Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
28. dec 2009

babul.kuk vyssie,cakam ako vizita..

martinex
28. dec 2009

no to moje dietko sa uz zobudilo.... 3/4 hodinka mu asi stacila...teraz som mu dala toho hovoriaceho psika,tak sa hra v postielke 😀 straaasne sa mu paci....

idem rychlo povysavat...

babulka123
28. dec 2009

http://docs.google.com/Doc?docid=0Af7hS0P1aJlZZ...

perla.. viac menej idem podla tohto

bagaja
28. dec 2009

baby ta vám poviem že som si myslela že dnes oddýchnem, ale ked pozerám okolo seba tak dnes treba robiť povianočné upratovanie 😠

babulka123
28. dec 2009

fac.. sak to .. ani ovocie preto nedavam..
akurat rozmyslam ze uz jej tam pridam masko.. ale dostane az na silvestea..heheheh

zeleninku papa krasne.. spokojna je.. tak neriesim... zatial..

bagaja
28. dec 2009

babul ja sa tak teším na príkrmi...ale ešte nejaký mesiac vydržíme a ideme na to, ale tiež začnem len zeleninkou

lulu73
28. dec 2009

babul...ja som vedela, ze novorocna fotka bude Ninka s reznom 😀

fac....pipina v lekarni mi povedala, ze chamomila je 5,9 a 15 a vsetko je na to iste a ze treba zacat s najnizsim cislom, ale ja som povedala ze 5 nechcem, nech mi da ten stred

facovka
28. dec 2009

hej?ja som to kdesi citala...

babulka123
28. dec 2009

baga pokial kojis nemas sa kam ponahlat.. pokial ste na UM uz by si mohla zacat.. { ja uz stracam prehlad ktora koji a ktora nie.. }
a treba zeleniu. lebo presne ako pise fac.. ja som dala uz raz ninke ovocie a dostat potom do nej mlieko bol priam zazrak... tak som to hned vynecahlaa..

facovka
28. dec 2009

http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...

no,ak tomu dobre rozumiem,tak 9ch sa uziva ked ma uz horucky zo zubkov,ci?

lulu73
28. dec 2009

fac...no nedrbne ma? sorry za vyraz, ale som nastvana, lebo clovek uz nikomu nemoze verit...ani lekarom, ani lekarnikom...a ja jej tlacim 9....krucinal, idem do lekarne

babulka123
28. dec 2009

lulu presne tak... heheheheh uz ju vidim ako drzi tu flakotu masa v ruke.. heheheh

babulka123
28. dec 2009

lulu aj my sme tak dopadli vtedy s tym kremom.. p.. v lekarni mi ho odporucila a videla si co jej to spravila.. skoro brontove lica mala lebo tam bola voda a to jej na tom mraze doslova a do pismena zamrzlo na tvari .. chuda moje..

lulu73
28. dec 2009

toto je vrchol...a keby tie homeo stali par centov, cert to ber, ale su riadne drahe

facovka
28. dec 2009

no,radsej sa dako popytaj,aj taky letak na chamomilu presne mali mi ho raz dala v lekarni,tam presne bolo kedy ktora,ale uz to nemam kua

lulu73
28. dec 2009

evi...ako v 1,5 cm vody..v pohari, v tom stupliku? alebo v com? ved kazda nadoba ma uplne iny objem...nie nahodou v 1,5 ml vody? chcem to totiz vyskusat tak ako pises ty, lebo ty jedina tu mas dr. homeopatku a ta by mala vediet co hovori

lulu73
28. dec 2009

fac... a vy v noci ako spite?

eviqa
28. dec 2009

lulu, mne kázala dr. chamomile 15. a tú vodu rozpúšťam vo fľaštičke, takej malej, čo som mala pri odsávačke, ale kým som si nespomenula, že ju mám, tak som rozpúšťala normálne v pohári. Len pozor, guličky by nemali prísť do styku s našimi rukami, tak ich tam púšťam rovno z toho dávkovača a nepoužívať kovovú lyžičku ale plastovú.

eviqa
28. dec 2009

lulu a ešte 1,5 ml vody, je málo. Daj do pohára tak 1,5 cm vody, nechaj v tom rozpustiť tie guličky a toto by mali detičky za deň spapkať

lulu73
28. dec 2009

evi...cize napr. poldecak mozem pouzit a do neho dam 1,5 cm vody? a ja som pouzivala iba kovovu lyzicku, umelu sme nemali, ale jezisko doniesol vselico mozne, aj lyzicky....citam na nete, ze je to dobre rozpustit rovno v striekacke a podavat pocas dna....tiez zaujimavy napad.....vodu pouzivas aku? mne sa najviac pozdava prevarena z vodovodu
a emma je kojena, nebude jej vadit tolko vela vody denne? ale zase snad to zvladne, ved uz je velka
a kedze som kupila tu 9., tak ju dopouzivam, na nete citam ze to je aj na zubky

martinex
28. dec 2009

baby no tie zuby nas teda riadne trapia...maly je umrncany,len na rukach by bol... no hruza....
uz neviem ako mu pomoct...natierame dasna gelom, k tomu chamomillu a aj tie gelove hracky cucame.... ☹

lulu ja rozpustanom v malom pohari,a plastovou lyzickou mu to davam...ti poviem,ze tak mlaska pri tom jak keby neviem aku fajnotku papkal 😀

lulu73
28. dec 2009

ja som uz dala do striekacky 10 guliciek, naplnila som ju prevarenou vodou a necham to rozpustit a budem jej to davat rovno z toho...len voda bola akasi este tepla 😀 kokso, to je veda, rozpustit desat guliciek...pisem tu o tom uz pol hodinu

tea333
28. dec 2009

Ahoj Augustovky 2009 :D Ked vsetko pojde ako ma, budem augustovka 2010 🙂

Chcem sa opytat ci mate nejake specialne rady pre augustovky 2010, predsalen je specificke rodit v najhorucejsom mesiaci 🙂

lulu73
28. dec 2009

mati...inak presne ako si pisala, ja ked jem, tak ma mala pozoruje, dokonca otvara usta ... tak som si jedneho dna sadla oproti jej kresielku a jej som davala na lyzicke rovno odstriekane mlieko a sebe som davala polievku z taniera...takto sme sa bavili dost dlho a vzdy ked som isla dat lyzicku mlieka malej, tak som povedala haaam, otvor pusu a ona fakt spolupracovala 🙂 a strasne sa pri tom smiala

eviqa
28. dec 2009

lulu, ja som to rozpúšťala normálne v dvojdecovom pohári. Dala som prevarenú lucku, my nekojíme.
ale s tou striekačkou to je tiež dobrý nápad.
marti, sme na tom rovnako. Tiež som včera kúpila gélik, pre istotou

tea, ahoj, len vydržať. 😉

eviqa
28. dec 2009

...marti a nám ešte pomáha prevarená lucka, ale nie teplá, normálna izbová teplota, toto má vo fľaši a kuše ten cumel. kúpila som aj rôzne hryzadlá, ale toto je na 1. mieste

lulu73
28. dec 2009

a aku znacku gelika ste kupili?

tea....ahoj, neboj sa leta, zvladnes to...praveze podla mna je to lepsie rodit na leto, pretoze sa nemusis vobec obliekat, obuvat a a zohybat sa k topankam s velkym bruskom...staci ti jedno vrece a slapky 🙂)))) nie doslovne, ale tak nejak

livia1
28. dec 2009

Ahojte baby chcem sa spýtat, ktorá z vás používa sunar? ale nie HA.

eviqa
28. dec 2009

lulu, mne v lekárni dala Mundisal
livia, my máme bebu

martinex
28. dec 2009

lulu ja mam Gengigel

eviq no len mi flase ani cumle nemame radi,cize jedine co lubi hrizkat je moja bradavka.... to moze byt akokolvek zle,ak ju ma v puse,tak sa ukludni...a uz to tak aj pochopil..kolko krat si ju vypyta a neje,iba tak olizuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre