Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
3. dec 2009

stani...vitaj v klube odchytavania moču...ja sa snazim od rana a neuspesne, tak som jej nalepila to vrecusko, uvidim co bude o 14:30 mame poradnu a mame doniest moc

perla200
3. dec 2009

fac ale to bolo riadne mastné že?

stansun
3. dec 2009

aj nam sa Ema casto v noci budi ale papa iba dva krat za noc ale stale mrnka a to jej davam dudel, pomoze ale o chvilu jej vypadne a potom ho jej musim zase dat a takto to je celu noc dookola 😖 ja uz som taka unavena ze vecr mam pocit ako keby som bola uplne chora nevladzem ani jest 😠

lulu73
3. dec 2009

stani....napodobne...ale ja jem a hlavne coko veci....mam brucho ako tehotna....uplne velke

stansun
3. dec 2009

mne praveze moc sladke nechuti, doma ho kopec ale ked to vidim tak ani nemam chut ale zase ked som kojila tak som tiez jedla iba sladke to je preto lebo potrebujes energiu 😉 No ale aspon schudnem lebo este mam stale +4kg a tie nejdu vobec dole

lulu73
3. dec 2009

stani...ty uz nekojis? aha a napriek tomu nespite v noci? no to si ma nepotesila...ja som si myslela ze nam UM vyriesi nocny spanok ☹
inak odobrala som moč a dokonca stredny prud...jupiii, mozeme ist k Dr.

lulu73
3. dec 2009

idem ja do sveta...caute, ozvem sa zas niekedy a dam vediet kolko vazi nase drobatko...najmensie z augustovych pokladikov 😝

stansun
3. dec 2009

lulu ty si aka sikulka 😵

no ja uz davno nekojim ale u nas to ma snad od narodenia, proste v noci je to horor iba chvilku to bolu super asi 2tt pred tym ako sa posuval cas, to som si hovorila ze mi je uzasne aj sa vyspim. no a potom ako sa zmenil cas tak je to jedna katastrofa za druhou asi to tak urobim ze na vikend si pojdem lahnut do vedlajsej izby aby som sa trochu dala dokopy, manzel sa nezobudi na kazde prdnutie tak uvidime ako to dopadne 😅

sisulka7
3. dec 2009

lulu aj ja fungujem na cokolade a sladkom, je to rychle, chutne a nemusi sa zohrievat🙂)

facovka
3. dec 2009

lulu,sak aj my sme na UMa nespime v noci 😅 ci si ako myslela ze bude??ale mozno tebe bude ak je vyslovene hladnucka 🙂 neboj, magicku 5ku uz prekonate,myslim kg...oli pribral 500g za mesiac a pol, ze mohol aj viac ale ze ok 🙂 inak baby co si nekupite tie sacky na cikanie?nalepite a potom odtial prelejete do skumavky,sak sa nacakate...este chalanov oki, podrazdite pipika, a sup do flasticky rovno mi cika,ale u bab horsie 🙂
perli, 55eur, celkom ok cena... 🙂

facovka
3. dec 2009

inak ja mam +2kg, virozka ma odlahcila o 2kg 😀 ,ale aj tak sa neapracem do veci niektorych, bo to boky mam rozsirene,zadok velky, a brucho ako v 5mes.nechapem 😅 ale sak sa aj bojim ze na vianky ideme k nasim a ze sa zase vykrmim 😀

eviqa
3. dec 2009

fac, my sme dali to vrecúško a malý mal v moči baktérie, že vraj nejaké z vonku, tak teraz musíme rovno do skúmavky.
aj ja mám ešte 4 navyše a nejako to nejde. Ale počkám do vianoc, lebo chystám sa piecť, totiž ja pečiem iba na vianoce, lebo to neviem, ale odkedy som doma na materskej tak ma tá oblasť začala nejako baviť, takže potom sa na to dám, na to chudnutie. A možno ani nebude čo baštiť, ked sa mi to nepodarí 😀 alebo ked malý bude spať tak veľa ko teraz, tak nestihnem upiecť nič 😀

facovka
3. dec 2009

noja nestihnem isto nic upiect,kua...mozno ak nejaku babovku v mikrovlnke v silikonke nemenovanej znacky,za 7minut hotova,mnam.. 😉

eviqa
3. dec 2009

a to ako robíš?

facovka
3. dec 2009

no, vsetko zamiesas vylejes do tej silikonky a sup mikrovlnka na cca 7-8min. podla toho aku mas mikro...no ja sa priznam svagrina to robieva ale mi ju kupila pod stromcek 😉 tak budeme aj my takto ficat,recept vie ona z hlavy,tak keby nahodou si chcela tak do IP mozem poslat ked mi ho da 😉

eviqa
3. dec 2009

fac, oki. to bude taká mňamka rýchovla

eviqa
3. dec 2009

maroško zaspal, tak som zvedavá že dokedy

martinex
3. dec 2009

baby poradte mi... mm bude mat narodky a mna nenapada ziaden darcek...

eviqa
3. dec 2009

marti, no veľa neporadím, skús podľa záujmov. alebo skús hrnček s foto teba a malého a bude mať do roboty na kávu.

martinex
3. dec 2009

no ak podla zaujmov,tak to budem musiet najst nejaky obchod s vecami do auta...nejake vychytavky..ked ale ja sa tomu prd rozumiem, kupim mu nejaku blbost a este ma aj zjazdi za to.. no neviem neviem

eviqa
3. dec 2009

marti, inak dobrý darček, to som chcela ja kúpiť, ale som sa pozabudla, ozdobnú guľu na riadiacu páku do auta, vieš nie nejakú gýčovú, ale takú fajnovú. možno v BA to zoženieš
alebo kúp mu parot do auta

eviqa
3. dec 2009

marti, teda nemusí to byť značka parrot, lebo tá je pomerne drahá, ale sú zariadenia aj z inej značky

eviqa
3. dec 2009

marti, ak jazdí autom, tak to využije. 😉

eviqa
3. dec 2009

no marti z tých rád asi odpadla, halooo 😉

martinex
3. dec 2009

tu som...prepac,hladala som na nete
ale ta paka neni zly napad... asi skocim cez tyzden do jedneho tuning obchodu,tak mi snad poradia

eviqa
3. dec 2009

marti, ono existujú také ozdobné páky, tu som to v KE nemohla zohnať, ale v BA to bude určite.

eviqa
3. dec 2009

...a maroško sa prebral a spinká dalej, žeby to bolo viac ako polhodinu? 🙂
marti, potom daj vedieť, či si to zohnala

martinex
3. dec 2009

hej hej,uz pozeram... ale skor ma oslovilo sportova sedacka... len za 119€ ale to by ma asi zabil,ze take drahe

eviqa
3. dec 2009

no to tiež nie je zlé, ale pekná cena 😕

martinex
3. dec 2009

hej aj ja si myslim.... no pohladam nieco lacnejsie 😀 predsa len toto je trosku vela a teraz penazi neni nazvys

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre