Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
10. feb 2010

egy.... hehehe ale neboj , 1 den pridem urcite len a len k tebe..

ono je to tak ze bud idem k svokre, a ta sa tesi ze je s malou alebo k zuzke a to som rada ze niekam vypadneme na nakupy troska.. inak chystame sa aj v piatok kuk do tesca cca okolo 11... teda ked ninka alebo filipko vstanu.. strasne to mame blbe, lebo sa nevedia deti zhodnut v spankoch..

ale slubujem ze si 1 v poradi.. hehehe v BA.. cmuuuk aj natalke..

babulka123
10. feb 2010

fac ani nehovor.. cely den je na mne nalepena a kym sa nepostavi tak jaci ako tur.. uz som voci tomu dooost otrla ale poviem ti niekedy je to fakt na palicu... ale musim uznat ze je aspon troska viac unavena a lepsie spava cez den {KLOP KLOP KLOP} dufam ze som to zas nezariekla...
ale cely den bude bojovat, sadne si , potom sa hodi dopredu, zas si sadne na druhu stranu ale lozit ani nahodou.. preskocila to .. a ja len dufam ze ju to napadne skor ako zacne lozit.... lebo cakat do co ja viem 9 mesiacov kym bude ako tak chodit tak pridem aj o posledny vlas na hlave... dddooooostatocne si trenuje hlasivky pri tom ..

a mimochdoom baby dnes som stihla vybavit socialku takze tento mesiac mi uz pride zvyseny rodicak.. ze jupiii

perla200
10. feb 2010

čaute kočky...nasa mala ked nechce jablko ani banan ani výživy čo jej mam dat na olovrant? môže aj iné ovocie...ani hrušku nechce....čo jej mam dat?

babulka123
10. feb 2010

perla ... no moc na vyber uz toho nemas.
a na desiatu jej nieco davas?
lebo ja napr davam ovocie na desiatu a na olovrant kasu.. a do toho jej tiez supnem z vyzivy aku mam otvorenu...

eviqa
10. feb 2010

marti, waaaau! no vy ste šikovníci šikovní 🙂
fac, ani my sa ešte nepretáčame, nôžky si síce pchá pod zadoček, ale vždy roztiahne ruky a je po polohe na štyroch. ale polohu na brušku milujeme najviac. Len späť na chrbátik nám to nejde.
...ale za to, sa dnes drobec sám posadil. ležal opretý o vankúš na gauči a zrazu sa posadil. Ale to je ešte také to jeho sedenie nejaké gengľavé, ešte ho berie do všetkých strán

egyptanka
10. feb 2010

babul, ze o 11 vstavanie ... to Naty ide len prvy krat spat ... my uz mame len jeden spanok ... od cca 11 do 13 ... ved pripadne kludne pridite aj so Zuz.

martinex
10. feb 2010

eviq neboj o par dni bude sediet vyborne...to aj dado,zozaciatku ho hadzalo do stran a po par dnoch presedi aj pol hodinu 😀

babulka123
10. feb 2010

evig.. do par dni sa to zmeni ... pockaj.. super, tesim sa s vami..

egy .. to je 1 spanok rano... my vstavme o 7... a najnovsie rano spava hod a pol .... dnes hod a tristvrte.

no ak mate len 1 spanok .. no to by slo.. dohodnem aj so zuzkou ...

eviqa
10. feb 2010

babul, marti, dík 😉

daniela33
10. feb 2010

mati tak super, šikovný je drobček, Tamarka sa už pretáča na obe strany, dnes sa predvádzala, nemôžem od nej ani odísť, lebo už je z puzzle na zemi ... ale lozenie nula bodov... a tým pádom ani sedenie....
ozaj mati ten ťahák čo si posielala to je tá samotná diéta veľastranová xi xi, z ktorej som si prečítala len prvé strany? ak niečo iné, tak mi prosím tiež pošli ... 🙂
babul my tiež umrčaný, ledva mi zaspala, len rev a rev, nakoniec som ju nechala desať minúť vyplakať a uhojdala na rukách, len dokedy bude spať 😖

martinex
10. feb 2010

dani, to je len taky tahak,co v ktore dni jest 🙂 poslem ti to

babulka123
10. feb 2010

danka.. u nas je aspon spanie v noci ok.. zatial a uspavanie u nas nieje.. sup do postielky, ak zaplace tak dame dudel, ak place znova, tak si k nej sadnem chytim za rucku a spievam {sepkam} uspavanku, a spi do 5 min..

martinex
10. feb 2010

zlatik a neprisla by si aj k nam uspavat? 😀 zaplatim!

babulka123
10. feb 2010

nooo matka.. to znie lakavo.. hehehe
neboj .. pri 2 detoch to aj ty tak budes robit.. heheheheh

martinex
10. feb 2010

no, v taketo dni ako dnes uvazujem ci vobec nejake druhe bude 😀
idem si lahnut k mm na gauc, nech tam neni taky opusteny...paaa 😉

babulka123
10. feb 2010

papapa.. ja idem o chvilku k mashovi a spat.. hehehe

lenka_66
10. feb 2010

evig , nie si sama nedietejuca.priznam sa ja som este ani prvu stranu nedocitala z tej diety

blazka24
10. feb 2010

tak konečne spíme a ja vás idem dočítať............

blazka24
10. feb 2010

no tak idem do tesca - ako vidím tak je super akcioooooooo a moja veta - no nekúp to platí 😀 ma šlahne o zem ak tie kaše zase budem musieť dotlačiť ja ako tie nutrilonove a potom budem skákať z okna lebo diétovať bude Riško ale nie jeho matka ktorá je jak veľryba 😠

marti gratuľujeme k postaveniu ...........

eviq čo sa týka posadenia, náš Richard sa trepe jak pierko vo vetre a dokonca keď ho pustím tak náš maník ani neroztiahne ruky čo je podľa mňa reflex ale on normálne dopadne na ksicht a rehoce sa na posteli jak staré pivo..... toto dieťa nie je normálne, on zakloní ruky za chrbát ako keby chcel lietať

perla iné ovocie nie je čo by sa mohlo dávať - len jablko, banán, hruška - marhula a broskyňa ale inak nič iné som nečítala.........

reginetta01
10. feb 2010

čaute kočky. Neviete náhodou, či treba mať drobca niekde zapísaného, ked ideme do PL?

blazka24
10. feb 2010

čo je PL?

sisulka7
11. feb 2010

ak je to Polsko tak urcite ho treba mat v pase

deina2005
11. feb 2010

regi ked ides mimo hranic z babom tak musi mat pas alebo rodc ho musi mat v pase.ja idem v parili do CZ a tak musim dat detom pasy.dieta od 0-5 rokov stoji 250sk

lenka_66
11. feb 2010

dobre ranko ,
tak ja som po dnesnej noci rozbita jak ciganske hracky 😠 .

ohladom tesca uz som si vcera myslela a baga to potvrdila.vela tam toho nebude uz.aspon u nas bol uz vypredaj uz v novembri (co som len ja postrehla).urcite uz neobjednavali novy tovar 3-4 mesiace a stale sa len menili AKCIE .to som si vsimla na paru veciach co som kupila a potom este sli hore a dole.a tie balene veci ako body a dupky uz aj tak vyseli po 2-3 kusy len.no mozno u vas bude viac

martinex
11. feb 2010

ranecko babule...

sisul ty co si tu strasila o 1nej rano? nevies spavat? 🙂

regi na pockanie ti zaspisu, stoji to 5€ kolok 🙂

nasa noc celkom ok,spal u seba v postielke,len na jedlo som ho brala k nam..potom o 4.20 sa zobudil a mal potrebu mi porozpravat co sa mu snivalo,tak som ho zobrala k nam do postele,lozil medzi nami a asi 4x sa postavil...no nechapala som... sak ma este cas na to...truhlik ani poriadne nevie sediet este a uz by stal 😀 no bude srandy kopec este..

a vonku krasne snezi,ale tak husto,ze neviem ci sa niekam dostanem s kocikom... no hadam prestane do obeda 😠

martinex
11. feb 2010

lenka nestras,ideme tam dneska,no hadam nieco kupime... juuuj,truba som ze som naposledy nekupila 😠 no nic, sak ked nebudu tak nebudu...

sisulka7
11. feb 2010

martinex, zalomila som uz o desiatej, ale hold odsavaniu sa nevyhnem ani v noci. My sme mali dnes noc katastrofa, vcera s tatkom asi prehnali prechadzku 3 hodky vonku a dnes mame nadchu, cize v noci sme nemohli dychat ☹
teplotku mame 37,5 ☹ ale inak sa tvari uplne spokojne a vykrikuje tu pri mne. 🙂
Inak baby objednala som Dvd na ucenie anglictiny urcene pre najmensich (3roky) a vcera som ho v zufalstve pustila Krisinke a ani nedychala pri tom. 🙂

martinex
11. feb 2010

sisul ahaaa,to ma nenapadlo 😅 tak dufam,ze vam to prejde....

eviqa
11. feb 2010

pekné ránko, my noc klasika, takže vyspinkaní doružova.
....a ten sneh to čo má byť? ja chcem jjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr

...no a s tým tescom, tak dnes sa tam nedostanem, tak snád cez víkend mrkneme. Čo bude, bude. Však oni to budú musieť nahradiť nejakou inou značkou, no len ten najvyšší vie, akou.

marti, však vy zachvíľu budete behať. 😀 ani kočík ti už nebude treba .

martinex
11. feb 2010

eviq no pri hyperaktivite mojho syna,skor to voditko na neho sa mi zide 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre