Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
17. mar 2010

lleni,ja nemám kočík hore. 😒 ale snád nezmrzne. zoberiem aj deku

perla200
17. mar 2010

ja dám len taký tenký fusak, ale dám jej overal este, zdá sa mi este zima...dúfam, že mala bude spat, lebo budem fakt na mašlu🙂))))) este musím počkat nech sa naje obed a už aj ideme von....

lenka_66
17. mar 2010

evi no sak len vo vanicke a tu na stolicky napr.

no ale ma napadla taka asi podstatna vec my mame este kopec tuku na sebe 😀

eviqa
17. mar 2010

leni, ja z kočíka mám hore tak autosedaču 😀
...a práve sme dojedli a malý sa rozhodol, že si urobí jablkovú masku na tvár.

eviqa
17. mar 2010

mňa švihne ☹ kým som sa prezlieka, kedže masku z tváre si dával maroško dole na moje tričko, tak malý princ zaspal. A zobudiť? nehrozí. Normálne sa otočí na druhý bok a chrní dalej. Tak sme došli ☹

martinex
17. mar 2010

eviq mne maly spi uz 2,5hodiny.... nechapem...normalne vynechal desiatu,tak budeme uz rovno obedovat

eviqa
17. mar 2010

marti 🙂 občas mám pocit, že spí vtedy, ked netreba. Tak som sa už vyzliekla a čakám, kým sa zobudí, aby sme mohli ísť von

martinex
17. mar 2010

eviq oni zasadne spia vtedy ked treba niekam ist... to je vzdy jak naschval... ale sak nech si drichme,apon mu zatial pripravim obed a von pojdeme az okolo 3tej 😉 co narobim, musim skakat ako on piska 😀

perla200
17. mar 2010

ano marti - vystihla si to....ako oni pískajú🙂)))))))))))

ja malej vyskúsam dnes to mliečko s kašou - nestlé a dám jej tam piskoty banan a jablko....som zvedavá.....lebo je tam laktoza či to zbadá morka mala 🙂

eviqa
17. mar 2010

marti, rovnako. 😀 sranda, že také malé, ani rozprávať to nevie ani nič a točia s nami poriadne. 😀
...len som sa tešila, že pôjdeme von na fajne dlho, lebo poobede má dojsť kolegyňa s nejakými papiermi a to vonku neporiešime a tak je tam za oknami krásne 🙂
...a budiť ho nasilu nechcem, lebo som to raz urobila a kým sme zišli zo 7. poschodia dole, tak malý sa tak prebral, že jačal v kočíku celý čas, už nezaspal a nespal dovečera. Tak to bolo vtedy na infarkt. Tak neriskujem. 😅

...a výsledky krvi a moču máme dobre, jupííí.

eviqa
17. mar 2010

...a ešte okrem toho tesne pred odchodom vyobliekaní aj kakáme 😀

martinex
17. mar 2010

eviq super...ja som dnes zabudla volat doktorke ze ako dopadla nasa krv..kua...musim si dat pripomienku na zajtra

livia1
17. mar 2010

Ahojte žienky

Deina tak vitaj konečne doma.

My sme zas nachladnutý.Dobre že pred necelým mesiacom sme mali soplíky a teraz zas. V noci sa každú chvilu budí, lebo mu tečú dole. Teraz zaspal ale len tažko.Uvidím ako dlhobude spinkať.

No a my von chodíme stále tak ako v zime. Priamo fusak nemáme, ale máme v kočíku tú prenosnu tašku, ked bol malinký tak som vystuženie po stranach a na boku nechávala, teraz to už má vonku a je to vlastne fusak. čiapku dám podla toho ako je vonku. nosíme aj zimnú aj jarnú.

eviqa
17. mar 2010

marti 😉

eviqa
17. mar 2010

livia ☹ zas sople?

martinex
17. mar 2010

no uz sme hore.... konecne...inak tiez som dobra,ked spi malo-neni dobre, ked spi vela-tiez nie 😠 😎 esteze viem co chcem 😀

eviqa
17. mar 2010

marti 😀 asi budme radi, že vôbec spia. Keby nemali spať cez deň vôbec, tak to by bol náš koniec.

martinex
17. mar 2010

eviq to hej...mas pravdu 😉

ideme teda obedovat a potom von...majte sa zatial 🙂

lenka_66
17. mar 2010

evi moja mama ma tiez vytah ako ty.a suseda 8 mesacne babo.potrebovala len suhlas najomnikov aby sa dvere nezatvarali a teraz moze pohoda s kocikom dnu.skus sa popytat asi na druzstve

eviqa
17. mar 2010

leni, s tými dvierkami u nás je kríž. Nedovolia susedia. Ked nám robili byt, tak sme kvôli tomu, že vypli robotníci tie dvierka, aby niečo hore mohli vyniesť, tak sme platili pokutu 😝

lenka_66
17. mar 2010

aj u nich mal najvacsi problem sused co nema deti a byva na 1.

eviqa
17. mar 2010

leni 😀 tu žijú samí dôchodcovia a tri rodiny s deťmi, z toho iba my používame kočík. A najviac rečí majú práve dôchodcovia, lebo to vraj tam musí byť. 😝 😝 😝

bagaja
17. mar 2010

no neviem či by to aj tak pomohlo lebo nám sa dvierka nezatváraju a aj sme ich dali dole aj tak nevojdeme výťahom 😝 na porazenie....

bagaja
17. mar 2010

Potká farář Aničku a ptá se jí: "Tak co Aničko,jak se máš?" "Celkem dobře pane faráři." odvětí Anička. "A manžela už máš?" "Ano, mám." "A co děti,máte? "No, to je to, co nás trápí, pane faráři. "Nějak nám to nejde."
"Tak se netrap, já jedu zítra do Vatikánu a zapálím tam za vás svíčku a pomodlím se za vás. Po pěti letech se znovu setkají a farář vidí Aničku obklopenou dětmi. "Tak koukám, že vám PánBůh požehnal. A kolik tý drobotiny máte?"
"Celkem 10. Dvakrát trojčátka, jednou dvojčátka a pak ještě dvě."
"A kde máš manžela?" "Ten jel do Vatikánu sfouknout tu zkurvenou svíčku!"

perla200
17. mar 2010

bagaja...tak tento ma dostal.....parada🙂))))))))

aj my spíme od pol 12 chvalabohu ale vnútri nie vonku....ale nevadí zobudí sa naje sa a ideme kamoske na kafčo...
umyla som celý dom, ked mi niekto vysvetlí, že kde sa berie tolko špiny v dome tak budem dobrý🙂))) kua

bagaja
17. mar 2010

perla mi hovor...to je na porazenie s tým prachom....

no a my sme spali až hodinu...to budú zas nerváky...

a myslíte že už by som mohla isť s nou von, teploty nemá ale dosť kašle a soplí

sisulka7
17. mar 2010

bagaja nasa doktorka zakazuje chodit von, ked mala sopli.

livia1
17. mar 2010

Eviqa zas sopliky. Nám ich nosi Matko zo školy.A von aj nam zakazala ist doktorka,aj ked teplotu nema

z.vrablova
17. mar 2010

AHojte,... sme boli dnes na ORL, ma vysoku tvorbu mazu v uskach... (to som nepochopila z coho) a dr. sa pyta, ci nema nadchu a ja ze ani nie... a ona kukne do nosteka a take sople popri placi, ze amen gloria, napuchnuta sliznica... a to sme pred 2tyznami dobrali Pamykon... tak nam dala dalsi na preliecenie... nechapem, ved ona ma tu nadchu asi v kuse...!
Na kozne sme objednani az v ut.
Ja nejako depky nemavam, jedine, ked som max unavena a mala prave santi... ale ona je celkovo dost samostatna, nevyzaduje nonstop spolocnost, tak sa da. A vonku sme v kuse, zima leto, mam kopec kamosiek na materskej, tak je s kym na kavicku... a tiez po obchodoch, to ja lubim... hehe... a od dnes mame v PO vystavu, tak zatra uz mam plan... 😎
Ja obliekam pancusky, body s dlhym rukavom a do kombinezy (vetrovkova), ciapky zimne ani nemam, ale musi mat viazanie na uska, lebo na to je ona expert... bud stiahne ciapku na oci, alebo uplne mimo. A v kociari mam fusak stale, ked fuka zakryjem este dekou. Rukavice mala celkovo asi 5x, ked riadne tuhlo...
A z dochodcov mam uz aj ja hysaky, hlavne cestovanie s nimi MHD...

facovka
17. mar 2010

baga ak ma ze akutnu nadchu,ze tecu dost a tak,tak von ee ☹ ...zuzi tes sa ze si medzi ludmi,my sme riadne 3mes.neboli von, stale na striedacku chori,my abo deti...na gulku..ked sme boli naposledy von, tak sa fifo rozplakal pri cudzich detoch a ze domov,domov, normalne asocial z neho,ale tak cez leto zase privykne, duuufam, ze budeme zdravi a von´aj doobeda aj poobede budeme moct ist 😉 uz nech je leto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre