Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
23. dec 2009

bagaja...daj recept na tie kornutky prosim ta 🙂 mne ostali dva platy oplatiek, co som robila grilaz

martinex
23. dec 2009

lulu ja sa este spitam dr ci mi nepovie co mam robit..ak ked nie,ideme od noveho roku vecer na UM tiez..ak pomoze budem rada,ak nie,tak budeme musiet vymysliet nieco ine..

no,trubicky mam hotove,uz sa chladia...idem upratat kuchynu a potom konecne vylozit si nohy 😀

lulu73
23. dec 2009

mati....ja som to spominala dr. a ked som povedala, ze mala si stale v noci pyta jest a chce ma citit, tak mi povedala ze to je super a mam byt rada a ze naco ju chcem tlacit UM ked mam dostatok svojho, ze to zatazuje cely organizmus a bla bla bla....uz dvakrat som sa snazila dr. opytat co a ako s UM a vzdy ma zrusila a odchadzala som od nej ako blba matka co chce zle svojmu dietatu...dr. vravela ze od noveho roka zacneme spolocne s MM s prikrmami...tak ja neviem

martinex
23. dec 2009

lulu ja by som aj tie prikrmy brala...ako som uz spominala mam pocit,ze mm mu uz ako take nestaci...on je strasne hyperaktivny,furt sa vrti,nevydrzi ani chvilku v klude... preto aj papa casto,lebo potrebuje furt dobit energiu... a v noci, sak nemoze mam citit na dialku,som od neho meter 🙂

babulka123
23. dec 2009

fac.. zlaticko.je mi to moc luto ale presne ako pise lulu.. nenervac.... hlavne su deti..
darceky pre fifa mate a to je hlavne.. na veceru aj ked si date chleba s maslom tak vam to nesmie pokazit sviatky.. ved to nieje len o obzerstve.. cmuuuuuuuuuk veliky fifovi aj olimu .. a hlavne tebe veeelike objatie aby si citila ze ti posielame vsetci energiu..

lulu73
23. dec 2009

ste tu niekto? ako prosim robievate majonezovy salat? 😎

martinex
23. dec 2009

lulu co moja? my klasika...co konkretne potrebujes vediet?

inak u nas su to 100%tne zuby...uz ich vidno,este tyzden a su vonku...mm som prave vyslala do lekarne,tak hadam prinesie nieco po com sa vsetci vyspime

zuzkamilko
23. dec 2009

marti...vidis nevravela som? 😉

martinex
23. dec 2009

zuzi hej hej,mala si recht... prave sme skusali a ma ich pekne tvrde,uz to aj klopka-cinkat budeme tak o tyzden 🙂 joooj,som rada ze mam pricinu jeho nespania,dufam ze mm donesie nieco cim to odstranime 😉

zuzkamilko
23. dec 2009

potom budem brat mudrosti,ze co zabera,lebo si myslim,ze nas je taky tiez koli zubkom,ale zatial nic nevidiet 😕

martinex
23. dec 2009

zuzi no prave mi prisla sms,lebo muz platil kartou...tak 12€,som zvedava co za zazrak donesie... a maly medzicasom zaspal 😀

lulu73
23. dec 2009

dakujem

na STV1 zacina moj najoblubenejsi film...ten mozem pozerat dookola 🙂

lulu73
23. dec 2009

dakujem mati 🙂 aby bolo jasne ze co a ako

z.vrablova
23. dec 2009

Fac, cmuky Filipkovi... obehajte alergologov, kvoli imunite... chudatko malinke... stastne a vesele Vianoce vsetkym...

bagaja
24. dec 2009

dobré ránko

no noc čoraz horšia a horšia, ako nechápem ☹ 4 x papanie a od 2.30 do 4.00 hore, zaspala až u nás na posteli, ale to ja nechcem 😠 no neviem ale zúby ani náhodou to nebudú, lebo absolútne nič nevidno, no ale presne ako lulu píšeš, hlavne že je spokojná a zdravá nejako to vydržíme 😉

lulu a tie kornútky, sme plnili krémom aký sa zvýšil, klasika vanilkový alebo čokoládovy, a oblátku stočíš tak, že na hrniec s vriacou vodou dáša utierku, uložíš tam štvorce z oblátok a necháš nech tou parou zmäknu a stočíš do kornútka, nechaš stvrdnúť a naplníš krémom, ked stuhne v chladničke, namočíš konce do čokolády, a ja krémova nie som čiže krém ti neporadím, ale napr ten čo Maťka dávala do košíčkou...

Maminky dnes sa tu už asi nedostanem tak Vám chcem z celého srdca zaželať Prekrásne Vianoce, aby ste si ich užili v zdraví,pokoji a v rodinnej pohode so svojimi rodinami a hlavne našimi detúrencami, aby ste si naozaj aspon troška odddýchli od toho všetkého...Tak Šťastné a veselé... Pre mna to budú tie najkrajšie Vianoce s mojim anjelikom aj ked nič ešte nevníma ale to že je medzi nami je nádhera, vlastne ja mám vianoce už od 4. augusta 😵

zuzkamilko
24. dec 2009

dobre ranko

nasa noc bola tiez hruza a zaspal tiez az v nasej posteli,no potom sme lukiho prelozili do postielky,ale ja si myslim,ze to budu zubky-tak ako u martinex,ze az po case sa ukazu 😒

Aj ja vsetkym maminkam z celeho srdiecka prajem Vesele Vianoce,hlavne v kruhu najblizsich a s detickami....budu to kuzelne Vianoce,normalne sa tesime,ze nas pokladik bude s nami 😵

martinex
24. dec 2009

ahojte

tak nasa noc bola lepsia,bol hore kazde dve hodky...dasienka sme mu vecer natreli gelom,neviem ci pomohol,le vyspali sme sa fajn... len nam zase zahnisal palcek na nohe,chudatenko tak ho to bolelo,ked som mu to cistila,ale drzal sa statocne 😉

dievcata,tak vam prajem krasne vianoce,uzite si ich s rodinkou a pekne si oddychnite...cmuk

eviqa
24. dec 2009

Ježiško pomaly zapriaha sane,
za oknom vidieť paprskov svit.
Zavri si oči a nastav dlane,
lásku a šťastie do nich chyť.

Krásne a veselé Vianoce prajeme.

...a inak, my noc v pohode.
marti, z čoho vám zahnisal prštek? au ☹

martinex
24. dec 2009

eviq dadik totiz ked mal asi 2 mesiaci kopol niekde nozkou a si zalomil necht...vtedy mu to zahnisalo..a teraz ho ma taky krivy a zase niekde nohou kopol,si to zarazil a znova mu to hnisa... ale to ma po mne... mne staci ze zakopnem niekde a hned mi hnisa okolo nechta...ci na ruke,alebo nohe... 😒

babulka123
24. dec 2009

ahojte...krasne dobre ranko.. matka co to citam ? vy uz budete selma zubata? no musime dojst zas kuk...

u nas spanie uplna parada { baby ja sa zas idem chvastat zas sa to zmeni.. hehehe} takze klop klop klop...
ninka uz asi tyzden chodi spat okolo pol 9 spi do rana do 4-5, dam jest a spi do pol 9... uplne super mi to padne...
a cez den si dava uz len na obed cca 2 hod, poobede 1.5 hod, a na vecer okolo pol6 pol hod.. takze mozno aj kvoli tomu...

idem dobalit darceky, a potom cedly den kukat rozpravky...

babulky moje krasne .. ak by som sa sem nedostala tak z celeho srdca {aj marekovho aj ninkynho} vam prajem vsetko len to naj , hlavne si uzite vianoce v 3jici , a ... no proste vsetko co si len prajete...

babulka123
24. dec 2009

jaaaj a stasnte a vesele od ninky mate v albume.. cmuuk

reginetta01
24. dec 2009

Ahojte maminky!
Z celého srdiečka vám a vašej rodinke želám nádherné Vianoce konečne v 3, 4 alebo aj 5, proste si to užite v pokoji, láske a nech sú Vianoce rok, čo rok krajšie.

Maťka, gratulujeme k zúbkom, u nás ešte stále nič, ale akosi sa malá tiež pohoršila v spaní. Neviem, je aj taká trochu umrnčaná, ale v pusinke ani náznak zúbku. A s nožičkou ma to mrzí. Natálke zo začiatku zahnisali 2 pršteky, asi sme odstrihli viac, ako mali. Neviem.

reginetta01
24. dec 2009

Babul, to je prekrásna fotka!!
Aj ja som chcela také oblečko, ale nejako nevydalo 😒 . Zato Ninka nemá chybu!

babulka123
24. dec 2009

reegi dakujeme... aj na FB som dala este nejake..

reginetta01
24. dec 2009

kuknem veru

eviqa
24. dec 2009

marti, tak aby ste sa čo najskôr z toho dostali 😉
babul, krásne foto

lulu73
24. dec 2009

ahojte

noc total brutal.....klasika skoro kazdu hodinu hore a od tretej do piatej nonstop hore, ale aj s placom ☹

pozerala som ci nie zubky, nevidim nic....ale stale si vravim, kiez by nas nic horsie nestretlo

Prvomaminy, aj viacmaminy, prajem Vam krasny stedry vecer v pritomnosti milovanych a hlavne svojich vonavych babatiek. Nech je pre vas dnesny den pokojny a plny jedinecneho stastia. Uzivajte si ten nadherny pocit rodiny. Cmuk

slavkicek
24. dec 2009

Ahojte s Adamkom Vam prajeme krasne Vianoce plne pohody, radosti, stastia a usmevu 😵

facovka
24. dec 2009

krasne prezitie sviatkov, a potom cely dalsi rok hlavne v zdravi zelaju moji skriatkovia a ja 😵 😵 😵

z.vrablova
24. dec 2009

ahojte babulky... stastne a vesele vianoce vam z celeho srdiecka praje Kristinka s maminkou a tatinkom... uzite si pokojne sviatky v kruhu najblizsich,.... nech sa zubaky co najskor vytlacia, nozky netrapia a babatka kludne spinkaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre