Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
26. okt 2009

tak uz som sa stihla aj najest a caka ma dalsia davka Cara... som na nom zavislaaaaa 😀

babule co kojite tak ako casto?? lebo domca ma sice didu ako dudel, a chcem to obmedzit, tak len aby som vedela do akej miery... tak kazde 2 hodiny su ok?? lebo teraz si pyta aj kazdu hodinu, niekedy aj po pol hodine... ona musi didkat hned po zobudeni a potom aj pred spanim...

martinex
26. okt 2009

baby chcem sa este spytat....
ak ste tu niektora,ktora ma ine trvale bydlisko ako manzel,museli ste mat potvrdenie o tom ze manzel neziada o pridavok na dieta vo svojom trvalom bydlisku? lebo to by musel ist mm do namestova a to je na maslu ☹

eviqa
26. okt 2009

ahoj marti, žiadne potvrdenie od nás nežiadali a nič sme im ani nedávali. Ja mám trvalý pobyt inde než môj mm.

martinex
26. okt 2009

aden no ja minimalne kazde dve hodky davam,skorej nie...ak si pyta skorej,tak sa s nim hram,ci ho inak zabavim..

eviqa
26. okt 2009

aden, šikulka 🙂 caro je fajnovka

martinex
26. okt 2009

no uz som zistila, oni si to vyziadaju sami...parada,aspon nieco robia tie uradnicky 😀

adenka
26. okt 2009

mati no ja ju tiez viem na chvilu zabavit, ale potom spusti plac... ona sa niekedy strhne zo spanku po pol hodke a vidim ze by este spala, ale zaspi zas len na didke... tak niekedy prezivame aj cely den... 😒

eviqa
26. okt 2009

aden a neskúsila si ju nechať vyplakať?

sisulka7
26. okt 2009

baby, tak nasa hviezda prave absolvovala svoj prvy tanecno hudobny koncert, prvu polku prespala vobec jej nevadil ten hluk a druhu polku pozerala, tancovala a hadzala nadsene usmevy, hold je to nasa party girl 🙂

facovka
26. okt 2009

ahojte babule,krpci spia tak len narychlo..lulu krasne foto 🙂 pochvalila som uz na FB...
lenka a mas vysavacovu odsavacku?? bo ta by mala vytiahnut pekne,inac potom nema sopliky....abo zastavene ma 😒
my mame poradnu zajtra,ratam takych 6kg 😉 bo uz ledva nosim,to som nezvyknuta z filipkovho "mládí"...a fifo ma asi 10kg, zachvilu budem ako na dvojicky kupovat oblecko,xi 😀

adenka
26. okt 2009

evi skusala, ale dominika neprestane plakat ani po pol hodine...iba zvysuje intenzitu, zachripne a chyta hysak... a nikdy od placu nezaspi... a vsade citam ze je strasna kravina nechat 2 mesacne dieta vyplakat... akurat sa mu tym sposobuje stres a este viac sa bude dozadovat byt na rukach... takze teraz sa skor snazim pritulit si ju castejsie, a castejsie aj davat do lehatka, aby vedela ze som tu, ale nebude stale na rukach....

facovka
26. okt 2009

aden,to je blbe..a nema ona reflux? bo take refluxove deticky sa dozaduju didky stale, akoze zapit paliacu zahu ☹ a mozno ma len take obdobie rastoveho spurtu ze chce stale papat abo sa tulit proste...

adenka
26. okt 2009

fac ma reflux, ale aj tak je to na nervy ked mi tam visi takzdu pol hodinu... prestala som jej davat ten gastrotuss, lebo od kedy spi na bruchu tak negrca... myslis ze je to zahou??

eviqa
26. okt 2009

aden, tak potom neviem poradiť. ☹ budem ti držať palčeky, aby sa ti podarilo to zmeniť. My sme to mali podobne v pôrodke, malý by mi visel na prsníku nonstop. Tak mi kázali dať mu cumlík, lebo má vraj silný sací reflex. A našťastie cumlík pomohol, chce ho doteraz. Napríklad sa napapká, grgne a šup cumlík, lebo si ho pýta. Ked nie tak nedám, ale skoro vždy ho chce.

facovka
26. okt 2009

ja neviem aden, moze byt...a lezka na vyvysenom??ci na rovnom?? aby sa jej menej vracalo,ono aj na brusku sa jej urcite vracia, tak ju to moze stipat...my mame taky "vankusik", je to take vyvsenie o 30stupnov, pre refluxove deticky, aby sa im nevracalo...ale staci ked pod matrac skrutis uterak abo tak,aby na vyyvsenom bola..a na rukach ked ti zaspi tak ju drzis nalezato? ci na "stojato"...bo ked ti tak vie dobre zaspat asi sa jej tak nevracia..

adenka
26. okt 2009

jaaaj evi aka zavist... ja uz som pisala ze mame vybratych 8 cumlov a nechce ani jeden...

missy97231
26. okt 2009

aden,,, moja rec. moj tiez je stale na didke. a tiez si myslim, ze je to tym, ze hasi zahu 😖 ale moj ten grca - a dost vela. na brusku ked ho necham,,, tak hned po chvilke ma celu pusinku zaborenu v grckach - chudatko moje.

facovka
26. okt 2009

a nedavate ten nutriton?? ci ako sa to vola??pred kojenim?? to by malo zahustit mliecko v brusku...pre nekojene su speci mlieka,ale ked kojite tak toto..hm?

adenka
26. okt 2009

missy neskusala si gastrotuss, nam krasne pomahal...

adenka
26. okt 2009

fac ja nedavam... ona mala z nutrilonu take koliky ze dovi... a teraz uz negrca, takze je to vpohode...

eviqa
26. okt 2009

aden, missy - škoda, ten reflux.
no my teraz hráme vypľúvanú. malý pri mne leží, vypľúva cumlík a mamka zbiera po zemi a behá umývať. 🙂

aden, ja mám cumlíky Tommee Tippee

missy97231
26. okt 2009

adenka, my sme mali nutriton... ale aj po nom grcal., tak som to vysadila... ten gastrotuss - ani neviem co to je?

facovka
26. okt 2009

nemyslim mlieko nturilon,ale nutriton, to sa dava pred kojenim...

eviqa
26. okt 2009

facovka má pravdu. ja som bola na poradni s maroško, ked tu nebola naša dr. a tá náhradná mi hned predpísala Nutriton, pričom som jej len povedala, že maroško sem tam zvracia, ked ho napr. prebaľujem po jedení. No ja som ho malému nedávala.
aden, nechceš ten Nutriton? Mne stojjí zatvorený v skrini, pošlem

missy97231
26. okt 2009

facovka,,, ano - ja myslim nutriton - tak kasicka sa z toho spravila... krasne papal lyzickou, ale proste grcal aj po tom. krmila som ho pred kazdym kojenim, a grcal aj pocas kojenia,,, a aj po hodinke a viac 😕

missy97231
26. okt 2009

evi - spotrebovat do 4tyzdnoch po otvoreni 😀 ja som ho vcera uz vyhodila... uz bol po zaruke 😉

adenka
26. okt 2009

fac to neviem, mne doky odporucala gastrotuss..

missy toto http://www.magister.sk/product_info.php?product...
ono sa to dava po jedle, a urobi to zatku nad zaludkom, takze negrca... je to sladucke a domci to chutilo aj pomohlo...

evi take nepoznam, ale ozaj pochybujem ze nejaky vezme ked si z 8 druhov nevybrala...

eviqa
26. okt 2009

missy, ja som ho ani neotvorila

missy97231
26. okt 2009

jaaj... ja len ze ja som vyhodila urcite este polku krabice 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre