Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
2. nov 2009

a on este tu mater obhajoval, ze maminka s nim nemoze byt, lebo pracuje v Nemecku

babulka123
2. nov 2009

lulu my chodime robit MDD a mikulasa a tak do DD, a poviem ti vsetky by som ich zobrala domov.. a nehovoriac o tom ze ak taka matka posle list alebo pohladnicu dieta nieje volne na adopciu lebo ma o neho "zaujem" a potom su aj taki ktori si zoberu svoje dieta na prazdniny domov a naspat donesu blocky co mu kupili a stat im to zaplati.. no skoro ma je...lo ked mi to hovorili.. strasne..

evig.. to aj nasa, zaprie sa laktami a len sa posadit a posadit. a najradsej v autosedacke pocas jazdy.. ked som sama.. ze ake mam potom nervy..

ozaj baby dnes sa ninke zapalilo to ockovanie a vyzera to ako taky dobry drbak. mam s tym ist dr alebo nie? lebo vyzera to tak ze jej to aj praskne..

eviqa
2. nov 2009

babul, my to očkovanie už máme zahojené, ale aj maroško to mal také. My sme zhodou náhod boli u lekára, tak mu to vypučila, teda strhla ten vrch, vypučila, z toho vyšiel hnis, očistila a zasypala framykoinom. A povedala nám, že ked to ešte raz sa urobí, tak to máme spraviť.

lilly21
2. nov 2009

nam to raz puklo doma, potom to vyzeralo ok, ale ked sme boli na 2-mesacnej, tak sa sestricke zdalo, ze tam este daco je, tak jej to stlacila tak, ze mala 20 minut revala =)

babulka123
2. nov 2009

no tesim sa .. zajtra pride sestra.. kukne na to odbornym okom { predsa len maly je starsi tak si tym uz presli .. } a ked tak zbehnem k dr. mam to naskok tak nech som kludna..

eviqa
2. nov 2009

lili, 19.august už bol, zmeň si vizitku 😉

lulu73
2. nov 2009

a ake to ma vlastne byt? my to mame taku namodrelu hrcku

lilly21
2. nov 2009

uz mam =)

lenka_66
2. nov 2009

babul, tak ak to uz je tesne pred prasknutim tak len prelep ze ak preskne nech tan nic nejde.NEVYTLACAT musi samo vytiect hoc aj par dni. nam za den vytieko

lenka_66
2. nov 2009

missy , aj my mame reflux a nehrozi na brusku , tak sa netrapte ak to nejde

missy97231
3. nov 2009

dobre ranko.
lenka, tak to som rada ze davidko nie je sam co na brusku nehrozi 😀
ja som sa zobudila na to, ze mam strasnu chut na nieco sladke... konkretne na nejake kolace z listkoveho cesta 😀 asi zbehneme do obchodu...ale je tam kosa (vonku), tak bude trvat kym sa vyberieme 😅

babulka123
3. nov 2009

bre ranko... takze dnes by tiez tahala az neviem do kedy, ale o pol 5 nas zobudil monitor... bola som pri tej postielke ako z dela vystrelena.. malinka odfukovala spokojne, len ten zvuk ju zobudil. takze sme dali flasku a aspala so pol 8.
lenze ci spala neviem . ja som u seba vypla vysielacku, doteraz neviem ako , a tak som sa zobudila na to ze prskala a som ju pocula a kuknem ze co mi nevrci vysielacka a ... ona vypnuta.. no ide mi v poslednej dobe..
neviem co sa deje..

babulka123
3. nov 2009

jeeej a dnes mame 3 mesiace.. boze to leti

sisulka7
3. nov 2009

my sme sa dnes zobudilo o tristvrte na 5, normalne som bola v soku, ze tak skoro a zaspinkala krasne okolo deviatej, dala som jej plienku, tak si ju zuzlala. No a pred chvilou otvorila okale aj pusu, ze je hladna, tak som jej zohriala mlieko a nez som tam prisla, tak znova spala, ale od tej piatej sa hrozne mrvila, asi ju ☹

eviqa
3. nov 2009

pekné ránečko
babul, blahoželáme

babulka123
3. nov 2009

no my tiez uz zaspavame 2x...

a Primbabka nam poslala 1 sniezik.. ona vie co bude mat Ninka rada...

adenka
3. nov 2009

ahojky,

tak ta moja krpata si normalne posunula prve papanie z 3-4 na 2 😠 ... musim jej to nejak opat posunut ale neviem ako.....skusame zaspavanie v postielke, ale uz je tam pol hodinu a kym ide kolotoc je spokojna, ale jak dohra tak uz pinda a certi sa... 😅

babulka123
3. nov 2009

aden aj u nas to tak bolo ale potom sa to posunulo spat.. skus jej dat dudel.. teda ak ho akceptujete.

adenka
3. nov 2009

haha dudel...no este len to by bol cirkus 😀 ... ona ho estelen vidi a uz jaci...

adenka
3. nov 2009

kurnik neexistuje kolotoc ktory hra az do uplneho vitazstva?? vsak uz ma nohy bolia a mala ma furt oci jak sova 😀

babulka123
3. nov 2009

aden... hehehe prepac..
a existuje.. teda aspon my mame taky ze ked nina viac zakrici tak sa pusti sam.. ze aka parada..

adenka
3. nov 2009

faaakt??? aky to je?? posli link prosiiiim 😅

babulka123
3. nov 2009

no sakra.. ja som ho dostala od bab z konika { Pahu Gregy dakujem este raz.. } ale idem pohladat..

babulka123
3. nov 2009
martinex
3. nov 2009

ahojte kocky....

tak my sme spali do 3/4 na 7... uz sa to pomaly posuva do normalu,ale aj tak som nedospata...

a ten sneh vonku ako co robi???

stansun
3. nov 2009

babul gratulujeme k 3 mesiacom 😉

Ema tiez bola hore o piatej a potom do siedmej sa stale prehadzovala ale nechapem preco to robi asi zase nasadim espumisan lebo mam pocit ze stale iba tlaci ked sme jej ho davali tak pekne spinkala do pol osmej bez toho aby sa neako prehadzovala

bagaja
3. nov 2009

ahojte

no nám sa to všetko posr... mala namiesto prvého papania v noci o druhej tretej začala vstaávať o 11, potom o 4 a o šiestej nás zobudil debilný monitor, už mi ide na nervy lebo pípa každú noc, nechápem 😠

a už máme svoju 30minutovku za sebou, nemôže byť dnes taký vzduch ako včera, to sme celkom dobre spali 😖

bagaja
3. nov 2009

tak pekne vy tam máte sneh a my pod tatrami slunko 😀

lulu73
3. nov 2009

dobre ranko

v BA je sneh? u nas nie..... mate uz prezute auta? ja uz mam pneumatiky. 🙂 ...este navstivit pneuservis...mesiac uz mm otravujem a vykaslal sa na to....dnes mame poradnu a povedala som, ze ja teda autom nejdem na letnych ked vonku snezi...

adenka
3. nov 2009

babul diiiik, tak mam vymysleny darcek pod stromcek pre krpatu 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre