Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
15. apr 2010

lebo ak mate nahdoou DIGI tak ti to nepojde..

babulka123
15. apr 2010

matka balkon?? volam ???

eviqa
15. apr 2010

jééj, kamoška je v nemocnici, včera jej vybrali steh, tak možno už aj dnes porodí. Sa teším, len sa ona veľmi bojí.

facovka
15. apr 2010

baga paradne miera,my sme mali v utorpk 7700g 😉 tak aj my sme nejaki pidi...aj ked zase mame iba 8mes🙂

facovka
15. apr 2010

nie baga,perlu myslim,co som dolepetena 😉 🙂

z.vrablova
15. apr 2010

aj my sme mali pred 10 dnami 7590g/71cm (9 mesiacov)... tak zatial spolu s Lulu asi vedieme... a tusim aj Rene Tamarka je taka pidi.. 🙂

livia1
15. apr 2010

No tak dnes sme boli u doky,tak tie teploty sú na 90% 6stka.Ešte zajtra sa ideme ukazat,ale že vraj tie teploty trvaju tak 3 dni, potom nič a odrazu sa vysipe celý hrudník,hrbátik až po krk. Tak budem čakat,hadam je to len to..Inak ake miery tu hádžete, my máme 8600g a 73 cm 😉

daniela33
15. apr 2010

baby, čo sa týka stretka, tak keď sa stretnete už o desiatej, tak my za Vami asi dôjdeme trocha neskôr, lebo o 9:15 ideme na neurologiu, je to síce len tu na našej poliklinike neďaleko bloku, ale neviem ako dlho budem čakať. Vychystám sa tak, že rovno odtiaľ pôjdem na bus do mesta.
Jani ozaj krásne miery, my sme boli 6.4. na poradni a Tamka mala 8510 gr. a 67 cm.

eviqa
15. apr 2010

livi, nám sa práve čistí telíčko po tej 6tke. Fac hned na začiatku určila správnu diagnozu. 😉
my sme mali minulý mesiac 8500 g a 70 cm. Tento mesiac som ho vážila spolu so seobu, tak mal 8700g a ešte som ho nezmerala. My sme takí krátki ale guľatí 😀

daniela33
15. apr 2010

evi my tiež len 67 cm, ale gulička poriadna 😀 , nejako sa to tu lepí s tou 6-tou chorobou ...

eviqa
15. apr 2010

dani, 😀 tak mám doma také fajne rafaelo 😉
a tá šestka, to je asi vo vzduchu niekde, ved to je vírusové, sa to tu riadne rozbehlo. Ako keby sme sa stretávali aspoň raz v týždni všetci

z.vrablova
15. apr 2010

No dufam, ze 6tku budu mat vsetci mali kosicania v den stretnutia za sebou... aj ked nikdy nie je na skodu chytit nejaky virus a vybudovat si dozivotnu imunitu.... cim skor, tym lepsie...
Dani, urcite prid, aj ked neskor.

facovka
15. apr 2010

ja myslim,ze tu 6tku nemozu deticky medzi sebou chytit 😉 ale z niecoho "vo vzduchu" obrazne povedane....kazdopadne dozivotna imunita je potom ista 🙂

facovka
15. apr 2010

btw.v nasej lekarni nemali tu suantku tak mm doniesol Hami kasu na dobru noc,Olino spraskal plnu misku...tak som zvedos kedy prve jedlo 😀 bo v nom sa nevyznam uz ani ja, a to 24hodin denne som s nim 😅

facovka
15. apr 2010

boze ja pisem jak tatar.... sunarku....som myslela 😀

eviqa
15. apr 2010

fac, pochopili sme 😉

zuzi, neboj, to sa šíri vzduchom. My sme neboli v kontakte s nikým chorým, ani s perlou a predsa sme to dostali.

...joj, malý zlostí a veľký pozerá hokj 😠

perla200
15. apr 2010

no dievčatá.....siesta choroba za nami čo bude dalsie?🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ozaj ten nás doktor mi povedal, že takmer vsetky deti majú medzi 8-10 mesiacom problém so spaním a nie je to ani o papaní ale o tom, že sa potrebujú mojkať a nudia sa v noci🙂))) no fasa tak ja by som rada aj spala a nie nudila sa....

perla200
15. apr 2010

eviq - my zase nešírime vsetky choroby🙂))))) iba skoro vsetky🙂 ale mi je do smiechu čo? kriste starý má zajtra skúsku tak je nervný...ešte že morka spí.....

livia1
15. apr 2010

Baby a kolko dni tie horúčky možu trvat. Kubko má stále okolo 38,5-8 a nechce mi Panadol sirup. Vždy ho vydgcne 😝 . Už neviem ako ho oklamať aby ho vypil, tak mu davam, len paralen čípky.

perla200
15. apr 2010

nam trvali pondelok, utorok ...takže dva dni....v stredu mala len 37,5

eviqa
15. apr 2010

perla, ja som to nie v zlom myslela, prepáč.
perla, a že sa nudia v noci. Čo sa majú čo nudiť, ked majú spať? 😅

livia, tak asi len čípky. Asi ani nurofen by nechcel, čo? Nech vám to skoro klesne.

perla200
15. apr 2010

no eviq v pohode...čo si....my sme už fakt skoro vsetko mali len krokodíl nás ešte nepohryzol🙂))))))

no ja neviem čo by mali robit podla môjho doktora, ale debatovali sme o alergiách samozrejme ako inak a hovoril že on ma dve dcéry obidve alergičky a majú sad plný stromov jablk vsetky rovnaké odrody a jedna dcéra môže jest jablká len z jedného stromu hoci vsetky ostatné sú rovnaké iba na jeden nema alergiu na ostatné ma alergiu....no je toto možné?????

lenka_66
15. apr 2010

perla v dnesnom svete je mozne aj nemozne 😒

mati , pisala som na FB

facovka
15. apr 2010

perli,a ked ma dietatko problemy so spanim od narodenia,to tvoj dr.nespominal cim to bude?? 😅

hawajcanka
15. apr 2010

ahojte babulky no tak my mame teplotu a dalsie dva zubky prerezane a cupkame po styroch 😀

livia1
15. apr 2010

Eviq on by chcel Nurofen keby nam teta lekárnička nedala jahodový.
No včera večer teploty začali,tak snad do soboty skončia ☹

eviqa
15. apr 2010

livi, ked je to 6tka, tak už zajtra by mali skončiť
my sme ich mali od piatka do nedele a v pondelok sa vysypal.

z.vrablova
15. apr 2010

Livi, skus zmiesat sirup s malinkym mnozstvom vody alebo caju a daj mu vypit... alebo mne este Kristinka reagovala, ked som jej davala v lahu po uplnych kvapockach, aj 5 min som sa s tym hrala a hned zapijala cajom, vtedy jej az tak nevadil... inak mi ho stale vyplula, a do dialky, ze 1 m ostal na stene...
Haw, ty si sa uz riadne dlho neukazala.. kolko zubkov uz mate?? sa mi vidi, ze asi najviac... A co snazilkovanie?

hawajcanka
15. apr 2010

z.vrablova vonku mame pat a dva sa nam prerezali dnes 🙂

z.vrablova
15. apr 2010

prave pozeram, ze novy MK rata mnozstvo prispevkov... Babulka... uuplna maniacka... 😝 ze 9tisic neviem kolko... to kolko rokov ficis na MK?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre