Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
9. nov 2009

mati 🙂
ako to uteka rychlo, ze?
inak - ako si vas citam, tak normalne (v dobrom) zavidim tie spanky cez den... moj didi ten si pospi doobeda hodinku to kazdy den... ale poobede niekedy uz ani pol hodky nezdriemne.. je to normalne u takeho babatka ze nie je unaveny??? zato v kocari vonku pospi aj 3hodky,,, ale v tejto zime sa mi veruze nechce trcat 3hodky vonku...

babulka123
9. nov 2009

no my sme hore, idem do obchdou..

misi balkon... kocik daj tam a pohoda a klud..

martinex
9. nov 2009

babul 🙂

missy no podla mna mu nemoze tak malo spanku stacit... ale mozno mu staci...ak nie je mrzuty a umrncany,tak mu asi staci tak malo spavat

reginetta01
9. nov 2009

Missy, my sme zo začiatku spávali veľmi málo cez deň a pekne priberala a nebola upišťaná. Takže asi to stačilo. Teraz už spáva viac.

missy97231
9. nov 2009

babul, balkon nemame... podvozok kocara nechavam dole, kedze byvam na 2poschodi bez vytahu 😝
mati, umrncany nie je, ani mrzuty... regi, pribera krasne - minulu stredu mal 7110g 🙂 a stvrtok mal 3mesiace.
neviem... 😒

martinex
9. nov 2009

missy tak potom sa tym netrap....su babatka ktore spia a tvoj je to co nespi 😀

reginetta01
9. nov 2009

missy, my sme tiež viac nabratí. to bude asi po tatovi. máme 2 mesiace a 2 týždne a 6 kg 😀

missy97231
9. nov 2009

mati, ale ked ja by som tak chcela aby si pospal 🙂 aj ked neplace,,, ale je to ine, ked vidim ze krasne spinka (tu hodku doobeda 😎 )
regi, no na to ze maly ma reflux, a grca stale... tak fakt sme sa s doktorkou az zadivili ze tolko pribral... ale kojim, takze si z toho hlavu nerobim 😉

rene82
9. nov 2009

baby a dávate deťúrencom už hryzátka, či zatiaľ fungujete iba na vlastnej ručičke? akurát som jedno hryzátko vybrala z obalu a aj si párkrát hryzla, ale nevie to ešte držať v ručičke.

adenka
9. nov 2009

missy mozno je to tym refluxom...mam pocit ze tie baba menej spinkaju..vid lulu a aj ja...

reginetta01
9. nov 2009

Missy, jasné. Veď ani ja nie. A to, že mal malý reflux, ste fakt dobrí.
Rene, ja som malej skúšala dávať včera, ale nechutilo jej. Takže pästička to istí.

missy97231
9. nov 2009

adenka, tvoja aspon pospi na brusku 🙂 moj vobec nechce. ale v piatok mi zaspal na brusku a spal az 2hodiny. som proste po hodine spania chodila a kontrolovala... nemohla som proste verit ze este stale spi 😀 no,,, ale bola to iba jednorazovka.
mne hryzatko drzi chvilinku, ale do pusinky to este nedava - ma radsej plienku, alebo rucku 😀

adenka
9. nov 2009

missy a zaspi ti na prsniku? lebo ja to robim tak, ze mala zaspi zaspi na prse, chvilu ju podrzim ci negrgne a potom ju opatrne dam do postielky aby sa nezoudila... niekedy vstane po pol hodine, a niekedy pospi aj 3...

missy97231
9. nov 2009

moj mi pri papani nezaspi na prse 😀 aspon nie cez den,,, navecer hej, ale iba na 10min.

adenka
9. nov 2009

aha, tak potom uz neviem...

baby ja som uz aka blba...normalne som zabudla svoje prihlasovacie udaje do internet bankingu...a to som s nim robila minuly tyzden...mna drbne... este chvilu ostanem doma a zabudem aj ako sa volam... 😠

rene82
9. nov 2009

no som sa s malou objednala na tie kramáre. som myslela, že môžeme prísť napr. hneď zajtra, keď jej to už mesiac trvá. najrpv mi povedali, že až v decembri, ale nakoniec môžem prísť budúci utorok. dúfam, že jej to už potom prejde.

missy97231
9. nov 2009

aden, to sa aj mne stalo 😀 a asi po hodine hladania udajov (heslo som vedela iba prihlasovacie meno nie) som si ho spomenula... a hned som si to zapisala, aby som nemala problem nabuduce 😀

adenka
9. nov 2009

missy aj ja som ho mala napisane, ale v starom telefone....a ani netusim kde to mam teraz hladat..sakraaaa 😠 😠

missy97231
9. nov 2009

to si ma teda pobavila 😀 totizto aj ja som ho mala napisane v starom telefone,,, a tiez som netusila kde som mala hladat... ale ako vravim, asi po hodine z nicoho nic som si to spomenula 😀

inak ma stve ze tu prsi 😠 😠 😠 ja este stale v pyzame... chcela som ist vonku ale ked prsi,,, tak to asi neee..

babulka123
9. nov 2009

ahojte, ja som spat z obchodu.. a cuduj sa svete ninka nezaspala v kociku len kukuckovala.. zato teraz uz spi na balkone..

ja som si kupila zem.palcky a palacinky a ninke nutrilon a sme spokojne obe... heheheh idem nieco porobit kym vstane.. cmuuk

adenka
9. nov 2009

to zato ze som teraz vypisovala papiere na pridavky a prispevok a pisala som svoje rodne cislo 2x, malej rodne cislo 2x a celkom som zblbla...

babulka123
9. nov 2009

aden ide ti dnes... heheeh

rene82
9. nov 2009

túto jedálenskú stoličku chcem kúpiť http://www.best4baby.sk/index.php?page=shop.pro...

babulka123
9. nov 2009

rene vidim ze na to idete .. hehehhe

ja uz mam aj stolicku aj choditkko..
stolicku som kupila cez bazar.. nic jej nieje len bola o pol.lacnejsia a choditko mam od svagriny..

rene82
9. nov 2009

šak vianoce sú tu čo nevidieť 😀
a mužovi chcem nejaké pekné hodinky

z.vrablova
9. nov 2009

nam stolicku kupuje moja mama .. svokra ma vraj nejake prekvapko.. 😖 A choditko kupovat nejdem, vsade pisu ake je skodlive na vyvoj detskeho chodidla... ze sa tym preskakuje prirodzeny vyvoj smerom k prvym krokom... tak neviem, ale skor nie ako hej.
Pre seba som si spisala zoznam knih, tak ak sa ma niekto spyta, co chcem, mam to vybavene.
Pre mm mam zatial len knihu svedskych krizoviek, to on lubi... a este planujem sal a nejaky sveter na zimu...
Vcera sme boli cely den prec, najskor v obchode, potom na navstevach u nasich a u svokrovcoch...
O tyzden oslavuje svokra 60tku... ee
A este nas caka aj 50tka mojej mamy tento rok... no uuuzasne nieco... a v maji sa vydava sestra a ja s mm mame 30tku...
A co sa tyka dalsieho tehu, ja som uz par tyzdnov po porode tvrdila, ze nie je problem aj hned... ale spoliehame na cinsky kalendar, a kedze chceme chlapceka, tak musime zamiesit vo februari (to asi ee, sestra ma svadbu, tak sa chcem zabavit namiesto mojej svadby aspon na jej) a potom najblizsie az nov-dec-jan buduci rok... !!! S tym som neratala, ze az tak neskoro, alebo to riskneme... mm tvrdi, ze este jednu babu kludne zmakne
😀

facovka
9. nov 2009

my sme choditko pouzivali fakt ked som chcela len uvarit abo ist na zachod,bo uz ked zacne ako tak smatlat,nemozes ho nechat sameho v izbe 😒 takze ako pomoc je to ok, tiez tomu velmi nefandim,denne tam bol max.polhodku a to asi 2-3tyzdne potom uz sam chodil 🙂
papacia stolicka opreta vb kute,vyuzili sme asi mesiac,inak v nej rucal jak pavian,este pockam ako sa bude olimu pacit a predvaam,ak nie,iba zavadzia 😅
zuzu,cinskemu never,kope babam to vyslo presne naopak,takze kludne mieste..inak ze cim blizsie k voulacii,alebo presne v den, tak chalosi, ak baba, tak pred ovulkou, tie babske "geny" v spermiach dlhsie preziju 😉

slavkicek
9. nov 2009

ahojte 🙂

mati, davidkovi vsetko naj k trom mesiacikom 😵
my chodak nekupujeme 😉 a stolicku chceme drevenu z ktorej sa da zlozit aj stolik 🙂
druhe babo u nas tak skoro nehrozi 😉 mm by chcel aj hned ale ja nie...vzdy som hovorila, ze bud len jedno alebo ak druhe tak s väcsim vekovym odstupom..uvidime ako to nakoniec dopadne 🙂
teraz adamko spinka tak ja idem trochu oddychovat 🙂
fac, ako sa ma oli? verim, ze choroba je uz prec 🙂

z.vrablova
9. nov 2009

hehe...
ja som odlezala 2 mesiace v nemocnici a vsetkym babam vychadzalo presne podla cinskeho kalendara, mali sme to ako zabavku... s vynimkou jednej holky... (priblizne 25 bab... takze 96% uspech..)... aj nam vyslo.
Ale jasne... miesime stale, len to nejako neratame.. ved ked ma vyjst chalan, bude, ak nie... svet sa nezruti... nasi tiez planovali 'Petka' ked cakali mna, aj ked cakali sestru a oco vravi, ze ak by sa vtedy zadarilo aj na treti krat, chcel by dalsiu babu... Chlapi predsa viac lipnu na babach... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre