Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
12. nov 2009

eviqa mne kojenie vyhovuje,ale nie ked chce papat celu noc.... ale ako vravim,snad to bolo len vynimocne

bagaja
12. nov 2009

no mna praveže nič nebolí, ked tečie vobec

no idemem trocha von, včera sme neboli tak mi doma hrabka

martinex
12. nov 2009

rene no ak ti v lekarni povedali ze mozes,tak podla mna ok...na vela vitaminoch aj liekoch je ze nesmu tehotne ci dojciace ale to je podla mna len krytie keby nieco sa stalo....

ja som pocas tehu uzivala lieky od lekara,kde bolo napisane ze sa pocas tehu nesmu....tak si vyber 😀

uankab
12. nov 2009

baga, tak to zavidim, lebo je to faakt bolest... som zvedava, kedy sa mi mliecko konecne upravi, vraj par tyzdnov, haha...
mati, ja tiez vstavam casto v noci a presne ako pises ty, nemozes zobudit manzela a poslat ho nakojit... tak ho aspon budim ked ju boli brusko, ale aj tak som hore lebo pocujem ako placka...
my sme sa vratili prave zvonku a spinkame v kociariku, som zvedava dokedy...
inak sa mame dobre, len sa trapime s detskym ekzemom 😖

martinex
12. nov 2009

uankab nam sa to stalo prvy krat...inak papame v noci len 1-2x...ale toto bol extrem....
a nas brusko neboli,cize mm je prakticky nevyuzitelny 😀

a ja som si dnes vsimla,ze dadko ma vo vlaskoch ako keby taky zaschnuty svetlozlty maz... neviete co to moze byt? staci to asi len vykefovat,nie?

z.vrablova
12. nov 2009

pred kupkanim naolejovat (alebo natriet kalciovom mastou), nechat uschnut hodinku a vykefkovat..

uankab
12. nov 2009

no my sa pravidelne budime aspon 2-3x.. neviem ako by som ju mala donutit spinkat dlhsie, po 3 max 4 hodinach je hore a chce papat...
suchu hlavicku mame aj my, natieram to niekolko krat za den kremom, este som to nevykefkovavala...

martinex
12. nov 2009

zuzi dik.... tak hadam to pomoze a prejde 🙂

uan to ti neviem poradit,mozno jej skusit dat papat viacej...alebo proste je to hlados a chce menej ale castejsie

uankab
12. nov 2009

no mozno... ako dlho papa davidko? magdalenka len 10 minut, teraz to zacala predlzovat na 20, ale pyta si stale rovnako... a to cez den niekedy aj po 2 hodinach...

martinex
12. nov 2009

uan asi 10 minut.... cez den papame tiez kazde 2 hodky

uankab
12. nov 2009

magalenka spinka uz 2,5 hodiny v kociariku 😵 ... inak mame mizerne pocasie, vonku zacalo liat...

martinex
12. nov 2009

no dadik nespi... od obeda potiahol tak 2 polhodinovky...to zasa bude noc 😒

uankab
12. nov 2009

mne magdalenka vcera poobede vobec nespala, tak max. 20 min... potom som si k nej lahla medzi 4 a 5, akonahle som vstala uz bola hore... o pol siestej sme s placom kupkali a pol siedmej uz buvkala... a potom brusko v noci.... ☹ ... ale vobec nechapem z coho to moze byt, tak zrazu... doteraz sme mali pokoj...

uankab
12. nov 2009

nase dieta este spinka, uz to budu 3,5 hodiny.. ma spapa ked sa zobudi 😀 ... keby tak chcela spinkat v noci...

stansun
12. nov 2009

no aj my sme mali dnes rusno, mala si pospala 4x po pol hodine a nechapem preco 😖

uankab aj nasu malu boli brusko a niekedy ju zase vobec neboli a tiez nevieme od coho to zavisi

inak ked je iba na UM tak by mala kakat kazdy den? Lebo dnes sa nam stalo prvy krat ze si nekakla chudatko tak som s nou cvicila a nic tak dufam ze bude v pohode spinkat

livia1
12. nov 2009

Ahojte baby, tak je je to jasné. Tehu NIEEEEEEEEEESOM!

perla200
12. nov 2009

no livi...tak sa asi tešís že?

no dala som panadol pre istotu na noc...mala zaspala dúfam, že to bude ok....malé moje krásne....asi ju to bolí....
ale spinkala a umývala som okná aspon...také kreácie som vyvádzala že chudák sused...videl mi asi aj nohavičky🙂

adenka
12. nov 2009

ahojte,
som tu len na skok, mali sme tazku noc, od 2 bola hore kazdu hodinu 😒 .... a este sme sami doma 3 dni, tatik nam odcestoval, takze vecerne kupanie a podobne procedury trvaju o dost dlhsie...
aaaale dnes sme v kociku vydrzali 1,5 hodiny....bez jedinej slzy...2x prisiel naznak ale som ju hned udrncala 😀 ... ale musi mat stiahnutu striesku, lebo ked nevidi tak koniec sveta... neviem co budem robit ked bude take pocko ako vcera 😅

z.vrablova
12. nov 2009

Stan, Kristinka kaka pravidelne kazdy den, ale stane sa, ze niekedy nejde aj dva dni a brusko neboli...
Dievcata, rozhodujem sa, ci prestavat kojit... zacala odmietat oba prsniky, a za cely den som odsala z laveho 15ml... !!!! Zajtra nebudem kojit, len odsavat, nech viem, kolko mam mlieka...a rozhodnem sa... kvoli tolkym ml to vazne nema vyznam... a to odsavam aj pol hod vkuse... chcela som vydrzat aspon do Vianoc... ved uvidime, mozno to potiahnem este s odsavackou, ked odsajem denne aspon na jednu plnu davku...

adenka
12. nov 2009

zuzi neskusala si pisat annag?

z.vrablova
12. nov 2009

skusala, ale ta mi radi stretnut sa s laktacnou poradkynou... a ta je najblizsie v KE..... neviem si predstavit cestovat s malou do KE... a viem, ze by to stalo vela namahy, cely rezim by sa nabural... mam pocit, ze je uz neskoro

lenka_66
12. nov 2009

z.vrablova - skus niekde na nete pohladat.v porodke (FLNsP rastislavova)bola sestricka betka (tusim a priezvisko vobec) ta tam pomahala jednej babe a vravela ze ona chodi v ramci presovskeho kraja a ze je sama nan.nieco o agenture abo spolku vravela.

lenka_66
12. nov 2009

baby z inej temy ma donutili toto precitat.do prcic taka som nervna ze ani nezaspim.ta zenska je chora
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sisulka7
13. nov 2009

precitala som si pocas nocneho odstrekovania a je mi hodne zle z toho ako toto dokaze urobit matka. ☹

bagaja
13. nov 2009

ahojky, no my od piatej rána hore, šak prečo nie?

no leni ta som si to prečítala a fakt nechápem, načo ma vlastne to dieťa, krava 😠

no dnes bude zaujimavý deň, mala len mrnká, a mrzučí a spať nie ☹

eviqa
13. nov 2009

pekné ránko, tak malý v noci spinká krásne, ale mamka nie. ☹ som unavená ako kôň
...a k tej téme, no comment. To nie jej deti potrebujú neurologa, ale ona psychiatra, alebo ešte pred niekoľkými mesiacmi gynekologa.... 😝

lenka_66
13. nov 2009

dobre ranko ,
teda snazim sa onho. odisla mi pracka , oprav asa neoplati tak hladam neaku vhodnu.no co citam tak vsetky maju zakladne pranie bavlna 60st. bez predprania 140min. teraz moja mala 90 a vsetko krasne vy[rala

martinex
13. nov 2009

caute....

tak som prave asi polhodku stravila citanim tej temy o tej chudinke co musi vyzit z tych "zobravych" 800€... vdaka bohu ze ju zamkli,lebo by som si tam schuti ponadavala... este by som prekusla,ze chodi vrtiet nielen ritou do Viedne,ze si delia s mm majetok a kupuje znackove veci...ale to,ze odlozila dceru, lebo prave v tejto chvili pre nu nie je pohodlne mat 2 deti... kurnik sopa (a to som este slusna)...taku by som jej jednu zavesila... fakt, socialku na nu!

martinex
13. nov 2009

no a teraz k nasej noci...vstavala som len 2x....vdaka bohu,hadam sa to vracia do normalu... 😀

perla200
13. nov 2009

no my sme teraz tromfli vsetkých...od pol noci hore do jednej a potom od tretej do pol 7!!!! malú očkovali takže boli plače...ako som na redbulle a guarane spolu...možno ma aj klepne dnes:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre