Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

deina2005
20. apr 2010

ja som 2malemu davala kravske od pol roka a nic mu nebolo a bol jak buchta.dodnes ziadna alergia nic.mala pekne kaka v noci sa vzbudi len 1x a to presne o pol 1 je fakt jak hodinky presna hihih

hawajcanka
20. apr 2010

inak dado ma anginu a zapalene uska zasa ja uz som zufala s tych usiek 😢 a aby nebolo malo ja mam zapal priedusiek a moje svaly ani nehovorim

hawajcanka
20. apr 2010

deina to ste ako my akurat danko sa budi o pol piatej piatej rano spinkame celu noc 😉

bagaja
20. apr 2010

haw liečkajte sa, veľa zdravia....

mati šak ani naša malá to nebude lebo ja to nejem a mm tiež veľmi ee 😉

hawajcanka
20. apr 2010

bagaja dik moc co zub to choroba a teraz dva naraz mu vysli...zubko maly

martinex
20. apr 2010

deina a UM uz nedavas ziadne teda? normal rano aj vecer davas kravske,hej?

deina2005
20. apr 2010

mati hej musela som prestat kojit ked som bola v tej nemocke.nieje dobre kombinovat UM a KM bud 1 alebo druhe

martinex
20. apr 2010

aha,dik za info...tak skusim KM ked dopapame Nutrilon co mame doma 🙂

deina2005
20. apr 2010

inak to kojenie mi zo zaciatku veeeeeelmi chybalo.3 krpca som kojila 16mesiacov hihih.

martinex
20. apr 2010

tak ja kojim uz len v noci....takze to je uz len take nijake....

perla200
20. apr 2010

marti🙂)) neviem aké ked nemate automaty...ale asi 3,5 percentné určite....teda ja mam intoleranciu a od toho jediného mi neni až tak strasne zle ako napr. od nízkotučného......

zuzanakarolinka
20. apr 2010

no baby to vám závidím, tá moja krpana sa bez hanby zobudú aj 3, 4 krát za noc, už mám toho dosť, ale čo keď ju ľúbim

babulka123
20. apr 2010

ahojte.. no vidim ze ste toho popisali..
fac.. zlaticka moje male.. a aj ty.. viem si predstavit tu bezmocnost co si citila.. zlaty chlapik co ti pomohol.. moja drz sa..
matka.. ty zijes niekde inde? u nas cely den uuupllne krasne, bez vetra, okolo 5 mozno 5 kvapiek a to bolo vsetko..
boli sme vonku doobeda asi hod, ninka krasne spala svoj standard od 1-3 a potom sme hned isli von, boli sme vonku do 6 a o 7.45 uz bola taka odpalena ze hned zaspala.. uplne tvrdo.. ale sak co sa cudujem ked v kociku bola asi tak 10 min a ostatok behala .. moje krize.. teda to co z nich ostalo... tak ma boli chrbat ze to nieje ani pravda..

zajtra ma moj drahy dovolenku tak sa teism , ideme sa kupat, snad sa to oplati a bude dobre.. matka aj som chcela ci sa nepridate ale asi nie ked teplotujete a ty nevies co je stebou .. ja len dufam ze to bude to co chces.. cmuuuky..

inak nemam ani cas pisat, vecer padam na hubu, som rada ze ninka spi .. cez den pri nej nestiham naozaj nic, lebo stale len beha a chodi a ked si ju dovolim posadit tak strasny plac.. heheh herecka jedna moja milovana..

sisulka7
20. apr 2010

babul, tak nasa herecka konecne odpadla teraz, uz sme z nej uplne zufali, lebo vecer pri pol osmej uz vyzera, ze pada od unavy a zrazu akoby dostala injekciu redbulu a lieta ako sarkan do desiatej, nie je mozne ju ulozit, lieta po postielke, vzdy sa niekde treskne, potom obro vsky plac, no des. Ja tiez uz padam dole hubou. A v noci sa 3 x budi na papanie, lebo dobieha, co nestiha cez den. Lebo jedenie je pre nas strata casu. Ale inak je uplne bozska a kazdy ju uplne zboznuje. 🙂

babulka123
20. apr 2010

a tak som vam aspon priadala par fotos na FB.. cmuuk

babulka123
20. apr 2010

sisul a neskusala si vtedy ju ulozit? ona je uz mozno tak unavena ze taha poslednu energiu niekde z paty.. heheh
u nas je to podobne ak to presvihnem tak chodi spat aj o pol 10 co u nas niiikdy nebolo ..

sisulka7
20. apr 2010

sak ja ju ulozim ked dopapame, ale ona sa v postielke pretoci na brusko a zacne lietat ako sarkan, po 40 minutach ma to dnes prestalo bavit, tak som ju vytiahla a hrali sme sa v obyvacke, skusila som ulozit neskor a o 10. konecne zaspala.

z.vrablova
20. apr 2010

Kristinka bojkotuje uz od nedele vecernu davku mlieka... tak aj dnes dostala chlebik... ☹
Fac... moji zlati... to aby si Filipkovi okolo pasu viazala nejake olovka... ta bezmocnost.... mne staci, ked po dazdi s vetrom tlacim kociar jednou rukou, som spotena ako kon...
Babulka... a tie poruhy si este neskusala??
Ide mm z prace, tak papa zajtra... cmukkk

z.vrablova
21. apr 2010

Dobre ranko... tak dnes budem hadam aj prva...
Noc celkom v klude, ked neratam pretacanie naspat na chrbatik. Krmenie o pol druhej a az teraz o pol siedmej definitivne vstavanie... ja by som este taaaaaak spala...

deina2005
21. apr 2010

hi dobre ranko tak my sme hore od pol 5 mala sa nejak vrtela potom zacala kecat somozrejme obsiahla som jednu facku medzi oci ako kazde rano tak ze som videla hviezdy a teraz beha jak torpedo.idem si uvarit mega kafe aby som dokazala fungovat 😀

eviqa
21. apr 2010

dobré ránko. Tak my noc v pohode, len to ráno... Malý ma riadne stavia do pozoru! 😅 Kričí, či mrnčí, či niečo podobné plaču, ale plač to nie je, kým nevyleziem z postele a riadne začnem deň, teda hygiena,prezliecť sa a on si kľudne potom dalej leží v postieľke a hrá sa. 😅

babulka123
21. apr 2010

bra rankoooo
my dnes noc.. no co ja viem asi 5x bola hore, len caj a dudel.. neviem o co jej ide uz 2 noc ...

z.. skusala som , aj plienku aj satku okolo trupu ale ona potrebuje ruku, nejako citit ze som tam .. takze zohnuta som nonstop.. ale sak aj to prejde..

eviqa
21. apr 2010

no som vás dočítala
fac, chúdatka moje. To je teda sila zátižok, ti poviem a ked do toho skvelého počasia skvelí ľudia, čo si človek viac môže priať? 😠
babulka, tak vy ste už chodiaci. Jej, ale nezávidím ti tie kríže. Ja si to ani neviem predstaviť, už teraz mám s nimi kríž a nie ešte ked začne chodiť, skončím ak gott s platničkami. Držte sa .

babulka123
21. apr 2010

nooo evig.. sme taky napoly chodiaci.. priam si uzivam ked sedi chvilku na zadku..
zaciname byt " clovek vzpriameny.. hehehe"

deina2005
21. apr 2010

baby asi budem tu za nevzdelanu ale 1x som pocula o antikoncepcii co sa pycha.mate nejaku skusenost?znie to zaujimavo vraj pritom zena nema ani mm

babulka123
21. apr 2010

deina.. ani ja som nepocula ale docela by som to brala, jednak nemat mm a jednak ja a branie tabletiek ani nahodou .. asi by som na to zabudala a hlavne do mna dostat tabletku to je priam nadludsky vykon.. hehehe

deina2005
21. apr 2010

no je to na 2 3 meisce a je to lacne vraj okolo 400sk mozno menej ale potom je tazke otehotniet takze tebe to neodporucam telo sa dlho regeneruje aby mohla zena zase otehotniet.mne to vyhovuje ja uz mam svoje odrodene hahah len musim zajst k dr a opytat sa ci to mozem dostat tu injekciu ked beriem lieky na pluca

eviqa
21. apr 2010

deina, nepočula som o tom. A to ako sa pichne iba raz, alebo nejako pravidelne? 😕

eviqa
21. apr 2010

no už som si to prečítala deina

eviqa
21. apr 2010

deina, tak znie to dobre, ani drahé to nie je a nemusíš sa báť, že zabudneš lieky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre