Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
14. sep 2009

juuj chudatko moje.... a co ti radila annag nezabralo??

babulka123
14. sep 2009

ale hej .. zabralo.. vcera som vecer vycucla z jedneho prsa 80 mil. a dnes uz len 30... tak uvidme..
ael dnes ja neviem , ci to bolo zas o tom ze co zazila {neviem co take hrozne lebo cely den prespala} aj ked spanky mala take nejake trhane.. alebo co .. neviem .. no des..
este mi poradili zajtra nakojit v klude v spalni uvidime.. ja uz skusim aj makovy odvar len nech chuda moje neplace.. alebo si supnem ja nejake sedativa na vecer.. hehehe

babulka123
14. sep 2009

ale sak nemoze byt az taka dokonala.. zlatik moj krasny milovany..

adenka
14. sep 2009

tak to ti teda vobec nezavidim... Domca nastastie vela neplace ale od kedy sa jej vratil hlas a ona to zistila, tak vydava take zvuky ze nespime niekedy celu noc. ona si v spanku krochka, ochka, vrci a my skaceme ku postielke ako blazni ci sa nedusi... a nas poklad rozvaleny a len si dalej krochka 😅
neskusali ste cvicit nozkami na uvolnenie bruska? na nasu malu to velmi zabera....

babulka123
14. sep 2009

ked s nou nieco robim tak je klud, vo vani je uplne najvacsi anjelik.. vyberieme ju odtial a rev a rev a rev.. aj pri jedeni aj po jedeni.. kym nezaspi.. des.. dufam ze zajtra to bude lepsie..

babulka123
14. sep 2009

uz je to vyse tyzdna kazdy den a nie a nie to prejst..
a tym ze ja som chora nema na to ani troska nervy.. ani pusu jej nemozem dat..

adenka
14. sep 2009

chora? to mi nejak uniklo....co ta chytilo??

babulka123
14. sep 2009

ale niekde som prechladla.. mam nos jak babmulu, tece mi z neho , z toho ma boli hlava, huci mi v usiach, no des..

adenka
14. sep 2009

boze rozbolela ma brutal hlava...idem do postele...packo a dobru noc...

babulka123
14. sep 2009

aden.. dobru.. to bude tym pocasim.. teraz tu lialo ..

babulka123
14. sep 2009

ozaj a zistovala som kam na kontrolu po 600 nedeli.. takze ja idem k svojmu gyndosovi.. a s porodnikom len na kavu.. aspon tak sme sa dohodli.. hehehehehe

uankab
14. sep 2009

ahojte, pridala som nejake nove fotecky do albumu... inak velmi nestiham, malicku kojim kazde dve hodiny, dnes nas vazili a mame uz 3860g 😵 ... mliecka mam haba kuk, strasne plne mam prsniky, snazim sa odsavat co najmenej, aby sa mi netvorilo dalsie...
zajtra k nam pride heath visitor (detska sestra) a bude robit sluchovy test babatka, minuly tyzden nam brali krv z paticky... ake vysetrenia sa robia vlastne doma?

sevzuz
14. sep 2009

ahojte kocky,
my uz sme s Lukaskom tak zohrati ze sa stale niekde spacirujeme a "labzujeme" a teda nemam cas vam sem napisat ani ciarku☹
mrzi ma ze mate take trapenia s kojenim a spanim, a musim povedat (naozaj nechcem provokovat) ze nas Lukasko mal tiez take stavy ale spal vzdy pekne celu noc a posledne 2-3 tyzdne papa krasne ako na povel a spinka celu noc a ked poviem celu tak myslim od 21.00 do 6.00 podla mna u nas to je tym ze sa malicky krasne ukludnil ked sa naucil na dudlik, dlho ho nechcel chytit, teda aj chytil ale vypadaval mu a nakoniec si vybral ten klasicky stary komunisticky hrkaci a tym ze cez den ho nenecham plackat tak je kludny a vecer zaspi raz dva a spinka krasne.
predtym som mu davala papat akonahle zaplackal ale kamaratka mi poradila inu taktiku.
Ja som bola tiez zastancom toho ze kojit treba ked si babatko vypyta, ale nas drobec bol napojeni v jednom kuse a tak som sa mu to snazila tak "naordinovat" ze kazde tri hodinky, medzitym ked zacne plackat ho nejako skusam zabavit, nosim ho na rukach a lebo sa s nim rozpravam a akonahle sa ulkudni tak ho polozim bud do postielky alebo na sedacku a az ked znova vyvadza tak ho berem na ruky a snazim sa preckat tie tri hodinky, pretoze ked som mu davala stale papat tak on ani vlastne nevedel ci je hladny a potom mi len plackal pri kojeni a vymyslal a bol nepokojny. Tak skuste a mozno to aj Vam pomoze.
A zelam skore zlepsenie stavov.

kolka1
15. sep 2009

Ahojte, boli ma zub jak cert. Mozem ibuprofen pri kojo?

facovka
15. sep 2009

kolka, myslim ze mozes ibac..
sevzus, takk super ze mate taky rezim, ale vy uz mate skoro 2mesiace, my sa trapime s 3-4tyzdnovymi babatkami, a za mesiac zase dufam vsetko bude ine 🙂 aj ked nechcem strasit, ale v 2mesiacoch este nejde o stabilny rezim, ved bodaj by 😉 alemate doma anjelika, ticho zavidim 😉

martinex
15. sep 2009

caute kocky...

tak ja som vcera bojovala s malym az do 8mej vecer...chudatko malinkate,ani papat nechcel ani nic..nakoniec zaspal hladny..o 9tej sa zobudil,krasne sa napapal a spinkal celu noc...aspon ze tie noci mame ok a ja sa vyspim... radsej teda nech placka cez den ako v noci 🙂

inak na to mieste kde ho ockovali sa mu spravila taka chrasticka..asi mu to aj prasklo a ten bordel vytiekol lebo mal spinave body na tom mieste... takze sa nam to hoji... 🙂 este ze tak

babulka123
15. sep 2009

matka IP

z.vrablova
15. sep 2009

Marti, velmi skoro sa mi vidi, ze mate reakciu, Kristinka bola ockovana 6/8 a vcera na lekarka vravela, ze reakcia sa objavi po 2-3mesiacoch. Ak by to hnisalo, museli by sme na plucne vytlacat hnis. Radsej to dajte skontrolovat lekarke, aj ked to prasklo same.

babulka123
15. sep 2009

z vrablova.. matka.. noo neviem nam hovorila ze tak do 6 tt, a to mala vcera a nic.. tak neviem ..

z.vrablova
15. sep 2009

nam to zacervenalo minuly tyzden, cize po nejakych 5-ich tyzdnoch a zatial sa nic ine nedeje... vid foto v novom albume.

martinex
15. sep 2009

zuzi sak dr to ukazem ked tam pojdeme... ale co som zistovala ono to ma tak reagovat...

babulka123
15. sep 2009

inak ja idem zajtra s malou k lekarke, asi chytila odomna nadchu alebo co tak chrci ze to nieje pravda ani odsavacka to nevysaje.

z.vrablova
15. sep 2009

nasa mala tiez chrci, nostek ma upchaty hadam este z porodnice. Dr. brala vyter, male tam nejakeho bacila (ze vraj v porodnici rozsirene... 😉 ), tak mame vytierat nostek kvapkami. Ja som mala anginu, tak som k malej len s ruskom chodievala... som sa bala, aby sa nenakazila. Teraz ma mm nadchu, tak tiez len s ruskom... Chudatko, konecne nas pomaly rozpoznava a my na nu take soky... 🙂

babulka123
15. sep 2009

z... sak toto... ale ja mam len nadchu som prechladla.. sprosta bola mi zima anedala som si mikinu..
takze neviem nieje to vyrusove.. no des..

eyya
15. sep 2009

babul nasa Dominika ma tiez taky soplik a nie a nie ho odsat, mam jej kvapkat kvapky na vyplach nosteka je to volno predajne v lekarni ja mam libenar kvapkam jej to pred kazdym kojenim nech sa mi netrapi drobcek moj, krasne jej uvolni nostek...dufam ze to prejde ale ak nie potom jej da pani dr. nieco ine...

z.vrablova
15. sep 2009

a inac uz ste sa niekto bavili o vakcinacii v 3. mesiaci proti pneumokokom a rotavisusom? Ja by som malu chcela dat zaockovat proti vsetkemu 😵 , ako si potom nieco vycitat, len neviem, ci to nebude velka zataz naraz

babulka123
15. sep 2009

eyya.. no sak uvidim.. teraz mampocit ze ked odsavam jej mala by som aj sebe.. des.. soplime obe.. heheh

martinex
15. sep 2009

zuzi my este mame cas...ale necham si poradit od dr v tomto..sak ona musi vediet ci je to zataz alebo ee

eyya
15. sep 2009

babul ja sa tiez uplne na 100% necitim, dokonca som uz par krat zakaslala, dufam ze na mna nic nelezie bo potom to ma mala hned odomna 😒

tak sa liecte spolu inak sa vam to asi bude vliect...ja musim tiez

ozaj a davas jej ciapocku ked ma soplik?

z.vrablova
15. sep 2009

mm sa vybral s malou na prechadzku, ze nech si oddychnem, zlaticko moje...
A ja vysedavam pri PC... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre