Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
22. apr 2010

sak pokial ti nereve,tak ju nehaj tak...dado mi tak otrhal skoro vsetky nalepky zo steny 😀 jak sa na ne snazi dosiahnut,tak strabe nechtami o stenu, pravidelne z noch vyberam zltu a modru farbu 😀 😀 😀

babulka123
22. apr 2010

neplace to nie.. vykrikuje ale to mi nevadi.. no skusim sak pre tu srandu

martinex
22. apr 2010

no vidis...nechaj ju tak..unavi sa a zaspi... 😉

babulka123
22. apr 2010

sak hovorim ze si dam nocnu .. hehehe

martinex
22. apr 2010

heh...tak dufam,ze nebudes hore celu noc 😎

bagaja
22. apr 2010

ahojte

jooj baby ráno som sa zobudila ako znovuzrodená kríže vôbec neboleli ale po hodine čo som malú dvíhala s postieľky tam znova zrobilo chrup a ledva žijem a tio som s malou dva dni sama doma takže neviem ako to zvládneme... ☹

deina2005
22. apr 2010

baga zvladnes ja som uz skoro mesiac sama bez mm a to odysiel 2 tyzdne potom co som prisla z nemocky

bagaja
22. apr 2010

deini hej ja viem že zvládnem len ja nemôžem ani malú na ruky dvihnúť ☹ práve ju zobrala svokra von a donesie mi ju až na spanie, lebo ja fakt nevládzem.....

a inak obdivujem všetkým čo vám mm robia mimo a vy máte viac detí, ja mám niekedy dosť ked som sama jednu noc a mám jedno dieťa 😝

deina2005
22. apr 2010

na fb pridane videaaaaaaaaaaaaa 😝 😝

wenka
22. apr 2010

ahojte,

tak my už máme dva spodné zuby! Minulý pondelok nám cinkla lyžička pri kŕmení a utorok už boli oba zúbky celé prerezané 🙂
Veď už aj bolo načase, toľko sa predtým nanerváčil, že až 😒 a teraz asi idú horné, lebo zas je celý nervný, nexce nič papať, tak len dúfam, že sú to zas zuby.
A čo sa týka pohybovania, tak už sa otáča dokolečka (zásadne v protismere hodinových ručičiek) a začali sme už aj cúvať.. no, chlapec sa nerúčkuje, kým sa mu podarí dostať, kam xce 😀 ale sáď čoskoro príde nato, že dopredu to je rýchlejšie.

Mati - diplomovka SUPER, tortičky krásne, Dadík šikulka..

bagaja - nepríjemné, mňe keď seklo, bol drahý našťastie doma, držím palce, nech to v poho zvládneš. A rýchlo sa daj do poriadku, v pondelok vás čakáme

a zabudla som, kto chodí bicyklovať.. 🤐 aj ja by som xcela, a našla aj nejaké prilby. Ja by som brala asi tú NO SHOCK - predsa len to naše bicyklovanie bude len také úplne rekreačné, a keď bude väčší, tak asi potom normálnu. Čo vy na to? Aj tak je to dosť peňazí, ale čo už..

http://eshop.merida.sk/?cls=stoitem&stiid=10137

a tu je tá NO SHOCK
http://www.predeti.sk/?idmenu=186

babulka123
22. apr 2010

deina mala je neskutocne sikovna.. velmi vnimava.. super..

inak ninka sa 1x vykadila do vane. heheheh len som pocula krik z kupelne.. Ankaaaaa pomooooc.. heheheh

martinex
22. apr 2010

babul hahahaha 😀 😀 😀 vyborne! Ninka ideeees 😎 😉

babulka123
22. apr 2010

matka ani nehovoooor. hehehehhe

deina2005
22. apr 2010

hihihih my sme to mali pri dominike a mm vtedy vo vani zaspal hihihih mala vtedy tiez pustila klobasu do vane a za trest ze zaspal som ho v tom nechala 😀

perla200
22. apr 2010

ahojte babule
to video čo ste dali na fb...poviem vám normalne som plakala strasne ma to dojalo strasne..... normalne nemôžem prestat na to mysliet...že čo sa my stazujeme....fakt

wenka - my chodíme byciklovat a mame objednanú z toho obchodu kde sme kupovali bycikel aj sedačku.... tak uvidíme....nie je značková ale hádam postačí...

inak lomíme už dievčatá...ved od druhej hore???? padla ako hruška zelená čo si obila kolená....

babulka123
22. apr 2010

matka idem skusat ci zaspi sama je v postielke tak somm zvedava..

babulka123
22. apr 2010

perla.. aku mate sedacku ? daj typ..
inak my sme od pol 3 hore a este zije zivotom najvacsim.. tak som zvedava..

perla200
22. apr 2010

pekas - takú obyčajnú ale je pevná a som spokojná....zatial ju udrží je do 13kg tusím a my mame len 9300g🙂)))))))))
no babul aj nasa žila - ale čerstvý vzduch ju vždy dá dole🙂)))))))))))))

babulka123
22. apr 2010

ani nehovor.. v kociku uz moc nevydrzime.. takze chodime ale ze by to nejako pomohlo no neviem . hehehe

nemas nahodou link na tu sedacku .. nieco by sme chceli na leto..

perla200
22. apr 2010

ale myslís na bycikel babul??? že?

no ja som vytiahla behúl na ulicu, kedže bývame v tichej uličke a lieta hore dole po uličke aj tak ho dlho nebudeme používat a je to polský šrot tak nech ho zhumpluje🙂

babulka123
22. apr 2010

hej hej .. dakujem za link..
behul ako chodaditko?? dobry napad.. ale u nas by ma asi rozkusala..

matka este stale lieta po postielke.. heheheh

perla200
22. apr 2010

ano chodítko....ale už sa v nom nudí ale za to dnes nahanala mikuláša - pre neznalých nasa mačka po uličke a 10minút kukala na púpavu....a behá za ludmi čo idú okolo...a potom je hotová 🙂

babulka123
22. apr 2010

no matka po pol hod som to vzdala a isla som k nej .. musim uznat , aspon zaspala rychlejsie.. a nemusela som tam sediet pol hod.. uvidime mozno sa dopracujeme k vasej metode

perla200
22. apr 2010

matkinu metodu jej uprimne závidím...

martinex
22. apr 2010

babul neboj, raz to bude ako u nas...polozis a spi 🙂

my spime uz od pol 7mej 😉

bagaja
22. apr 2010

perli aj my u našich máme pavúka von a v utorok kým som bola na angline tak naša herečka tri hodiny v kuse von a segra jej striedala všetko možné, pavúka, vózik, taký bicyklík či ako by som to nazvala čo vlastne dospeí talčí, motorku no proste mala taký ohromný zážitok, že som jej ani nechýbala a dnu ani náhodou 😉

a prilbu musím aj ja pokukať....a my máme také niečo: http://www.cykloabc.sk/index.php?clanok=detskes...

a kríže bolia a bolia a bolia, ešteže ju malá dnes svokra poobede lebo fakt mi pomohlo že som ležala...a idem znova

bagaja
22. apr 2010

hej aj ja zavidím Maťke to zaspávanie....u nás ani náhodou

perla200
22. apr 2010

baga - to ti nezávidím tie kríže, kríže sú svine....drž sa baby🙂

no ale to sú sedačky dozadu nie? lebo si neviem predstavit na ten môj ženský bycikel dat takú sedačku 😲

martinex
22. apr 2010

baby ale ak vas to potesi,aj my sme mali obdobie ked dado zaspaval aj dve hodiny... takze ono to pride, raz urcite 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre