Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
31. mar 2010

fac no aspon ze to neni viroza ziadna.... dufam,ze sa vam to napravi a zubky vylezu a uz bude len dobre 😉

baga 😉

z.vrablova
31. mar 2010

Bagaja... varis do uplneho zmaknutia... ja radsej skor rozvarim... priblizne 20min.... a potom som ich este radsej zmixla, velke kusky sa mi videli...
a vcera som jej mrskla do polievky burizony, by ste neverili ako sa nevedela odlepit od misky...
ok, idem zmenit foto, kym ma zmazu 😅

lulu73
31. mar 2010

ake vlocky kupujete?

bagaja
31. mar 2010

no zuzi pjekná fotečka a dakujem zajtra vyskúšam...

a už spíme, huráááááááááááá, som sama doma tak verím v dobrú noc 😉

bagaja
31. mar 2010

ja som kupila klasika ovsene a jemné tam píše

lulu73
31. mar 2010

dik

z.vrablova
31. mar 2010

ja som davala ovsene.. ale isto nie su jemne, sa mi zdali take hrubsie ako obvykle... tak tie jemne mas uvarene cubidup...

babulka123
31. mar 2010

ahojte, takze som doma, dnes som sa bola trajdat po BA.. ale poviem vam mam dost.. clovek si rychlo zvykne na 2 hod spanku poobede.. hehe
ninka uz haja, dnes zas bez mlieka, vypila nejakych 40.. no co uz.. ale o 6 jedla vyzivu tak asi nebola hladna.. no sak uvidime co bude v noci alebo rano.. len zas plakala pri mlieku tak ja uz neviem.. sakra..

inak filipko je ok, teda .. nooo.. su v nemocke na infuzkach, je samozrejme uplakany, nic ho nebavi ale ved koho by to bavilo.. dnes este viac krat zvracal, tak ho dali na CT v slabej narkoze , ale vsetko je ok a to je hlavne.. chuda moje malinke.. juuuj tak ho vystiskam ked s nim budem..

ja som uplne mrtva este aj mrcha dnes dorazila takze idem rovno do hajan...

babulka123
31. mar 2010

kua a zrusili mi fotku.. uz neviem aku tam mam dat viac aktualnu ako mna s marekom a malou .. uz ma zacinaju tie adminky vytacat.. keby som tam mala nejaku haluz tak nepoviem ani slovo ....

lulu73
31. mar 2010

babulka...mne tiez zrusili rodinnu fotku...tiez som sa nasrala, lebo nechapem o co im tu ide...ked chcem odrbavat v identite tak mi na to ani Bill Gates nedojde a ani ziaden admin...si tam drbnem tvar niekoho ineho a basta...tiez to nechapem na co sa to tu akoze hra

babulka123
31. mar 2010

lulu ani nehovor.. prave som si citala pravidla, mozes byt na portrete s niekym inym ak ta je na nom dost.. no tak tu maju fotku cca 90 kg zivej vahy.. kurnik dufam ze je to uz dost, lebo priberat sa mi uz nechce..

lulu73
31. mar 2010

babul...🙂))))) ale na tejto fotke mas akosi na lavo hlavu vytocenu, ktovie ci to nebude vadit...inak ja tiez 🙂 a cakam, ze aj tuto fotku mi zrusia...je to smiesne s tymi pravidlami. Pripomina mi to socik a ze sme tu pod drobnohladom Velky brat ta vidi 😎

babulka123
31. mar 2010

lulu sak to to.. sakraaa.. dufam ze to bude stacit.. lebo inak ja zavislak na MK si najdem iny sposob ako si vas najst a tu koncim .. sak si tam dam hocikoho z netu hocijaku fotku stiahnutu z FB a nikto ani len tusit nebude ci tom so ja alebo nie.. nech ma neseru s tymto.. 6 mesiacov bola foto dobra a teraz u ee..

lulu73
31. mar 2010

babul...mne mala tiez odmieta akekolvek mlieko...dnes mi dorazila vzorka od Perly.🙂 zajtra vyskusam.....a skusila som uz aj kasu Sinlac a chvalabohu ju zjedla, cize som zda sa nevyhodila dalsie peniaze

martinex
31. mar 2010

baby prestante lebo vam zrusia prispevky 😀

prave som sa vyblaznila v e-shope s cukrarskymi potrebami, len cakam na mm ci mi odsuhlasi tu sumu co som si naobjednavala 😀

inak pozerate modre z neba? chudak chlapec..zdrave dieta a toto co sa mu stalo...hned som utekala mojho drobca vymuckat,ale len tak opatrne,aby sa mi nezobudil 😉 no co,uz som si zvykla ze v stredu si vzdy poplacem 😔

babulka123
31. mar 2010

matka radsej to nepozeram..
mne dnes stacilo byt cely den a v nervoch z filipka takze somsi uvedomila co mam doma..

matka a myslis ze mi zrusia vsetky prispevky.. fuuu to by sa narobili..

martinex
31. mar 2010

babul no ti poviem,uz revem... ale vzdy si pri tom uvedomim ake mam stastie ze je dadik zdravy...a to ostatne ake je nepodstatne

a tie prispevky, heh 😀 by to mohli rovno zabalit 😉

lulu73
31. mar 2010

mati.....ja modre z neba nepozeram, staci mi ked jednym uchom pocujem televizne noviny popri kupani a kojeni a je mi na grc a do placu

a co sa tyka kona, ved si s babul len vymiename nazory na vec......zato sa dufam netresta, snad mame nejaku slobodu prejavu...ved nie sme ani vulgarne, ani rasisticke ani neviem ake zle...dalsie slova ma nenapadaju, som totiz na materskej a unavena 😉

iveta6384
31. mar 2010

Ahojte,
tak som zvedava ci som uz aj ja bez fotky, ale som si celkom ista, ze ano, kedze som na nej bola s drahym.
Babul chudatko Filipko, dufam, ze bude cim skor ok a pustia ich domkov.
Eviqa tak aj vy uz ste spadli z postele, nas este nie je az taky zivy, ale pretaca sa jedna radost, najradsej pri prebalovani, v sekunde je na bruchu a strasne sa zabava, ze mu neviem dat plienku. Mam z toho stres, ze sa nam z tej postele raz zvali. Sem tam tam totiz spi cez obed, vzdy stacili vankuse naokolo, ale tie teraz odstrci alebo odkopne lavou zadnou, takze uz ho tam asi nebudem davat.

Fac vy to mate neuveritelne, ja by som sa uz asi zlozila. Drzim palce, aby to fakt boli len zubky a nech sa vam cim skor vytlacia.

Sisulka vam skore uzdravenie
Zuzi gratulka k testu.
A neviem co dalsie som chcela, ja si nikdy nepamatam 😅 😅

iveta6384
31. mar 2010

Takze este mam fotku, ale asi nie nadlho 😕 😝

babulka123
31. mar 2010

lulu. hehehe v dnesnej dobe nevies ci si mozes povedat svoj nazor.. tak opatrne. hehehe

lulu73
31. mar 2010

zabudla som kde zijeme a nechala som s auniest...mas pravdu

babulka123
31. mar 2010

ivet je ta na fotke dost.. hehehe tak snad nie..

lulu73
31. mar 2010

baby co idete varit cez tieto sviatky ci ako mam to volno nazvat?

perla200
31. mar 2010

no ale na fotke môžeš byt len sama či s dietatom takže ta ivet zrušia raz dva....

mna príserne bolí hlava dnes a hrozná mrcha prisla takže som k.o a idem spat dobrú noc.... MM musel uspat malú ako revy na celý dom ale zaspala.....

martinex
31. mar 2010

lulu no moj mm si vypytaj zemiakovy salat vianocny...tak ten spravim,k tomu asi rezne ci udene...
a potom nieco slane, sladke... este neviem co... a inak torty ma cakaju

lulu73
31. mar 2010

aha co som nasla...no nie je to kraaaasne?? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24648

lulu73
31. mar 2010

mati...prave citam...ake torty? pre koho? pre vas ides piect? ci uz podnikas? 🙂

perla....-( nechutne, nezavidim, doverne poznam tie dni

martinex
31. mar 2010

lulu no pre sestru, bude mat 20, a rovno dve, jednu na rodinnu oslavu a jednu na party... potom pre svagra, bude mat 18, o chvilu otec 47....
a zacinam asi podnikat, uz sa ozvala fac aj babulka,ze chcu torty,tak sa tesim....
a ake... pre sestru poschodovu so sijacimi potrebami, druhu so stripterom a pre svagra motorku..pre fac auticko a bubulke nejaku rybaciu 😀

lulu73
31. mar 2010

no tak aj mne..motorkarsku poprosim..na 16.7.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre