Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
11. dec 2009

ahojte....aj my konečne relatívne dobrá noc...asi pomohla tá nová červená stužka a kopa sviečok čo som včera zapalila....neviem kto tu tomu verí na urieknutie ale ja ano....včera som urobila čoro moro a mala spala v pohode....

eviqa
11. dec 2009

perla ja verím, my tiež chodíme s červenou šnúrkou na ruke, umývame pocikanou plienkou a hádzeme aj uhlíky.
😉

adenka
11. dec 2009

ahojte baby,

musim sa pochvalit, vcera sme zacali trenovat zaspavanie v postielke, tak cez den to bolo s mrncanim, chodila som stale za nou, pohladkala, podala dudel, ale vecer som ju len polozila, dala pusu, 10 minut este kukuckovala na macka a potom zalomila 😵 . a teraz pred chvilkou tiez zacala mrnkat, tak som ju dala do postielky, dudel do pusy a o chvilku bola tvrda... paradicka.. dufam ze uz jej to vydrzi 😵

inak noci sa nam zacali kazit, uz druhu noc zacala od 11 plackat zo sna, hladala dudel 3-4x som k nej musela vstat.. tak neviem ci to tiez nie je naznak zubkov, lebo toto predtym nerobila.. a vstavame na prve kojenie okolo 4-5 co je pre mna tiez dost nezvyk, ale vsak na to ma narok 😅

eviqa
11. dec 2009

adenka, blahoželáme k postieľke, nech vám to vydrží čo najdlhšie. My takto fungujeme od narodenia a je to pardáa

z.vrablova
11. dec 2009

Dobre ranko... Adenka, nech vam to s postielkou vydrzi co najdlhsie, aj my takto fungujeme od prvych tyznov a je to super...
A co je paradne, naucila sa na dlhy poobedny spanok v postielke aj 2-3 hod... sa vytesujem, len nech sa to nepokazi, trebars zubkami...
Zubky nas stale trapia, dasienka napuchnute, rucka v pusine a taha sa za dasna az zle pozerat... a pritom si vkuse hundrie nahlas... Gelik, chladene hryzatko a masirovanie...
Perla, ja som dala Kristinke tiez cervenu snurku, ale po krste jej zahadne sama odpadla...pocula som, ze ked jej sama odpadne, nema sa uz nova viazat, ze vraj je uz dieta proti urieknutiu chranene, ze nova snurka by jej skor uskodila... nie som si tym ista, tak sme to neriskovali... a musim klopat, zatial fungujeme bez problemov. Ked prideme z vonku a pred spanim jej pospluvam z cela a dam krizik a to je vsetko...

bagaja
11. dec 2009

ahojte

no ranečko ako obvykle, o 6 budíček, tak som zobrala knihu a malej dala hrazdičku nech sa hrá ešte v posteli a o siedmej sme obe zaspali do osmej, ja pod knihou mala pod hračkami 😅

no aj my sme zaspávali pekne v postieľke ale už to pominulo aspon cez den večer je to oki, zaspí sama ale cez den ani za svet 😠 len ruky a ruky

eviqa
11. dec 2009

zuzi, ja tiež plánujem kúpiť chamomile vulgaris, ako jej ho podávaš?

bagaja, náš v polohe ležmo na rukách nechce byť ☹ iba nastojáka, aby mal poriadny výhľad. A včera som si tak uvedomila, že on čoskoro vyrastie a už nebude chcieť byť ani na rukách a normálne mi prišlo ľúto, že už to nebude môj malý bogárik, ale bude väčší bogárik ☹

bagaja
11. dec 2009

evi to je pravda, že vyrasú, a už nebudú chcieť ist na ruky, ale mna už aj chrbtica momentálne bolííííí s zoho čiže by som privítala keby znova zaspavala v postieľke

a my sme mali na kočiari červenú mašličku, ale kdesi sme ju stratili a teraz fungujeme v pohode, ale tiež ked sa mi nepáči ju poprepluvam, pretriem pocikanou plienkou a tak...

martinex
11. dec 2009

Ahojte... no tak vcera sa mm dovalili domov s kyticou,velke ospravedlnovacky... sice od neho mile,ale bola by som rada keby mi nosil kvety z lasky a nie preto,ze nieco potrebuje zehlit 😠 🙂

v noci sme vstavali asi 3x, ja uz to ani nepocitam, tusim kazde 2,5-3hodky sa budil...

dnes mam toho vela,musim piect,upratat a ucit sa na skusku..nemam sajn ako to stihnem,ale sak pohoda 😀

eviqa
11. dec 2009

marti, takže nákup sa nekonal? ...a spánok ☹ a neboj, určite všetko stihneš, ved sa nezabiješ preto, že si krásna, múdra a inteligentná. 😀

martinex
11. dec 2009

eviq nie nekonal... napisala som muzovi papierik a poslala som ho do vecierky,nech mozem aspon napiect... ale samozrejme tam nemali vsetko cize musim ist aj ja nakupit...len vonku je tak hnusne,poprcha a tak nechcem ist s maly,nech mi neochorie...takze pockam ked pojde na obed spat a odskocim si autom do Lidla

eviqa
11. dec 2009

marti, a malého necháš samého?

babulka123
11. dec 2009

ahojte,.. ja som vstala az teraz. rano som vybuzerovala mareka nech da malej jest a nech je s nou . mala bola v noci ako 1000000certov, zobudila sa o pol 12. dala som jej jest, potom o 2 a to bola hore do 5 aj to pomohlo ze som si ju dala az do postele... {1x som povolila} uz som bola taka ospala.. nervy som mala, desne.. tak som si potiahla aspon do pol 10. ale aj tak nervy lebo som zistila ze ak nieco marekovi nepoviem tak to nespravi.. kurna on ju ani neprebalil, nehal ju tak... take nervy mam dnes od rana ze toto neskonci dnes dobre..

uankab
11. dec 2009

ahojte, my ideme dnes na ockovanie.... 😝

eviqa
11. dec 2009

babul ☹
s mm je to podobné aj u nás. Ja som pravidelne na strope, ked sa ma po kúpaní a napapaní opýta, či už ide maroško spinkať, alebo čo ide robiť. A to robíme každý večer.

eviqa
11. dec 2009

uankab, držíme palčeky

babulka123
11. dec 2009

evig. poznam., hovorila som mu nech ju da okolo pol 10 do postielky ze ma spat.. ale kde.. ja som sa zobudila a mala kukuckovala.. nech ide raddsej do roboty lebo doma aj tak robi od rana sedi za compom a ja mam akurat tak nervy.. toto ked si precita tak sa asi povadime.. 😝 😝 😝

babulka123
11. dec 2009

ale tak aspon ma nechal vyspat.. to mu sluzi ku cti.. dakujem

z.vrablova
11. dec 2009

uankab... a to dobrovolne? v UK nie je ocko povinne,... a proti comu ju idete ockovat?

uankab
11. dec 2009

eviqa, dakujeme... dostane 2 injekcie chudatko...
babul ☹

eviqa
11. dec 2009

babulka, taky-tak. Ked je doma, že napr. príde skôr z práce na moje týždňové naliehanie, ta sedí za compom a telefon na uchu a riadi. To mohol radšej byť v práci. a ak náhodou netelefonuje, tak stihne otázku, čo máme jesť a potom zasa zvonia telefony 😝 😠

uankab
11. dec 2009

zuzi, ockovanie tu je povinne, tak ako si vsade inde... 😉 ... ak by bola zaockovana niekde inde, tak by som im to musela nahlasit... teraz je to kombinovana a meningokoky...

bagaja
11. dec 2009

hmmm niečo mi to pripomína žeby mojho mm???? a to telefonovanie, že úplne presne to isté Evi, už nemám ani síl sa nad tým pozastavovať 😝

uanka tak sa držte...

babul 😠 pohoda klídek a tabáček....

babulka123
11. dec 2009

uan.. neboooj to zvladnete.. priprav sa na srdcervuci plac ale potom bude dobre..

evig.. detto.. od rana len telefony zvonia, este mi vcera znamy povedali ze nejdeme na lyzovacku tak mam nervy a marek nic ani to s nim nepohlo.. sakra jemu ked sa zrusia ryby tak je smutny, nasraty vsetko ale toto mu nevadi.. dnes mam ine nervy.. idem nieco robit lebo sa bud neskutocne povadim alebo rozrevem.. pridem neskor.. cmuuuk p[apapap

martinex
11. dec 2009

babul tak to poznam.... vydrz moja, musime byt silne 😀

eviqa
11. dec 2009

babulka, drž sa ...a mysli na to, že nie si sama.

sisulka7
11. dec 2009

babul, vcera som volala mm, nech mi prinesie z domu bebu (bol v obchode) a lucku lebo som u nasich, odstrekujem a mala sa dedovi neplanovane vonku zobudila po hodine a bola hladna. Trvalo mu to hodinu, to by chuda nase aj umrelo od hladu, tak som odstriekala jedno prso, nakrmila, mala sa troska pohrala, odstriekala zatial druhe a dotlacila. No a mm bol bebu kupit v lekarni a lucku v tescu a este bol urazeny, ze ci je na gumicke. Aj vasi chlapi pocuvaju len ked im to vyhovuje?

bagaja
11. dec 2009

to je iná kapitola tí muži 😠 ale zas ja mojho nemám doma už druhý den a je mi smutno ☹ no vyhoveje nám niekto? 😵

eviqa
11. dec 2009

sisulka,no comment
bagaja, je jasné, že ked je na služobke, tak mi chýba a chcem aby už bol doma. ani tak-ani tak. Ale fajt má dni, ked si poviem, že mám najlepšieho muža na svete a sú dni, kedy by som ho roztrhla. ale myslím si, že je to obojstranné...a vlastne tak premýšľam, však on má full servis, má sa on vôbec na čo sťažovať? 😀

martinex
11. dec 2009

sisul dobre.... to moje bol na poste hodinu! neviem,asi isiel do Galanty,mozno tam su milsie tety na priehradke...
ja to nikdy nepochopim...ale sak uz sa vlastne ani nesnazim ho chapat.. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre