Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
27. okt 2009

zuzu ak je taka nespokojna, neskusala si ju dat do perinky a zaviazat do nej rucky?? u nas to obcas zabralo, lebo mlada pani si sermuje rukami a na to sa budi... a ked zaspala, tak som jej vrch perinky uvolnila aby si ich v noci vedela vytiahnut lebo potom je nervna ked je zviazana... praktizujem obcas aj teraz ked je strasne nervozna...

z.vrablova
27. okt 2009

kolka suhlas... tak je to 😉

babulka123
27. okt 2009

aden.. my takto odmietame autosedacku.. ani lehatko nemoze mat.. v autosedacke sa mi snazi vystupit pocas jazdy.. len hlavu zdvyha, puci sa .. nervaci..
ked chodim s marekom tak mi to nevadi lebo vacsinou ju nejako zabavim ale ked idem sama tak mam nervy strasne.. lebo kukam aj na nu aj na cestu .. no nic moc.. hehehe som zvedava ako zajtra zvladneme cestu k matke..

adenka
27. okt 2009

babul aj domca reve v sedacke... booooze kde ona nereve??? 😀 ale vsak aj take deti musia byt 😀

lenka_66
27. okt 2009

zdravicko
tak ,my zase spime.od 10 - 15,30 a teraz od 17.no aka bude noc netusim.

babulka123
27. okt 2009

aden.. heeh to aby si vedela ze ju mas.. zlaticko. nebooj ona nebude revat stale.. o chvillku to bude urcite lepsie..

jaaaj a este jedna vec.. dnes sme uspene ocikali pani dr. a boooohovsky sa na tom smiala.. bosorka mala..

babulka123
27. okt 2009

lenka neotaca si den a noc? to je dooost vela ked tolko spal nie?

kolka1
27. okt 2009

Aden a na to dudkanie co poradila? Nedudkat ale nosit?

To Borko sa rad vozi, akurat ked uz je vecer, je unaveny a nahodou nespi tak ked zastanem napr. na semafore zacne mrnkat. Toto iste robi aj nas pes. Uz sa tesim, ked pojdeme niekde cela rodinka a chlapcisi budu hrkutat 😀 😝.

lenka_66
27. okt 2009

aden ja som bola take dieta ako dominika do 3 rokov 😉 .ak budes v koncoch dam ti kontakt na moju mamku 😀

babulka123
27. okt 2009

kolka..my ideme v januari na lyzovacku do Levoce.. tak som zvedava ako si budeme s ninou hrkutat my.. hehehe alebo marek.. heheheh

lenka_66
27. okt 2009

babul, soplime a mame trochu cervene hrdlo.tak to bude chorobou.nikdy som nemala tolko volna.aj noc bola v kuse.

zuzujan
27. okt 2009

tak my stale nespime, ja som uplne na prasky
dakujem za rady kocky, ale babul mame presne taky isty postup ako ty na 90% len nedam flasku, ale prso
a adenka skusali sme viazat rucicky nepomaha, mala je ako tornado, hned zacne so sebou kmasat a ruky su vonku..........ja proste len cele dni uspava a uspavam.....fakt ma to uz nebavi 😝

adenka
27. okt 2009

kolka skusit jej dat prst, alebo ju po jedeni nosit... prst nezbera, a nosenie som este neskusala...

babulka123
27. okt 2009

tak to ano.. a ked bola aj noc ok, tak pohodaaaa.. super. tak to v podstate gratulujem a zavidim .. hehehe trosicka..

adenka
27. okt 2009

lenka tak dik 😀 😀

kolka1
27. okt 2009

Lenka, to by bolo fajn taka vzajomna terapia 😀. A uvidis noc bude fajn, je chory tak sa kuriruje.

Mojho chlapa rodicia sa pri nom do 3 mesiacov nevyspali mal take koliky ze plakal cele dni a noci. Ja mu hovorim, ze stale sme na tom lepsie ako jeho rodicia.

babulka123
27. okt 2009

zuzu tak to ti verim .. neskusala si fit lpptu?

lenka_66
27. okt 2009

zuzu , my sme presne 30 minut.a uspavame 15 v kociku kedze ja ho na rukach odmietam kolisat

lenka_66
27. okt 2009

kolka pokial sa nevylieci pocas tycto spankov tak si to v noci hodim 😀

babul, zavidis sople a hrdlo? no zato vcerajsi den priserny do vecera pokial neprisiel marian tak len ruky a aj tak rev.

babulka123
27. okt 2009

lenka neeee dik neprosim ..

lenka_66
27. okt 2009

aden minule si pisala ze domca sa pri kupani nabije energiou.su mamy co kupu rano tak to skus takto

adenka
27. okt 2009

lenka aby bola nabita od rana??? ma chces zabit??? 😀

lenka_66
27. okt 2009

no mozno sa zabavi sama aspon doobedu

adenka
27. okt 2009

no alebo mi bude cele doobedu visiet na cicke 😉 😅

lenka_66
27. okt 2009

skus myslim ze viac sa to uz pototo nemoze.vlastne miesto ranej hygieny ma kupanie

kolka1
27. okt 2009

Lenka a co Marian po nedelnom strazeni? "Dohovorila" si mu?

adenka
27. okt 2009

lenka ona je velmi zvyknuta na to vecerne...ked je jej hodina tak sa musi a hned... myslim ze by to nepochopila..

adenka
27. okt 2009

myslite ze mam malu zobudit okolo 10 a dat jej papat?

kolka1
27. okt 2009

Adenka, ja som to niekolko noci skusala a vysledkom bolo, ze si zaradil neplanovane papanie pred pol nocou 😅. Takze u nas to nefunguje.

Zuzu jan, v kociariku pospinka viac?

Baby co idete kupovat polovickam na vianoce?

A este Luluuu dakujem za info ohladom cvicenia, tu prvu info som prehliadla 😅.

lenka_66
27. okt 2009

kolka na vine som bola ja . lebo som mu dala masticku na vlasy a z toho bol mokry.no ja viem ze on tak v prvom momente reaguje.on bol vlastne tiez uz tyzden chory, av byte mame kosu ako v ruskej rozpravke .takze ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre