Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
3. mar 2010

baga ale kde to mam dat? lebo mne nic k tomu nenapisali,len mi poslali kopiu potvrdenu a na nej perom napisany konst.symbol a sumu a cislo uctu

bagaja
3. mar 2010

a také dlhšie číslo začinajuce na 6 tam nemáš?

daniela33
3. mar 2010

Mati, tak ja som povedala, že predám oba kočiare, čo máme doma a tak som si presadila taký drahší golfák, veľmi sa mi páčil. Ale mm hundral statočne, že tretí kočiar. A kúpili sme Icoo Pico ružový.
Bag ďakujeme, dúfam, že skoro bude ok, lebo mi asi odíde vysávač, čo toľko sople odsávame ...

bagaja
3. mar 2010

no a pokrstili sme nočník, nižeby sme don urobili potrebu ale my sme z neho spadli....Danio nepočuli ste ten rev až do KE?

martinex
3. mar 2010

sak mam,to je to identifikacne...len kam ho napisat,ako variabilny? alebo ako poznamku?

dani pekny 😉

bagaja
3. mar 2010

ako variabilný symbol....no kým sa pochopíme 😀

martinex
3. mar 2010

baga a to mi tam nemohli napisat? juuuuj 😠

daniela33
3. mar 2010

Bag, moja zlatá už testujete nočník? ja som akurát vyventilovala pľúca na syna, lebo vyzvána zdola a malá spí, kľúč už asi tretí stratil ...

bagaja
3. mar 2010

jopooj včera segra kúpila a videla som že malá tlačí a nič nejde tak reku skusime či sa nám nepodarí a len čo som išla plienku pripraviť tak rovno na tvár...chudatko moje

Mati no my sme posielali rovno udaje k platbe aj s VS na takom tlačive...tak niekto si zlahčuje ropbotu 😝

a ideme von lebo doma to je o držku...pa

martinex
3. mar 2010

baga no to hej,ale uz je to zaplatene.... 😉

babulka123
3. mar 2010

ahojte, hlasim sa z peeetrzky..
mala je ako vymenena, je uplne superska, v noci spinkala ( maminka s tatinkom boli zurovat) v noci sa sice zobudila asi o 1 a nevedela si najst miesto ale krasne zaspala a spala do 7:15. skoro som odpadla.. heheh e

a to je v cestovnej postielke, no proste toto prostredie ma na nu vyyyborny vplyv..

inak zaciname si zvykat na 2 spanky, doobeda cca 1:10 - 1:30 min, a poobede rovnako tak snad jej to tak vydrzi ..

aaaaaaaaaa dnes mame 7 mesiacov, vcera a dnes mala 1x kuskus, a take piskotiky (volaju sa Sunarka) a chcem skusit zajtra biely jogurt tak snad jej to bude chutit..
inak je vsetko po starom , zuby este nemame, ale slintame tak ze jej to tecie po rukach, tak snad uz coskoro..

perla200
3. mar 2010

nam idú horné zubadlá....mam radost:((((((((((((((((((((ja že čo nespí v noci poriadne:(((( večer dáme vsetko možné čo môžme dat🙂))) o narkomania moja🙂))))

dani - aj my este trosku soplíme ale nekasleme už tak...chvalabohu stačilo.....

martinex
3. mar 2010

perla ako vies ze idu horne? citis ci vidis tam nieco?

z.vrablova
3. mar 2010

Babulka grtaulujeme Ninke...
Aj my mame keksiky od Sunarky, ale nie velmi chutia, radsej ma piskotky vo vyzive. A jogurt ides skusat len taky samotny, ci s niecim?
Inac vyhrala som 2. cenu - 50% zlavu na vikendovy pobyt vo Viedni 22-24.4... dilema... ist-ci neist...???

babulka123
3. mar 2010

z.. parada.. samozrejme ze ist..

nooo jogurt, kedze do mna stale hustia ze uz moze pribinacik a podobne tak som jej kupila v DM ten nestle, je sice od ukonceneho 8 mesiaca ale furt lepsia volba ako pribinacik, a ak jogurt tak smotanovy tucny sestra mi radila naj.je zvolensky

inak ninka dnes spala aj poobede presne hod. a pol co je super, teraz ju zobrali svokrovci von takze paraada.. ja mam wellnes pobyt tu.. hehehe a zadara..

a sunarky nam velmi chutia ale najlepsie su tie dlhe kukuricne chrumky ( kupujem ryzove v bio obchode lebo nie su solene) a pri nich sa moze tvarit strasne doooolezite lebo je to dospelacka vec a da sa to churumat nooo taka je podarena..

perla200
3. mar 2010

marti - ma to napuchnuté a presne robí veci ako ked jej isli dolné, vsetko si agresívne pchá do pusy ale strasne a v noci narieka..... to je znak zubov....

čo sa týka sunarky nechutia nam...a ten med ma odradil.....

zuzi - super...tak by mi to bodlo že až...

martinex
3. mar 2010

perla aha,tak ja ani neviem ci to ma napuchnute,podla mna to ma stale rovnake...som zvedava kedy vylezu...

babul a kde v bio to kupujes? a avione je jeden,myslis ze to tam budu mat?

zuzi ja by som isla, aspon si oddychnete 😉

u nas sa uz spi,vdaka bohu, po celom dni toho mam dost 😒 nos stale plny,hlava boli,takze si spravim caj,dam si paralen a snad sa mi ulavi

perla200
3. mar 2010

a prečo by sa pribináčik nemohol? teda ja jej nič také nedávam lebo jej to nerobí dobre....ale že vraj existujú nejaké bio pudingy a tie sú vhodné od 5 mesiaca...ale este som to nepozerala....

marti - a aké argumenty ti dala mama na ten kočík🙂???

aj my spíme aj ja mam toho akurát dost dnes:(

martinex
3. mar 2010

perla ja by som pribinacik nedala,je to moooc sladke podla mna a take male decko sa ti na to raz dva nauci... ja ak budem davat jogurty,tak len biely obycajny...

a ten kocik,no celkovo sa jej nepacilo,ze chcem nejaky kupit...ale vie,ze je to moja vec,berem jej argumenty,ale aj tak si ho kupim...este bude rada,ked v nom bude krtka kocikovat 😉

karin.
3. mar 2010

čaute kočky,

tak už som konečne aj ja uložila nášho malého. Včera mu začal ísť 2. zub, bol to des, vysoké horúčky ešte aj dnes mal trochu zvýšenú teplotu tak som dala už len Nurofen pre deti. Zub sa už predral na svet ale malý bol aj tak dnes ešte veľmi nervózny a nesvoj, nechcel mi ani len dovoliť potrieť mu ďasienko, má ho celé opuchnuté a ubolené a to nehovorím o jedle, ešte sme nemali tak slabý deň v papaní ako dnes...uffff
Dúfam, že zajtra už bude dobre, zubiská nešťastné.... ☹

zuzi - ja by som na ten výlet určite išla

Babulka - Ninke všetko len to naj k 7. mesiačikom

Marti - ten kočík čo si si vybrala je fakt pekný

Perla - už teraz mám strach keď mu pôjdu horné zuby, hlavne ak to bude také ako pri druhom o prvom zúbku sme ani poriadne nevedeli že ide v porovnaní s týmto

martinex
3. mar 2010

karin dik,tesim sa z neho, mm mi ho schvalil 🙂

daniela33
3. mar 2010

babul všetko naj k 7. mesiačikom 🙂

zuzka taký výlet musí len dobre padnúť 🙂

jani, soplíme ale stále riadne, odsávam každú polhodinu a stále je plná odsávačka, už mi ani neťahá ... neviem kde sa jej tam tie sople toľko tvoria a jasan stekajú jej dole a potom sa mi chrobáčik drhne ...

karin no veru nešťastné zuby, každú chvíľu pozerám, či nejaký nevykukuje a stále nič, ale navreté ďasná má poriadne ...

tak veľa síl pri zúbkoch a chorobách a nech sú všetky detičky rýchlo fit a usmiate ... nestíham chodiť, makám ako šrúba, 31.3. sa blíži a roboty pre piatich ... 😠

zuzanakarolinka
3. mar 2010

čaute baby, ja sa vám sem pridám, patrím aj ja k vám,

so zúbkami sme na tom podobne, už hodnú chvíľku nervózny, niekedy viac inokedy menej a stále nič

a soplíky, to keď sme mali, tak sme ťahali čo sily dali, a oni tam stále boli, nechápala som ako sa v tak malom telíčku a nošteku nájde toľko hlienu, sila

perla200
3. mar 2010

dani tak sme na tom podobne ale už lepsie ako včera...týžden rovnako a odvčera akoby utalo - dúfam dnes sme odsávali asi tri krát a simonka strasne pri tom plače a bije ma chuda malé asi ju to bolí.....

karin - ani mi nehovor keby malej nevysiel ten druhý zub tak normalne zosediviem fakt....to je hrôza a des.....

iveta6384
3. mar 2010

Ahojte baby,
tak zasa sa musim postazovat. Co som vam minule spominala, co sme horko tazko vybavili ten dokument na uzavretie mnzelstva pre draheho na australskej ambasade v Dubline, tak je nam na hovno. Tolko penazi to stalo a nic. A tolko namahy a hadky s tetami na uradoch. Dnes sme sa dozvedeli, ze too musi byt z austr. ambasady z Viedne, lebo oni maju dajaku akreditaciu. Ako neviem kedy a ako ma kvoli tomu drahy ist do Viedne, ledva zijeme, co nam prachy nestacia a teraz toto. No nasrata som a mozem sa vysrat aj na svadbu aj na vsetko. Kde sa povali do Rakuska, ked to potrebuju mat u nas vmeste 2 tt pred svadbou a drahy pride na svk 3tt pred svadbou. A samozrejme keby to aj vybavil tak v Ba na ministerstvo zahranicnych veci, aby nam to potvrdili. Takze neviem co bude. Fakt sa ani netesim, co to ma byt najkrajsi den v zivote, tak je to zatial nocna mora.

uankab
3. mar 2010

ivet, to mi je luto.. inak ma napadlo, v UK by vam to neapostilovali? pretoze tu je predsa ten urad co legalizuje vsetky dokumenty Commonwealth-u...
a ja sa tiez musim postazovat, dnes som mohla konecne do tej diety pridat vajecny zltok.. tak som si ho rano dala na ranajky, tesila som sa ze konecne nieco ine a Magdalenka sa hodinu po tom co som ju nakojila strasne zacala skrabat a ekzemik sa zhorsil.. 😖 😖 😖 ... cize 6dnove testovanie bolo zrealizovane za 2hodiny 🙄

babulka123
3. mar 2010

uan.. juuuuuuj to mi je luto, chuda moje.. aj ty aj magdalenka

ivet.. des a hruza... drzim velmi palce..

matka osobne si myslim ze ano mali by ich tam mat a ak nie tak ti kupim v somorja.. cmuuuk

egyptanka
3. mar 2010

Perla, len pre info ... pytala si sa na pribinacik ... tak nemoze sa, lebo obsahuje tvaroh, ktory kvoli tomu, ze je velmi tazky na zaludok moze az po 1. roku ... tak preto.
Doporucuje sa biele jogurty s probiotickou kulturou ... napr. moja zboznuje ryzove vlocky alebo musli s jogurtom a bananom 🙂

uankab
3. mar 2010

babul, akurat citam ze ninka ma 7 mesiacikov.. tak blahozelame 😵 ... my budeme mat zajtra 6 😉 ... strasne rychlo to leti...
my sme s prikrmami este ani nezacali a som z toho zufala, musime nejako skoordinovat moje jedlo s jej, aby sme vedeli na co sa ta reakcia prejavila... to vajicko ma dnes dorazilo (a to bielok je vacsim alergenom, preto sme zacali zltkom), normalne mi je do placu... cely den sa zasa skrabala, no strasne 🙄
a este som aj sama doma, mm pride az zajtra...

perla200
3. mar 2010

egyptanka...dakujem za vysvetlenie....lebo vsetky moje kamošky ho dávajú detičkám a vsetci sa ma pýtajú že prečo to mala nepapa......

uankab - tak to ma mrzí.....alergie sú hrozné svine hrozné....ja som si to nikdy nemyslela....ale je to tak 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre