Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

wenka
1. feb 2010

lenka, keby nemal príkrmy, tak už zhodíme aj viac 😀 aj to len zeleninové, toho zje asi 100-ku, inak mlieko alebo kaše - bieda (20-50ml) normálne rozmýšlam, že mu dám zeleninku 2x denne.
Keď som videla Mareka ako sa ťahá za fľašou.. 😀 náš sa tak ťahá, keď nás vidí jesť alebo piť,, však čo by on mlieko pil 😝 ani náš tatik mlieko nemusí.

vonku je krásne, slniečko svieti,,
Keď Maťko vstane, ideme s Aďkou pozrieť školu, vyberáme strednú,, tak dúfam nikde nezapadneme
kočík neberiem, vystačíme si so sedačkou, ale tie svaly, čo potom budem mať.. 😀

eviqa
1. feb 2010

ahojte, pekný zasnežený deň. tak my všetko v pohode, ale von sa nedostaneme. Včera sme prišli od našich, tak z auta som vystúpila rovno do polmetrového snehu, chodníky neočistené, ani cesty a dnes som bola na úrade práce podpísať nejaké papiere, tak to bola riadna makačka. Išla som pešo, lebo moje auto ani nevidno a ani s ním z parkoviska nevyjdem, to by som musela lopatovať hodinu pred odchodom.
no proste katastrofa.
...dnes máme pol roka a zuby nikde ☹ ale žralok je z nás dobrý. 😀 malý po všetkom chňape. ...a ešte som zabudla, vyhodili sa mu na uškách, za uškami a na spánkoch také drobné vyrážky. Neviem, čito nie je z petržlenu. V piatok som mu ho dala a v sobotu už mal vyrážky. Dúfam, že zmiznú samé.

eviqa
1. feb 2010

...a ešte k všetkým pokrokom detičiek blahoželáme. 😉

perla200
1. feb 2010

baby a ked chcem dat malej jablko musím ho uvarit? aj hrušku?

daniela33
1. feb 2010

wenka to mi robil aj syn, ked ochutnal zeleninu, začal odmietať mlieko a drží ho to dodnes, má deväť rokov ale mlieko mi nedá do úst ....

ahoj Evi, blahoželáme k pol ročiku 🙂 , zubky môžu vyjsť aj neskôr, môjmu synovcovi vyšiel v piatok prvý a to už mal osem mesiacov, len tie stavy vydržať, chúdatka sa trápia a my tiež ... Tami tiež všetko hned všetko ťahá do úst a hockedy tak až s nervami po tom chnapne ...

daniela33
1. feb 2010

jani, mne doktorka vravela, že teraz sa odporúča ovocie kvôli alergii prvé uvariť, urobiť z toho kompot ... ale vraj je to na mne vravela... ja radšej prevarím, lebo muž je silný alergik a tiež na ovocie, ten jablko, citrusy ani banán ani ochutnať nemôže ....

bagaja
1. feb 2010

no my ideme na kontrolu na ORL takže dúfam že bude vsjo oka...a potom pojkdeme ku sestre bo doma sa nudím 😉

a pozerám že všade koopu snehu a u nás tak najviac 10 čísel padlo 😠 ale ja nemám problém kočíkovať v snehu, na chate sme sa v polmetráku brodili a zvládli sme to 😀 a tie svaly čo nám narástli....

daniela33
1. feb 2010

bag držíme palce, aby všetko bolo oki a pekný dník 🙂 , ja som bola doma zavretá s Tami dva dni, tak sa dnes vytešujem, že poobede ideme s ockom vonku sa vyvetrať, xi xi ide nás obe s Tami vyvenčiť 😀

eviqa
1. feb 2010

daniela, dakujeme. Aj my chceme ísť niekam von, ale mám pocit, že ten priestor sa obmedzí iba na balkon. A poobede na nákup. Tu vôbec nič nie je odhrnuté. 😠
bagaja, pekný výletik

martinex
1. feb 2010

boze,taka som uz hladna a ten krtko nie a nie spat.... ale uz sa mi obed pecie,svita ne lepsie casy 😀
poobede sa aj my chystame von,ale poviem vam,tie chodniky fakt stoja za prd... esteze mame take velke kolesa,inak by som mohla ist niekam inam 😉 a nie na nakup 🙂

paulusa
1. feb 2010

ahojte. tak ja som vydurila svokru s malym vonku 😀 , uz mame odhrnute cesty, tak dufam ze budu von dlho.
v noci sme super spinkali- jedno zobudenie o pol stvrtej a vecer zaspal sam v postielke 😵 - keby to tak bolo kazdy den.
mati- tak vy sup sup na druhe, nech nie som sama 😀
inac som vcera skusila dat sportak, ale ziadna slava, fuci don skoro s kazdej strany. proste este musime februar a mozno pol marca vydrzat vo vanicke 😀

martinex
1. feb 2010

paulusa...od buduceho mesiaca ideme na to,resp po najblisej mrche 🙂

a sportak podla mna na von este ee,my len ked ideme na nakupy do tesca, inak fici stale vanicka 😉

paulusa
1. feb 2010

perla ja ovocie nevarim- iba nastruham. ale ak mate v rodine alergika, tak ako pise daniela, tak prevar. 😉

paulusa
1. feb 2010

no len nam uz s tej vanicky trcia nohy 😀
no tak super, aspon sa budeme v lete potit dve. ak si dobre pamatam, tak si mala prvi porod ukazkovy- vsak?
boooze ja sa tak toho porodu bojim ☹

martinex
1. feb 2010

ano mala, od prvej kontrakcie bol za 7 hodin na svete 😀 ja mam tiez ibavy,aby to teraz nebolo horsie,ale snad to bude v pohode 🙂 skor sa obavam ze ak mi napuchnu nohy ako predtym tak v novembri asi tazko budem chodit niekam 🙂 sak nic neobujem

preto som kupovala velku vanicku ma 80cm,ale aj tak je mu uz v nej tesnomhlavne v tom fusaku 🙂

paulusa
1. feb 2010

no ved my fusak ani nedavame, iba perinku. raz som mu ho dala, ale bolo mu v nom teplo, vrieskal ako pavian a cely spoteny bol.
a polovicka suhlasi s dalsim babom, alebo ho postavis pred hotovu vec 😀

martinex
1. feb 2010

no mi davame fusak aj perinku,ale pod fusakom ma len teplaky,pancuchy,body a sveter...a je mu tak akurat...

a drahy suhlasi,to bolo spolocne rozhodnutie,sice na moj popud,ale chce aj on 🙂

inak uz mate mena? lebo mi uz spekulujeme,ze ake dame 😀

eviqa
1. feb 2010

co to čítam? marti bude dalšia tehulka? 😉

paulusa
1. feb 2010

tak to ja davam oteplene nohavice na pancusky a kosiela, svetrik, bundicka. preto len perinku.

meno uz je v mojom pase-kuk. mojmu sa nepaci, ale proste ma smolu, musi si zviknut 😀. nad tym ze by to mohol byt chlapec ani neuvazujem, proste musi byt dievca 😀 a basta.

martinex
1. feb 2010

eviq ano, mame v plane druheho krtka 😀

paulus nelka je pekna,sak on si zvykne.... my chlapca bud adriana alebo jakubka a dievcatko kristinka

paulusa
1. feb 2010

my sme tiez pri chlapcovi zvazovali medzi matejom a jakubom a nakoniec sme dali matej. aj tak mu teraz dost casto hovorime- ty kubo 😀 , najme ked vyvadza a nevie sa spratat do koze.

martinex
1. feb 2010

😀 😀 heh to poznam...

paulusa
1. feb 2010

evi a ty uz doma z nakupu?

mati- uz si najedena? drobec zaspal?

eviqa
1. feb 2010

marti a nehovoril niekto, že o päť rokov? to ti teda zbehlo rýchlo, tých päť rokov. 😉 aj my sa nebránime, lebo na maroškovi sme pracovali 2 roky, tak najvyšší čas začať a bude 2ročný rozdiel. 🙂

paulusa
1. feb 2010

bozinku dnes mame 5 mesiacov 😵 , ako ten cas rychlo leti.

eviqa
1. feb 2010

paulusa, ešte sme sa na nákup ani nedostali 😀 to poobede bude u nás tak okolo piatej, ked mm príde skôr. teda sľúbil, ale tie jeho sľuby.

...no a náš malý dnes cielene kričí, ale tak nahlas, že ráno mm až vyletel z postele, že čo sa deje a malý naňho s úsmevom. ťahá do seba vzduch a vreští o dušu. až sa trasie. No a z toho kriku zaspal..

paulusa
1. feb 2010

evi- tvoj krici a my sme sa naucili vypustat sliny cez zavretu pusu, takze sme oprskani a potom super rehot. najlepsie je ze to zacal robit aj ked pije mliecko z flase alebo papa prikrm. to mam nechcenu masku na tvar 😀

eviqa
1. feb 2010

paulusa, toto robíme už asi tri týždne. A najlepšie je to pri príkrme, ako píšeš. Naberie si plnú pusu a spustí. Ale aj tak je na zjedenie
...a pozerám paulusa, že váš je presne o mesiac mladší ako náš. My dnes máme 6m. tak vám blahoželáme

paulusa
1. feb 2010

u nas zase zacina snezit 😝

paulusa
1. feb 2010

aj my vam blahozelame 😵
ja tu konikujem a skoro mi pohaslo v peci 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre