Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
8. dec 2009

pomoooooooooooooooooooooooc

sisulka7
8. dec 2009

babul drzte sa. Akurat som sa troska nasrala, idem si dat obed ako na hotove a zistila som, ze mm dal do chladnicky prazdny hrniec od ryze. Takze obedujem rezen s chlebom. Mna naozaj nenapadlo sa pozriet do hrnca, sak ked je v chladnicke, tak asi tam nieco je. Uz davno som si mohla ryzu uvarit. Ach ti chlapi.

babulka123
8. dec 2009

sisul.. pekne.. heheh

no panicka konecne zaspala.. dnes idem na taktiku nebudim . uvidim kedy sa zobudi sama.. ale zas 2 dni sa mi osvedcilo budit skor, nenechat spat tak dlho poobede len pol hod a spala celu noc.. tak uvidime co bude dnes.. heheheh

bagaja
8. dec 2009

ahojte no idem len kuk na skok v rámci obeda lebo som začala s upratovaním, okná už umyte vštky, dnes som vypratala kuchynu a ešte chcem detskú a zajtra pokračujem, malinká hajká tak idem to dokončiť...

reginetta01
8. dec 2009

Ahojte, maminy!
Baga, tak to Ti závidím. Ja by som sa tiež mala pustiť do okien, ale u nás prší a akosi sa mi nechce. a ani darčeky ešte nemám. ach joj

sisulka7
8. dec 2009

bagaja sikovna, u nas leje ako z krhle, ale okna sme umyvali v oktobri, tak ich rozhodne znova umyvat nebudem. Mala zadriemkala v ohradke, tak troska popracem kuchynu, nakrmim a pojdeme sa vyvetrat, lebo ked nejde jeden den von, je fakt neznesitelna.

reginetta01
8. dec 2009

Sisul, u nás tiež leje, až sa mi nechce ísť von. Ale tiež pôjdem. Predsa je to lepšie, keď je na čerstvom vzduchu.

babulka123
8. dec 2009

navarene spapane.. dnes som si spravila len cestoviny s morcadelou ..mnamka..

a som taka ze by som aj spala ale ked ninka je na balkone tak sa bojim ze ju nebudem pocut.. uz aj tak bola hore po 40 min ale nastastie este zaspala..

deina2005
8. dec 2009

ahojte.tak z mojej plastickej vyhri som sa dlho netesila.rano mi prisiel mail ze ma nemozu operovat koly tomu ze som 4m.po porode.myslela som ze mi daju aspon nejaky termin ale vobec nic len to ze si vyberu inu vyherkynu.no som strasne nestastna je to neprofesionalny postup aspon v podmienkach mohli uviest aky clovek je vhodny na takyto zakrok ale vobec ni ani my nevysvetlili za preco alebo kedy by bolo vhodne v mojej situacii takyto zakrok podstupit. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

babulka123
8. dec 2009

deina to fakt.. to mi je teda luto. debili. to je max nefer..

bagaja
8. dec 2009

no tak aspon niečo už mám popratané 😝

deina to mi je luto, dokelu, ale však nemohli počkať ved ked si to raz vyhrala, to nie je spravodlivé ☹

jooj aj ja by som išla von len sa bojím kvoli tím soplíkom sme od soboty nikde neboli 😠 a dnes som aj chcela ale začalo pršať tak nedráždim

martinex
8. dec 2009

ahojte,tak mi sme prave prisli domov.
5 hodin sme stravili s mamou v shoppingoch...maly bol paradny,usmieval sa,kukal na svetielka,proste super...
ja som si konecne kupila rifle,tak sa tesim,drahemu nejake blbosti do auta na narodky a kopec somarin inych...
teraz som maleho ulozila,aby si pospal,sak za ten cely cas spal 2x30minut,co jemu je malo... tak hadam zaspi aspon na hodku...

deina to ma mrzi,urcite by si im mala napisat a ziadat si vysvetlenie..nie je to ferovy pristup!

babulka123
8. dec 2009

baga.. ak ju das na balkon alebo pojdes s nou von ked ma sople urobis najlepsie co mozes.. je to spravi len dobre..

matka super...

a ostatne ste kde??? dnes to tu nejako viazne.. vidno ze nase deticky uz podrastli a nestihame..

mimohocdom prave som zabila komara.. to uz co je.

martinex
8. dec 2009

babul aj ja som nasla asi dvoch doma a tiez som nechapala....

maly pekne spinka,chudatko musel byt unaveny.... idem robit veceru,bo dnes som vlastne len ranajkovala 😀

perla200
8. dec 2009

no u nás v dome sú samí pavúci a komári...aj mam strach zabit pavúka aby nam neuslo stastie🙂))) a ked vidím muža behat s biolitom viem čo sa bude diat...nedajboh ho zabit s mucholapkou....

no nasa mala spala od 13.h do 16,30 na terase....

babulka123
8. dec 2009

no ja po takych dnoch ako bol dnes mam chut na chvilu niekam vypadnut..
mam toho akurat tak dost dnes.. aspon 10 min by som chcela mat sama pre seba a ticho.. stale len huci.. uz to snad ani neriesim..
uz aby bol vikend.. tento vikend naozaj dam maliu marekovi vysvetlim mu kedy co robit a ja budem len v posteli alebo co.. dnes proste nevlazdem.. normalne mam pocit ze o co lepsie spi v noci o to je horsie cez den..

eviqa
8. dec 2009

babulka, tak držím palce, aby ti ten víkend vyšiel. neboj, ono ju prejde to nekonečné mrnčanie 😉

babulka123
8. dec 2009

evig aj vy ste to mali ze???
dnes je to fatk na maslu..
a stale dnes blve.. jedla o tretej a o pol 6 ked sa zobudila tak si grcla take uz natravene mlieko a stale .. dnes mam pocit ze cely den.. neviem co to ma.. a ked poviem dr. tak mi len povie aby som ju polohovala.. u niny je to dost problem lebo v lehatku nebude ani za b.. , a postielku ked jej zvysim tak nevie spat..
jooooooj

martinex
8. dec 2009

perla tak to pekne potiahla.... ti asi dopraje oddych 🙂

babulka123
8. dec 2009

perla a teraz kedy pojde spat? alebo bude este nieco pred vecerom alebo nie???

martinex
8. dec 2009

babul jak nase vcerajsie poobedie...presne viem o com hovoris....

inak sobotu vecer mm oslavuje narodky v Ivanke,tak ak chces prid na dve hodky... ja tam dlhsie aj tak nebudem a manzela mi potom niekto privezie 😀

babulka123
8. dec 2009

matka dosla by som ale marek ide so svokrovcami nieco riesit na barak do trnavy a idem k svagrinej ze sa tesi na malu . tak jej ju odovzdam nech sa hra.. som zvedava kolko ju to bude bavit.. ale este tento plan prehodnotim.. heheheh

eviqa
8. dec 2009

babulka, minulý týždeň sme to mali, ale myslím si,že to bolo splnom, lebo dva dni pred splnom a jeden po, no to bola hotová katastrofa, myslela som, že sa zbláznim, lebo nijako nedobre. Ani náš nechce byť v lehátku, ale vtedy nechcel byť nijako a nikde. ☹

perla200
8. dec 2009

nie babul o siedmej kúpeme napapa sa a dúfam že o 20.h spí aspon tak zvykne ale včera sazobudila o 21.h a do 22.h bezpríčinné revy...ale noc bola na prd o 1.h hore do 2.h a o pol siedmej fajront 😠

babulka123
8. dec 2009

evig sak to .. len sa sponuje a natahuje a neviem co .. proste ani tak ani hentak ani nijak.. teraz keby ste ju videli .. lezi mi na nohach krizom , drzi ma za palec a kuka co robim a pritom sa puci a natahuje.. no des..

babulka123
8. dec 2009

no nic, dens posledna zachrana idem ju rozbalit nech si kope nohami a kupat.. snad to pomoze..

martinex
8. dec 2009

babul kludne mi zavolaj, ja sa budem len tesit 🙂

cencula
8. dec 2009

ahojte neužíva niekto azaliu? zostalo mi celé balenie, predám za dobrú cenu, info. cencula@post.sk

z.vrablova
8. dec 2009

Kristinka ma sopliky, ocka slzave... nadcha jak sv..a... Rano som ju o 7,30 nakrmila a spala v postielke do 11,50... napapala.. zobrala ju babka do 18ej vonku... prespala skoro cely cas... o pol siedmej sme kupkali a uz znova spi... no dnes sme sa nemali cas ani hrajkat, ani mojkat... ale to bude zrejme tou nadchou,..som zvedava, co prinesie noc...
Idem pozerat Merlina... papa

babulka123
8. dec 2009

z.. papap.. chuda moje malinke.. ale uvidis zajtra bude lepsie.. len odsavat a odsavat a odstavat..

matka neboj. ja sa ozvem a ked nie teraz tak bud. tyzden by som normalne prisla..

a uz spime.. snad..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre