Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
21. nov 2009

a mimohcodom prve augustovciatka 2010 su uz asi zamiesene.. hheheheheh

lenka_66
21. nov 2009

lulu , blahozelam k mini vyrociu.sople nech uz prejdu

babul, ty si krkavcia mater? marek mal vcera na sebe - body kr.rukav,tricko s dlhym r.,pleteny svetrik a frote puncochy,flisova ciapka.fusak a deka(hore aj dole).rukavice ani nemal a to mal cely cas rucky von a boli teple.a to sme tak boli von od 12,30-15.von nolo asi 12stupnov

august 2010- uz pomaly sa budu objavovat //.ja som ich nasla 25.11.

perla200
21. nov 2009

čaute kočky....babul začalo vás trápiť brusko? teda iba zbežne vás dočítavam ale tolko písete že nestíham....
ja som objavila // 18. novembra...ale my sme koncojúloví🙂)))

no ja tiež moju neobliekam bohvieako...bodyčko a navrch len hrubú bundičku, pančusky a nohavice a šup do kočíka zakrytá dekou....nasa mala neznása teplo som zistila....ona spí niekedy plienkou zakrytá...proste to neznása...potom reve a spotí sa a je po parade.....aj minule som isla s nou von dala do fusaku a revy ako svet....vybrala fusak zakryla jednou dekou a paradička....

rukavice sme tento rok ani nemali.... 😉

perla200
21. nov 2009

z.vrablova.....milujem evitine knižky....vsetky mam doma okrem tej novej o tom mimozemstanovi....lebo tú som este nestihla ani kúpit nieto prečítat....do pôrodnice som si nabalila 7 knižiek....povedzte načo?

lenka_66
21. nov 2009

perla tak aspon vies co najdes pod stromcekom 😉

a v porodke zvykne byt nuda tak asi preto tie knihy 😀 😀 😀 .ak dobre pamatam tak aj babul si zbalila jednu ze co tam bude robit 😀

perla200
21. nov 2009

no ja som tam isla že tam budem ležať lebo som mala zlé výsledky krvi....ale prisla som tam a hovorí mi doktor - vy rodíte...a ja že ano? no na 4 prsty otvorená...už dnes porodíte a ja že ano? nič som necítila....tak som aj porodila v ten den....takže knihy ostali v taske....🙂))))

no lenka...ozaj nemate vy rodinu v Bánove?

blazka24
21. nov 2009

ahojte dievčatká,
tak nie ste krkavčie matky v obliekaní ja som zimný muž čo sa týka kosy a tak obliekam aj malého, keď s krpcom ide von muž tak ho povyzlieka vo vestibule - prišla som na to pred dvoma týždňami, vyzerám ich z okna a on vychádza až po čase a potom mi doma zapotil že toto sme nepotrebovali a vyhodil polovicu vecí do čoho som malého obliekla 😀

spanie hrúza, síce som vás vypla a odišla ale spánok neprichádzal, malý stále hral hru nemám dudku a keď ju nemá tak si ožulie rukáv ale komplet celý, spal do štvrtej - nakrmila a zaspal ale stále sa strhával a ja s ním......

som zvedavá kedy ma zmohne spánok

sisulka7
21. nov 2009

nahodou baby, ja som jednu knihu v porodke precitala 🙂 zhodou okolnosti tiez od evity.

sisulka7
21. nov 2009

nasa mala sa dnes zobudila o piatej, tak som prekvapene ostala na nu hladiet, lebo malokedy vstava pred piatou a slecna bola len hladna, tak som ju nakrmila a spinkala dalej do osmej, inak ako pisete o tom obleceni, Leni ze si dala malemu pancusky mi to hrozne pripomenulo ako som byvala v Londyne ako nanny obliekala maleho na vychadzku a pytam sa Carol, ze kde ma maly pancusky a ona na mna nechapavo pozerala s tym, ze chlapcekovia pancusky nenosia. 😲 Lebo vzdy ked som ho zobrala na ruky nohavice sa mu vyhrnuli a chudak mal hole nozicky a to mal len vyse roka.

sisulka7
21. nov 2009

malokedy vstava pred osmou sorry

bagaja
21. nov 2009

ahojky

no evitu mám aj ja už prelúskanú, zbožnujem tie knihy...

no a naša noc, čo vám budem, o jednej papanie a o piatej papanie, o šiestej hore a medzitým 100 x cumel do pusy 😠

lenka_66
21. nov 2009

sisul , nemci detto.oni sak ze nie je zima aj ked je minus

blazka ,skusila si zamok?

babulka123
21. nov 2009

no a moja put krkavcej matky pokracuje.. rano som jej spravila 120 nutrilonu ako obyvkle.. a ja ze co huci od 9 ze ju brusko boli?
no prd hladna bola.. teraz som jej dala flasku stiahla 150 a len som ju polozila do kocika a spi..
vynechala ranny spanok takze je unavena..

takze od zajtra zvysujeme rannu davku na 150.. no clovek sa uci kazdy den..

ninka mala vecer len 120 nutrilonu a o 2 som jej tiez dala 120.. uvidime co bude dnes vece3r.. ale uz viem ze ked blaci o 9 ze nechce spat tak to bude hladom ..hehehe

a na balkone teraz je cca 8 stupnov, ma 2 tricka, pancusky, kombinezu , a prikryta 2 dekami.. aby ste nepovedali.. no dobre aj ciapku ma.. hehehe
rukavice zasadne nedavam.. ja ich neznasam .. mozno ked bude vacsia zima, a okrem toho v overali ma take ze tam moze mat strcene rucicky aj ked jej ich tam dam tak si ich odtial vybereie a ako keby sa chytila okraja a tak spinka..

kym spi ja idem na nakupy marek ide strazit..

lenka_66
21. nov 2009

babul, sak ona moze byt hladna .skus pozriet na krabicu od nutrilonu.na kolonku vek ale aj vahu.podla toho uz ste jasne na 150.viem ze to je indi... no ale neaky sred to predsa bude

blazka24
21. nov 2009

leni netrebalo, muž prišiel hned po vypnutí kompu a pozval ma na dalsiu akciu, esteze som ho nevymkla 😀

nabulka moj maly stiahne 180 nutrilonu ale nie vždy ...........

kolka1
21. nov 2009

Ahojte,

tak my noc zaujimava. Vstavali sme o 2,38 a 5,30 a definitivne o 7,30.

Pri kojeni v noci o 2,38 som ho vybrala z postielky vo vaku a zda sa mi chlady vak. Ale hovorim si to nic. Tak som prelozila k nam do postele, nakojila, zdvihla na odgrnutie a zistim ze mokry cikanicovy flak ako svet na vaku ako svet a mapa aj na nasej posteli. Tak som zobudila chlapa (zalomil pri TV), ze pohotovost tak sme zacali obriadovat. Chlap prebaloval Borisa, zistili sme ze sa mu odlepila jedna ta cast na plienke alebo ze by sme zle zaistili ? 😕 Ja som namocila pyzama a vaky, prezliekala postelne pradlo a chlap si tam nieco mrndal nas syn si radostne pri tom vyskal a rozdaval usmevy ako na prave poludnie a potom sa mu pre istotu este aj online posral na prebalovaku 😀 . Este ze pouzivame tie podlozky pre inkontinentnych 😀. Inac nas syn vobec v noci necika ani nekaka tak dnes sme mali bonusovu noc. Ale je to slusny chlapcek, hned potom krasne rychlo zaspinkal.

A rano vodove zuchoty ako svet, ze sme opat prezliekali a umyvali krize. Spotreba 2 x vak a 2 x pyzamo. Uz perieme 😀.

lenka_66
21. nov 2009

blazka , co to citam 😵 .takze akcia sa vydarila .no nemyslela som skusit / vymknut sak to mozes aj tak sama ked otvoris dvere a strcis z oboch stran 😉

lenka_66
21. nov 2009

kolka aj my sme dnes tak vstali aj som sa cudovala ale o 5,30 to zvladol dudel na 2 hodky.

blazka24
21. nov 2009

kolka tak fakt zaujímavá noc, tak mm zažil kakanie v priamo prenose, je to lepšie ako futbalový zápas? čo vravel?....ja malého do spacieho vaku už nedávam........

baby do pyžamká prebalíte keď krmite? ja malého dávam do bodičky pred spaním a do nohavičiek pyžamových iné nestíham, ak zaspí a zobudím ho už kukučkuje do noci 😠

tá evita musí byť zaujímavá, čítam úryvky z knihy, tak asi nabehnem pekne do obchodíku........teraz však riešim dilemu, mám ísť na akciu s mužíčkom a do ničoho sa neoblečiem a on taky, je to neformálne stretnutie, tak uvažujem že mu bachnem košeľu a sveter - myslíte že stačí?

lenka_66
21. nov 2009

blazka , okupem , oblieciem ,papame a hajde postielka

kolka1
21. nov 2009

Blazka praveze chlap prebaloval a frflal si ze naco tu postel prezliekam teraz v noci, ci to nemoze pockat do rana a hla v tom nasup 😀 😀 😀. Slusne je vychovany moj syn, taha za jeden povraz s maminou 😀.

Blazka ja detto ako Lenka.

blazka24
21. nov 2009

leni tak fajny, budem musieť to zaviesť, ale malý niekedy hodí dlhší prúd na pliecko tak ho prezliekam aj tri krát a pyžamko by sa neuživilo, skôr nohavičky z pyžamka sa uživia ale bodičiek spotrebujeme dostatok 😀 už som dokupovala - lebo vyzlečiem, zaperiem a zase to isté a niekedy len nechám vyschnúť lebo sú od slinenia a teraz si ožužláva v poslednej dobe celú ruku - ozaj malý používa častejšie ľavačku aj žužle ľavú - obaja sme praváci myslíte že bude ľavák?

babulka123
21. nov 2009

kolka.. dobreeeeee. hehehe

inak baby presne pred rokom {10:30}mi dali ninku do bruska a videla som to na sono ako to robia {heheheh kazdy mame ine uchylky.. niekto sexuje niekto si to radsej takto kukne } a vtedy mi dr. povedal gratulujem ste tehotna.. no krasne...

blazka24
21. nov 2009

kolka tak muž bol taký aktivista? heheh môj je taký istý ufrflaný 😀

babulka tak to je pekná spomienka - každý má niečo iné rád a tak je to aj s úchylkami 😀

idem riešiť štikútku 😠

blazka24
21. nov 2009

dievčatá kniha ako som naozaj zmenila svoj život od Evity je prvá v poradí? tak úryvok už mám prelúskaný, chudáčik môj malý hrá sa s kolotočom ale už sa mu idem venovať, fakt dodáva energie, myslím že viem čo si oblečiem na action na ktorú ma pozval muž, idem ešte skúsiť tie čižmy čo som si pred tehu kúpila, snáď sú lýtka už v norme 😀

bagaja
21. nov 2009

Blažka prvá je Stalo sa mi všetko...aspon sa mi zdá

bagaja
21. nov 2009

nieee Všetko alebo nič, bola prvá 😝 som zle napísala

blazka24
21. nov 2009

bagaja som v bode mrazu, žiadnu sukňu nezapnem /ani so sťahujúcimi nohavičkami/ a čižmy mi držia na vrchu lýtka len tak tak /a to mi pred tehu odstávali/ asi mám vetu - stalo sa mi všetko v obraze pred zrkadlom 😝

bagaja
21. nov 2009

blažka ja to už neriešim, šak vyzerám ako tehu, a čižmy som si kúpila nové, aby som zapla 😀

blazka24
21. nov 2009

bagaja mám čižmy ktoré sú nízke ale to nie je ono, sebavedomie je v záchodovej mise zase 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre