Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
28. okt 2009

baby dala som nové foto malej aj nasho domčeku tak mrknite...a inak sme od od obeda vonku teraz sme prisli dnu....

perla200
28. okt 2009

krásni sú martinex....fakt srandovní....ale nejak ninka sa odtahovala🙂)))))))))))) inak nasa ked vidí jakuba- bratranca o dva mesiace staršieho hned rýpe donho.... 🙂

martinex
28. okt 2009

perla parada... domcek vyzera krasne

rene82
28. okt 2009

ahojte. mati, babul - chutnučkí sú spolu 😵

martinex
28. okt 2009

baby dik 🙂 no a ninka moc davidka nechcela, sa stale otacala od neho 😒 asi nemala naladu 😀

perla200
28. okt 2009

dakujem marti.....

babulka123
28. okt 2009

matka.. dakujem za pekny den..

ninka spala v aute celu cestu. takze v pohode, isla som domov asi 60siatkou aby si podrochmala co najviac.. a tak sa vysmiata teraz hra v ohradke..

a rytmus.l. no prepacte nam to ..

cmuuk

babulka123
28. okt 2009

idem makat okolo ninky.. a tak vecer si vas docitam..

stansun
28. okt 2009

no su na zjedenie 😵 😵 😵 a Ninka sa predsa musela odtahovat nemoze hned na prvom rande sa sapan po nom ako by to predsa vyzeralo 😀 😀

perla domcek vyzera perfisne ta linka sa mi paci 😉 a malicka je zlatucka v tej ciapocke 😵

bay
28. okt 2009

Ahojte 😵
Tak mi mame dnes za sebou poradnu 😵 a mame 5400g, konecne viem kolko vlacim 😝 😀 Ale este mame miernu rezervu vzhladom na tehu 😎 Som sa aj Dr. pytala na to ockovanie, ze nam to prasklo a teda sokla ma, ze ved to je len dobre, ze nech sa mu tam ten hnis nezbiera. Tak ma potesila. A v polke decembra ockovanie.
No pondelok sme mali zle navstevy Dr. ☹ Museli mu zas u ocnej preplachnut kanaliky, takze zas kvapky do oci. Chudak, uz ako vidi ze drzim kvapky v ruke, zatvara oci a spusta plac 😔
No a u ortopeda sme dostali remence 😢 😢 zatial na mesiac, tak dufam, ze to aspon pomoze. Ale este ich nemame (siju nam ich na mieru), tak si to uzivame, ze ma len postolky 😎

A chcem zacat v januari s malym plavat. Len musim najst nieco dobre a hlavne pre nas dostupne aj bez auta 😔 alebo nieco na vecer 😅

stansun
28. okt 2009

bay to mi je luto ze ste takto zle dopadli chudatko tiez asi musi vela pretpiet 😔

a preco chces chodit na plavanie az vecer? Co som pozerala kurzy tak su vacsinou do obeda

bay
28. okt 2009

Lebo vecer by nas tatino mohol odviest. Cez den sme odkazani na MHD 😠

lenka_66
28. okt 2009

ahojte,
mam otazku.ako vam spia drobci poobede ked je uz tma.marek si mysli ze je noc a tak taha.uz aj svetlo som zapla.

babulu ze makat 😀 , ale prijemna drina 😉

martinex
28. okt 2009

babul mne Dado hned zaspal na prse a potom spal cca pol hodku a uz je hore,no nic sa mu nepaci... chcem vydrzat aspon 3/4 hodku kym pojdeme kupat...

no aj nam bolo perfisne s vami 😉

bay
28. okt 2009

Leni, mne sa budi medzi stvrtou az piatou a potom robim vsetko preto aby nezaspal, bo by mi v noci vstal o druhej pripraveny do zivota a te teda ja nieeeeeeeeeeeee 😎 A po siedmej kupanie a do osmej tuhy v postielke 😵

lenka_66
28. okt 2009

no ja ho mozem neviem ako setrne budit.ak nevstane sam od seba tak to je des ☹ .a noc tiez o nicom.uz som to zoparkrat urobila a lutovala som

stansun
28. okt 2009

bay aj ja budem chodit MHD ale tak co mi ine ostava 😒

mne mala spi ako sa jej chce niekedy spi 3 hodky na obed a niekedy az po obede ako dnes a to pred chvilkou vstala a myslim ze jej je jedno ci je tma alebo je svetlo

maycuk
28. okt 2009

ahojte, prisla som vas na sekundu kuknut🙂 a pozeram, ze si uzivate drobcov v plnom prude. my sa mame super, tesime sa, ze sa mame. nas milacik je super dietatko. je zlaty, vela neplace a ked bol mensi , tak spinkal furt. teraz zacina objavovat svet okolo seba, takze spi vcez den pomenej ako zvykol. jej je to super mat dietatko. este stale sa mi to zda byt take neuveritelne a zazracne. oki mamicky. drzim vam palce, nech vam drobci robi veela radosti a ziadne starosti. uzivajme si mamickovanie! caveste zasa dakedy🙂)

bay
28. okt 2009

Stani a kam budes chhodit?
Leni, tak ked drobec spi, tak ho nebudim pokial to nie je vyslovne nevyhnutne (ako je napr termin u Dr.)

stansun
28. okt 2009

bay este neviem ale bud na Pasienky alebo do Snopu ostatne su pre mna daleko a musela by som aj prestupovat

babulka123
28. okt 2009

matka.. vyprala som tie veci a z tych satociek to vyslo .. tak sa velmi tesim.. a dakujem..
a dudel uz mame v puse, je super.. a vies kde bol ten co som hovroila ze somm ho rano niekde odpasla? anooo prave som ho vyprala.. heheh asi ostal v tricku alebo co a tak bol vypraty na 60 stupnov.. heheh 😀 😀

a uz spime.. ale som zvedava ako to dnes bude, lebo jedla tak vselijako divoko.. dnes sme mimo vsetkych tabuliek.. hehehe 😅 😅 😅

jaaaj matka a este jedna vec.. co ti budem horovit marek este nieje doma.. 😠 😠

bay
28. okt 2009

Na pasienkoch je plavanie pre mimca? 😨

bay
28. okt 2009

Uz som to nasla 😀 😀 😀

stansun
28. okt 2009

bay ved ty tam niekde byvas nie? Alebo iba pracujes 😅

bay
28. okt 2009

Tam som robila, ale mam to tam jednym busom, takze dost dobreeee 😵
Aj fotky vyzeraju fajn 😉

babulka123
28. okt 2009

bay posli link..

martinex
28. okt 2009

babul no som rada,ze to z tych satociek zislo..a nemas za co dakovat,ja by som s tym aj tak nemala co robit a va tie veci posluzia 🙂

a s dudlom si dobra,ja som tak minule drahemu vyprala zapalovac 😀

a ani moj drahy neni este doma a to vravel ze dnes pride skorej... co narobim 😠 🙂

martinex
28. okt 2009

a babul tie parky boli sqele..... vdaka za tip 😉 mas u mna za to celu tortu cokoladovu 😀

perla200
28. okt 2009

no môj muž zabudol v nohaviciach 500eur a vyprala som ich🙂)))) ešte že sa neposkodili, zabila by som ho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre