Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
21. jan 2010

zuzi tak držím palce aby vyliezli zubalky, nám sa toež tlačí aj druhý čakám že dnes alebo zajtra vylezie 😉

evi dakujeme....aj mna to niekedy taha na pár hodín do roboty, ale potom zas aspon pol roka nič 😀

rene82
21. jan 2010

ahojte. a gratulka k prvému zúbku. my ešte nič 😅 .
pauli pekné chodítko. my máme chicco, ktoré má 3 polohy (od 6 mesiacov), ale tamarka ešte nedočiahne na zem 😀 . ešte nám chýba takých 5-6 cm.
babul 😔 . a inak čo tvoja lonová kosť? už je to dobré?

daniela33
21. jan 2010

bré ránko, my noc tiež o ničom ako každá noc ... každú chvíľu hore, od šiestej definitívne nespíme, teraz som ju uspala, bola taká unavená aj po vojtovke, že hned zaspala v kočíku ...
Bag mna tiež presne mávam chvíľky, že by som najradšej šla do práce, ale rýchlo ma to zasa prejde 😀 .
Evi, Zuzkamilko čítali ste správu od Lenky ohľadom cvičenia v pondelok na fitloptách s našími drobčekami?

Ja sa dnes chystám s malou k doktorke, už dlho má soplíky a nejako neprechádzajú, celú noc jej to tam chraptelo

babulka123
21. jan 2010

ahojte..
takze noc uplne super, ninka spala od pol 7 do 5 rano, dali sme mliecko a od 6 spala do 8 takze uplna parada..
rano uz teplotu nemala tak dufam ze sme uz skoncili a uz bude len dobre...

a lonova kost.. ani nehovor.. boli .. ale musim ju ignorovat ved co s ninkou ..a k dr. sa neviem dovolat , bud. tyzden tam budem musiet ist na blind..

a baby jednu vec nechapem.. jem podstatne menej ako pred tehu {neni cas} hybem sa neeeeeeporovnatelne viac a stale priberam .. kua uz ma to nebavi.. asi zacnem s dietou aj ja.. sakra... nervy mam..

perla200
21. jan 2010

babul - no a nemas problémy so stítnou zlazou? lebo raz to dávali v telke že niektoré ženy po pôrode môžu mat problémy so stítnou žlazou....ale schudla si od pôrodu nie? ja som zhodila 22kg a potrebujem este 10kg do mojej anorektickej postavy🙂)))))))))

chuda male moje....sople hroznéééééééééé odsávameeee....a stale na mne nacapená čo mi nevadí ved ledva dýcha.... ☹

babulka123
21. jan 2010

perla a bola si u tej dr.? ci to nie vy mate tie sople tak dlho? ja uz stracam prehlad??

stitnu mam na 10000 percent ok, kazdeho pol roka chodim na kontrolu kvoli tomu ze moja maminka mala rakovinu stitnej tak chodime vsetky baby na preventivky..,.

schudla som , ale otalo mi povodne len 5 kg a teraz som pribrala takze mam plus 8 kg od otehotnenia.. a poviem ti ze nohy to citia ako hovado.. no nic.. zacneme cvicit.. asi..

perla200
21. jan 2010

ano boli sme u doktora samozrejme...dal nam fenistil a tussin na kasel a niečo na vytieranie nosa ...my mame odvčera babul od rána.....

jaj babul prepáč nechcela soms a ta dotknút....no asi začneme ccvičit.....ja neviem kedy....

deina2005
21. jan 2010

babul ja to mam tiez ked bol manzel mesiac prec tak to bola lahoda tuky sli same dole mala som klud a ked sa vratil tak postupne aj moje tuky.tiez malo jem sem tam nieco zobnem a vyha dole neije su to vsetko nervy ked mam klud pohodu tak to za mesiac aj 5-kg zchudnem a normalne aj papam

daniela33
21. jan 2010

babul ja detto, už mám z toho hysáky, ako vyzerám. Najprv som schudla po pôrode dve kilá a pribrala som naspäť päť kíl... a to mi každý hovorí, že ked kojím, mala by som chudnúť, tak ja musím byť výnimka ... moje nervyyyyy
ale presne deina za veľa môžu stresy a hlavne nepravidelná strava, to zobkanie, z toho sa najviac priberá

martinex
21. jan 2010

ahojte kocky...
prave som doodhrnala sneh,boze ale ako ho ale len sype.... za hodinu mozem ist znova... nasa noc o nicom-cize klasika...
a tie kila po porode, no mne vaha pomaly klesala,ale potom sa to zastavilo a nic... tak snad ta 90dnovka mi pomoze... teda uz pomohla...neviem ci mame zlu vahu,alebo co,ale 2,5kg mam dole 😀

perla200
21. jan 2010

marti a mas knihu či podla čohos a sa riadis?

sisulka7
21. jan 2010

daniela aj ja kojim a od porodu mam plus 5 kg, ono je to tym, ze nmame cas sa najest, ja som cely obed s polievkou a druhym mala snad prvykrat ked kristinka mala 4 mesiace ☹ proste nie je casu a teraz ked mi spinka len pol hodky je to tiez o drzku. Keby sme boli anglicanky tak mame au-pairky, ktore ozehlia, operu, upracu a mohli by sme aj chudnut, ale v nasej spolocnosti si musime vybrat ci spokojne babatko alebo maminka ako zo salona 🙂 len tak mimochodom take veci ako make up u nas uz pokryva hodne velka vrstva prachum, sm rada ked si stihnem umyt zuby. 🙂

martinex
21. jan 2010

perla zuzka vrablova mmi ju mailom poslala,ak chces poslem ti na mail,hod mi ho do IP....
ale v podstate len dodrzujem tie pravidla a jedla si robim podla seba,chladnicky a mojej chuti 😀

babulka123
21. jan 2010

perla.. nedotkla si sa ma.. ja som ok.. ja som ten typ cloveka co to az tak moc neriesi a stale tvrdim ze komu sa nepacim nech sa somnou nebavi... takze neboooooj pohodickaa....
ja som otrla.. heheheheheh ale nie .. ved si sa ani nemala cim..

matka tak posli typ na tvoje chute a ladnicku .. hehehehe
ja by som na to isla tiez ale ked neviem co mam varit.. des..

martinex
21. jan 2010

babul tak mala som naprklad spenat s vajcom,vcera karfiol so zemiakmi,dnes(odlozila som si trochu spenatu)budem mat spenatove cestoviny.... a na veceru kremes! uz mi sliny tecu od rana 😀 proste len musis zkombinovat spravne potraviny a to co mas v ladnicke 🙂

babulka123
21. jan 2010

no zajtra to bude kel, dnes este dojem francuzaky.. ale od pondelka slubujem ze nieco poriesim..

perla200
21. jan 2010

no super marti tak sa teším....krémese ja môžem.........................🙂)))))))))))))))))))))))))))))))

jasné babul....ved aj ja to hovorím, ale neznasala som ked sa ma ludia pýtali kolko som pribrala v tehu....čo koho do toho? teraz ked poviem že som 22kg zhodila tak nie že super, perfektne ale každý a kolko ešte musís???? 😠 😠 😠

perla200
21. jan 2010

babul a ten zoznam že kto je kto na FB mi posles?

martinex
21. jan 2010

perla poslala som.... a dnes je dobry den, na obed cestoviny alebo pizza a na veceru kolacik a cokolada 😅 mnaam

babulka123
21. jan 2010

matka.. heheh a ze dieta.. hehehe

perla na FB je to v tej polozke kamosky z mk.. tam to najdes..

ninka prave zaspala.. dufam ze aspon na hodinku

martinex
21. jan 2010

babul aj mne maly prave zaspal... uff.... ideme na balkon?

bagaja
21. jan 2010

dani nie si výnimka aj ja kojím a kila neúprosne pribúdajú 😠 a z diéty mám strach, to je na mna priveľa, ked ja tak radá papkám 😝

a inak zistila som že tie zúbky dole máme obidva už prerezané 😉 hurá

babulka123
21. jan 2010

noo mozneme.. volas ty? ja uz nemam minuty a 40 euri nad pausla

z.vrablova
21. jan 2010

Matka, tesim sa, ako ti to ide...
Ja uz mam tak scvrknuty zaludok, ze som sa vcera trapila s dvoma kuskami hovadzieho maska... som sa nevedala pohnut este hodinu potom...
Dnes varim kelovy privarok so zemiakmi (pre mm samozrejme s klobaskou) a kusok chleba... vyvar by do mna asi tazko este vosiel... tak ja si dam len jeden maly hrncek v bielkovinovy den a to je vsetko...
Idem krmit.. zatial pa...
Ja som absolutna vynimka... pocas tehu som pribrala len 8kg, z porodnice som isla s kilami pred tehu a po porode som doma nabrala 15kg!!!!!! To uz je co povedat, za pol roka!!!!

z.vrablova
21. jan 2010

neviete mi povedat, ci je mozne, aby sa takym malym babatkam uz snivalo??? Mne sa mala hocikedy strhava zo spanku s revom, vysplha sa az na vrch postele (a to je v spacom vaku), cela cervena, uplakana... Dam cumel, pohladkam, ani neotvori oci a spi dalej... ☹

perla200
21. jan 2010

zuzi - to asi spracováva podnety z dna....mne to tak doktor vysvetlil....

babulka123
21. jan 2010

z.. no pekne.. heheh vidim ze domaca strava ti robi dobre..
inak kel budem mat aj ja zajtra .. mnaaam uz sa na to tesim strasne to lubim

a snivanie.. samozrejme.. ved za den toho zaziju strasne vela takze to musia spracovat.... hlavne ze je na tom tak ze zaspi.. cmuuk princezne malej..
aj ninka to obcas spravi.. a to v tom vaku dokaze ine kusky stvarat.. hehehe

idem vyvesat pradlo kym bublinka spi..

z.vrablova
21. jan 2010

moze byt... 😨

z.vrablova
21. jan 2010

ja som dnes kupila papier do linky, tak sa idem pozabavat... drobec este spi... falosny poplach... hlavne, ze sa uz voda chladi...
Babulka, som rada, ze je uz Ninka ok... ja sa uz trasiem pondelka... 🙄

babulka123
21. jan 2010

zuzi nebooj .. prve ockovanie sme zvladli bez toho aby sa nieco zmenilo.. a niekto tu pisal ze aj druhe..
ale tak ti poviem .. radsej vytrpim tieto 2 dni ako potom riesit ked nahodou ochorie na tu chorobu.. teraz mame {okrem zubov} pokoj na pol roka a verim ze to uz bude ine...
z.. hlavne na to nemysli.. priprav si paralen alebo nurofen ak mas tak satku a venuj sa jej.. to je asi to naj co mozes spravit.. verim ze Kristinka si ani nevsimne ze jej nieco robili.. budem na teba veeelmi mysliet..
ja viem ze sa mi to teraz lahko pise, po vojne je kazdy general.. ale da sa to .. sice som vecer padla na hubu do postele o pol 10.. ale dnes je uz k neporovnaniu lepsie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre