Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
30. nov 2009

baga posta 😉

bagaja
30. nov 2009

leni daj krupicu 🙂

lenka_66
30. nov 2009

babul ale si sa vynasla

baga nemlubi

bagaja
30. nov 2009

babul čo ty nevymyslíš aby dieťa bolo spokojné 😀

lenka ip

babulka123
30. nov 2009

spiiime

babulka123
30. nov 2009

nooo ale dokonca ju to aj bavilo. asi to ze sedela.. len neviem ci to uz moze alebo ee

martinex
30. nov 2009

tak ja som asi hodinu hladala co si oblleciem, ideme s malym do mesta, po mamu do prace a vianocne... vopchala som sa do 2 sukien spred tehu,ale obe su bedrove a ja som ich zapla iba v pase..no co,budu kratsie a budu mi trcat moje sexy kolienka 😀 a maly nespi od 9tej,proste nechce...a samozrejme mrnci,cize polonaha som behala po byte,maleho na ruky,potom do lehatka, rychle skusit inu suknu a tak dokola...ale uz som ready...
teraz sa maly hra v postielke,ale len preto ze je holy..ked ma holu ritku je mu najlepsie..hadam neocura postel 😅

babulka123
30. nov 2009

matka no pekne.. nam sa v kresle lubilo len som dostala akurat pucung od sestry ze by tak nemala este sediet.. tak a fcul babo rad.. sakra..

bagaja
30. nov 2009

no do .... som začala čistiť okna po robošoch čo oteplovali ma tu šlahne, lulu božská kopa žehlenia 😝

adenka
30. nov 2009

obedik spapany, kavicka a keksik na stole, uz len relaxovat... 😀

baby vy ste tu take aktivne..ja som hniloba leniva, vianoce klopu na dvere a ja tvarim akoby som mala este apon 2 mesiace cas.... 😝

babulka123
30. nov 2009

aden tak to ja som mala 2v1 lenka mi spravila chut tak som si spravila zmeiakove gulky s broskynou {teda tie som len zohriala } a na to kooopec struhanky oprazenej a cukor.. takze aj obed aj mnamka v jednom..

Ninka spi na balkone len chuda ma taky nepokojny spanok lebo jej tam fuka.. uz som aj deku dala cez vanicku aj tak.. no co uz .. zivot je svina.. hehehehh e

babulka123
30. nov 2009

baby nam zakvitli pred barakom pupavi.. to uz co je ? 30/11????

bagaja
30. nov 2009

jeej a my sme pred rokom našli //

a inak moja malá dnes no nechápem, spala doobeda od 10 do pol jednej že ako rekord a ja som sa pustila do tých okien tak ked sa zobudila som ju dala v spalni na posteľ a dala jej hrázdičku a ona znova zaspala 😝 zlatko moje vie že mama ma robotu tak neotravuje 😀

stansun
30. nov 2009

caute babule, ja mam teraz chvilku cas lebo mala chrni, tak snad potiahne svoje krasne 3 hodky 😅

ja so zehlenim problem nemam lebo vzdy si vyzehlik ked operiem, keby som tak neurobila tak by som tu mala kopy a to by sa mi uz vobec nechcelo a hlavne by som pri tom stravila kopec casu 😖

a u nas vianocne upratovanie uz mam za sebou dokonca som umyla aj zaluzie, tie boli po roku pekne hnusne spinave, musim ich cistich viac krat do roka

inak mame nadherne fotky ked sme sa vcera fotili len ich mam na FB tak sa kuknite, tu mam iba jednu

babulka123
30. nov 2009

stan ja som pozerala a fakt su super..

a co mala.. uz je lepsie"? vychadza vam to po tych 3 hodkach ju davat spat?
lebo minule som rozmyslala ze to by vychadzalo len na 2 spnaky za den a to mi pride ze by bolo malo pre ne..

stansun
30. nov 2009

babul hej vychadza to super, dnes som ju dala rano spat po 2.5h a teraz na obed spi po 2 hodinach aj ked trosku protestovala musela som jej dat na dva krat cumlik ale potom zalomila 🙂 a vecer este bude spinkat ale to ju uspim snad aj po hodine a pol, kocik to isti lebo potom by uz nevydrzala byt hore tak dlho. Ona spi totiz rano iba pol hodku na obed 3 a vecer zase pol hodku

babulka123
30. nov 2009

stan aj u nas je to tak..
rano cca pol max tristvrte hod. na obed tak od 2.5 - 3 hod. a to potom budim.. lebo vecer by uz nespala a nevydrzala by .. takze cca o 4 na pol hodku a to sa potom da vydrzat..

stansun
30. nov 2009

neake su podobne tie nase zabky 😀 😵

eviqa
30. nov 2009

ahojky, tak bola tu kolegyna, sme veľa toho nenakecali, lebo malý skákal do reči 😀
babulka, pridávam sa k neschopným mamám. Mayko by najradšej spal asi postojačky. ležať ho už nebaví. zaspal pod ohrádkou, ale sa mu sníval nejaký debilný sen, tak sa s nenormálnym revom zobudil. Nemohla som ho ani ukľudniť, teraz skúšame druhý pokus zaspávania, tak si tu kecá v postieľke, oči ako veverička gynekologické orgány a nie a nie zaspať.

bagaja
30. nov 2009

no linka umytá, a jedno okno tiež druhé musí počkať do zajtra lebo už nevládzem 😝 a teraz by mi bodlo keby niekto zobral malú von, aby som si mohla pospať 😉

adenka
30. nov 2009

tak domca zasa po hodinke vstala...tusim ze dlhy spanok bude vysada kocika, ale aspon nieco 🙂

inak prave sa taaak brutalne pohadala s hrackami na hrazdicke ze asi bude ticha domacnost 😀 😀

bagaja
30. nov 2009

no aden u nás po hadke prišlo na rad jedenie hračiek 😀
a inak super že si už Domča zvykla na kočík 😉

babulka123
30. nov 2009

no my ideme akurat vstavat.. za chvilku ..

ticha domacnost a gynekologicke organy ma veeelmi pobavili.. hehehehe

adenka
30. nov 2009

baga no neviem...akurat sa kvalitne zosra.. a to som ju prebalila pre 10 minutami... zeby rotarix? 😕

ano s tym kocikom je to super...vcera som si uzila prve 2 hodiny ked babka kocikovala a my sme sli s drahym na nakupy... zrazu som sa citila taka volna 😀 ... ale podvedomie pracovalo, stale som na nu musela mysliet ci sa uz nebudi 🙂

babulka123
30. nov 2009

aden to mas dobre, to bola babka, ale ja som minule dala malu dedkovi a hovorila som mu nech po pol hod je doma lebo dlhsie mala nebude spat a bude hladna.. prisiel po hodine a pol ze sice mala bola hore ale ze neplakala tak pohoda.. to si vies predstavit ako pracovala predstavivost

adenka
30. nov 2009

babul esteze existuju mobily...my sme po hodine volali co a ako 😀

babulka123
30. nov 2009

no ... len dedo neocul.. neboj ze mal asi 10 neprijatych hovorov.. a to len boli nervy .. ghehehehhe

blazka24
30. nov 2009

ahojte babule, taaaaaaak po dlhom čase som tu, ako vždy niečo musím obetovať ak chcem stíhať, malý sa pokakal ked sme boli u gyndy a nechcel byť v sedačke tak som pokuta nepokuta ho držala na rukách a ako sme došli domov, aj som ho vyzliekla, aj som tu vetrala, behám ako gáfor a malý spí jak dudok 😀

blazka24
30. nov 2009

no dievčatá veľký prúser so spaním v noci máme my.......o pol ôsmej kúpanie a o pol jedenástej zaspávanie, ja už na nervy z toho a muž že veď do pol dvanástej vždy zaspí 😠 no ale jasné že on sa nebudí ku krpcovi o štvrtej, vraj on vstane vtedy keď by malý plakal, no to by sme tu mali inakší rev 😅

blazka24
30. nov 2009

no tak ešte sme pustili do plienky druhú dávku, mľaskli sme ako po dobrom záťahu a spíme ďalej, neviem či si krpec myslí že plienka znesie tonážne výkaly 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre