Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
9. jan 2010

ránko...
naša nocka klasika...len teraz akosi nechce jesť, žeby diéta po Vianociach 😉

no tak my sme sa už znova chytili s mm, čiže zase začal bombovo ten víkend 😠

ale Vám všetkým prajem krásny víkend 😉

a vlastne kde je ten sneh čo včera tak krásne napadal, to čo za čapkavica je tam von, blééééééé

deina2005
9. jan 2010

baby mam problem vas niektore identifikvat na FB neposlete mi niekto zoznam kde bude meno a nick z MK? 😅

zuzkamilko
9. jan 2010

ranko ranko ranecko 🙂
manzel mi odisiel do prace,drobcek este spinka 😵 a dnes ma prist sestra na navstevu,tak sa vytesujem
bagaja...u nas aj vcera prsalo,po snehu ani stopy 😒
baby,co ste cvicili vojtovou metodou,necvicili ste tak,ze krpec je na brusku a vy laktom tlacite na zadocek,drzite hlavu a druhou rukou tlacite na laket????ozvite sa,potrebujem sa nieco opytat 😠
FB....ja som Zuzana Kotianová

henrieta76
9. jan 2010

dobre rano
ten zoznam by fakt nebol od veci
ja som Henrieta Szekelyova

mne papa mliecnu ryzovu 60ml ale hustu.

bagaja
9. jan 2010

no nebol by od veci ale komu sa chce že? ja som Barbora Gajanová Jalovičiarová 😉

deina2005
9. jan 2010

hihihih nebojte ako poznam babulku ona to hned spracuje 😀

lulu73
9. jan 2010

dobre ranko

mati...brufen asi zabral, mala spala s jednym kojenim od siedmej vecer do pol stvrtej rano...potom klasika, kazdu hodinu hore...bolo to nieco neskutocne ..... ja som sa budila a pozerala ci funguje monitor dychu, pozerala som na hodiny a strasne som sa tesila ze spi....usmievala som sa ako mesiacik na hnoji

ale co mi z toho vyplyva? nic co by sa dalo opakovat...nemozem predsa teraz malu drzat na brufene ... teplotu uz nemame, takze ani brufen nedam...tak ci onak, tato noc bola uzasna a som stastna ze som sa konecne ako tak vyspala

zuzkamilko
9. jan 2010

este som zabudla-nasa aktualna vaha je 8600 g-macko jeden 😵

martinex
9. jan 2010

ranko...noc o nicom, dolamana som jak pes a este som sa aj nasrala na mm hned tak z rana...

lulu a gel na zubky mas s lidokainom,ci nie? lebo ak ju bolia zuby,ten by mal pomoct...len ja nemam s lidokainom

lulu73
9. jan 2010

a uplne som vam zabudla napisat, ze vazime 5,3 kg 😀

lulu73
9. jan 2010

ja mam doma kamistad, ale exol v auguste...ja to pouzivam ked mame afty...vcera som jej trosku dala na noc...a nedala som jej UM a vsetko toto sposobilo dlhy spanok 🙂

lulu73
9. jan 2010

preto som sa pytala ake pouzivate, lebo musim kupit novy...predsalen exnuty babatku asi nie je uplne ok 😎 a citala som si zlozenie a ma ten lidokain ci co....

a coze si nasrana? ved ste si mali lahvicku otvorit vcera a popit

perla200
9. jan 2010

lulu skús ten dentinox....nam kamistad nepomáha...a dentinox som niekde zapatrošila tak dávam mundisal gel.....

martinex
9. jan 2010

lulu sak sme si vcera popili....ale dnes rana ma vytocil,nechce sa mi to rozoberat....

musim aj ja novy kupil,len otazka kedy sa dostanem do lekarne.... no nic,idem si spravit ranajky a potom sa ucit....caute

lulu73
9. jan 2010

ok, uz aj pisem mm nech kupi, ide s malym do kina teraz

facovka
9. jan 2010

no lulu,gratulka k vyspatiu-akotakemu..dufa,ze bude uz len lepsie, nas o 1h hore a rozpravacky, rehoty z postielky,ale dost nahlas, tak som musela do obyvky ho supnut, bo by fifa zobudil 😉 ze 5,3kg,lulu...ale sak na pidi dievcatko ok, nas oli ma 6700g 😉

lulu73
9. jan 2010

mati ... klidek, uc sa

lulu73
9. jan 2010

fac... sranda vaha vsak? no ale pomaly mame dvojnasobok vahy, takze do pol roka to stihame...a pribera pekne, to je hlavne...je stale take babatko malicke vlasate, ale veeelmi pohyblive

facovka
9. jan 2010

nas sa este vobec nijako netoci..ale sak hadam raz 😅

lulu73
9. jan 2010

fac...ani mala sa nepretaca...iba z brucha na chrbat, ale obavam sa ze to len preto ze sa neudrzi....otaca sa iba na bok a hlava do podlozky zaborena...ale stale hybe rukami, nohami, hlavou, cestuje po postielke, na podlozke....das ju do bodu A o chvilu je v bode B

fuj, toto mi pripomenulo ulohu z matematiky na ZS

facovka
9. jan 2010

ano,aj nas tak cestuje, a rozhadzuje rukami,nohami 😀

zuzkamilko
9. jan 2010

kočky,aj nas tak robil a len zrazu sa pretocil na brusko a bolo - ono to pride,maju cas do 6 mes 😉

babulka123
9. jan 2010

ahojte.. tak my dnes noc horor... v noci sa zobudila o 12.. {este ze sme o pol 12 dosli domov} potom ako tak zaspala do 3 a odvtedy do pol 6 hore.. spat ani za svet, odsavala som sople, isla jej az krv chuda malinke..
potom nejako zasplala do 8 tak aspon nieco..

ja som bola v obchode, svokra zatial pochodovala s malou a o 10 zalomila a este spi.. svokra mi zatial navarila.. ze aka parada.. poobede ideme na nakup tak budu bacovat s ninkou ..

lulu ja som vecer davala pol davky nurofenu len na upokojenie od bolesti ... a vidim ze aj Emmke to pomohlo to sa tesim

matka.. nejeduj sa.. cmuuk ti posielam.. neboj bude dobre.. a pekne sa uckaj.. heheh

inak prave sme sa so svokrou bavili ze chcu na dome kde budeme v lete spravit ninke pieskovisko.. ze ako sa tesim... taki su zlati tak jej uz planuju co bude ako bude.. a ja sa z toho velmi tesim su ozaj super..
uz vidim ninku jak je zafulana od peisku aj pod plienkou.... heheheh

perla200
9. jan 2010

no ja by som mohla čakať kedy mne moja svokra navarí....až by som umrela od hladu🙂))))))))))))))

no asi fakt tie nase deti začínajú trápit vsetky možné opachy...brrr....zuby, očkovanie....kriste....už nech majú vsetky zuby a idú aspon do skôlky nie? 😉

babulka123
9. jan 2010

perla... hehehe

kolka1
9. jan 2010

Bre ranko,

Slavkicek gratulujeme k prvemu zubku 🙂.

Lulu super ze si sa vyspala, viem si predstavit ako si malu stale v noci chceckovala. Co dalej ides hladat nejake homeo ako alternativu?

A my mame velku novinuuuuuuuu sme sa prave prvy krat pretocili z chrbata na brusko. Jaaaaj tak sa tesimmm 😵 😵 😵. Ani neviete co to pre mna znamena. V pol roku ideme na kontrolu na Vojtovku, takze velikaaaa sanca ze uz Borka nebudem musiet trapit cvicenim doma.

Fac a Lulu podla mna kazdu chvilu. Vy ste konco augustove. takze kazdu chvilu sa pretocite 🙂. Vo finale aj my, len sme skor vykukli z bruska.

lizatko1009
9. jan 2010

perla tak ja to robim este len druhy den, ale nie do flase, lebo na flasu nevie pit, urobim do misky 150ml a tak este dokojim.

lulu73
9. jan 2010

kolka....idem veru popozerat homeo...chamomila nam nefunguje...mozno chamomila v kombinacii s gelom na dasna...poskusame.... a zas nedavam ani umele mlieko navecer, mozno aj to ju tazilo...ja uz neviem 😅 aspon sa nenudim, skusam,studujem,sledujem

bagaja
9. jan 2010

lulu teším sa s tebou že ste mali super noc, teda mala, lebo ty si isto spala ako na ihlách 😀

a nebojte ked sa začnu točiť ešte si to užijete ako budete pretáčať lebo sa budú nervačiť 😝

uankab
9. jan 2010

ahojte, nam sa spinkanie tak isto pokaslalo.. neviem ci to je tym ze zasa mame nadchu, alebo cim, ale budi sa v noci kazdu chvilku, pyta si papat aj po hodine, dvoch 😖 ... predtym som sa tesila ked prespala 4 hodinky, teraz som rada ak spinka 3... toto mame od noveho roku, doobeda nechce spinkat, poobede iba v kociariku (co je teraz problem kedze mame kopec snehu a neda sa ist s kociarikom velmi von), vecer sice zaspinka ale casto je v noci hore...
my sa tiez este nevieme pretacat z chrbatika na brusko, zatial sme objavili len nozicky a hra sa s nimi, a najnovsie robi mostiky 😉 ... ale este mame asi cas, ved sme najmladsi 🙂
v pondelok mame posledne ockovanie, chudatko dostane 3 injekcie... len neviem ako tam pojdem, kedze s kociarikom sa ist neda, dufam ze mm bude doma a nezostane visiet niekde aby mohol ist s nami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre