Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
9. nov 2009

evig. ja neviem.. ale sak jej davam 150. co jej mam dat 180? to mi pride vela..

a tieto boje kym zaspi doma vo vnutri.. na balkone bude drochmat aj do vecera ale vo vnutri.. ani za toho...
ide ma rozdrapit lebo ked je hore tak len blaci.. neviem co to ma za uzasne obdobie..

myslela som ze spravim to ze ju budem davat spavat o 21.00 ale kde ak nieje o pol 8 v postielke tak to je taky rev...

eviqa
9. nov 2009

sisul, malá je podarená 😀 a tichá domácnosť občas nezaškodí a má svoje kladné účinky. Je dobré, že mm sa potom spamätajú, že urobili chybu. 😉

martinex
9. nov 2009

dobre ranko dievcata...

no tie co mate nakupene vianocne darceky,tak klobuk dole....
aj ja by som mala nieco poriesit nech toho potom neni vela naraz...asi skocime s mm do rakuska,tento tyzden,bude od stvrtku doma,tak si spravime vylet...len neviete,mozem maleho zobrat ked ho nemam v pase?
asi nie,co?

a nam spanok zatial pekne drzi,co sa tesim...potiahli sme do 7.15 rano...aj ked doteraz sme papali len raz za noc, no posledne dva tyzdne uz pyta o 2hej a potom o5tej....ale aspon dlho spinka...

a dnes mame 3 mesiace!!

babulka123
9. nov 2009

aden. dufam ze len prechodne.. hehehe

a neviem co sa stalo ale zo dna na den mi zacala pitt caj .. tak sa tesim .. aj teraz si potiahla len tak 30 ze ako super..

adenka
9. nov 2009

sisul to si uzi...u nas ticha domacnost nema ziaden ucinok.... 🙂

babul neskusala si jej dat do izby zvlhcovac? ked sa jej dobre spi vonku mozno je to vlhkym vzduchom..

babulka123
9. nov 2009

matka. davidkovi cmuk na nostek.. a kludne si to tej 2 a 5 mozeme volat..heehh
nina je tiez presna ako hodinky... ale sme lepsi my sme spali do 7:20.. heheheh

adenka
9. nov 2009

babul aky cajik davas?

babulka123
9. nov 2009

mam tie odparovacie na radiatore.. ale nieco musim tam dat...

matka , kamoska chodila este tak ze mala maleho rodny list so sebou .. ale do pasu ti ho zapisu napockanie.. vybehni a spravia ti to.. trva to asi 10 min.. a nezabudni si kupit na poste 3 eur.kolok

martinex
9. nov 2009

babul dikes,odovzdam 🙂

otazka..preco davate cajik? to ab ste ich osalili? a to asi len tie davate,co ste na UM,nie?

adenka
9. nov 2009

babul skus normalny zvlhcovac, domca mi tiez lepsie spi ak jej ho pustim...

babulka123
9. nov 2009

tie co koja by nemali davat caj.. my na UM ano...
aden davam harmancekovi od HIPP.. ale pooodstatne menej mozno stvrt lyzicky.. na 100ml..

adenka
9. nov 2009

babul ale ked dokrmujem tak by som jej asi mohla davat...harmancek?? aj ja ho mam doma ale kazdy ma strasi ze aky je to alergen...aj ked my sme boli odchovane na harmanceku a ani frasa nam nebolo... 😒

perla200
9. nov 2009

no nasej idú sto percent zuby...ona ani papat nič...len mi chytí ukazovák a tak si ho pchá do úst že ju napína...asi zavolám doktorovi....nech mi niečo na to poradí....

martinex
9. nov 2009

zlatko aj by som vybehla,ale pas mam na stare meno,takze najprv novy pas potrebujem...
inak, mm ma trvaly pobyt na orave,ale david tu,myslite ze by drahemu v senci maleho zapisali do pasu? ci by musel na oravu ist?

tak pojdeme s rodnym listom

aha,takze mi nic...tak este 3mesiace casu do cajikov a prikrmov

reginetta01
9. nov 2009

Evi, aj Tebe gratulácia.
Ja som malej dala papať a terza na chvíľku tiež zabúvala. Uvidím dokedy.
Babul, stačí, že ju niečo trápi. Bruško, zúbky a je hore.
Sisul, asi všetko zlé je na niečo dobré 😀

sisulka7
9. nov 2009

my pouzivame Hipp pre spokojne brusko a hipp feniklovy a som celkom spokojna, ale nasa mala vypije vsetko co tecie, ona v pohode aj vodu. Je jej jedno, ci ma vo flasi materske alebo umele, hold cely tata 🙂
tie hipp by sa nemali davat moc casto, lebo obsahuju trochu cukru a nie je to dobre na zubky, ale doporucila mi ho doktorka, ked sme mavali revacky do tretej rana a pomohlo. Teraz jej davam tak max 1 x za den a niekedy len vodu-prevaranu lucku. Harmancek by soma asi moc nedavala, mamina hovorila ako som ja dopadla ako babatko po harmanceku, ze som bola cervena ako paprika, co som sa vyhadzala.

reginetta01
9. nov 2009

Aden, ten od Hippu na dobrý spánok. viem, že keď sa dojčí, tak čajík netreba. Mne doky povedala, že keď sa kúri, môže sa dávať. A ona toho veľa ešte nevypije. Som už predtým písala, že mne tak často papaávala a nemohla som ani nikde ísť, tak som začala s čajíkom, že keď budem niekde vonku a malá začne plakať, tak jej fuknem čajík. V tejto zime neviem, kde by som vytasovala prso.
Mati, gratulácia k 3 mesiacom.
Inak, čo ste sa bavili o tehu, ja by som už aj teraz brala. A to som chcela len 1!

martinex
9. nov 2009

baby pridala som fotky,kuk

regi dik

sisulka7
9. nov 2009

nasa mala ma na dasienkach take biele fliaciky a poslednu dobu strasne slinta a ako mm zahlasil, v minulom zivote musela byt mola, lebo si pcha do ust vsetko co je latkove. Niet nad lepsiu hracku nez platkova plienka. Len musim byt pri nej, aby sa nezadusila. Tiez rozmyslam, ci to nemozu byt zubky a ruky ma v ustach permanentne, zato dudel ani za nic.

rene82
9. nov 2009

fešáčisko je ten tvoj Dávidko 😵 a šikovný

reginetta01
9. nov 2009

Sisul, tie zúbky sa môžu už teraz tlačiť. naša malá tiež tlačí pästičky do ústočiek, že by si ich celé spapala a to ešte nemá ďasenko naliate.

babulka123
9. nov 2009

ja neivem. je to urcene pre deti od 1 mesiaca.. takze snad jej to neuskodi.. chcem len nech si zvykne na nieco ine ako na mlieko a potom bude dostavat len vodu..
matka zapisu ti ho hocikde.. nemusi to byt podla trvaleho pobytu. ja som bola s marekovym pasom v DS a v phode.. volala som tam , urobia to kdekolvek.. nebooj
a osobne si myslim ze ak by si isla s pasom a so sobasnym listom tak ti tam maleho zapisu... ale to neviem na 100 percent..

aden skusim ho dnes nainstalovat alebo este mokre uteraky.. len svokra mi hovorila ze to robi aj zimu v izbe tak neviem .. ale sak co sa stazujem ze je 2x hore.. ze? ved to je v podstate parada.. a ja chodim uz spavat max o pol 11 nech som vyspata.. takze pohodicka..

rene82
9. nov 2009

no my sme na tom rovnako, tiež slintá ako "buldog" (škaredé prirovnanie ja viem) pästičku má dobreže nie celú v puse a slinky si rozmazáva po celej tváričke (mm zahlásil minule, že neni jej teplo, je celá spotená? a ja že veď to má rozotreté slinky po tváričke 😀 ) a dudel tiež nechce

reginetta01
9. nov 2009

Maťka, fešáčik je to =)

adenka
9. nov 2009

baby dik, od fenykloveho mala krce, ale to som pripravila podla navodu...no mozno skusim ten harmancek, ale este pozriem ten na dobru noc a uvidime... je to ozaj super napad ked sme vonku a neda sa kojit...

mati davidko je zlaty, ake ma velke okaale 😵

babulka123
9. nov 2009

matka.. kraaasavec.. uzasny je..

martinex
9. nov 2009

rene dik

babul super,tak ho skocim dat zapisat..dakujem 😉

eviqa
9. nov 2009

mati, všetko naj... davidkovi.
regi, dik, ale my takto spinkáme už skoro mesiac. Ale klop,klop
sisul, aj náš má vrch dasienok bilely, budú to zúbky asi. Budeme mať zubaté detičky 😀

babulka123
9. nov 2009

aden .. .sak tooo.. je to super, aspon na chvilku.. heheh

ja pojdem tiez pozriet este nejaky, feniklovy jej nechcem davat..
aj ked ten harmancekovy obsahuje aj fenikel.. ale menej

martinex
9. nov 2009

dakujeme kocky...

premyslam ze dadkovi dnes upeciem tortu,aj ked z nej nic nebude mat...no tatina potesi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre