Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
5. nov 2009

baby som sprosta alebo ten program neviem stiahnut?? mne tam ukaze nejake meranie rychlosti stahovania ci co... ako to mam stiahnut?? 😕

lely29
5. nov 2009

Zuzka dakujem pekne idem kuk telku

slavkicek
5. nov 2009

regi, ja sa neviem rozhodnut ci ockovat alebo nie..aj tak je toho ockovania viac ako dost 🙄 nam jedna lekarka hovorila, ze urcite ano a teraz nova, ze podla nej to nie je take nutne...tak neviem. Nie je to lacna zalezitost ale zas nas to ani nezrujnuje 😉
baby v decembri budu otvarat v BA obchod s detskymi vecami Berendon kuk: http://www.brendon.sk/ som zvedava co tam vsetko bude... 🙂

lenka_66
5. nov 2009

slavka, brendon je super.dufam ze v blave sa chyti a pofrcia na vychod 😉 .
ja rotavirus nedavam.pri kazdej hnacke a zvracani hrozi dehydratacia a pobyt na infuzkach.a dieta sracku a gastridtidu chyti z kade coho.a nie je dlhodobe ockovanie.tiez som bola na pochybach.rozhodla som sa az po precitani hlevne predposlednej otazky.ta odpoved bola podla mna od veci . no je to kazdeho vec

http://www.rotavirus.sk/lekar_radi_1.html#otazky

slavkicek
5. nov 2009

ahoj leni, veru na brendon sa tesim aj ja..dufam, ze tam budu nejake uvadzacie zlavy 🙂 a dobre ceny....pred vianocami... 😉 leni, ak ho neotvoria aj v KE tak pridete na vylet 🙂
dik za link..prave som si to citala a teraz som asi este viac na pochybach...asi posluchnem lekarku a adamka zaockovat nedame...no este sa rozhodneme 🙂

eviqa
6. nov 2009

dobré ránečko, tak sme napapaní a čakáme, kým opäť zaspí. Len ma štve, že po každom jedení už dva dni vždy čká a dosť dlho. Aj keby chcel zaspať, tak sa mu to nedarí. Aj teraz sa mu čká. Vždy ked zavrie oči, tak sa mu začká a je zas hore. Chudáčik môj.
a s tým očkovaním. Ja už mám doma recept, ale normálne ste ma uviedli do pomykova. Dávať alebo nedávať?

eviqa
6. nov 2009

aden, nie si sprostá, ani mne to neide. 😠

babulka123
6. nov 2009

bre ranko.. ja som to este ani neskusalal.. heheheh

evig.. ja som si akurat vcera hovorila ze uz asi tyzden nemala stikutku ze aka parada... 😅 😅 😅

inak dnes v noci sa panicka zobudila o pol2, kukam na nu ze to co ? tak som jej dala len 60 mlieka {na oklamanie} bola som v tom ze o pol5 ako je zvyknuta bude hore.. a ona spinkala az do 7 .. paraaaada

martinex
6. nov 2009

dobre ranecko....

no ja mam doma tiez uz recept a tie otazky som si citala,ale aj tak dam zaockovat... ublizit to neublizi, a ak nam to len trochu pomoze,tak to splni svoj ucel...viem ze tych ockovani je vela,ale neviem si predstavit ze bysom mala s malym byt v nemocke..stacilo mi ked som sama lezala na rizikovom,tazko som to znasala..nehovoriac o tom,ak by mal byt krtko na infuziach a neviem co...by som sa zblaznila od strachu

a my uz zase spime,dnes vstal o 7mej,tak sme sa hrali,napapali a sup do postele...chvilu po nej cestoval a vystrkoval zadok ako sa chcel prevratit...no nakoniec to vzdal a zaspal 😀

a uz mam prihlasene auticko, mm to zmakol za hodku 😉 sikovneho chlapa mam doma...

adenka
6. nov 2009

ahojky,
tak my sme mali super noc, od 21 do 5 a potom este do 7 a teraz uz zasa chrni... pokladik moj 😵

brendon bude v BA?? super..len dufam ze budu mat normale ceny, lebo my sme koli nemu cestovali az do gyoru..

babulka123
6. nov 2009

matka... tak to je parada... bud. tyzden ta ocakavam..hehheh
cez vikend mozes trenovat ako napratat kocik do auta.. heheh

a my spime tiez .. aj ked obcas vidim ako jej len nozicky trcia z ohradky... ja by som chcela mat take brusne svaly akok ona..

babulka123
6. nov 2009

aden a kojis alebo ste na UM ked tak krasne spinkala?

adenka
6. nov 2009

babul kojim, ale dala som jej vecer 30ml nutrilonu lebo som mala pocit ze uz cucka naprazdno...vsak mi tam visela 2 hodiny 🙂

martinex
6. nov 2009

babul....ako moc ma lubis???? 02- 45987335 dr. Blasko Kalinkovo

babulka123
6. nov 2009

nooo uplne ta zboznujem....

aden super.

kolka1
6. nov 2009

Ahojte,

tak my sa dnes pridavame k trojmesacnikom 😵 😵 😵. A normalne sme dnes vstavali iba o 3,20 😕 😀 . Som sa zobudila normalne vyspata v noci ze uz ani nepotrebujem dalej spat. Zeby zmena k lepsiemu? 😉 Inac poslednych 5 dni zurujeme 😀 😝 . Vo velkej unave zaspava o 19,15 a o 20,00 zacne kukuckovat a potom je hore tak to 22,00 a znovu ide spinkat. Podla mna to ale suvisi s refluxom, lebo vtedy pocujem ako mu to zblnka v krcku ale neplace, nie je neskopokojny tak sa pomojkame a potom supito spinkato. My uz mame dnes prvy spanok za sebou. Polozila som ho do postele (nasej), chvilu kukuckoval zavrel oci a krasne zaspinkal.

sisulka7
6. nov 2009

dobre ranko, tak nasa mala vcera odmietala zaspat, zaspala az pri jedenastej a vynutila si este jedno krmenie navyse o jedenastej a pritom papala bebu o pol deviatej, hladosko nas. Ale zato krasne spinkala do stvrt na devat a teraz som ju tam zasa suchla, nech si troska odpocinie, ale zatial len debatuje s kolotocom, uz mi ta hudba lezie dost na nervy, ale vypnem ju az zaspi.
Zda sa mi ze mam menej a menej mliecka, tak asi dneska nabehnem do lekarne a kupime homeopatika, gravimilk a vineu a samozrejme nieco na vlasy, lebo o chvilu budem holohlava.
Ale inak je malinka uplne uzasna a krasna. Mozete poslat ten program na upravu fotiek aj mne prosim?

adenka
6. nov 2009

mati ozaj pisala ti adrianka ze uz porodila?

kolka no krasa, nech mu to pekne ostane 😵

perla200
6. nov 2009

čaute kočky.....kolka...no super ked spís viac ako 4 hodiny vkuse nie?🙂
aj my dnes do 5.15 bez prestávky🙂 a potom od pol 7 do pol 8....teraz taha svoju pol hodku🙂
a inak by spala aj skôr ako o 22.h ale muž prisiel z práce a tak ju rozjasil že rehoty o 21.45 ako ráno keby bolo...tak som mm vyhresila a malú tiež a zalomili obidvaja🙂))))

adenka
6. nov 2009

perla no to poznam...aj nas tatinko dojde domov ked mala uz ma ocka napoli uspate a zacne s nou kecaaaat... no a je po spanku... chlapi... 😎 😠

babulka123
6. nov 2009

kolka paraaada..

a chlapi..heeheheh sak im ho dajte na vikend.. hned s tym prestanu .. hehehe

sisulka7
6. nov 2009

ja som tak predvcerom isla chystat kupanie a hovorim mm, pohraj sa s nou troska, lebo uz mrncala, no a pridem o 5 minut a oni obaja tuhi na gauci. 🙂 nebudem pisat o tom kedy potom zaspala vecer.

adenka
6. nov 2009

babul moj mm mi vcera hovori ze nech si idem v sobotu pozriet cizmy a on postrazi doma malu... no hned sa mi vybavil obraz ako moje ubohe dieta sedi v posratej plienke v lehatku a on do nej tlaci flasu a este nadava ze co reve vsak nech len papa 😀 ... tak som povedala ze NIE...pojdeme pekne spolu na nakupy 😀

adenka
6. nov 2009

inak baby ja mam posledne 2 tyzdne vecer taku brutalnu zravost...dam si veceru, este aj 2 jogurty a minimalne jednu horalku a este by som jedla... ale normalne to neviem ovladnut... takto sa ja do netehu rifli tak skoro nezmestim 😠 😅

kolka1
6. nov 2009

Perla, vsak to uz bol vrcholny luxus taky dlhy neprerusovany spanok. Moje ocakavania sa vyrazne zvysuju 😉.

Inaaac zlata Bio Gaia, berieme ju uz 18 dni a od cca 11 sme bez kolik 😵, je to paradaaa.

Adenka, kojo, kojo zravost dobre a doverne poznam 😀 😀 😀. K tomu som zacala brat ATK no a to uz je ze dovi a dopo 😝.

martinex
6. nov 2009

aden nepisala.... mas nejake infosky? ako to prebiehalo?

adenka
6. nov 2009

kolka no mm ma uz upodozrieva ci zasa cakame ked vidi co som schopna vecer pomixovat 😀 .. este aj moje brucho tomu nasvedcuje...hmm 😀 😀

adenka
6. nov 2009

mati 30.10., vola sa Martinko, 3 kila, neviem presne kolko cm... dost ju roztrhal lebo sa ponahlal chlapec 🙂 . som s nou volala, tak ze je ubolena, ale inak vsetko ok... uz budu asi aj doma...

lenka_66
6. nov 2009

dobre ranok,
tak u nas prave prebieha 30 minutovka 😀

martinex
6. nov 2009

aden to je sqele... tak jej zavolam dneska....
takze stretko uz len s kocarmi dame 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre