Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
14. jan 2010

lulu lenka caute.... 😉

8minut

reginetta01
14. jan 2010

lulu 😀

reginetta01
14. jan 2010

idem aj ja. papa.
Mati, naša Natálka by asi ani toľko nevydržala bez drmania. 😒

martinex
14. jan 2010

tak pekny den aj tebe.... pa

bagaja
14. jan 2010

no tak sme spať, kolečko kolo bytovky a domov a spala presne 23 minút

martinex
14. jan 2010

baga 17minut zatial 🙂

martinex
14. jan 2010

definitivne 33 minut...idem sa venovat.pa

babulka123
14. jan 2010

ahojte.. no ja som dnes uplne ale uplne vybavena.. neviem co sa deje, tehu nie som na 1000000000000percent len by som spala a spala a spala.. a krpata dnes na balkone po pol hod hore.. skoro ma slahlo tak sme si o pol 5 lahli a spali sme hodinu .. snad mi to pomohlo trosku aj ked sa tak vobec necitim.. mam pocit ze sa nejako brutusalne zmeni pocasie alebo co.. no proste nie som ani troska vo svojej kozi..

a ninka je tiez dnes len umrncana.. neskutocne len kvici, a blaci a huci.. dnes je den zly.. ale pritom jej nic nieje.. tak nneviem ..
dnes budeme kusok skor kupat lebo som zistila ze jukupel dooooost prebudi k zivotu a potom nevie zaspat.. tak uvidime ..

bambi02
14. jan 2010

deina: ako teplotka?
bagaja: neboj, ono to zrazu len tak vyhupne na tej hlavinke....nam stale hovorili, ze jej este vlasy vypadaju aka bola vlasata po porode a stale nic...mozno to este pride 😉 ...a tiez som rada, ze som tu...dnes nam zase blbol internet -asi mame vadny router, budeme ho musiet vymenit...sme mali taku fajnu dlhu prechadzku - od rana 9 sme dosli domeno az okolo 3 a net nesiel..tak som cakala na draheho kym dosiel z BA, aby to "vyriesil", bo ja som nejaka mimo technickych veci.... ozi, pozeram na tu stranu 408 - tu som skoncila rano 😀 , nemoze byt hladna, ako hladna, ze jej uz mliecko nestaci...ze uz potrebuje prikrm??? zubky nejdu??? mozno vtedy by jej vadilo uchopit prsnik, keby boleli dasienka...neviem, len tipujem....skus sa poradit s lekarom radsej

bambi02
14. jan 2010

lulu: to s tou vahou som pisala ja...a dakujem za ukludnenie
babulka: podla mna si s tym jablckom a tak len zvyka na inu stravu....skus este raz- dvakrat a keby sa to neupravivlo tak radsej sa porad s dokym....aj dospelaci ked si daju trebars acidko a predtym ho nejedavali tak sa pos....u 😀

martinex
14. jan 2010

bambi mam router na predaj ak chces...

bambi02
14. jan 2010

babulka: dnes je asi taky hrozny den, aj ja som uplne "mrtva"...spala by som jak slak..asi aj hodim slofika...inak, som konecne docitala od rana tych par stran a som hotova...pozeram akurat na Ninku: naaaaaaaaaadherna!!!! paradna je naozaj! ozik, odkial ti mangelik priniesol ten bohovsky dudel??? ja som ich zhanala, ale tu na SR sa zohnat asi nedaju, ze????dakujem za info...

inak,bambulky, co ste posielali kontakty na facebook uz som si vas pridala, ja som Adriana Srncová Demešová, ak by ste si ma chceli pridať tie co ste mena neposlali...dakujeeeeem - my mame na FB nejake fotosky co som pridavala, ked prisiel brasko s notebookom k nam.....ked nam doma blbol net..on ma nejaku prenosnu kartu od tmobilu, tusim aj ja radsej nieco take poriesim, hoci asi bude net trosku pomalsi...mate niektora nieco take? ake mate skusenosti? oplati sa to???

martinex
14. jan 2010

bambi ja mam kartu-teda usb "pipik" a teda rychlost nic moc...

mm nakrmil akurat krtka,dala som mu kasu,ale redsiu a do takej tej flase co ma cumel ako sosacik,viete co myslim? tak to zjedol za minutku,dychat nestihal 😀

a ako som tusila,mm sa domov dovalil s ruzou,psimi ocami a velky prepac.... ma jedine stastie,ze ho tak lubim 😎

bambi02
14. jan 2010

marti: router nie, ten nas mame asi tak rok, takze je estev zaruke
no jo no, chlapi:P

bambi02
14. jan 2010

oki mala zaspala v naruci, idem si aj ja zdriemnut, bo to pisanie jednym prstom ma nici...uvidime sa neskor..papa

bagaja
14. jan 2010

no mati to poznám s tou ružou, no hnevaj sa nho....nemôžeš... 😵

a znova sme zaspali v postieľke, s mrnčaním ale predsa... sa teším a dúfam že nám to ostane

lizatko1009
14. jan 2010

tak nas exot este spi od 5 a znova pojde spat o 12 v noci 😠

bambi02
14. jan 2010

baby ja som taka unavena ze ani spat nemozem ☹
a prave mi mm zahlasil, ze ide v pondelok na dva dni prec 😔 , uzivat si do tatier akoze na skolenie 🙄

z.vrablova
14. jan 2010

Pekny vecer... ste tu este niekto...
ak ste este nepozerali, dala som video nasej princeznej na FB... ako chrapci, vie aj silnejsie, to si len setri hlasivky.. 😀 Sme zistili, ze to moze suvisiet s tymi melodickymi hrackami, vyzera to akoby spievala.
Vcera som malej pustala tu uvodnu pesnicku Vcielka Maja, co Lenka poslala odkaz... pozerala ako oparena... je tam sekundovy sot, ako ide Maji slza z oka, vtedy Kristinka zospuli pusinu na plac a vyda zo seba vzdych. Som si najprv myslela, nahoda, ked to zopakovala 8x, nechapala som... doteraz. Som dnes pustala mame, nech vidi na vlastne oci, ci je mozne, aby pol rocne dieta vnimalo sekundovy zablesk a este v takej kvalite.... no cista nechapacka...
Uz jej budem pustat BEBE... som neverila, ze uz takto dokaze prezivat...
Marti, mm zlaty, jasne, ze sa na neho neda hnevat.

bagaja
14. jan 2010

zuzi ja som kukala, aj som komentovala ale akosi to tam nehodilo, aj my tak robíme len väčšiu intezizu hlásu dáme...ale amlinká jer bombová, aj moja mama nechápe čo dokáže naše dieťa

bagaja
14. jan 2010

a práve som vydražila malej capačky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1689910

paulusa
14. jan 2010

ahojte. tak mne pred hodinou odisli byvale koleg. z prace, riad umyty, drobec spinka- ja som uz tiez nejaka ochrapana.
citam vas od rana, len akosi nebolo kedy napisat. matej dnes krasne papa mrkvicku- tak otvaral pusu a triasol sa a krical, som mu nestihala do pusy davat 😀 . potom este cmukol 120ml mliecka.

budete chodit s drobcami na plavaren? ja by som tak strastne isla, len akosi neviem ako bude reagovat matej 😀 . brat mi doniesol plavky z vypredaja o neillky zlacnene z 50 na 5eur. zatial su mi dobre, no uvidime o rok ci sa do nich vopcham 😀 .
mati- ruza by aj mna potesila, este viac, keby bola darovana len tak, nie zehlit pruser. 😀 .

dnes su tie babatka nejake mrnkave, ja ze len moj je taky,, ze by zmena pocasia?

a nejak som vas navnadila na robenie babatiek 😀 😀 😀

paulusa
14. jan 2010

baga- pekne capacky.

zuzi- to musel byt krasny zazitok 😵,

perla200
14. jan 2010

no čaute...tak pridávam sa k vsetkým pseudo tehulkam...ja mam total príznaky...ale aj mrchu ako ked som čakala simonu....lebo ja som mala mrchu a potom test a //....tak neviem neviem....babul - ja som dnes umrnčaná a spaaalllaaa by somm ako divá a už aj idem

zuzi v - my frčíme na BEBE tv celé doobedie....mala len pozerá ani sa niekedy nepohne.....sedí v stoličke sliny jej tečú a mne začína preskakovat z tých pomalych pohybov a zvukov.....ale aspon vždy navarím a upracem v pohode.....

paulusa kua a to kde majú také akcie???? ja by som aj chodila ale ked by ma niekto zbadal v plavkách zavolajú greenpeace.....

z.vrablova
14. jan 2010

pauli... a nebojis sa do bazena tehu??? ale v podstate po hyg. stranke by mal byt ok, ked tam mozu deticky...
A ako zatial prezivas tehotenstvo? Fyzicky, aj psychicky?

uankab
14. jan 2010

pauli, to veru hej 😉 .... ved uvidime ktora bude najblizsie tehu.. inak ako si to zistila ak sa smiem spytat, kedze si mrchu este nemala?
ja som chodievala plavat ako tehu a bolo to uuplne v pohode... inak nad plavanim s malinkou som rozmyslala aj ja, ale mame ekzemik a neviem ci by to ta voda este nezhorsila ☹
ake plavocky sa inak davaju takym malym detickam?

mirko
14. jan 2010

caute caute, paulusa ty si opat tehu, no gratulujem teda dve augustovcata??
no moje druhorodene ma akysi divny spanok, zaspal o osmej a za 20 min vyspaty, len co som sa bola umyt a uz cumakuje so mnou do notasa... 😀 co narobim...
vcera mi prisli fotky, dala som si robit v Happyfoto....v nedelu som posielala a vcera som ich uz mala doma, cez 130 fotiek za 12,22 eur...no neobjednaj si...
na buduci piatok sa chystam na ples,konecne medzi svet, to bude zabava, manzel je vyhlaseny do futbalovej jedenastky roka tak by tam mal byt a sam tam ze nepojde, tak ideme aj s kikusom, nech sa aj on zabavi....musim ho potom ocikanou plienkou poutierat.

bambi02
14. jan 2010

z.vrablova: aj nasa mala "spieva", takze verim 😀
inak uz sa aj pokusa akoze "lozit", ale je pri tom strasna nervacka....aj vasi sa tak nervuju ked su na brusku? kokso, jak sa rozculuje...asi ju natocim aj ja..len si musim kupit kameru 😀 ...ale uzvatlana bude po mame, strasne je ukecana....

pauluska: hej, aj nasa je po kasicke hladna a pol hodinu potom musi mat este mlieko...doktor mi kazal, ze treba tu porciu obeda nahradit a nedavat mlieko..ale co ju mam nechat plakat od hladu????
hej hej, pekne nas namotavas na babenka 😀 ..len si to neviem pri tom mojom divochovi predstavit, este jedno take maluske....ale uvidime uvidime 😀 😀 😀 ...namotavka je to pekna
ad plavaren: hej, rozmyslala som nad tym, ale dam este asi mesiac...vraj sa moze po 4 mesiaci uz, ale ja radsej pockam do toho 7-meho ked uz bude ako tak koordinovana a citala som aj, ze babenka vedia po narodeni hned plavat ale zabudnu to....takze pokial nezacne plavat hned (co v nasich bazenoch - hygiena - nie je mozne), tak je to uz jedno ci sa zacne v 4-tom alebo 7-mom alebo v 1 roku....

otazocka: BEBE TV????co to je? ja som neni moc nadsena ked cumi do telky, a teda musim povedat, ze reklamy funguju...to vtedy ani nedycha - obrazky rychlo sa meniace, vacsinou hudba...presne toto robila aj kamoskina mala.......

inak, akurat mi tu drobcek spieva, ze jajajajaja..t.o sme sa naucili dneska: jajajaja 😀

perla: dobreeeee....s tym greenpeacom...ani nechcem vediet co by zavolali na mna 😀

paulusa
14. jan 2010

perla- doniesol ich z anglicka, rusili obchod. inac tam su super akcie. botasky mi kupuje za 20eur.

zuzi- do bazena nebojim, pri matejovi som chodila do bazena este v 7 mesiaci teh.
tehotenstvo celkom v pohode- zacinam si zvikat. v sobotu to chceme povedat jeho rodicom a svagrinej- pridu posediet lebo muz mal meniny. zevraj ked budu vsetci v nalade tak to povie. som zvedava na tu reakciu 😀

bambi02
14. jan 2010

uankab: ja si myslim, ze stacia tie plienky na plavanie na zaciatok - a to maju v DMku, netreba zbytocne kupovat plavky, ked teraz tak rychlo rastu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre