Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
22. feb 2010

to zase snezit ide,ci co??dnes v BA nadhera,slniecko...ja ze uz jar ide ale ste ma dorazili,ze este sneh 😠 😒

bagaja
22. feb 2010

fac u nás odobedu snežilo proste hroza, ja som sa od rána tešila na jarnú prechádzku a namiesto toho som vymrzla od toho snehu ☹ už cem jar...slniečko travička suché chodníky....a zima je zas u nás

daniela33
22. feb 2010

fac no paráda 🙂 nahoď foto, nech vidíme novú tvár, ja tiež sa chystám už vyše polroka, nakoniec som zobrala nožnice do sprchy a aspon si skrátila vlasy ... najradšej mám keď mi ich malá chytí a ťaháááá, vtedy by som najradšej dala najkratší zostrih 😀

bagaja
22. feb 2010

fac tak to je supioš, hned sa citiš lepšie...ešte taká dobrá masáž, by bodla že?...a ocino je šikovný...no u by to bolo možno tak isto len škoda že náš ocino nemá cicu 😅

blazka24
22. feb 2010

tak babenky zajtra skúsim postrúhať to jablko ale bude v zásobe aj výživa nejaká iná ako jablko a karotka 😕

baga my sme kúpili tie sušienky od hami a dá sa, veľmi nám chutia a jeme ich už asi mesiac a zatiaľ pohoda, tak zostanem pri nich.......

facovka tak kočena si, ja som bola dnes v lekárni a môj kaderník odišiel na lieky vraj 19,50 mi zapotil lekárnik tak som zistila že mi zostalo prd - tento mesiac ešte nutrilon treba takže krásavica budem o mesiac 😀

bagaja
22. feb 2010

blaťžka ale oni majú lepok - ak myslíš Safari

bagaja
22. feb 2010

som ťa premenovala 😀 už nevidím idem radšej spať...

blazka24
22. feb 2010

baga vážne? nečítala som ale chutia nám.........

danielka neboj cvičiť začneš a nakoniec budeš robiť reklamu na čiarkový kod na potravinách..........

daniela33
22. feb 2010

blazka skús, u môjho synátora to malo veľký úspech, Tamarka mám taký pocit, bude alergik po ockovi .... to ma tak štve

blazka24
22. feb 2010

daniela a to len normál postrúhať ? malý zatiaľ len také výživové jedol, ešte strúhané nepapal 😕

ideme kúpať lebo už sa nevieme zmestiť do kože...........

z.vrablova
22. feb 2010

blazka, ja ovocie vsetko okrem bananov varim... odporuca sa ze vraj az do 1 roka... a od ukonceneho 6 mes mozu deticky lepok (vraveli mi na gastre)... ja chcem skusat cestovinky a chlebik od zaciatku marca.... sa tesim... heh (aj ked uz slivkovu kasu s lepkom papa tyzden)
Mate este nejaky napad ake ine ovocie mozno dat drocom okrem jablka, hrusky, sliviek, broskyn, marhuli a banana???

blazka24
22. feb 2010

zuzka ja som sa rozhodla že vyskúšam v lete všetko čo sa u nás pestuje, ak má byť alergik tak to je jedno či to bude jesť o rok alebo o dva.........

my sme dnes vyskúšali kôrku od chleba - len na zúbky ale chutilo nám............

daniela33
22. feb 2010

blažka pri ked bol Kubko malý, tak prvý príkrm mal sttrúhané jablko, ale na takom typicky pre deti strúhadle, nie bežnom .... teraz sa zas neodporúča kvôli alergii surové ovocie, radšej variť na kompot, tak čo rok to iný názor ...

daniela33
22. feb 2010

blažka asi ťažko, ani nevravím, čo som všetko za večer sladkého zošrotovala ... nasral ma mm ale poriadne tentokrát 😠

blazka24
22. feb 2010

dani tak skúsim strúhať len tak jablčko.......tiež si myslím že názor odborníkov sa mení z roka na rok, tak robím podľa seba a samozrejme vás - dík za radu babulky, už som umyla kúpeľku, navarila mäsko a papáme - krmi babka tak sa lúčim, treba ešte pospratovať.........dobrú nôcku

lizatko1009
22. feb 2010

blazka ja som najprv robila na struhadle, ale drhol sa tym a tak som kupila taku sklenenu rybku direkt nato tam ma take dobaciky a natom mu tak nasucham na skle sa nezbavi vitaminov a spravi sa z toho ako vyziva.

baby maly dnes kakal a mal tam nieco trosku take jak biele, vyzeralo to ako keby ta masticka co mu mastim na zadok, moze to byt to?
a v stredu ideme na preockovanie 😠

bagaja
23. feb 2010

ránečko

ja viem že asi by sme mali začať varením ale ked nam sutrove jabko tak veľmi chutí 😝 a mám strach že mamina ked mala dve malé deti nám vyvarále jablčka, hruštičky, somarinky....buchla nám to a boli sme rady že papáme 😀

martinex
23. feb 2010

bre ranko...

baga ja vacsinou davam varene,ale uz papal aj surove nastruhane a chutilo mu... nerobila by som z toho taku vedu 😉

eviqa
23. feb 2010

pekné ránečko všetkým vospolok

bagaja
23. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23788

baby asi by bolo dobré skúsiť daťurencom, teda ja to skúsim len neviem kde kupim slivky

eviqa
23. feb 2010

fac, veľmi dobre padne taký zmenárňový deň 😉 ja som si takto tiež užila jeden deň kaderníka, druhý kozmetičku a tá ma potešila najviac, ked mi povedala, že po 25-ke by trebalo chodiť každý mesiac na masáž tváre a dekoltu. Hovorím, že 25 už bejvavalo. No ale hold, nebude to so mnou asi až také strašné 😀

eviqa
23. feb 2010

bagaja, len pozor, lebo kamoška tak dala malému a v noci prezliekala ešte aj posteľné 😀

blazka24
23. feb 2010

dobre ráno pusinky, tak my sme hore od šiestej, najedený do prasknutia a spánok? tie 5 minútovky 🙄
takže tí čo sú na FB vedia - dnes ranné spanie vypadalo asi takto: najskôr mi trhal peru, potom vlasy a zakončil to prstami do nosa - ako keby už hovoril - mama mne sa nechce spať............

dala som nastrúhané jablčko - ten ksicht stál za to, skoro sa naši potentovali od smiechu - asi nebudeme papkáči ovocia vrrrrrrrrrrr

baga to by som fakt chcela vidieť kde teraz vezmeš slivky - čo si Maruška 😀

lenka_66
23. feb 2010

aohjte,

fac , ze aka parada 😵 , nova mama.

toto zabera tiez
http://www.hipp.cz/produkty/ovoce/ovocne-prikrm...

zvysok som zabudla 😔

iveta6384
23. feb 2010

Ahojte maminky,
tak my nastastie s kakanim moc problem nemame, aj ked prve 3 mesiace sme museli sem tam pouzit rurku, teraz je to uz lepsie. Aj ked rano ma v plienke cierne bobky ako koza, neskor zelena brokolicova , dalsia plienka cervena z cvikle no a pod vecer uz taka zltozelena ako ked bol na mliecku Aaj s trochou brokolice. To je popis kakania. Ked papal len mliecko tak kakal raz za den niekedy raz za dva dni. Teraz je nalozene takmer v kazdej plienke. A to papa banan aj cviklu kazdy den. Nastastie nas nezapeka. No uvidime ako to bude ked mu dam ryzu. Mozno je to aj tym, ze konecne uz aj pije, aj ked nie cajiky ale tie babatkovske dzusiky zmiesane s vodou a vypije denne tak okolo 120-150 ml. Asi to nie je dost, mohol by aj viac, ale som rada, ze aspon tolko do neho dostanem.
Blazka taketo iste budenie mam ja presne, najprv mi natahuje peru, potom vlasy a nakoniec mi ide odtrhnut nos a potom mu nechtiac prsty zabludia do vnutra do nosa. No neviem co sa porobilo, spavali sme aj do 9:30- 10:00 a teraz okolo 8 hore a uz ani za svet. A maminka unavena ako slak, kedze chodi vecne spavat okolo 1 v noci ako truba. Aj ked co sa ja mam co stazovat na unavu, na Lulu Matku atd sa nechytame. Oproti nim spim az az. 🙂

iveta6384
23. feb 2010

rry kkkk cvvvvvvvv xxxxxxx gngfddvt bh Matthew zdravi 😀 😀 😀

martinex
23. feb 2010

ivet my ani tolko denne nevypijeme, max 100ml a to som mu aj ten dzusik detsky dala ale nemal vacsi uspech ako caj 😉

sisulka7
23. feb 2010

ivet, pijete uplne super, my niekedy nevypijeme ani 30 ml a niekedy aj 100. A dzusiky vypila maminka, lebo kristinka ani za nic. Som rada, ze do nej dostanem aspon caj alebo vodu a aj to len navecer.

martinex
23. feb 2010

baby som sa asi preratala..nasupala som jablka na vyzivu malemu a jak struham,tak struham a zrazu mam plny hrniec 😀 tusim na veceru budeme mat s mm vyzivu,bo nemam tolko flasticiek na zavarenie 🙂

blazka24
23. feb 2010

ivetka tak sťažovať sa nemôžeš - veru nemáš nárok - chrápete dlho xixix my vstávame na prvé kŕmenie o šiestej, niekedy o pol šiestej ale potom hodíme ešte šlofíka - tak ako dnes že nechceme spať sa mama ide dotrhať od jedu lebo - milujem spánok vrrrrrrrrrrrrr
a pijte pekne, my tiež len čajíky, iné ani za toho andela.............

sisul heheh že maminka vypila no vidíš ako ti malá udržuje pitný režim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre