Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

sisulka7
4. dec 2009

dobre ranko, tak ja som malej asi o desiatej ponukla flasu a nechcela, tak som ju supla do postielky, ze koniec vsetkym hram, ide sa spat, isla som odstrekovat a zatial sa s mm drzala za rucicku a tak zaspala, no akonahle som si lahla do postele, tak sa zobudila, tak som si povedala, ze este chvilocku si polezim a pojdem jej to este ohriat, no a zalomila som ako drevo. Tak som sa pytala mm, ze ci neplakala ked vysiel zo sprchy a hovoril, ze spala ako drevo. Papat si vypytala potom o piatej, tak som ju nakrmila, odstriekala a spinkali sme spolu este do pol deviatej.
Inak kolka, ta ceska stranka s kalendarmi je super, hlavne ceny. Hned som objednala 5 za cenu 2 na slovenskej. Aka parada.

bagaja
4. dec 2009

sisula aká to bola stránka bo ešte chcem dva 😉

lenka_66
4. dec 2009

zdravim ani nedocitavam ja len na skok sa hlasim lebo moje dieta je velmi uzkostlive nesmiem sa ani pohnut od neho a 40 minut kocikujem aby 20 spal 😠 .predvcerom bolo 39,3 po odcitani o plonoci 38 .vcera na obed 37,8 a zatial sa drzi aj bez zvysenej

baga , vsetko naj ...

sisulka7
4. dec 2009

bagaja, nie su sice take krasne ako ten tvoj, lebo sa tam s tym neda tak pohrat, ale je to rychlejsie 😀 a maju aj vlastne navrhy. Tak skus na. http://www.24print.cz/ Neviem ako je to s postovnym do zahranicia, ja som to dala poslat na adresu krsnemu, ten studuje v Cechach.

deina2005
4. dec 2009

baby ja som to vyhralaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jezis ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim.no uvidim kolko si co budem musiet hradit kedze nepatrim medzi tie co maju nazvis €€€ dakujem vsetkym ktore ste mi k tomu dopomihli.lekari si ma vybrali

lenka_66
4. dec 2009

deina 😵 😵 😵

z.vrablova
4. dec 2009

Zdravim, vcera sa mi nechcelo velmi vypisovat, som sa zacitala...
Co sa tyka pretacania, nerobte si tazku hlavu, aj nasa Kristinka sa este sama nepretaca a to bude mat v nedelu 5 mesiacov, vraj do konca 6. mesiaca maju cas, mi vravela fyzioterapeutka... Ale budem ju musiet castejsie rozbalovat, nech trenuje, lebo s plienkou je taka nemotorna.
(inac v 101 drogerie maju akciu na Pampers - Sleep and Play - 3ks za cenu dvoch... jedna plienka vychadza menej ako 4Sk)...
Evig, ja som na tom rovnako ako ty ohladom pecenia... doteraz ani jeden kolac som neupiekla, a co som na materskej, tak som zacala take jednoduche nepecene, minule som uz skusala z listkoveho cesta... mama so sestrou mi stale posielaju recepty mailom... provokuju...
A chudnut po Novom roku zacinam aj ja (Lenka, nesmej sa 😉 )... este si 'uzijem' Vianoce a zacinam, do sestrinej svadby v maji musim byt tip-top...
Odkedy som prestala kojit, Kristinka ovela viac grcka, som spominala dr, ci netreba vymenit mlieko, tak nas poslala na agstro, ideme 14.12... snad nie reflux,....
A to som chcela zacat s tuhou stravou od nedele... (Babulka, aj ja som sa pozabudla, som myslela, ze kym nema 5 mesiacov, nemoze mat uk. 4 mesiace, nie??? - mama ma vyvidla z omylu 😀 )...
Ja som za porod dostala retiazku z bieleho zlata, som si normalne vypytala... sa nehanbim...

A este otazka, dala si niktora vziat pupocnikovu krv??

eviqa
4. dec 2009

deina, blahoželáme. takže sa oplatilo hlasovať 🙂

zuzujan
4. dec 2009

deina blahozelam, som rada 🙂 daj vediet detaily, ako to bude prebiehat a kedy....

my sme spinkali do 9:30 😵 😵 , zlaticko moje - sice sme mali po ockovani teploty, ale dnes uz to je OK

zuzi mne brali pupocnikovu automaticky pri porode do toho verejneho registra, v trencine to robia automaticky kazdej mamicke, ktora ma zaplatenu tu sukromnu tak poslu do sukromnej, ale paci sa mi, ze sa clovek nemusi prosim a zadarmo mame uskladnenu pupocnikovu krv, ked nepomoze nam pomoze niekomu inemu, je to super

ja odkedy som zacala spavat, cca 1 tyzden som pribrala 2 kg - no som nasrata, neviem teraz co chcem, aby mi mala v noci nespala a ja budem chudnut, ale aby spala a ja budem priberat??? no asi to druhe 😀
tiez zacinam od noveho roku cvicit a chodit na anglinu by sa tiez patrilo, no uvidime

eviqa
4. dec 2009

no moje malé vreštadlo po doobednom trénovaní konečne zaspalo.
zuzi, ja som dala odobrať, ale nie do verejného. Rozhodla som sa až na stole, nebola som pevne rozhodnutá, sama so sebou som zvádzala boj, ale nakoniec som dala. Však sme dostali pôrodné, tak to išlo rovno na to. Niekedy nedávali mamičkám ani korunu, takže nás to prakticky nestálo nič. a ty si dala?

zuzujan
4. dec 2009

mamina objednala malej na vianoce rucne site hracky:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6678992
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6653912

uz sa tesim...

eviqa
4. dec 2009

zuzujan, pekné.

z.vrablova
4. dec 2009

praveze nie, ale uz riesim do buducna... som sa tiez nevedela rozhodnut...
Deina, blahozelam

eviqa
4. dec 2009

zuzi, a už čakáte budúcno? 😉

babulka123
4. dec 2009

deina paraaada.. velmi sa tesim

zuzu kasli na kila hlavne ze spis..

z. ani nehovor.. dr. sa dobre pobavila na mne.. , inak ja ninka grcka ale davam ju castejsie odrgrnut.. reflux nechcem riesti lebo to je zacarovany kruh a za chvilku to aj tak prejde lebo sa im uzavrie ten pazerak ci co..
ja musim ist dnes do obchodu kupit mrkvu na zajtra.. hehehe

ninka zaspala prave na balkone.. mam klud 2.5 hodky a rozmyslam ci ist upratovat alebo si lahnut.. heheheh nie ze by som bola nevyspata. ale leniva som dostatocne..

a ja pup.krv nemam...

martinex
4. dec 2009

deina blahozelam,velmi sa tesim.... podavaj priebezne info

ja som prave chcela robit ozdoby na vianocne kolace,aby som mala do zasoby...ale ta blba plastova zdobicka je na figu,potrebujem pevnu nerezovu...asi skocim do cukrarskeho obchodu,len este pozriem kolko to stoji 🙂

eviqa
4. dec 2009

jeej, vy už idete prikrmovať? nám kázala až od ukončeného 5. 😝 a tak som sa tešila

babulka123
4. dec 2009

evig.. je to dost indivindi..
moze sa uz od ukoncenho 4. postupne.. ale nic sa nestane ked zacnes neskor.. ja chcem zajtra skusit a ak to nepojde nebudem to silit..

facovka
4. dec 2009

aj nam od uk.5eho mes. mozno dam trochen skor 😉 isto...
deina super gratulka, informuj nas co a ako 🙂

facovka
4. dec 2009

no,mam kupene tie sleep and playky,2baliky + treti za 3centy 🙂 dufam ze maly ich znesie,fifo ich znasal v pohode,bo ze dost harmanceka obsahuju a ze vela deticiek je na to alergickych,tak uvidime 😉

blazka24
4. dec 2009

ahojte dievčatá, nebývam tu už často lebo krpec ma potrebuje a vôbec nespáva tak som len s ním............

tak príkrmy som ešte nedávala

darčeky už nakúpené, ten môj mm zas doniesol ďalšie veci pre krpca - pod stromčekom bude naša kopa prázdna a jeho kopa tak natrieskaná že stromček bude prekácať na opačnú stranu 😀

babul infoška o prikrmovaní, my začneme od piateho mesiaca a vtedy pôjdeme aj na plávaníčko v nitre je bazénik tak pôjdeme ...................

zatím pusinky krpec už plačká...........

bagaja
4. dec 2009

no tak som to vyprevadila - babky išli kočíkovať že ja mám odýchnuť, tak idem dospať noc trocha 😒

Leni diki 😉

sisulka7
4. dec 2009

musim sa pochvalit Kristinka uz dve hodky spinka v postielke. doteraz sme mali vzdy max 30 min. Napapkame sa a ideme na mikulasku party do detskeho klubu. Sa normalne tesim

lenka_66
4. dec 2009

zuzi , ak by mala reflux tak sa to prejavi skor.podla mna ma tazke mliecko na zaludok 😒 .
a niekde som citala ze deti s refluxom prave tuha srava robi dobre lebo nejde tak lahko von.no ale to bude asi ako sprikrmom 4 pripadne 5 mesiac 😉

z.vrablova
4. dec 2009

Ja som Kristinku naucila poobede do postielky a vydrzi min 2-3 hod... doobeda podriemka pri mne v obyvacke, alebo na balkone alebo vonku aspon 1-2 hod... a este zvykne zdriemnut pred kupkanim aspon 1/2-1hod... a v noci sa uz tyzden budi len raz, takze sa nam to konecne ustaluje...
Asi nam idu zubky, dasienka cervene, stvrdute, non stop rucka v pusinke, aj cumel vypluva... kupila som gel, tak natierame...
Fac, my sme Sleep and Play pouzivali uz skor a ziadna reakcia... ja som s nimi spokojna, su makke, dobre sa prisposobia na telo... teraz ma Happy Bella a to je des... tvrde, obrovske su jej a ze vraj od 4kg... 😠

z.vrablova
4. dec 2009

Lenka, aj mne sa to nezda, ze reflux, ale pravdupovediac grckala casto aj predtym, ale teraz je to skoro po kazdom krmeni... a od porodu sme na jednom mliecku... ved uvidime po vysetreni, zatial to neriesim... a idem prave k dr. pre mliecko, tak pa zatial...

lenka_66
4. dec 2009

jee baga , tak vy ste dnes dve oslavenkyne tak aj petke len to naj 😵

eviqa
4. dec 2009

sisulka, aj náš konečne zaspal, len neviem, na ako dlho
zuzi, aký gél si kúpila? náš tiež veľmi už nedudá cumel, iba doňho kuše, alebo do fľašky, tak možno aj preto je taký nepokojný ☹

lenka_66
4. dec 2009

evi to je az od 5 mesiaca

eviqa
4. dec 2009

bagaja, ty si Barbora? tak všetko naj.....
leni, teraz mi zaplo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre