Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
28. feb 2010

teraz.. ked ma 7 mesiacov, to znamena ze ukoncila 7 mesiac.. lebo sak ked sa narodi a ma 1 mesiac... tak dovtedy sa to pocitalo na tyzdne.. cize ked mala 4 tyzdne tak mala vlastne 1 mesiac.. uz chapes.... ale pisem ako madar.. heheheheh
a vlastne ked bude mat 7 mesiacov, tak zacina 8 mesiac... 7 mesiac je tym padom ukonceny.. .

babulka123
28. feb 2010

ne madar ale tatar.. pardooon nechcela som nikoho urazit.. cmuuk

bagaja
28. feb 2010

babul presne takto som si to myslela 😀 ...dakujem za upresnenie..takže môžem pomaly dávať keksíky a kašičky čo obsahujú lepok...hej?

martinex
28. feb 2010

baga teoreticky ano... od 7mesiaca sa zavadzaju... aj jogurty biele-activiu mozes 😉

babulka123
28. feb 2010

baga mozes len opatrne, mne sa ninka vyhadzala z lepkovej kase.. takze teraz si davame pokoj a potom skusim najprv kuskus do zeleninky a potom sa uvidi...

matka aj jogurty ? to som nevedela ja som bola v tom ze az od 9 mesiaca... ak ano tak je to super, lebo jej to mozem striedat s ovocim.. inak aj zvolensky je super,

perla200
28. feb 2010

ahojte....my sme mali milú navstevu🙂 sesternica s malým tu bola je presne o dva mesiace starší ako náš simonček takže dnes ma 9 mesiacov

my mame dnes ukončený 7 mesiac takže sme aj začali s piškotami....zaliala som ich mliekom - dojčenským a dala banan a nestačila som naberat...takže úspech....

zajtra ma zase fučat kua.....

martinex
28. feb 2010

babul hej,tusim fac to vravela

perla dokonca koncom tyzdna aj snezit! 😠

facovka
28. feb 2010

baby co ja viem,tak od 8mes.sa mozejogurt,biely..ja tak dam, activiu asi...uvidime ci mu pojde,ale sak este mame casu 😉 inak fifo uz jak z divych vajec uz neteplotuje,tak tesim,atb davame poctivo, este 7dni

perla200
28. feb 2010

facovka...no super....a ked deti vyvádzajú to je super to je znak zdravia🙂)))))))))))

my jogurty nemôžeme minimalne do jedného roka takže tak:(((((

no som zvedavá kedy už normalne budeme chodit von.... 😠

martinex
28. feb 2010

baby inak mne maly dnes skoro vyliezol z kocika! prvy krat si sadol a druhy krat som nasla ze sa pomaly staval,no prist o par minut neskor,tak ho najdem na zemy 😠 musim poriesit nejake popruhy na neho alebo co...neviete poradit?

karin.
28. feb 2010

perla, simonke všetko naj k 7. mesiačikom 🙂

babulka123
28. feb 2010

matka.. pekne.. skus na nete alebo v kocikovom obchode ci maju nieco take na tvoj kocik.. alebo pories sportak a tam by popruhy uz mali byt..
ja tiez co mam staru libertu na balkone uz davam preco a bude spavat v sportaku priputana..

inak od kedy vie sediet a stat, tak prechadzky vonku su priam utrpenim .. stale sa snazi postavit v kociku alebo sa storcuje, ale sediet uz ani za ten svet.. no snad to prejde..

perla200
28. feb 2010

dakujem karin.....no už aj mne sa stalo že spala cez den v kočíku a len som nakukla do izby či spí a ona bez slova sa tepala von z kočíka skoro mi srdce zamrelo:(((((

zuzkamilko
28. feb 2010

gratulka simonke k 7.mesiacikom 🙂

perla200
28. feb 2010

dakujeme....je to nas poklad....a po Kristínke sme vlastne druhí čo začíname výmesačia že?🙂

martinex
28. feb 2010

babul mne to ale robi len ked ho doma ulozim spat,ked sme vonku tak nie... len ho prsote uz nemozem nechat len tak spat v kociku na terase 😉 musim nieco pokukat

z.vrablova
1. mar 2010

Dobre ranko... ako sa u vas vikendovalo?
Mne sa Kristinka zobudila v noci len raz na papanie... a o chvilku uz bude zase lomit... prave vykecava v postielke...
Musim upratat, cez vikend sme lenosili a vcera sme boli na cely den u svokrovcov,... 😖

zuzkamilko
1. mar 2010

ranko....
my sme cez vikend jedli prvy krat mrkvicku a chutila nam,zjedol tak 100g a este dopil mlieckom a neskor vypil 100ml caju.kolko by mal vypit caju za den???
z. mozem si dat nesladenu kavu aj teraz???

zuzkamilko
1. mar 2010

zabudla som,ze zacinam s dietou 🙂

perla200
1. mar 2010

zuzkamilko....držím palce.....ja som sa stale neodhodlala:((( my vypijeme tak 180ml čaju denne....

zuzi - a mala pije už lepšie to mliečko?

martinex
1. mar 2010

ahojte...

zuzi drzim palce...

baby ake velke topanocky kupujete krpcom? ja som teraz kupila 18-tky, ze to je tak na 9-12mesiacov... no prd, ledva sme ich obuli ☹

sisulka7
1. mar 2010

dobre ranko, tak dneska sme mali na ranajky az 20 ml mlieka, a to len preto, ze tatko sa otocil na posteli, ona zacula nejaky zvuk a bolo dojedene, lebo hold je to opica zvedava. Topanocky este nekupujeme, ale akurat vcera som nad tym rozmyslala.
Inak baby vcera som tu dietu uplne zabila, proste som mala zraci zachvat, dostala som strasnu chut na kinder rez a tak som si ho aj spravila a doslova zozrala a samozrejme vsetko ochutnavala, ale nevadi, dnes pokracujeme striedmo.
Baby, co zacinate, drzim palce. Myslela som si, ze to nevydrzim ani tri dni a uz to je dnes 17 den a az na vcerajsie zlyhanie som to zvladla. A mam dole 4 kg.

z.vrablova
1. mar 2010

Zuzka... jasne ze mozes... ja pijem aj dve kavy denne
Mati, mame jedne 17tky, ale este jej v nich plavaju nozky a tiez take male prdky a tie jedine su jej fajne...
Perla... Kristinka vcera po kupkani zase nechcela pit, odsali sme jej nostek a potom vypila 90ml... zobudila sa az o 4.10 na dalsie krmenie... snad uz bude lepsie. A caju vypije aj 200ml...

zuzkamilko
1. mar 2010

my mame doma capacky 19tky,no ked mu ich dam na nozicku,tak ich skopuje a nechce mat.ale rozmyslala som,ze na jar musim kupit nejake botasky,lebo v sportovom to nebude dobre,ked bude mat len ponozky....

z.vrablova
1. mar 2010

Sisulka... no krasne.. a z tych zachvatov zravosti si nic nerob... ja som mala taky jeden skoro tyzden, ked som cakala na mrchu... zato sa na vahu ani nestaviam. Zajtra mam 2. vodny den, tak sa az potom odvazim a uvidi sa, ci nieco zliezlo... Ked porusis, nevadi, dolezite sa je nastartovat a ist dalej... (neboj este neraz sa ti to stane 😀 )...

martinex
1. mar 2010

zuzi capacky si skope aj ten moj,ale tieto sa mu moc pacili,ked chodil tak klopkali,tak nohou potom trieskal o zem aby pocul ako to bucha..len su nam tesne... no nic,musim kupit vacsie 😠

babulka123
1. mar 2010

ahojte, ja mam tiez 17tky ale zatial jej ich nedavam, celyy den aj tak stoji, tak ma len ponozky, zajtra idem s nou konecne na kontrolu k ortopedovi na klby tak sa chcem spytat aj na tie topanky ci ano alebo nie..

inak dnes budicek o pol 6 a uz ani za svet zaspat, zaspala potom okolo 8 do pol 9...
zas nebudem vediet ako ju dnes udrzat v posteli..t oto bude zas zabava...
a zistila som ze je to jedno ci ide spat o 7 alebo o pol9 {tak ako vcera} o pol 6 sa mi zobudi tak ci tak.. keby to chcela posunut aspon na pol 7... to je taky logickejsi cas na vstavanie.. no uvidime..

eviqa
1. mar 2010

pekné predpoludnie, tak my noc ako vždy. Ale teraz sa zobudil po pol hodinke, lebo nejaký sused tu vrta so zbíjačkou asi, lebo to je katastrofálny hluk 😠

...no a ja som od rána stihla premiestniť obývačku, ešteže nemáme veľa nábytku, už len doumývať podlahu a bude hotovo 😉

...a dnes máme 7. a uvažujem, či dať cestoviny alebo nie, len tak na zmenu

martinex
1. mar 2010

eviq gratulujem

babul tak daj vediet potom co ti povedal na tie topanky

perla200
1. mar 2010

babul - ale musia mat topanky nie? aby mali napevno nožičku....lebo nasa je v chodítku a v momente ako ju obujem za pár minút je vyzutá a minule aj bez ponožiek ako to dokazala neviem....

eviq - gratulujeme k 7 mesiačikom....a to môžu cestoviny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre