť a ona mi ho o5 a o5 s úsmevom vypľuje. ohromné voľačo!

iveta6384
8. jan 2010

Ano Regi mas pravdu chcela som mat po, neznasam tie ockovanie. Aj kede po prvom chvalabohu nic, vsetko bolo ok, ale bat sa budem asi pred kazdym ockovanim. Po tom vsetkom co som o tom citala a videla dokumenty. Najlepsie by vedela o tom rozpravat z.vrablova. Nas teplomer je tomee tippe ci ako sa to pise. Ale sa mi zda, ze je nahovno. No neviem, uvidime ako budeme na tom v pondelok. Al dalsia vec je ze maly nebol nejaky mrzuty alebo tak ako ked deti idu byt chore, bol taky ako vzdy aj papal pekne aj vsetko tak ja neviem. Veru Regi je to zrut, ale som rada. Nech len papka, nech sa uci. 🙂

babulka123
8. jan 2010

ivet.. nepocula som o tych lickach ale my ich mame teda radne cervene.. ale teplotu nema.. zatial klop klop klop...
a co sa tyka tej zeleniny.. tak vraj ideal davka je 150-200g..

regi.. noo bohovska zabava ze?? heheh

perla.. a vy preco teplotujete , tiez zubky?

lulu este nic? nedala vediet ze co ??

babulka123
8. jan 2010

ivet.. inak ja mam 2 teplomery, aj do ucha aj na celo aje neviem co a nakoniec sa mi osvedcila obycajna digi rychlobezka do zadku.. za 5-6 sek ma odmeranu teplotu a teda presne... vcera ked mala 38 tak mi tie dva ukazali ze ma 36.4.. tak hned putovali do kosa..

eviqa
8. jan 2010

babul, no my máme digi do zadočku 😉

reginetta01
8. jan 2010

ivet, najlepšie je nečítať. A fakt bud rada, ze maly papka vsetko pekne. ja som zvedava, co ta nasa bude vystrajat.
babul, mi o tom hovor. ide ma vykotit.

henrieta76
8. jan 2010

regi aj moja ma zabavu z dudlom tiez nechca ani za svet

reginetta01
8. jan 2010

heni a tiež ti zaspáva na prse? ja ju chcem preto naučiť na dudel. a nechce ho a nechce... ☹

martinex
8. jan 2010

ahojte...

tak mm prave zobral maleho k svokre,lebo dnes spal zase len 30minutovky,tak aby som sa mohla ucit.... a ja sup na kona 😀

baby ani u nas dudel nefungule, vypluje ho aj do 30cm od seba....

lulu73
8. jan 2010

ahojte

vyteperili sme sa k dr. ta ju prezrela od hlavy po paty a naspat, zobrali jej CRP a aj moc a nic....pozrela dasna a povedala, ze jedine zuby, pretoze ona na nej nic nevidi....a licka mavame aj my cervene, az take akoby rozpalene....teplota nam skace hore dole od 37 do 38....vsetko dava do pusy a slinta...ale ved to aj vase deti a vyse mesiaca, ziadna novinka ze ano

a dr. sa zda ze jej asi idu horne zuby, tie dasna mala poriadne naliate chuda...dole sa mi ani tak nezda...a aj obcas hnackujeme....zatial teda vsetko smeruje k zubom, ktore sa mozu prerezavat aj niekolko mesiacov 😨

a spominala som dr. ze emma v noci nespi dobre-....no tak ze to asi zase len zuby a poradit mi nevie co s tym...ze mam vyskusat jej davat 24 hodin a6 hod 2 ml brufenu....je to na bolest aj horucku...ak bude spat, tak sa budi skutocne na bolest...ak spat nebude, tak dovi dopo rodina, idem to niekam rozchodit, mame mozno hyperaktivne dieta

a ja mam migrenu z nevyspatia

adenka
8. jan 2010

ahojte, tak ja som vecer nedavala gelik ze vyskusame, no kazdych 2 minut plac... tak o 10 som jej pekne natrela dasienka a bol pokoj az do 6 rana... sakra ale nic jej tam nevidiet tak nechapem....

a zlaticku sa veeeelmi paci v ohradke... vydrzi mi tam aj pol hodinu bojovat so zrkadielkom na hrazdicke alebo trhat hracky dole... tak sa tesim 😵

babul drzim palce nech horucky prejdu, aj ked je to tazke, ale 4 zuby naraz vonku a potom bude pokoj dlhsie 🙂

lulu73
8. jan 2010

aden...podla toho ako sa sprava v noci emma, tak nam vylezie naraz cely chrup a kupujem kefku a pastu

adenka
8. jan 2010

lulu zlatik no ty mas tusim najvacsiu vojnu z nas vsetkych... to je uz co za opacny svet ze horne zubky ako prve?? tusim aj ja tej mojej kuknem hore.... drzte sa moja, skus ten brufen a hadam pomoze....

lulu73
8. jan 2010

mas ohradku alebo cestovnu postielku? ja mam iba cetovnu postielku a akosi este aj ohradku kupovat neviem, neviem ci potrebujem...kamosky mi vravia ze je to fajn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre