Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
11. jan 2010

lindush, náš pije, ale nie toľko čajíka. Tak neviem. Váš je riadny smädoch potom 😉

lulu73
11. jan 2010

a cajik davas aky a asi kolko denne?

adenka
11. jan 2010

ahojte,

odchadza mi NB, stokrat denne sa restartuje, takze vas nestiham ani docitavat lebo kym sa sem konecne nalogujem tak mi zas skoci cierna obrazovka...drbne ma fakt 😠

my dnes ideme s dominikou cvicit tak sa straaaasne tesim a dufam ze sa jej to bude pacit 🙂

lenka_66
11. jan 2010

evi, tu na kvp

sak prave ze nestahovat kym nie je problem.a problem vznilkol ze nastahujeme / necistime 😠

my stihame tak 2x tyzdene

lindush
11. jan 2010

hej,iba kojim...aj ty?

lindush
11. jan 2010

evi,jemu strasne chuti cajik...doktorka vravela,ze to mu neublizi,vraj moze...
pijeme fenyklovy asi 2dlc denne a zbytok od hipp ten jablckovo-medovkovy,ten miluje

eviqa
11. jan 2010

lindi, tak ja dávam iba prevarenú lucku. Toto nám odporúčila dr. Ale skúšala som aj fenyklový a nemá problém. Ale vyskúšam aj ten druhý

adenka
11. jan 2010

baby ako ukladate deticky na spanok? lebo ja dominiku davam na bok, ale skusila som ju teraz dat na chrbatik nech si moze otocit hlavicku kam chce a po 20 minutach mrncala a bola nervozna. tak som ju otocila na bok a hned zaspala... ale mam pocit ze ju tym dost obmedzujem, aj ked v noci sa vacsinou posunie a spi na chrbatiku...

eviqa
11. jan 2010

aden, my tiež zspávame na boku a vždy to striedam. on sa potom sám uloží na chrbátik, tak ako tvoja

lindush
11. jan 2010

aden ja tiez striedam,raz na jeden bok,raz na druhy,kvoli hlavke,...dokonca sme museli otocit postielku,lebo preferoval otacat hlavku iba na jednu stranu...teraz otaca na druhu,hlavka sa mu pekne vyrovnala...inak cez den my zaspi iba v kociku,vecer zaspava vedla mna na velkej posteli,hladkam ho kym nezaspi a potom ho za taku po hod prenesiem do postielky

lindush
11. jan 2010

inak baby,kedy budete deti davat do sportiaku?
Ja som chcela vydrzat do marca,ale asi nebudem moct tak dlho,lebo nam uz teraz je dost tesno,ked ho tam natrepem s ciapkou,fusakom atd,tak sa mi zda kratky,ze tam uz nema take pohodlie ☹

adenka
11. jan 2010

ok, tak ju budem davat dalej na bok, lebo tento moj dnesny experiment skoncil pol hodinovym spankom 😠

lindi aj my sme uz v hlbokom s pokrcenymi nohami 😅

eviqa
11. jan 2010

lindi, ja už asi mesiac, lebo sme mali pri kočíku takú babycosit tašku a tá mu už bola malá. Tak do športovej časti dávam deku, malého vo fusaku a ideme von. Má tam pohodlie, priestor a je spokojný

lulu73
11. jan 2010

adi...aj ja som skusala davat malu na chrbat a nechce tak zaspat...od narodenia som ju polohovala na bok, tak sa tak asi naucila 🙂

linda...ano, kojim...asi 4x som skusila dat bebu na vecer, aby spala, ale nespala, tak iba kojim....a cajik som davala iba vtedy...myslela som ze kojene deti nepotrebuju...ale zacnem davat aj ja...dostala som nejaky bylinny Hipp na dobru noc...

lulu73
11. jan 2010

adi...ake cvicenie? a kde? ak ti este ide NB tak odpis

ja uz idem prec, mala sa zobudila, ideme sa hrat a potom von

adenka
11. jan 2010

lulu po 3 restartoch ficim znova 😠 😅
babygymnastika v miracle

lindush
11. jan 2010

no ratam,ze bud mesiac uz aj my poficime v sportovom..

lulu,ja davam cajik preto,lebo velakrat cez den ked spi,sa stane,ze sa zobudi ,dam mu len cajik a spi dalej...keby som ho zakazdym mala vytahovat z kocika a kojit,tak sa preberie a tazko by uz spal dalej...takze preto....to iste plati aj v noci 🙂

baby idem aj ja,drobec zaspal,idem zehlit 😒

martinex
11. jan 2010

babule,tak mne maly pospal 2hodky,akoby vedel ze potrebujem klud...o tretej si ho berie moja mamina,tak sa budu zabavat...

inak dnes som mu dala prvy krat cajik a pekne vypil 10ml...najprv sa tvaril,ze aky odrb,kde je mlieko?! ale potom sa natahovt za flaskou a relativne pekne cuckal 🙂 tak budeme pomaly skusat a uvidime co to spravi.. 🙂

funny
11. jan 2010

ahojte, len som vas preletela.

facovka, je to ine, ked mas dvoch malych chalanov na krku! tam sa neda tak vymyslat a skakat.
chcem ta len povzbudit, moj starsi detto, hysaci, ak nieco od neho chcem nasilu, vsetko musi sam od seba... takze ziaden trening. a to by si mala pocut moju ufrflanu svokru! nastastie zijeme v krajine, kde sa na skorom odplienkovani netrva, naopak, detom sa nechava ich cas.
teraz v lete, ked mal 2, tak behal 2 dni nahaty po zahrade, vysvetlili sme si to a bolo po plienkach. jednoducho dozrel jeho cas, bez sedenia, bez hysakov. lenze po par mes sa narodil surodenec, on sam musel zasa do nemocnice a prenho to bol taky sok, ze zasa potreboval plienku, cumlik, flasu. aj to byva.... teraz sa pred par tyzdnami zasa rozhodol, ze plienku nechce... nechavam to na neho, konfliktov mame aj tak dost 😀

baby, robite nieco s tymi lupinami na hlave? ci len vykefovavat? ja som u prveho stale olejovala a vytierala, ale tento ma tolko vlasov, ze sa tam olej ani nedostane.

paulusa
11. jan 2010

ahojte konikujuce maminy. hlasim sa po dlhej dobe, asi nebolo nejak kedy konikovat.
nocnik neriesim, vsetko ma svoj cas.
sportak vytiahneme uz coskoro, lebo akosi rychlo rastieme 🙂
moj spinka len na chrbte- inak ee, ale to uz od zaciatku, na boku je nervny 😖

funny- nas dr. poslala s tymi supinkami na hlave na kozne, dali nam nejaky olejcek a krasne mu to zislo uz na 3x.

a uplna novinka 😵 , v piatok som si robila teh. test a bol pozitivny 😵 . urcite to nebola velka radost, skor velky plac, uvidime zajtra- idem na gyndu, nech to mam potvrdene na 100%.

z.vrablova
11. jan 2010

Eviq... mne Kristinka uz asi tyzden pri papani tuhej stravy vrieska... predpokladam, ze to bude zubkami... teda dufam... skusali sme uz vsetko, prebalit pred jedenim, teplejsie papanie, chladnejsie papanie, rozmixovat, ina lyzicka, na kolenach, v sedacke, zapijat, nezapijat... proste nic... najskor sa 20min vyreve, len cumlom a cajom ju tisim, potom si odgrgne a zacne papat a vacsinou spapa celu misku... mliekom uz nezapija asi po 3tyzdnoch nahradila mliecko... A co sa tyka mliecka, tak si zredukovala cez den zo 120ml len na 90ml...v noci tiez...
Lenka, vy mate reflux a AR Bebu?? Mne Kristinka aj po nej grcka, po kazdom jedle okrem tuhej stravy... menili vam mliecko?
Cajik pijeme feniklovy a na pohodu od HIPP a detsky sypany... max 150ml.
A zaspava od narodenia na chrbatiku. Stale sa nepretaca, rehabilitacna to zvaluje na jej asymetriu (😲), ale pretoci sa na bok a do luku sa obzera za seba... hadam to co najskor pride...
Lenka... musim sa pochvalit, podarilo sa mi zacat s dietou... dnes presne tyzden a 2,7kg dole... verim, ze vydrzim do konca.. aspon 30kg musi dole!

facovka
11. jan 2010

pauluuuuuuuuuuuuuuuus, no ja som cakala ktora bude prva 😉 neboj, dobre to bude,hned informuj 😵

paulusa
11. jan 2010

fac- a co bude dobre, neviem co s jednym a ked si predstavim, ze druhe sa narodi v auguste, ved matej nebude mat ani rok! a kedze je septembrovy, tak pojdu do prvej triedy naraz? 😀 😅

facovka
11. jan 2010

noaco,to budes mat ako dvojky 😉 neboj sa,ja si tiez niekedy hadzem,ale neskor to ocenime,ze ako paradne nam bude,uz odrodene, pekne sa vyhraju....no ja co mam kamosky a maju taketo mini rozdiely medzi detickami si nevedia vynachvalit,aj ked svorne kazda trvdila ze zo zaciatku zahula peklo priam niekedy 😅 noaco..prezijeme, a potom parada 🙂

z.vrablova
11. jan 2010

Pauli..... ako pise Fac... ved to bude neskor skvele... sa tesim... zvladnes to...
Aj ja by som brala, ale najskor musim schudnut, nemozem si teraz dovolit s takou vahou otehotniet...
Zatial planujeme v lete popracovat, tak snad...

facovka
11. jan 2010

pauli,a to si mala citak, ci meskali? ze si si test urobila, a to uz ako riadne kolajnice mas, ci ducha? 😉 hod do albumu

paulusa
11. jan 2010

ved aj ja sa len tym utesujem, ze budem mat po tom a uz nie sme najmladsi- manzel ma 36 rokov, ja o 9 menej, a radi by sme sa dozili aj nejakej stuzkovej alebo nebodaj vnucat 😀 . len neviem ako budeme chodit na prechadzky!? 😅

facovka
11. jan 2010

ako ja,ja mam surodenecky kocik, to si urcite zaibstaraj, ty ho este viac vyuzijes...no,ja budem mat 33r. takze tiez som si povedala, ze naco uz tolko cakat, my sme planovali 😉

martinex
11. jan 2010

paulasa....... no toto.... cakala som ktora pride prva....tak sa drz a daj vediet.... verim,ze to bol riadny sok...

zuzi ty drzis tu 90dnovu,nie?

paulusa
11. jan 2010

fac, ja som menzes ani nemala, pred vianocami som sa zacala citit tak ako pred rokom, takze uz tusak, ale test som sa bala kupit. no v piatok som sa odhodlala a kupila som a potvrdilo sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre