Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
12. nov 2009

toto bolo viac menej bezproblemove ved som doma lezala od 3tt 😀 .no 3 predtym nem dopadli dobre. a kedze som uz stara korcula (36 , lulu prepac 😀 ), tak dalsie dieta nehrozi.
tak budeme mat jedneho anjelika s certovymi rozkami 😵

bagaja
12. nov 2009

leni pekne, ale nikdy nevieš 😉

lenka_66
12. nov 2009

jaaj tak myslite pracu. no ja neviem to by zalezalo co by som robila.lebo doteraz som robila kazdy 2vikend od 5 -22.a smalym to uz tazko takto

blazka24
12. nov 2009

lenka tak to ma mrzí, ja mám 31 a tiež sa cítim stará.........

dievčatá malý sa zobudil na taký hrozný krik neviem čo sa mu prisnilo normálne nemôže zaspať znova.........

lenka_66
12. nov 2009

ale ja sa stara necitim , to len si uvedomujem ze na dieta uz asi nie , sak teraz ma vzdy strasili ze som stara bo som nad 35 a ze co vsetko .... . no a pri marekovi by som uz tazko lezala od 3tt.

lenka_66
12. nov 2009

minula kamoska vravi ze ,ma 34 a ja ze taaak vela? vobec mi nedoslo ze mam viac 😀 .zdalo sa mi to strasne cislo

lenka_66
12. nov 2009

no idem ja pomaly na tu rehabku

blazka24
12. nov 2009

lenka tak jasné že nie si stará, každý je taký starý ako sa cítí ale mne problémy začali tiež po pôrode, obdivujem baby ktoré behali hned po pôrode ja nie a nie sa postaviť a ešte tá váha 😠

blazka24
12. nov 2009

leni tak príjemnú rehabku ......

bagaja
12. nov 2009

no tak ja soplinda oproti vám 😉 (26) ale houby tak to prejde že ja budem tiež čoskoro korčula,

blažka ty si šla tiež CS? a čo sa ti rana zle hojila? či aké si mala problémy, bo ja som povedala že ked ešte rodiť jedine znova cisarákom.ja som taká spokojná.

bagaja
12. nov 2009

no idem utíšiť nejako tu štikútku a snad aj pospať kusen.

blazka24
12. nov 2009

bagaja veru cisárakom, nízky tlak, neschopnosť chodiť a nehojenie rany, už nem.......
malý spí tak idem rýchlo sa ospršiť, smeti už sú v koši 😀

perla200
12. nov 2009

takže mame očkovanie za sebou....mala bola perfektná až ked vytahovala ihlu sestrička si vsimla že ju očkujú🙂))) som hrdá na nu...teraz spinká láska moja 🙂

perla200
12. nov 2009

a zabudla som mame 6980g a 63cm....

z.vrablova
12. nov 2009

perla... riadna vaha,.... vela sily malickej...

z.vrablova
12. nov 2009

mm prisiel z prace, zobral malu na prechadzku... nema problem s kociarom, minule boli sami vonku 3 hodiny...
robila som langose, skusam cesnak, tak som zvedava na vysledky..
Mam pocit, ze som prisla o mlieko v lavom prsniku... nic nepomaha, denne odsajem max 20ml... a to odsavam kazde 3 hod... pijem caje, meltu, Vineu, beriem homeopatika... a nic.. A dnes mi zacala trucovat aj na pravom prsniku... som zvedava dokedy budem mat mlieko... myslite, ze je nejake prepojenie medzi prsnikmi, ked z jedneho prestanem kojit a odsavat, ci sa stale bude tvorit mlieko v druhom???

eviqa
12. nov 2009

zuzi, neviem, či je prepojenie, ale u nás to tiež takto začalo a postupne som mala málo mlieka aj v ľavom a skončili sme ☹ tak držím palčeky, aby ste vydržali čo najdlhšie

karin.
12. nov 2009

No teda baby, vy tu máte poniektoré poriadnych papkošov. My sme boli v pondelok u Dr. a Adamko mal 5940 g... Ale nezdá sa mi že by bol nejaký podvýživený a Dr. povedala, že si priberá dobre, tak teraz neviem som z toho trochu zmätená

martinex
12. nov 2009

caute kocky....

kamos mi opravoval pc tak som tu nebola cely den..idem vas docitat

inak moj maly ma asi rastovy spurt....v noci ma skoro zjedol...bol hore kazdu hodinu!!! myslela som,ze ma porazi 😠

martinex
12. nov 2009

no vy ste toho popisali od vcera,tolko energie nemam aby som to docitala....

stalo sa nieco prevratne o com by som mala vediet? ci len klasika,papanie,spinkanie,kakanie a podobne? 😀

eviqa
12. nov 2009

marti ☹ , ale zabije sa, ked mu chutíš?

martinex
12. nov 2009

eviqa skoda ze sme neni na UM,zobudila by som muza a staral by sa aj on...preco si on ma uzivat len to prijemne,nie? 😉 len dufam,ze sa to dnes neopakuje....rano som bola jak mechom udreta

rene82
12. nov 2009

mati, ty si tuším písala, že zinok sa počas dojčenia môže /na vypadávanie vlasov/? ja som si ho totiž v lekárni aj kúpila aj s panthenolom - vyslovene som pýtala vhodné na kojenie. a prídem domov a na zinku napísané, že sa nemôže počas kojenia, tak neviem, či sú rôzne druhy 😅

bagaja
12. nov 2009

ahojky, no blažka tak ja si cs neviem vynachváliť, to je fakt individi

Z.vrablová len vydrž čo najdlhšie a skús napísať annag, ona isto niečo vymyslí, a ja neviem ale ja mam niekedy pocit že ked mala papá tak v do toho druhého prsa akoby sa práve nalievalo mliečko, neviem či sa mi to zdá, ale taký pocit mám, tak možno to može nejako spolu súvisieť 😖

martinex
12. nov 2009

rene ja papam centrum materna a tam je aj zinok a je to vyslovene pre tehotne a dojciace zeny... takze podla mna pohoda...len ide o to ake mnozstvo zinku to je...ja mam v tych vitaminoch 7mg, co je 47% ODD

eviqa
12. nov 2009

marti, my si to užívame obaja, kedže sme na UM, teda obitraja, mamka, ked dáva papkať ocko, ocko sa teší, že dáva papať a maroško, ten je rád, on sa naje od hocikoho, len nech sa naje.síce, my v noci nevstávame.

bagaja
12. nov 2009

perla malá ma supiš váhu chytá sa na chalanov...pekne

rene82
12. nov 2009

ja som si kúpila zinok a tam je že 1 tableta = 100% ODD, tak neviem, či to môžem jesť. v lekárni povedali že hej, ale tam som si ten nápis nevšimla 😖

uankab
12. nov 2009

ahojte, no my sme posledne 4 noci nespali... Magdalenku zacalo nejako boliet brusko (a to vzdy v noci) a kaka len raz za den a dost riedke, ako keby mala hnacku ☹ , doteraz to bolo aj 2-3x... netusim ci to nejako moze suvisiet s ockovanim, co mala minuly tyzden alebo v com to bude... myslite ze hej???
baga, to sa stava aj mne... kojim z jedneho a z druheho mi strieka 😅 ... asi to je stimulaciou, mne ked sa nalievaju prsniky tak vzdy citim obidva.. aj teba to tak strasne boli ked ti z nich tecie?

rene82
12. nov 2009

uankab - hnačka to určite nie je. tá by musela mať zelenú farbu u plne kojacích, vodnatú a veľakrát za deň. naša tamarka kaká tak raz za 3-4 dni (taký marhuľový lekvár 😀 ) a teraz už nekakala hádam aj 6 dní. ale bruško ju nebolí, neplače, nemá kŕče, tak je to v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre