Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
10. mar 2010

dobré ránečko....komu dnes budeme gratulovat?🙂

eviqa
10. mar 2010

pekné ránko 🙂

livia1
10. mar 2010

Dobré ránko, ako je dnes pekne, asi pojdem na pešo ku doktorke 🙂

martinex
10. mar 2010

dobre ranko kocky.... 😉

eviqa
10. mar 2010

...aké sme skúpe na slovo tak zavčasu 😀

perla200
10. mar 2010

som zvedavá dokedy eviq 🙂

martinex
10. mar 2010

dlho nie,len sa este musime prebrat 😉

babulka123
10. mar 2010

ahojte... spanok ok. a uz sa nam dere 2 zubok..

dnes tu nebudem , ostavam sice doma ale musim upratovat, nejako sa mi zvalila domacntost. heheh

matka snazim sa dat to video ale nejako mi blbne FB... nevim co sa deje.. skusim neskor zas..

martinex
10. mar 2010

babul ok a ked doupratujes,mozes prist upratat aj k nam 😎

eviqa
10. mar 2010

babulka, aj ku nám.
ja tiež musím poupratovať, lebo občas to je tu ako po výbuchu. A ten prach mi riadne ide na nervy. Utieram s tým psíkom prontom každý deň a o podlahe, no comment. Asi si kúpim koberce. Vysávať každý druhý deň ma nebaví 😝 u nás to vždy robil mm, ale nikdy sme nemali toľko prachu ako teraz. Alebo sme možno ani nevideli, však sme chodili domov iba večer. 😔

perla200
10. mar 2010

aj k nám🙂)) ale ja sa psychicky začínam pripravovat na umývanie okien pred velkou nocou:(((((
ale dnes aj ja to tu musím skultúrnit nech si nemyslia ludia že tu žijeme ako romovia🙂 a dnes ma MM meniny tak asi pár ludí sa tu zastaví 🙂

martinex
10. mar 2010

no ja musim tiez upratat, malemu zase vyzivu narobit, okna sa tvarim ze nemame 😀 aby som ich umyvat nemusela.. a samozrejme,prat a zehlit-teda skladat 😎 a este by som diplomovku mohla zacat pisat,heh 😅

lenka_66
10. mar 2010

ahojte,
babul ked uz budes mat svih tak aj k nam 😀 . to budes stale vitana 😀

blahozelame k pokrokom a vyrociam za cas co some tu neboli 😵 .

dnes zajtra musim s marekom na predoperacne vysetrenie 😠 .vcera poradna : 10kg a 6g

perla200
10. mar 2010

čau leni.....krásna váha a to druhé je?🙂)))

držíme palce....

lenka_66
10. mar 2010

perla no 6 gramy 😀

babulka123
10. mar 2010

no vidim ze ponuk mam viac ako dost.. ale kto pride ku mne.. ha??

lenka preco predoperacne? nieco mi uslo???

perla200
10. mar 2010

jaj ja že nejake 69cm....no som prispataá ako vždy🙂

MM taha žumpu...to vam je vôniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:((((((

bagaja
10. mar 2010

Leni predoperačné? to čo? dlho tu nie si a potom také šoky?

Perla dýchaj zhlboka 😀

lenka_66
10. mar 2010

perla jooj som si spomenula ked nam v robote prisli cistit kafilerku 😝

babul , ty si zacala s upratovanim tak sa nezbavuj zodpovednosti 😀
musia mu vysetrit mocovy mechur a to sa robi iba v celkovej anesteze a min.pobyt je 3 dni.

o a mamka pribera a marek schudol 😀

bagaja
10. mar 2010

o Leni tak nech to dobre dopadne, držíme palce....

lenka_66
10. mar 2010

dik , no vedela som si zajtrajsie vymesacie aj inac predstavit ☹

z.vrablova
10. mar 2010

Lenka ☹ ... nech to Marekovi dobre dopadne...
A baby uctovnicky... ako sa teraz hybu ceny na vychode za danove priznanie??? Dala som robit kamoske a nemam predstavu kolko jej mam ponuknut...
Tak Kristinka uz ma druhy zubok uplne vonku, vcera ma tak kusla, ked som jej natierala dasna gelikom, ze mi ostali dve riadne peciatky.. 😀
A inac poslednu noc prespala celu od 19.30 do 6.30 bez prestavky na jedlo... a opat vynechala ranny spanok a zalomila az teraz... nech jej to ostane...
Matka... a to ti dr. zistil cez sono, ze mas hladku stenu maternice...!? 😕

martinex
10. mar 2010

tak ja uz mam poutierany prach v celom dome, krtko este spi,tak cakam kym vstane,potom povysavam,umyjem zem a hotovo 😀

lenka drzim palce aby to dobre dopadlo 😉

eviqa
10. mar 2010

tak my sme doma od neonatologa, tak obličky sú už v poriadku, teda jedna ešte nie, ale vývod do močáku je o.k., aj hlavičku máme zatiaľ o.k., takže uvidíme, čo krv. Inak malý bol veľmi statočný, pred ním jeden chlapček tak plakal, že až, aj ja som sa bála, či sa náhodou kvôli tomu malý nerozplače, ale iba ked ho pichli, tak taký malinký nárek do sveta, že au a potom nič. tak sa vytešujem.

leni, uf. nech vám to dobre dopadne. A kedy idete do nemocky?

zuzi, netuším koľko to stojí, mne robila pre svokra tiež kamoška, ale zadarmenko. 😉

martinex
10. mar 2010

zuzi cez utz, bolo to tam pekne vidno,len taka hladka ciara 😉

inak baby, maly mi hnackuje, kvoli zubom.. davali ste detom nieco? napr. ryzu ci banan? alebo ee?

eviqa
10. mar 2010

marti, aj náš hnačkuje teraz, tak 3-4krát naloží plienku. Dávam na obed normálne ryžu, no nie každý deň a aj na olovrant má banánovú kašu, napr. Takže tak, ale nepreháňam to. Samozrejme, keby bola kaka veľmi riedka, tak asi by som dala. veľmi riedka myslím ako voda 😉

martinex
10. mar 2010

tak taka riedka nebola, ale taku kaku sme nemali odkedy sme na prikrmoch... rano este nalozil normalne a teraz na obed toto 😎 tak dostane normalne ryzovu kasu na olovrant a uvidime.. este teplotu mu musim zmeratm,ci nahodou 😒

martinex
10. mar 2010

no, mame aj teplotu ☹ 37,2 po odratani ☹

blazka24
10. mar 2010

ahojte babule, takže ja som mala upratovací deň v pondelok a utorok, duchny vyvetrané, riškov matrac tiež, všetko posteľné prádlo aj popraté a posušené, teraz som doskladala ponožky a prach utrela ešte v utorok, dnes idem malému variť špenát tak som zvedavá ako to dopadne.........

inak prišlo mi vyúčtovanie z roboty mi flochli naúčet tak som mm poslala na nákupy do metra.......inak mám dojem že mi sledujú účet, dnes mi volali z orange že mi končí viazanosť a teraz mi klopkali z eurotelu že či nechcem net a mágio - chňápete takto oni asi cítia vôňu peňazí či čo 😠

martinex
10. mar 2010

blazka ja mne to dnes prislo, ale este mi nikto neklopal a nic neponukal 😒 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre